24 máj 23, 05:38:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 897 898 [899] 900 901 ... 906
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Aréna (2 soros szabály!)  (Megtekintve 814670 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
berni1200
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9



« Válasz #13470 Dátum: 11 aug 13, 22:17:20 »

Köszönöm Hungarygaara ( most jól írtam) . Szeretnék kérni gai asuma baki és kurenai előküldikhez csapat. Amúgy nem értem, hogy temariból meg kankurobol miért nincs sippuudenes kari. Szerintem az is jó lenne. És az sem világos, hogy amikor az a chat neve vagy mi hogy 2 soros szabály, akkor az elején miért ír mindenki 1-1,5 sort. na de mindegy, most már végül is a 8..-dik oldalonn vagyunk. Tök 8. Na de zért még 1-szer köszike a csopikat!! Köszi
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 15, 20:08:03 írta berni1200 » Naplózva
fefe1200
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #13471 Dátum: 11 aug 14, 19:49:30 »

Helloka mindenkinek! Meglett rehabgaara, és kellene egy team narutop-hoz, a 7-esen kívül , és shino-hoz is kellene egy, kurenai előküldijéhez, és ha lehetne a nemrég említetteken kívül neji-hez néhányat, deh nincsen meg egy új kari sem, anbu vagyok!
Naplózva
hungarygaara
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 147


« Válasz #13472 Dátum: 11 aug 16, 16:03:28 »

nos látom senki nem figyelt oda arra amit írtam  Gondolkozik , na mind1 akkor kezdem én. én részt veszek a bajnokságon és Dosu_14 nevű karakteremmel fogok játszani        akkor az msn címem mert kérted: bec19900@msn.com

grat a karikhoz hogojo10

amúgy ja rengeteg karit lehetne még csinálni arénára, de amúgy shipus kankuro van már

narutohoz már írtam karikat csak vissza kéne nézni, de másolok most párat onnan csak h egyszerűbb legyen neked, de már látom h így is tele lesz az oldal xD

naruto:
naruto, zaku,kankuro
naruto, kin, kankuro
naruto, s shikamaru, zaku
naruto, shino,s shika
naruto,  zaku,ino
naruto,sasuke,kankuro
naruto,sasuke,kin

mind1 hozzá nem is írok többet

neji:
neji,cs sasuke,kankuro
neji,cs sasuke,kin
neji,cs sasuke,s shika
neji, zaku,temari
neji,temari,kankuro
neji,temari,kin
neji,temari,s shika
neji,y kakashi,kankuro
neji,ykakashi,kin
neji,y kakashi,s shika
neji,kabuto,kin
neji,kabuto,kankuro

ide is elég

shino:
shino,gaara,yoroi
shino,jirobou,yoroi
shino,sakon,tayuya
shino, lee,rin
shino,sakon,rin
shino, dosu,kin
shino,dosu,tema
shino,s lee,tayuya
shino,yoroi,tayuya
shino,sakon,chyo

ide is elég

na ennyit most mára mert megyek, ha kell csapat mondjátok kihez, de nézzétek meg jó ezeket mert lehet találtok más küldihez is embert nem csak azt kell nézni akit előre írok
Naplózva

kolbász2000
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #13473 Dátum: 11 aug 16, 19:50:10 »

 na hát sziasztok..engem úgy ismerhettek h*g*j*10  ugye tudjuk kiről van szó?Nyelvesít  na szóval megvan minden kari a-tól z-ig Mosolyog kellene egy jó ladderes team Nyelvesít ilyen + 20 felett ha megoldható... nagyon köszönöm előre is...
amúgy ha kell én is irok le tamokat:):

kiba shigura deidara

gekko temari obito

orochimaru 3.hokage nagato
Naplózva
hungarygaara
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 147


« Válasz #13474 Dátum: 11 aug 20, 01:07:25 »

grat a karikhoz xD gondolkodom rajta h én is ismét megcsinálom mindet

amiket írtál csapatok nem olyan ütősek :/ de azért még tűrhetőek, na mind1 +20as csapatot nem tudok írni annál mindig jobbat találok ki xd nos a mostani amit alkottam az elégé elterjedt lett pár elég szerencsés és kocka gyereknek sikerült már +50 fölé is mennie vele xD

na de akk a csapat amit említettem
kisame,kidomaru,fu
Naplózva

berni1200
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9



« Válasz #13475 Dátum: 11 aug 21, 18:54:28 »

Hello!!!
Tudnátok nekem adni team-eket hinatához, leehez, inohoz és tentenhez. Az előküldikhez kéne. Valamint egy jó fejlődős team-et, mert ha ezek megvannak akkor megyek fel anbura. Előre is kösz.
Naplózva
hungarygaara
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 147


« Válasz #13476 Dátum: 11 aug 22, 02:30:00 »

hinata:
chyo, kin
chyo, kankuro
chyo, shigure
chyo, s shika

ezek a jobbak

ino:
sakura,gaara
sakura,haku
haku,sakon
sakon, zaki
sakon, tema
dosu,zaku
dosu,tema
dosu, cs sasuke
sakon, cs sasuke
kiba, cs sasuke

lee:
zaku,rin
zaku,tema
kabuto,kin
kankuro,kin
zaku,kankuro
zaku,tema
tema,kankuro
kidomaru,tayuya

tenten:
zaku,tema
shigure,zaku
shigure,tema
shigure,chyo
shigure, cs sasuke
haku, tayuya
haku,shigure

és ezeknek még vannak kevert variációi de sztem ezek is jók, hajrá

és fejlődéshez:
neji,kabuto,kin
dosu,zaku,zema
s sakura,chouji,rin
sakon,kidomaru,tayuya
kiba, cs sasuke, tayuya

na majd legközelebb írok
Naplózva

Ricko14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 182


« Válasz #13477 Dátum: 11 aug 23, 17:44:08 »

Valaki írna pár csapatot Rehab Gaara-hoz megprobálom megszerezni a Kage Gaarat Mosolyog tudom nehéz lesz ,de kihivást szeretni kell . Most is alig találok olyan embert aki narutot vagy Sakon-t tol pedig a Előküldihez kéne:S sebaj nem adom fel:P
Naplózva

hungarygaara
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 147


« Válasz #13478 Dátum: 11 aug 25, 04:32:38 »

ha sima gaarát mondod akkor hozzá írok csapatot csak mert alapból azt említetted kaze kell, de kell rehab hozzá, de írok simához ha kell rehabhoz akk mond azt is, na így írtam legalább egy keveset ide is

gaara:
ino,sakura
yoroi,shino
y kakashi, ino
kiba, ino
chouji, rin
kiba, tayuya
kiba, shigure
cs sasuke, s naruto

ennyi sztem elég egy időre, hajrá
Naplózva

Ricko14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 182


« Válasz #13479 Dátum: 11 aug 25, 07:11:17 »

Igen a Rehab gaara-hoz kéne a csapat :/  mert ugy tudom megszerezni a Kazekage Gaarat Nyelvesít most csinálom épp Kurenai küldijét de eléggé idegesitő hogy 2 Mist ninja-t és nem tudnak beadni még a Soundosokkal nincs nagy baj azt adják folyton abbol már csak 3 kell ha minden jól megy ma meglesz kurenai Nyelvesít
Naplózva

fefe1200
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #13480 Dátum: 11 aug 25, 10:05:56 »

Sziasztok, közben meglett guy, és guy s, és meglett neji s is, és kellene egy csapat kiseme küldijéhez guyjal, meg egy pontos fordítás ehhez:
Win 10 battles with any Konoha Jounin (Pre-Shippuden). (2/10)
 Win 5 battles in a row with Baki. (0/5)
 Win 10 battles with Baki versus any Konoha Jounin (Pre-Shippuden). (0/10)
Köszi mindent.
Naplózva
Ricko14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 182


« Válasz #13481 Dátum: 11 aug 25, 11:11:08 »

fefe: a forditás: Nyerj 10 meccset akármilyen Konahai  jouninnal (Nem Shippuuden-es)
                          Nyerj 5 meccset sorozatban Bakival
                           Nyerj 10 meccset Bakival bármilyen Konohai Jouninnal szemben (nem Shippuuden-es)
nekem is meglett Kurenai nagy szendvedés után de megérte  Pontosan most Gai előküldijét csinálom több-kevesebb sikerrel remélem ma megtudom azt is csinálni sőt ha lesz időm neki ugrok Gai küldijének  smirksweat nehéz lesz érzem ikszdé
Naplózva

berni1200
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9



« Válasz #13482 Dátum: 11 aug 30, 12:21:01 »

Valaki tudna nekem segíteni?
A missing-nin szinten már csak asuma előküldije kéne, de nem tudok chiojival csapatot, és sosem találok dosut vagy jiroubout. Ha valaki ezekkel kapcsolatban tudna nekem segíteni azt nagyon köszönöm. És valaki le tudná írni, hogy kb hány xp-től vannak a szintek, rangok ( missing ninja, anbu, jounin). Ezt is kösz.Sok sikert!
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 06, 19:19:15 írta berni1200 » Naplózva
fefe1200
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #13483 Dátum: 11 aug 30, 19:05:29 »

Sziasztok, segítségre lenne szükségem. Egy fejlődős csapatot ha tudnátok mondani, megköszönném, és egy használati útmutatót, a sakura,obito,kin team-hoz, mert ellenem laderban jött pont ma, és a rehab,kimimarou,shigure team-omat simán leverte, egysetlen kariát sem tudtam megölni, és +20 highst streak-os volt, ami nagy cucc, számomra, mert én olyan szinten vagyok béna, hogy 6 row, sőtt még 4 is kifog rajtam, és quick-ben kipróbáltam, és el is vesztettem, tehát nekem egyy sem ment, még quickben sem. Köszönöm szépen, és apropó, 21-es vagyok, anbu!
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 30, 19:15:23 írta fefe1200 » Naplózva
hungarygaara
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 147


« Válasz #13484 Dátum: 11 szep 08, 17:29:42 »

több mint 200órszág van ha jól emlékszem regisztrálva. lehet 21.ek vagyunk, de az én időmben még 11.is voltunk xD
Amúgy ja a db, kidomaru, fu nemrossz csapat, bár én danzout raktam be kidomaru helyett és úgy csináltam +15öt 30szintig 28tól:/ a sasuke,neji,tayuya csapat főképp csak jó csakrával ajánlott használni, mert egymást fogyasztják.

ja és még annyit említek, hogy regisztráltam egy új karit -hungarygaara a neve, mint páran tudják a valódi hungarygaarát még nem tudtam visszaszerezni így is fél év után, persze nem mondtam le róla, de nekem egy hungarygaara kell szóval kezdtem egy újat, amivel lassan, komótosan de szerezgetem az embereket és török fel.




















Naplózva

Oldalak: 1 ... 897 898 [899] 900 901 ... 906
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!