24 máj 19, 01:22:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779812 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1260 Dátum: 11 aug 22, 18:18:21 »

Honnan tudod hogy a hajó energiaforrását nem tekinti ellenségnek Hades? Elvégre egy élő dologról beszélünk.
Naplózva


Bence0206
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 76


« Válasz #1261 Dátum: 11 aug 22, 22:39:20 »

@hiroto :

idéznék a mangából ( 18.oldal)

"egyszerűbb lenne azonnal véget vetni az egésznek, de illendően köszönetet szeretnék mondani, amiért elszórakoztattatok engem."

tehát nem fogja használni a Grimore Law-t , vagy csak akkor ha hihetetlen nagy szarban van
Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #1262 Dátum: 11 aug 24, 19:49:22 »

Átnéztem végig a részeket meg elolvastam az egész eddigi arc-ot. Ahogy látom a legnagyobb kérdést az energiaforrás veti föl. Lenne egy ötletem rá hogy mi lehet az: először is Lily elmélkedett hogy "Grimore Heart". Az ötlet hogy az energiaforrás egy könyv, ez szerintem valós mivel az egész céh Zeref köré épül, és olyan mágiákat használnak ami a legközelebb áll a mágia forrásához azaz Zeref-centrikusak, így szerintem az energiaforrás Zeref Könyve mivel az aktuális részben Hades-papa idézett démonokat a könyvből. Szerintem ez csak úgy lehetséges hogyha a könyv közel van hozzá és mivel Zeref szeretett élő dolgokat csinálni lásd Lullaby, így szerintem azért mondta Happy hogy "Ez él". De ez csak egy újabb teória az ezernyi közül, bár szerintem ez elég közel állna ehhez a dologhoz. Nevet
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #1263 Dátum: 11 aug 27, 08:55:29 »

Számítottam erre, és nekem egyátalán nem volt csalódás. Szerintem ez egy igazán elegáns megoldás volt, és aki azt mondja hogy megint csak egy ember ütötte ki, az olvassa el még százszor!  Nevet
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1264 Dátum: 11 aug 27, 09:15:47 »

Új fejezet: Bejött a tippem. Sejtettem hogy Happyék kiiktatják az energiaforrást a nagy bumm elött és bejött. Hades tata lehetett akármilyen pro fighter, ha nem lennének nála is erősebbek Mashima számolna még vele ergo nem hagyta volna hogy legyakják. Miért is a hajón csatázott mikor ott volt az energiaforrás, veszélyben? ikszdé Mert nem volt fontos karakter annyira hogy továbbiakban alakítsa a szálakat. Ultear egyszer jó dolgot is csinált aminek Meldy "nagyon" örült. A kis aranyos.  Nevet Rusty megúszta úgy tűnik, úgy hogy remélem Azuma is megfogja. Várom már az arc végét mert igen ellaposodott a GH-s csaták miatt. A Vizsgás részek pedig nagyon jók voltak. Ja és Wendy végre új támadást mutatot. Plusz pont és még egy Capricoért.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 27, 09:23:49 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #1265 Dátum: 11 aug 27, 09:16:16 »

Jó kis fejezet volt. Az a szív mégsem sárkány volt bárki is mondta azt. Meredy hogy nézte Urteart biztos nem lesznek jóban egy darabig Mosolyog . Kiváló volt, hogy végülis mind egyszerre győzték le Hadest. Még Laxus is beszállt. Am most mivan Natsu-val? tud villámló tüzet csinálni , mármint véglegesen , mert azt hittem csak addig volt rá képes amíg ki nem merült.
Naplózva
Ashbringer
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46


« Válasz #1266 Dátum: 11 aug 27, 10:05:07 »

A helyreállított fa visszahozta a fairy tail varázserejét, és hádész erejét kiütötték a macskák. Így már el tudom fogadni, hogy a fairy tail győzött. Egy kicsit megnyugodtam. Laxus nem csak az aktuális mágikus erejét adta át, hanem magát a képességet a villám sárkányölő mágiához? Nem értem hogy használhatja natsu még mindig.
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1267 Dátum: 11 aug 27, 10:30:52 »

Hát azért ahogy Meldy sasolta Urteart nem csodálkoznék ha kövi fejezetben megpróbálná eltenni láb alól:P Nem olyan szemekkel nézte mint lucy natsut ahogy szorongatja a sálját, az olyan,,enyém leszel" nézés:P:D
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1268 Dátum: 11 aug 27, 10:51:34 »

Akkor biztos én vagyok az egyetlen akinek hihetetlenül nem tetszett ez a fejezet.

Meg is indoklom miért:

Túl gyors volt. Ezek a hirtelen váltások nekem nem jönnek be. Egyik fejezetben Natsut félhullává verik, aztán kap egy kis villám-tápot, majd ő ver szét valakit, hogy a következő fejezetben megint kisüssék, hogy egy fejezettel később az eddig még legyőzhetetlennek vélt ellenséget lecsapják pár ütéssel. Hoppá, csak én vesztem el a kusza szálakban?

Minek kellett az előző fejezetben Hadest magasztalni mindenféle démonokkal, hatalmas mágiával és erővel, ha most hirtelen semmit sem ért az egész.

A szíves dologról is volt egy képkocka. Oh, bocsássatok meg, kettő. Happyék hatástalanították az egyébként nagy várakozást keltő "szívet" - amiben nincs semmi különleges. Mindez pont akkor történt, amikor Natsu megtámadta Hadest (holott eddig mozogni sem tudott), és amikor Ultear helyreállította a szigetet, amitől valami isteni szikraként visszatért mindenki ereje. Mekkora véletlenek. Én inkább valami amerikai filmvígjátékhoz, vagy egy romantika kori regényhez hasonlítanám.

Egyszerűen felesleges volt az egész. De mindig ez van. Valahogy mindig, minden egyes szálat szépen elvarrnak egyetlenegy fejezetben. Nem értem igazából minek mindennek helyreállnia. Nem volt elég a szív, kellett még a mágikus erő meg a sziget is. Tulajdonképpen minden ugyanolyan lesz, mint a vizsgás részek előtt: mintha ezek meg sem történtek volna és nem lennének semmi hatással a további történetre. Mert Zerefen (és talán Ultearen) kívül nem lesznek. Akkor meg felesleges volt. Néha olyan érzésem van, hogy a Fairy Tailnek nincs is összefüggő története, csak dobálják egymás után a részeket, mint a pokemonban.

Érdekes momentuma volt a fejezetnek, hogy nem lógott ki senki melle és nem szakadt le senkiről a ruha. Ráadásul nem Lucy, hanem Ultear ülepét mutogatták.

az olyan,,enyém leszel" nézés:P:D

Ezt szeretem. Az ilyen semmilyen alapja nincs, de komplikáljunk dolgot. A kedvencem, amikor Lucy hozzáér Natsuhoz, és máris megjelennek az ilyen hozzászólások:

"Úristen, Lucy megérintette Natsut! Mondtam én, hogy szerelmes belé! Ah, olyan romantikus, mindjárt elolvadok!"

Mi lett volna, ha Wendy kapja el a sálat?  Ohh My God
A többi hasonló stílusú mangából kiindulva egyáltalán nem lesznek kidolgozva a szerelmi szálak, mert nem ez a történet lényege.

Egyébként volt egy jó pontja a fejezetnek: Hades szőrös lába a 18. oldalon elfelejtetett velem minden rosszat.
Meg az is tetszett, amikor Natsu kiáltja, hogy "this victory is ours!", erre a következő képen Hades beletenyerel a képébe.

Illetve bebizonyosodott, hogy Natsu már nem csak úgy néz ki, mint egy csimpánz, hanem úgy is viselkedik. A foylamatos "ouuuu"-zás, azzal az őrült tekintettel engem rögtön Csitára emlékeztetett.

Várom a következő fejezetet, remélem megváltoztatja a véleményemet.

Addig meg lehet rám fújni, meg lehet kövezni, le lehet szólni - ezek csak az én gondolataim voltak, nem kell egyetérteni velük.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1269 Dátum: 11 aug 27, 11:36:35 »

Nem volt suk duma. Nevet  De legalább szépen le lett vezetve, hogy mi, miért. Charle és Happy közös képe király volt. De Luxus sem maradt ki, ő is "megpaskolta" Hades tata orcáját. ikszdé Urtear jó arc volt, hiszen végül is nem csak a szív elpusztítása, hanem a sziget visszaállítása is kellett a győzelemhez. De az az arc Meldy-től... húúú... csak nehogy ő végezzen Urtear-rel, mert akkor zabos leszek...

Összességében talán egy kicsit tényleg gyors fejezet volt (majd animében nyújtanak rajta, ami nem is lesz baj), de legalább kaptunk magyarázatot mindenre (már ami most jelenleg a győzelem megértéséhez fontos volt).
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1270 Dátum: 11 aug 27, 12:38:40 »

Az én véleményemet is jól összefoglaltátok. Különösen Chakra utolsó mondata volt találó számomra. Most már csak meg kell várniuk az Etherion lövését. Nevet
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1271 Dátum: 11 aug 27, 14:26:02 »

Nem volt suk duma. Nevet  De legalább szépen le lett vezetve, hogy mi, miért. Charle és Happy közös képe király volt. De Luxus sem maradt ki, ő is "megpaskolta" Hades tata orcáját. ikszdé Urtear jó arc volt, hiszen végül is nem csak a szív elpusztítása, hanem a sziget visszaállítása is kellett a győzelemhez. De az az arc Meldy-től... húúú... csak nehogy ő végezzen Urtear-rel, mert akkor zabos leszek...

Összességében talán egy kicsit tényleg gyors fejezet volt (majd animében nyújtanak rajta, ami nem is lesz baj), de legalább kaptunk magyarázatot mindenre (már ami most jelenleg a győzelem megértéséhez fontos volt).

Pedig sztem eléggé esélyes hogy a köv fejezetben meldy hátulról leszúrja urteart az egyik kardjával vagy valami hasonló, de ne legyen igazam...
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1272 Dátum: 11 aug 27, 14:32:30 »

Így az utolsó 3 fejezetet elolvastam végre, mert nemtudtam egyéb okokból, de nagyon tetszettek a fejezetek. Főleg Luxus megjelenése, de Natsu most nagyon beindult.
+ villámló tűzsárkány nagyon adja Mosolyog Natsu tényleg most már egy univerzális sárkányölő, mindent felfal Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
naomi69
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 32


« Válasz #1273 Dátum: 11 aug 27, 15:22:05 »

Csak nekem tűnt fel a hiba?

Nagyon kis cuki csavar volt, hogy vissza állították a fát, de mint Luxusnak, úgy a tati erejének is fel kellett volna töltődnie, kihelyezett erő ide vagy oda. Végül is mindketten FT tagok voltak, és ha Luxusnak annak ellenére, hogy kiutasították megvan a jegye, akkor a tati lemondása után sem távolították azt el.

Amúgy nekem nagyon tetszett a fejezet Nevet Az FT-t az ilyenekkel együtt kell szeretni ^^

« Utoljára szerkesztve: 11 aug 27, 15:24:06 írta naomi69 » Naplózva

Minden ember életében elérkezik a pillanat, amikor úgy érzi, próbatételei tűzkeresztjében elvérzik, mint mókus a fenyőfa tűlevelein. /ani- Tizenhét parancsolat/
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1274 Dátum: 11 aug 27, 15:58:56 »

Nincs itt semmi hiba, szerintem. Kana sem kapta csak úgy meg a Fairy Glittert, hiába Fairy Tail tag. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!