24 jún 02, 07:05:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 660 661 [662] 663 664 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1767370 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9915 Dátum: 14 aug 18, 01:30:15 »


Bizony bizony. Mióta Karin megjelent a színen kb azóta tudom hogy Sasukét behálózza majd. Sakurának esélye nincs. Nevet Egyébként ha háremet tart és elkezdi szórni a magjait utána úgyis megölik egymást a hatalmasabb erőért szóval tök8 mit csinál az Ucsiga klán kihal. Ördögi kör. Nevet Ha csak össze nem töri azt az emléktáblát.  smirksweat

Hogy őszinte legyek engem inkább az Uzumaki klán érdekel de az nagyon mert róluk alig tudunk valamit és mennyit is ismerünk onnan. Mito, Kushina, Naruto, Nagato meg Karin. Ebből 2 él és az is félvér legalábbis Narcsi az. Narcsi lemehetne felkutatni a klánját és ő is támaszthatna kicsit mint Sasuke. Nevet Egyébként tuti hoyg az sem véletlen hogy Rikudou hajszíne is piros. Jut eszembe az apja rokonságáról se nagyon tudunk semmit. Mármint Narutoéról. Bár Rikudo apjáról se nagyon tudunk dolgokat pedig a halál isten dolog esélyes lehet. Szóval ha lesz part 3 nyugodtan fókuszálhatnának az ilyen dolgokra mert ott van még a Hyuuga klán most hogy itt van Kaguya byakugannal érdekelne honnan is erednek ők bár eléggé egyértelmű hogy a másik fiától.
Naplózva

kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #9916 Dátum: 14 aug 18, 13:48:15 »

Sasukénak sikerül e feltámasztania az uchiha klánt!

Hát erre csak 2 esélyt látok:

1. Rinne tensei no jutsu.
2. Háremet kezd tartani Nevet

Bármi más esetben igencsak el kezd hígulni a család vére és 1-2 generáción belül valószínűleg a Sharingant is elvesztik.

De ne feledjük hogy a Sharingan is csak  felhígulás  .Mert a rinenganból lett .De ennyi erőből Senjukkal is össze jöhetne mert az utódok képesek lennének a rinengant feltámasztani .

De lenne egy kérdésem .Indra és Ashura chakrája csak a  Uchiha és Senjuk között vándorolt ?
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 18, 13:52:11 írta kurama95 » Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #9917 Dátum: 14 aug 18, 15:43:09 »

Exkirion te egyébként mit látnál szívesen a part 3-ban? Szerinted mivel lehetne folytatni a történetet?
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #9918 Dátum: 14 aug 18, 21:03:07 »

Meg csak most olvastam a múltkori mangat. Nem tartjátok túlzásnak hogy már mindenki a Végső Sussanoo vap vaganykodik? És az egyik legdurvabb Madara erejét megmutato jutsuval már többen kis ujjbol dobaloznak?!
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9919 Dátum: 14 aug 18, 22:02:35 »

Meg csak most olvastam a múltkori mangat. Nem tartjátok túlzásnak hogy már mindenki a Végső Sussanoo vap vaganykodik? És az egyik legdurvabb Madara erejét megmutato jutsuval már többen kis ujjbol dobaloznak?!

Ezt az utolsó Madarás dolgot nem értem. Milyen jutsura gondolsz? Nem Madara találta fel a Susanoot szóval ez egyáltalán nem meglepő. Az hogy most milyen szinten harcolnak pláne egyrészt mert ez egy shounen fight manga másrészt itt már mindenkinek megvan Rikudou féle erő így bármi képesek.
Naplózva

vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #9920 Dátum: 14 aug 19, 10:49:24 »

Azt tudom hogy nem Madara talata fel, de a végső sussanno wz ő rettenetes jutsuja volt eddig amit csak hashirama tudott megallitani, most meg már Kakashi is ezzzel vaganykodik :/ kicsit elcsépelt lett így a végső sussannoo
Naplózva
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #9921 Dátum: 14 aug 19, 11:15:58 »

Bocsánat az offért de amúgy Japánban szoktak tartani munkaszüneti napot vagy ilyesmit mert ha jón tudom holnap az lesz!? És kíváncsi vagyok hogy ez befolyásolja-e a mangát?!
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9922 Dátum: 14 aug 19, 13:42:33 »

Ha csak a Japánok nem ünneplik a Magyar államalapítás napját, akkor nem hiszem.
Naplózva

kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #9923 Dátum: 14 aug 20, 07:00:16 »

Jó reggelt : http://www.mangareader.net/naruto/689
Naplózva
Chilliboy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 66



« Válasz #9924 Dátum: 14 aug 20, 07:42:31 »

Sikerült!Ez a fejezet megér 1 kommentet! Naruto-ék nagyon kemények voltak! Sakura belépője pedig csodás volt,végre volt haszna. Kakashi Kamui Raikiri-e pedig nagyon meglepett! Nem gondoltam,hogy keveri a 2 legismertebb technikáját!
Kishinek ezért dicséret! bow
Naplózva

Ez az Én ninja utam!
Venator
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47


« Válasz #9925 Dátum: 14 aug 20, 08:55:22 »

Ó, szóval Kakashinak már Rikudou erejéből is jutott, nagyszerű. A következő fejezetben pedig kiderül, hogy végig ő volt az elveszett testvér, Hamura, vagy mi? Remélem azzal, hogy eltűnt a Susanoo-ja, vége lett az ő fellángolásának.

A csata pedig tesztett! Nagyon is! Végre egy kis TAKTIKA. Bár bőven bele tudnék kötni, de inkább örülök ennek is.

Végnek viszont túl egyszerű lenne, ráadásul még a Hokagéknak is kell valamit csinálni. Minden esetre kíváncsi leszek, hogy Kaguya hogyan fog ebből kimászni.

Miért mondta Kakashi, hogy utolsó küldetés 7-es csapatként? Ő meg Sakura nem csinált semmit, hogy meghaljanak. Akkor a pecsételőkre van végzetes kimenetellel? Naruto hősi halált fog halni? Lehetetlen...
Naplózva
methodman94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 108


"Az élet értelme 42."


« Válasz #9926 Dátum: 14 aug 20, 09:12:31 »

Hát jó hogy van neki Rikudou erejéből is, mivel Obito mindenét erejét oda adta Kakashi-nak nem csak a szemeket. Amúgy szerintem sem lesz ilyen egyszerű még legyőzni...
Naplózva

Wu-Tang Clan ain't nothin to fuk with.

Ha valamit a betonba ültetsz, amikor az kinő, ugyan tele lesz karcolásokkal, mégsem azt fogod mondani: "Nézd, mennyi karc van ezen a rózsán!", hanem azt, hogy: "A francba is, ez a rózsa kinőtt a betonból!" - Tupac Shakur
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #9927 Dátum: 14 aug 20, 09:24:10 »

A fejezet elején úgy éreztem, hogy valami rossz fanfictiont olvasok, a végén meg amikor Sakura lecsapta Kaguya szarvát sírtam a röhögéstől. Anyám be is jött, hogy megkérdezze mi van.

Összességében nem volt rossz ez a fejezet, bár ez plot no jutsu néha már kezd sok lenni.  Mosolyog
Naplózva

Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #9928 Dátum: 14 aug 20, 09:46:29 »

Honnan lenne Rikudou ereje meg Kakashinak !?
Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #9929 Dátum: 14 aug 20, 09:51:44 »

Obito szelleme miatt, gondolom. Ők ketten eggyé váltak, tehát Kakashi hozzáfért a chakrájához és az összes képességéhez. Ezért tudta aktiválni a PS-t és használni a Kamuit olyan sokszor és precízen. A saját chakratartalékaival erre nem lett volna képes még akkor sem, ha alapból meglett volna neki a két sharingan.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 660 661 [662] 663 664 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!