24 ápr 29, 17:32:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1001738 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #15 Dátum: 10 máj 27, 22:02:23 »

Eddig úgy voltam ezzel a visszaemlékezős dologgal, hogy teljesen felesleges, és hidegen hagy Luffy és Ace gyerekkori barátjának története. Viszont ha ennek a történetszálnak hála, minimálisan is ugyan, de láthatjuk Dragon-t, akkor egy rossz szavam sincs a fejezetre. Nevet És mivel láthatjuk, semmi rossz érzésem nincs a fejezettel kapcsolatban, még ha az utolsó oldalt leszámítva nem is érdekelt. Nevet Remélem látunk valamit Dragon-tól, hihetetlen, hogy ez a manga még mindig tud olyat mutatni, ami miatt várom az új fejezetet. Nevet
Naplózva

roppaku
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65


« Válasz #16 Dátum: 10 máj 28, 07:56:16 »

Itt most az a kérdés hogy ki az a nő vele?Engem most ez jobban izgat szerintem nem iva-san Gondolkozik
Naplózva
notreally
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #17 Dátum: 10 jún 02, 23:17:13 »

Hali Nevet

One Piecenek még messze nincs vége Figyelmeztetés Nem lehet vége kacsint
Engem az is érdekelne h ki ez a Sabo srác Hmm? Sztem őt már ismerjük csak más néven és nekem elsöre Trafalgar Law (rem igy irják) ugrik be valamiért xD Ő menti ki Luffyt is. És már hiányzik a Strawhat crew  Nevet Remélem a kövi utáni részbe már visszatér a jelenbe a manga  Nevet Meg kiváncsi vagyok hogy a többiek fejlődnek-e valamit Pojén Usopp-unak mogyuk egy gyümit eltudnék képzelni mert szegényke elég gyengus a többihez képest:D Zoro-nak valami über brutál kardot (ugye 3ból egy ami "erősebb" amit a csontitól kapott miután legyözte) Naminak is vmi új fegyó. Franky-t feltúrbózhatnák gépileg, Sanji meg lehetne ssj (szuper csillagharcos XDD)Sanji.. >.<# Brook is fejlődhetne... Chopper (ööö nemtom h irják) megtanulhatná irányitani a 3 rumble (3 aranyszinü golyo izé) utáni szörnyet. Robinnak talán nem kellene fejlődni:D Luffynak meg egy Fourth (negyedik) Gear ... and LUFFY GOING TO BE THE PIRATE KING!!
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 02, 23:21:40 írta notreally » Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #18 Dátum: 10 jún 03, 02:09:14 »

Na, ez már egy elég jó fejezet volt, habár Dragon most is csak egy oldalon kapott helyet, legalább haladt a történet.
Nem volt rossz a dada belépője, nem egy könnyű esett az sem. Nevet
Aztán Dragon megjelenésénél elég érdekes látvány fogadott, Iva-chan annyira nem lepett meg, sejtettem, hogy ő volt múltkor Dragon mellett, de a nagy darab embernek mintha fülei volnának, és testalkatra is emlékeztet Kuma-ra. Nevet
Mindenesetre én remélem a következő fejezetnél már begyorsulnak a dolgok, most, hogy a Monkey-papa is benne van, nem rossz a visszaemlékezés, de azért szorítkozzunk a lényegre. Nevet
Naplózva

Thulya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #19 Dátum: 10 jún 03, 20:00:00 »

Aztán Dragon megjelenésénél elég érdekes látvány fogadott, Iva-chan annyira nem lepett meg, sejtettem, hogy ő volt múltkor Dragon mellett, de a nagy darab embernek mintha fülei volnának, és testalkatra is emlékeztet Kuma-ra. Nevet

Mondjuk Kuma sem annyira meglepetés, hisz a főokamánk még a harc során próbált hozzá kapcsolódni mint régi bajtárshoz, de ráébresztették, hogy nem fog menni.
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #20 Dátum: 10 jún 10, 10:47:19 »

Hát ez egy kissé depis fejezet volt, nem hittem volna, hogy Sabo meghal, elvégre mégiscsak egy kisgyerek volt. Ezt leszámítva viszont sajnos semmi érdemi nem történt, azért remélem a közeljövőben kiderül, hogy mi is ennek a visszaemlékezésnek a lényege. És, hogy mi lesz a végén az a nagy dolog ami kiderül, amikor visszatérünk a jelenbe.
Naplózva

Thulya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #21 Dátum: 10 jún 10, 21:02:23 »

Őööö, mikor derült ki tutira, hogy meghalt?
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #22 Dátum: 10 jún 10, 21:15:22 »

Jó, a halott testét nem mutatták, Nevet de szerintem a körülmények arra engednek következtetni. És nem  hiszem, hogy Oda most eljátszana egy olyat, hogy meghalt, de mégse. Talán ha egy nagy szereplőről lenne szó, mint Ace vagy WB, akiknél úgy gondoltam még élhetnek, de így. Hát szerintem felesleges és túl olcsó húzás lenne ez Oda-tól.
Viszont ha ennek ellenére mégis felbukkan, akkor valami nagy szerepet kell kapnia. Nevet
Naplózva

Thulya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #23 Dátum: 10 jún 13, 23:37:19 »

Ész meg Dadan sem úszhatta volna meg a tüzet, oszt mégis. Annyian nem haltak már meg, amikor meg kellett volna rég, hogy na. Oda csak nemrég kezdte ela gyilkolósdit. Bízzunk benne, hogy a következő fejezet nagyon "Oda-csap".  Nevet Csak bírjuk kivárni.
Naplózva
valakinyolc
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25



« Válasz #24 Dátum: 10 jún 14, 19:57:38 »

Nem értem mi értelme lenne egy halott ember emlékében egy halott emberre emlékezni. Egyébként meg az One Piece történetében szerintem még robbanásban nem halt meg senki Nevet
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #25 Dátum: 10 jún 14, 21:33:22 »

Én a halálnál sajnos nem tudnék komolyabb szerepet elképzelni Sabo-nak, így is szerepelt már eleget. Nevet
És amúgy is, én már szeretném ha véget érne ez a visszaemlékezés, és ha ilyen áron, én nem bánom. Jó lenne már újra a Mugiwara kalózokat nézni, legalábbis engem ők jobban érdekelnek.

Persze kell ilyen is, de Oda a folyamatos akció dús, lendületes fejezetekkel magasra tette a mércét még magának is.

Naplózva

Dudujca
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 64


« Válasz #26 Dátum: 10 jún 24, 10:53:52 »

Egyébként meg az One Piece történetében szerintem még robbanásban nem halt meg senki Nevet

Ez igaz! Nevet Mondjuk ha visszagondolunk az egész sztorira akkor nem igazán halt meg senki EDDIG. smirksweat
Most már szinte fejezetenként kinyírnak valakit >.<# Már csak az hiányozna hogy a Mugiwara kalózok közül is megöljön vki Oda, akkor szegény Luffy már áshatja a saját sírját. Szomorú
Bár közülük nem hiszem hogy meghalna valaki, de őszintén szólva én arra sem gondoltam volna hogy egy olyan értelmes és jó karaktert mint Ace, megfognak ölni.
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #27 Dátum: 10 jún 24, 12:28:13 »

Ace halála tényleg elég váratlan volt, főleg mivel meg is mentették, szóval ez egy eléggé szívatós helyzet volt, mert az ember azt hitte megmenekült, aztán Oda még is megölette. Mindazonáltal talán pont ezért olyan zseniális húzás egy ilyen szereplő halála és elvégre ő talán az egyetlen, aki ilyen lelki sokkot okozhatott Luffy-nak, és azért ő nem szerepelt annyit, hogy olyan űr maradjon utána, mint valamelyik Mugiwara után.
Már csak az érdekel, hogy mért is ölte meg őt Oda, vagyis, hogy mi fog most történni Luffy-val, mit akar majd tenni  most, hogy úgy mond elfogadta a dolgokat, és sikerült átvészelnie ezt a sokkot.
Mert ugye végre felkelt, végre vége a visszaemlékezésnek, és jöhet valami új. Remek, most már megint izgulok, hogy vajon mi lesz a következő fejezetben, mert így, hogy már tudom, nem a visszaemlékezés lesz folytatva, izgatottan várom az új történetszálat.
Naplózva

valakinyolc
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25



« Válasz #28 Dátum: 10 jún 25, 14:15:26 »

http://static3.mangastream.com/manga/5/72772619/07.png

Sabo él! Miért is?
-a tenryuubito érkezésének éjszakája
-Dragon késik a hajóról, Iva lehordja
-Dragon elnézést kér, Iva : "Oh.."-val felel, azaz látja, hogy Dragon nem üres kézzel jött
-orvosért kiáltanak mert nagyon súlyos a sérülés
-következő képen látszik, hogy Dragonnak semmi baja, így csak a sérülhetett meg akit hozott
-Dragon tudta ki Sabo és valószínűleg ezért mentette meg
Naplózva
Dudujca
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 64


« Válasz #29 Dátum: 10 jún 25, 17:53:05 »

Az azért kicsit durva lenne ha Sabo tényleg élne. Ohh My God
De ha mégis, akkor lehet hogy Dragon emberei közé tartozik? Gondolkozik Mi lenne ha egy nap szépen összefutna Sabo és Luffy >.<# Akkor Luffy-nak legalább az egyik "testvére" élne. ( Bár szerintem Ace-t úgysem pótolhatja neki senki sem Neeem)
Engem még az érdekelne hogy mi lesz most a Whitebeard kalózokkal? Kapitány nincs. Szomorú
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!