24 máj 18, 05:12:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 26
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ninja Saga (2 soros szabály!)  (Megtekintve 77378 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Psanyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 169



« Válasz #285 Dátum: 11 okt 03, 17:27:46 »

Csak a jutsut lehet resetelni, nem kevés token-ért, valamint a pontokat is amiket a szintlépés útján kapsz, ezeket már 300 tokenért is tudod. Hát akkor nem vagy olyan régi ha ezeket nem tudtad, már nem azért. Jaj ez még nincs így 2 sor ezért leírom hogy 78-as vagyok, azért mert nincs kedvem gyorsabban fejlődni.
Naplózva


Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok!
Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok!
Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok!
Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, azt hagyjátok.
Tomdelonge
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 5


« Válasz #286 Dátum: 11 okt 03, 18:57:43 »

a jutsukat meg a pontot énis tudtam, de reménykedtem benne,hogy a talentet is lehet, de hát nem amúgy köszi a választ:D amúgy nemtudom ki szokott hackkel játszani de most van egy egészen jó ami visszahozza a 2nd anniversaryt. ugyanúgy lehet pörgetni meg minden csakhát tokenért de megéri én ma kipörgettem a 2000tokent Nevet
Naplózva
Psanyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 169



« Válasz #287 Dátum: 11 okt 04, 13:37:55 »

és meg is adja a 2000 tokent ????? vagy csak kipörgetted és kész ? vagy ez olyan hack ami a token-t pörgeti ki ? emblemes vagy hogy token-t tudsz pörgetni? honnan van annyi token-ed pörgetésre? nekem alig van tokenem főleg, hogy most elvették az 50 tokent és már csak 20-at lehet invite -ból
Naplózva


Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok!
Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok!
Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok!
Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, azt hagyjátok.
Tomdelonge
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 5


« Válasz #288 Dátum: 11 okt 04, 19:33:54 »

jaja megkaptam. igen emblemes vagyok hát tokenem a pörgetésre onnan van hogy vettem de nemsok tokent használtam el mert sokszor kaptam 100tokeneket pörgetésből meg meg olyan papírt amivel lehet pörgetni abból pl kétszer kaptam 100db-ot ja és 80asra felfejlesztettem 2emberemet...

Nem dupla.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 14, 18:49:11 írta Hiei D. Legend » Naplózva
Psanyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 169



« Válasz #289 Dátum: 11 okt 05, 14:31:26 »

emblemes vagy és hack-elsz ? (hát nem tudom ebből hogy tudnék kihozni 2 sort, mert nincsen semmi mondanivalóm, de talán ha ezt így leírom lehet, hogy lesz belőle 2 sor, ez még mindig nincs 2 sor, na de így most már azért megvan a 2 sor)
Naplózva


Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok!
Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok!
Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok!
Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, azt hagyjátok.
Tomdelonge
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 5


« Válasz #290 Dátum: 11 okt 06, 18:57:11 »

jaja úgy hackelek. de ebbe mi olyan furcsa v nemtom?Nevet egy csomót ki szoktam probálni h milyen meg hasonlók szoktak egészen jók lenni néha napján:D amúgy most majd 80as szintnél is majd tesznek be egy vizsgát v mi csakmert elég szar h nemlehet tovább fejlődni és megintcsak stagnálok az emberemmel:/
Naplózva
Psanyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 169



« Válasz #291 Dátum: 11 okt 07, 07:12:56 »

minden év júliusában teszik be az új vizsgákat, úgyhogy a következő vizsgára, ami valószínűleg anbu lesz vagy nem tudom, arra még várni kell jó sokat, de addig is lesz egy pár jó event és lehet majd jó jutsukat szerezni. A mostani ez a phantom izé ez tiszta vasemberes pont úgy néz ki meg minden, de a jutsuja az hihetetlen jó, nagyon kéne de nincs ennyi pénzem Szomorú
Naplózva


Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok!
Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok!
Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok!
Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, azt hagyjátok.
Tomdelonge
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 5


« Válasz #292 Dátum: 11 okt 08, 10:26:44 »

Köszi az infot:) ezekszerint akkor jó sokáig várhatunk még vele...:/ na mind1:D ja ez a jutsu nemrossz az egyik emberemmel meg is szereztem meg fel is upgrade-eltem ugyh így mégjobb:) amúgy sokan játszanak még azok közül akik fórumon vannak?
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #293 Dátum: 11 okt 11, 15:55:46 »

Nemsokan Nevet inkább facebookon nézz körül a magyar ninja saga csoportban Mosolyog

Attila2000: hohohóóó Nevet nem a szint a lényeg ikszdé én 64es vagyok és egyet sem dobott eddig semelyik, valakinek meg mindenből 2 jut ^^ így jártam...illetve jártunk Nevet de neked biztos hullik majd

Andor2000: nahallod el is hiszem Mosolyog eléggé szar lett ott minden mostanában, el is jöttem!  az új klánnnal top 290.ek vagyunk ^^ egész jó egy 36fős klánhoz képest, nemmellesleg kb 15en toljuk gőzerőbel xD 4-5 nap alatt 10 kilo repet szedtem össze, pedig egy meccsér jó ha kapok 57et...és ez egész jó xD van amikor csak 34et ad :/
Naplózva

Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #294 Dátum: 11 nov 02, 17:09:43 »

Idézet
elvileg 52es szinten érdemes próbálkozni azzal a küldetéssel

Huh sikerült 46-oson Nevet 1 20-as meg 1 33-as ismerősömmel megcsináltuk de sajnos több special meg nincs és nem tom még meddig nem lesz :S Am mostanában nem sokat játszok szal elégé lemaradtam a többiekhez képest :'(
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #295 Dátum: 11 nov 02, 17:59:20 »

nem is lesz több egyelőre Nevet 67es vagyok de semmi ^^" de jöttek új jutsuk és 68 meg 70es küldik iss ^^húha hogy lesz ebből 2 sor ikszdé najó van 128 tokenem van minny meglesz a decapitating sword >< Nevet
huha. a khaishaku már nagyon kéne, a szamzrájnál jól jönne..

am a Halloween eventből már csak az alapcuccok közül már csak a hátas hiányzik utána már csak az 50%-os cukrokat fogom kiszedni
Naplózva

Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #296 Dátum: 11 nov 12, 09:51:52 »

Sziasztok! Lenne 1 kérdésem mégpedig az hogy amikor eléred az 50-es szintet akkor lehet veni 1 misiért új talentokat és ha rámész pl deamon sound (asszem ez a neve) oda van írva hogy villám és szél na de ez azt jelenti hogy a villám és szél elemet erősíti? A válaszokat előre is köszi!

Na megvan az 50-es szint és már van 820k goldom és 204 bat dollom Nevet Remélem holnap még össze birok gyüjteni 180k goldot mert nagyon kéne azaz 50-es talent
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 13, 14:17:09 írta Andor2000 » Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #297 Dátum: 11 nov 15, 19:19:28 »

Andor2000
yapp, igen a szelet és a villámot erősíti, de különböző módon minden talent, pölö a secret lava az %-os erősítést ad a földnek és tűznek, a demon sound dodge és crit különlegességet ad, a tokeneset meg a foresteset nem tudom, de a tokenes az nagyon jó, stunnol meg resrictionol asszem. és jól néz ki! Mosolyog
Naplózva

Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #298 Dátum: 11 nov 15, 19:49:33 »

Nevet Köszönöm a választ am már megvetem szal megbánni nem tudom ikszdé Am még abban kéne segítség hogy ugyebár én villám és tűz elem vagyok de több szempont miatt is átszeretnék váltani szélre a tűzt meg valahogy kidobni de úgy tudom hogy ezt csak re-vel lehetséges és az meg ezer token a normál playereknek 200 pedig a prémiumosoknak meg van hogy prémiumos az harmadik elemet is használhat de másik mód nemlétezik esetleg ?:S
Naplózva

Psanyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 169



« Válasz #299 Dátum: 11 nov 15, 20:17:06 »

nincs másik módja ennek, a villám az egy f*s tűz szél a legjobb, a fás az életet meg cp-t ad vissza ha fa vagy víz jutsu-t használsz, a 400 tokenes prémiumosnál nincsen jobb, a lávát venném meg a helyedben a deamon sound mellé (tűz szél vagyok és nagyon tetszik)
Naplózva


Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok!
Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok!
Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok!
Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, azt hagyjátok.
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 26
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!