24 máj 18, 22:59:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 659 660 [661] 662 663 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740128 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #9900 Dátum: 14 aug 13, 18:25:48 »

@hamilton
Érdekes felvetés.
Én is gondolkoztam rajta pár napja, hogy mit keresett a havas dimenzióban egy ház a hegy tetején, nem-e valami elhagyatott dimenzió.
De viszont az ellene szól, hogy Kaguya teremtette lényegében azokat a dimenziókat (legalábbis a tartalmukat) - az is lehet hogy egy dimenzióban létezik az összes helyszín -, illetve a fehér Zetsuk Kaguya rémuralma alatt áldozatul esett emberek voltak.
Viszont az biztos, hogy létezik több önálló dimenzió is, mivel a Kamui is ugyanabba a környezetbe teleportált személytől független - tehát nem Kakashi, vagy Obito akarata teremtette annak a dimenziónak a tartalmát, hanem az úgy magától van.

A folytatás (ha lesz) nem kérdéses, hogy egy újabb időugrással valósul meg, Konohamaru generációja meg bejön egy fontos (mellék)szálként. A térkép is bővítve lesz vagy a hagyományosan véve, vagy multiverzum értelemben.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9901 Dátum: 14 aug 13, 21:05:06 »

Én nekem az jutott eszembe, hogy mi van ha Kaguya nem ebben a dimenzióban született? Rikudou azt mondta, hogy nagyon messziről jött, Naruto azon feltevésére, hogy földönkívüli (UFO) meg azt mondta, hogy hát még az is lehet. Mi van, ha egy másik dimenzióból jött? Ez még a fura külsejére is magyarázatot adna. (Persze lehet, hogy csak a gyümölcs elfogyasztása után lett ilyen, de ez nem biztos. Rikudouéknak is ott vannak a szarvaik, csak nem akkorák, nem olyan jellegzetesek, nyilván az apjuk miatt emberszerűbbek lettek.) Lehet, hogy a többi dimenzióban is emberekhez hasonló lények éltek, emberszerűek, de mégis különböznek egy kicsit. Aztán az a dimenzió elpusztult, Kaguya elmenekült. Vagy méginkább, Kaguya megszerezte a hatalmat, majd az összes dimenzióján használta a mugen tsukoyomit, végül a földre ért. Jó, az igaz, hogy a MT a chakrát szívja ki az emberből, más dimenziókban meg elviekben nincs chakra. És persze ha Kaguya nem itt született, akkor kérdés, hogy a gyümölcs elfogyasztása előtt hogyan tudott teleportálni, hogy idejöjjön, chakra nélkül. De lehet, hogy a chakra nem csak itt volt/van, hanem máshol is volt, csak mittudomén kisebb mértékben, aztán Kaguya megszerezte a hatalmat, és mindenhonnan kiszipolyozta azt. Maradt a Föld. Persze akkor az is kérdés, hogy Kaguya miért hívta a földet drága szülőföldemnek, vagy micsodának.
Na jó, több ellenérvet hoztam fel, mint érvet, szóval nem túl valószínű, hogy helyes lenne az elmélet ikszdé
De Rikudou kijelentésére így lenne magyarázat. Szerintem mindenképpen lesz még valami a dimenziókkal. Vagy nem. És hogyhogy a MT által kiszipolyozott emberek lettek a zetsuk? Tudtunkkal még nem használta a Földön.
Na jó, inkább hagyom. Majd meglátjuk.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 13, 21:07:24 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #9902 Dátum: 14 aug 15, 16:24:36 »

Egyszer már leírtam hogy a héten nem lesz manga sajnos valamilyen ünnep miatt de a jó hír hogy jövő héten lesz remélhetőleg ha nem jön közbe valamilyen ünnep megint  ikszdé !
Naplózva
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #9903 Dátum: 14 aug 15, 19:41:06 »

Ez mekkora betegség ám mindig ikszdé,ha jönne 1 érdekes rész(legalábbis annak remélt)akkor vagy ünnep,vagy valami gondja van épp a készítőnek..fura.
Naplózva
naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #9904 Dátum: 14 aug 15, 19:43:43 »

Ez mekkora betegség ám mindig ikszdé,ha jönne 1 érdekes rész(legalábbis annak remélt)akkor vagy ünnep,vagy valami gondja van épp a készítőnek..fura.
Ilyen ez a popszakma...
Remélem valami 1-2 napos ünnep csak és dupla rész lesz jövő héten.
Naplózva

sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #9905 Dátum: 14 aug 15, 19:58:47 »

Nem hiszem, hogy dupla rész lesz.. Szerintem már holnap lesz, vagy vasárnap.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Kao
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 15


Nem mindenkinek jut banánkarika.


« Válasz #9906 Dátum: 14 aug 15, 21:13:36 »

Szerinted az író is 12 órába dolgozik lego gyárban? Mert nem hiszem. Ha mégis mélységes tiszteletem.

On: Kakashi bravúrjára számítok na meg arra hogy ugyanúgy szétrúgják a seggét mint máskor.
Naplózva

Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #9907 Dátum: 14 aug 17, 20:57:44 »

Szerintem a part 3 szólhatna arról, hogy naruto hogyan válik hokagévá  Mosolyog Azt szívesen megnézném!! Vagy, hogy Sasukénak sikerül e feltámasztania az uchiha klánt!
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9908 Dátum: 14 aug 17, 21:19:04 »

Sasukénak sikerül e feltámasztania az uchiha klánt!

Hát erre csak 2 esélyt látok:

1. Rinne tensei no jutsu.
2. Háremet kezd tartani Nevet

Bármi más esetben igencsak el kezd hígulni a család vére és 1-2 generáción belül valószínűleg a Sharingant is elvesztik.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9909 Dátum: 14 aug 17, 21:23:21 »

A hárem esete is felhíguláshoz vezet, hacsak nem talál elegendő Uchiha származású leányzót. Nevet
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9910 Dátum: 14 aug 17, 21:28:24 »

Igaz, de nem annyira.

Első körben több Félvér "jön létre" (szó szerint) tisztább vérrel (Ha mákja van), az utána jövő generáció, vagyis az unokái pedig már elég messze állnak egymástól genetikailag, hogy házaodhassanak stb.

A valósgában is házasodhatnak már az unokatestvérek, csak a testvérek nem.
Naplózva

Oswald
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90



« Válasz #9911 Dátum: 14 aug 17, 21:30:14 »

Én kinézem Sasukeból, hogy Oro-t felhasználva, genetikai úton támassza fel a klánt.
Naplózva
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #9912 Dátum: 14 aug 17, 21:32:20 »

Hát még ott van az Edo Tensei is csak az egy kicsit Nekrofil lenne ikszdé! Amúgy szerintem Sasuke már túl lépett a klánján mint Itachi akkor, ezért szerintem már nem akarja feltámasztani hanem inkább megakarja majd védeni a Falut és ő akar majd lenni a Hokage(nem mintha sok esély lenne rá ikszdé) ! Amúgy keressen inkább Uzumaki lányokat és lehet hogy valami teljesen új klán alakul majd ki  Nevet  (és ezzel ráadásul egyesülne a Senju és az Uchiha vérvonal)! De akár csatlakozhatna szerintem a Hyuga klánhoz is ikszdé, biztosan jón meglennének együtt!
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9913 Dátum: 14 aug 17, 22:00:06 »

Japán verzió szerint az unokatestvérek ezt megtehetik de az orvostudomány kimutatta, hogy ez nem egészséges dolog. Gyakori a genetikai mutáció még mindig. Szóval érdekes gondolat de valójában a másod unokatestvér az akinél már nincs ellenvetése a tudománynak és nem tudnak génazonosságot kimutatni. Ráadásul eléggé termékenynek kell lenni az egész háremnek és Sasukének is, bár kitudja, hogy egy árnyékklón banda mit alkotna. Nevet
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9914 Dátum: 14 aug 17, 22:49:39 »

Amúgy keressen inkább Uzumaki lányokat és lehet hogy valami teljesen új klán alakul majd ki  Nevet

Érdekes gondolat Nevet
http://img4.wikia.nocookie.net/__cb20140424231800/fear-world/images/7/7e/Naruto's_Sexy_Jutsu.jpg

De szerintem lenne rá jelentkező
http://static.tumblr.com/tahc03v/jzzm845vf/karin-red-naruto-women-15939410-2560-1422.jpg
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 17, 22:50:45 írta Exkirion » Naplózva

Oldalak: 1 ... 659 660 [661] 662 663 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!