24 máj 18, 20:20:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 613 614 [615] 616 617 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740082 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
vakama08
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 81



« Válasz #9210 Dátum: 14 jún 04, 14:34:30 »

Kaguyának volt egy érdekes mondata
http://readms.com/r/naruto/679/2400/17
Ez a hely, ez a föld az ő "Bölcsödéje"/"Gyerekszobája".

Ezzel az egy mondatta elérte, hogy kíváncsi legyek mit is akar. Első ránézésre nem tűnik olyan gonosz karakternek.

Narutoék elégnek a vulkánban, Kaguya fehér Zetsut csinál mindenkiből, fel Rinne tensei-ezi Hagoromot meg Hamurát meg Indrát és Ashurát és minden kezdődik előlről.

Time skip 1000 évvel késöbbre Nevet

Tényleg nem tűnik első ránézésre gonosznak, de azért megfürdetné őket egy izzó lávafolyamban, amit jelenlegi ismereteink alapján csak egy valaki élné túl, az Kisame az 1AÉ-ból Nevet https://www.youtube.com/watch?v=E6cwK4WmFkQ#t=291
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #9211 Dátum: 14 jún 04, 14:46:37 »

Ez a manga egy kalap szar lett.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #9212 Dátum: 14 jún 04, 14:57:57 »

Hmmm... Ez a fehér zetsuvá változás elég gusztustalan. Na ez után mondja bárki, hogy nem is olyan rossz az örök tsukoyomi.

Annyira vártam, hogy valaki bemondja ezt az éterbe és pozitívan fogja fel, hogy Kishimoto képtelen volt tényleges választást adni az olvasó kezébe. Mosolyog
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9213 Dátum: 14 jún 04, 15:05:18 »

Kishimoto képtelen volt tényleges választást adni az olvasó kezébe. Mosolyog

Ezt most nem vágom, mire is?
Naplózva

Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #9214 Dátum: 14 jún 04, 15:06:10 »

Amúgy valaki most elmagyarázná nekem ezt a zetsus dolgot mert én nem értem!!!
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9215 Dátum: 14 jún 04, 15:09:36 »

Valószínűleg az a lényeg, hogy ha élő szövetet bebugyolálsz a mazouba, akkor az adott dolog idővel Fehér Zetsu lesz.

Szóval azok, akik bekapták az örök tsukoyomit életük végéig egy álomvilágban ragadnak, miközben a testük szép lassan fehér zetsuvá változik.

Madara ugyan ezt csinálta Hashirama sejtjeivel, de ezek szerint élő embereken is működik a dolog.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 04, 15:11:16 írta Exkirion » Naplózva

Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #9216 Dátum: 14 jún 04, 15:10:36 »

Köszi így már érthető!
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9217 Dátum: 14 jún 04, 15:14:54 »

Hmmm... Ez a fehér zetsuvá változás elég gusztustalan. Na ez után mondja bárki, hogy nem is olyan rossz az örök tsukoyomi.

Madarát szerintem nem kell még leírni. Valószínűleg Kaguyával együtt egy jó részét is elveszti majd az erejének és utána lesz legyőzve vagy valami hasonló. Kishi nem az a fajta, aki csak úgy kidob karaktereket az ablakon.

Kaguyának volt egy érdekes mondata
http://readms.com/r/naruto/679/2400/17
Ez a hely, ez a föld az ő "Bölcsödéje"/"Gyerekszobája".

Ezzel az egy mondatta elérte, hogy kíváncsi legyek mit is akar. Első ránézésre nem tűnik olyan gonosz karakternek.

Most ki fog megjelenni és ki ad nekik random power up-t? mingyárt elsírom magam ezen a fejezeten.

Eddig ilyen még egyszer sem fortult elő, szóval nem tudom.

Amúgy tudom, hogy ez egy heti manga, de az éppen aktuális állás alapján mondani, hogy ez vagy az szar, mint kiderült már annyiszor, nem túl jó ötlet.
Én is kicsit furcsálom ezt most így, de Kishi általában jól megoldja a dogokat, még ha elsőnek fura is pár dolog.

Végre köszönöm. Egyszerűen fáj nézni a kommenteket hogy mennyire sügér a többség. Ma már luxus cikk lett az agyunk használata vagy mi a gyöp?  Hmm?

EZ NEM BLEACH KÖLKÖK!!! Ez halad is valahova csak egyesek nem bírják lenyelni/felfogni hogy van egy NAGYOBB TERV!!! És nem részről részre van kitalálva.

Részemről örülök hogy legyalulták Madarát még ha szerintem sem véglegesen mert rohadtul utáltam a pofáját már. Unalmas volt az állandó önimádata. 

Kaguya ezerszer komolyabb ellenfél és komolyabban is vehető, ráadásul nem szarakodik hanem jön néz és legyalulja az egész bolygót. Nevet

Amit írtál hogy volt egy érdekes elszólása. Szerintem arra gondolt hogy be akarja újra népesíteni a Földet mert szerinte egy porfészek undorító emberekkel. Mellesleg egyetértek vele. Bár ebben a korban élne igazából itt is lehetne hol gyalulni. Nevet

Az az 1000 évvel későbbi dolog is érdekes elmélet. Nevet

Ezt a random power upos bullshitet felejtsük már el emberek. Ilyen még sosem volt a mangában mindig volt indok hogy ki miért kapott és kitől. Nem jött csak úgy a levegőből egy tag és adta át az erejét. Minden fel volt építve normálisan.

Narutoval az a baj egyébként hogy itt már nem elég a képeket megnézni hanem el is kell olvasni és az már elég sok embernek nehézkesen megy még magyarul is és akkor a felfogás részt még meg sem említettem. Nem minden manga olyan egyszerű mint a faék.... khmm khmm...  smirksweat

Így van Kishi gondol a rajongókra és a történetet is normális vezeti fel amennyire ez egy SF mangától elvárható persze. Jön egy relatívan új tag akiről egyébként már elég régóta volt szó erre most mindenki bevágja a durcit mert hogy ezt miért kellett. AZÉRT MERT MADARA NEM ELÉG EGY VÉGSŐ HARCHOZ!!! Egy igazi végső harc brutális és könyörtelen. Madara pedig minden volt csak ez nem. Ráadásul őt senki nem érdekelte csak a Mugen Tsukuyomi. Kaguya viszont jött levágta mi a tényállás bár szerintem végig tudta és elporlaszt várhatóan mindenkit kivéve talán a két tökfilkót.

Szerintem nagyon jó irányba halad a manga mert Kaguyát mindennek lehet hívni csak random szokásos ellenségnek nem. Nevet

Egyébként furcsállom hogy senki sem említette hogy neki nincs Rinneganja csak Tsukuyomi szeme meg ahogy sejthető volt Byakuganja. Bár lehet erről már volt akkor szó mikor először képbe került.

Mindegy, lényeg hogy jó most a manga és olyan irányba megy hogy megjósolni sem lehet nagyon hogy ki és hogy győzi le Kaguyát majd, ha egyáltalán sikerül ugye. Én ugyanis kinézem Kishiből hogy képes kiírtani az emberi fajt. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 04, 15:18:26 írta Kuro25 » Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #9218 Dátum: 14 jún 04, 15:26:19 »

Bevallom még csak ritkának sem nevezném az itt olvasásaim alkamait, de nemhiszem hogy itt nagyon lett volna téma a tsukoyomi opciója és ezzel együtt Madara útja. Leszámítva azt a pár alakalmat, amikor Chakrával beszéltük. Az én véleményem, hogy béke nem alakulhat ki emberek között, pontosítva a háborúskodásnak sosem lehet vége. Erre rá Kishimoto behozta Madara álmát, a tsukoyomit, egy álomvilág ahol béke van, nem vagy magad (éppen a béke érdekéért) de béke lesz. Radikális de kivitelezhető útnak tűnt.

Ez és Sakurautálatom tartotta bennem, hogy még olvassam a narutot. Kishimoto először a Rines zombis marhasággal vágta el magát, már ott érződött, hogy ez csak egy tévút és csak egy olcsó utánzata a valóságnak. Ezzel szemben múlthéten az álmokat látva egy teljesen élhető világot kaptunk. Mikor Madara tökéletesen odavetette Narutonak, hogy most pontosan ő van a boldogásg útjában. Erre valami iszonyatrosszul időzítve (és tökéletenségéből kifolyólag) Kishimoto meg is "ölette" Madarát, hogy nehogymár az olvasó belegondoljon 1 hétig, hogy igen...lehet Naruto téved, és csak gyerekes utópia amit hajszol. Vagy mégrosszabb, bármi is legyen az, ha harcolhat valami ellen akkor harcolni fog, hiába változtatná az jobbá a világot -ez pedig egy külön szánalom az egész mangában-.

De nem, Kishimotot jobban foglalkoztatta, hogy szájbaadott gyerekes szappanoperát írjon, mintsem a még valamikor normálisan megírt történet továbbgondolása.

Amit meg erre a hétre leművelt -és most én kizárólag a tsukoyomi zetsusodásáról beszélek, már rég nem érdekel, hogy kinek ki a franctudja honnan előhúzott erőnövekedése- az már több volt mint nevetséges,,,,,,örökké elvágva annak a lehetőségét, hogy a 13 éves szinten maradt főhős tévedjen és a naív hülyesége legyen csakis az egyetlen választható út, amit az olvasó választhat mert, ami a tsukoyomiból lett az olyan mint egy elcseszett kommunizmus....vagy csak simán az.

Komolyan itt a nagy naruto fanok ilyenekről itt nem beszélnek? Csak, hogy milyen erő honnan eredeztethető és stb.??? Szomorú vagyok.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #9219 Dátum: 14 jún 04, 15:46:20 »

Hogy őszinte legyek, nekem eléggé rossz volt Kaguya behozása. Az a bajom vele, hogy maga a karaktere érdekes lehet, de alig volt említés róla és most a manga végénél kaptunk róla egyáltalán említést erre most simán behozza, mert nem elég Madara, akit már nem tudom mióta vezetett fel Kishimoto eddig a pontig. Madara nem volt elég jó főbossnak, így behoztak egy istent, akiről nem is tudjuk, hogy mi volt eddig. Kérem szépen: most akkor őt hogy fogják legyőzni? Majd az új gyümölcs megevésével, ami a társaik chakrájából nőtt? Modhatni igen keserűédes győzelem lesz ez.

Nem szeretném Kaguyát ellenségként, hanem olyan senem jó senem rossz szereplőnek. Kishimoto, ha már behoztad, akkor legyen jó is megcsinálva a karaktere, mert van benne poteniál!
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9220 Dátum: 14 jún 04, 15:49:47 »

Bevallom még csak ritkának sem nevezném az itt olvasásaim alkamait, de nemhiszem hogy itt nagyon lett volna téma a tsukoyomi opciója és ezzel együtt Madara útja. Leszámítva azt a pár alakalmat, amikor Chakrával beszéltük. Az én véleményem, hogy béke nem alakulhat ki emberek között, pontosítva a háborúskodásnak sosem lehet vége. Erre rá Kishimoto behozta Madara álmát, a tsukoyomit, egy álomvilág ahol béke van, nem vagy magad (éppen a béke érdekéért) de béke lesz. Radikális de kivitelezhető útnak tűnt.

Ez és Sakurautálatom tartotta bennem, hogy még olvassam a narutot. Kishimoto először a Rines zombis marhasággal vágta el magát, már ott érződött, hogy ez csak egy tévút és csak egy olcsó utánzata a valóságnak. Ezzel szemben múlthéten az álmokat látva egy teljesen élhető világot kaptunk. Mikor Madara tökéletesen odavetette Narutonak, hogy most pontosan ő van a boldogásg útjában. Erre valami iszonyatrosszul időzítve (és tökéletenségéből kifolyólag) Kishimoto meg is "ölette" Madarát, hogy nehogymár az olvasó belegondoljon 1 hétig, hogy igen...lehet Naruto téved, és csak gyerekes utópia amit hajszol. Vagy mégrosszabb, bármi is legyen az, ha harcolhat valami ellen akkor harcolni fog, hiába változtatná az jobbá a világot -ez pedig egy külön szánalom az egész mangában-.

De nem, Kishimotot jobban foglalkoztatta, hogy szájbaadott gyerekes szappanoperát írjon, mintsem a még valamikor normálisan megírt történet továbbgondolása.

Amit meg erre a hétre leművelt -és most én kizárólag a tsukoyomi zetsusodásáról beszélek, már rég nem érdekel, hogy kinek ki a franctudja honnan előhúzott erőnövekedése- az már több volt mint nevetséges,,,,,,örökké elvágva annak a lehetőségét, hogy a 13 éves szinten maradt főhős tévedjen és a naív hülyesége legyen csakis az egyetlen választható út, amit az olvasó választhat mert, ami a tsukoyomiból lett az olyan mint egy elcseszett kommunizmus....vagy csak simán az.

Komolyan itt a nagy naruto fanok ilyenekről itt nem beszélnek? Csak, hogy milyen erő honnan eredeztethető és stb.??? Szomorú vagyok.

Te olvasod is amiket írsz vagy csak írod ahogy esik úgy puffan alapon?

1. Naruto a boldogság útjában állt? Most komolyan??? Komolyan itt röhögök rajtad mint egy barom. Nevet
Szerinted az igazi utópia ha egy hülye jön és azt mondja elveszi a szabad akaratot és majd alkot egy  zombit mindenkiből és álomvilágba taszít minden embert a Földön? Ha ez szerinted egy jobb világ jó nagy hülye vagy már megbocsáss.

Az lehet hogy sőt biztos hogy amíg 1 embernél több él a Földön nem lesz béke de ez a Tsukuyomi sem a jó megoldás hanem a még rosszabbik. Egyébként nézd meg mit hozott össze eddig Naruto. Összeállt az egyesített haderő. Mi ez ha nem közös megegyezés és út a béke felé. MERT UGYE AZ IGAZI BÉKE AKKOR KÖVETKEZIK CSAK BE HA KÖLCSÖNÖS A TISZTELET, AZ EGYETÉRTÉS NO MEG A KOMPROMISSZUM!!! Ez a genjutsu baromság meg minden csak ez nem! Egyébként Naruto egyáltalán nem gyerekes pont hogy jól gondolkodik, nem véletlen hogy ennyien követik már. Épp ezért nincs az igazi világban sem béke mert minden egyből akar mindent és leszarja hogy a másik mit akar.

Egy igazi békéhez idő kell és nem is kevés nem jön egyik pillanatról a másikra, ezt mutatja be a Naruto és épp ezt nem fogja fel az olvasók 90%-a kb ha nem több és titulálja 13 éveseknek szóló tini szappanoperának mert az agykapacitása már meghaladja az igazi lényeg felfogását. A Naruto sosem a harcokról szólt hanem a kapcsolatokról.

Egyébként olyat se láttam még hogy valaki azért olvasson egy mangát mert utálja az egyik főszereplőt. Nevet

Amúgy ha megnézed Naruto sosem harcolt önön érdekéből mindig másokat védett meg. Egyetlen egy olyan harca sem volt ahol csak a harc élvezetéért harcolt volna. Ez a nem mindegy. kacsint

Az meg hogy most minden Zetsuvá válik rohadtul logikus csak bele kéne gondolni. Zetsu ugye eleve egy fa elemű mutáns mert embernek nem nevezném. Ahogy a Juubi is egy fa. Ő is szükséges volt a genjutsuhoz egyértelmű hogy mindenki Zetsuvá manifesztálódik.

Egyébként a kommunizmus az amiről te hadoválsz drága barátom. Az a kommunizmus hogy azt csinálod amit más mond ergo elaltatlak és élvezd az álmaid és én irányítalak.

Nem vagyok egy nagy Naruto fan szóval nem tudom de az tuti hogy itt is csak 1-2 értelmes ember van aki fel is fogja mi van. És hál Isten nagyon kevesen írnak ekkora blőődséget mint te.
Naplózva

LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #9221 Dátum: 14 jún 04, 16:02:54 »

Rossz fejezetnek nem mondanám, felvezetésnek jó volt.
Feldolgoztam már, hogy nem Madara lesz a fő boss de azért elég gyorsan eltüntetek az útból
ami érthető is hisz egy valós Istennel nem vehette fel a harcot.
Már csak két dolgot várok egy jókora magyarázat "mesét" és egy egybe függő végső harcot szépen levezetve Mosolyog
+itt egy gyönyörű kép a kedvenc színezőmtől Nevet
http://belucen.deviantart.com/art/Naruto-679-Kaguya-Ootsutsuki-458505761
Naplózva
exuslucy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 84


« Válasz #9222 Dátum: 14 jún 04, 16:06:16 »

Látom mindenki a HOGYAN-on lesznek a Fehér Zetsuk-on akadt el, engem inkább az érdekelne még is ki ellen akar háborúzni Kaguya (azt mondta a Fehér Zetsuk lesznek az ő katonái)
Naplózva
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #9223 Dátum: 14 jún 04, 16:11:55 »

Látom mindenki a HOGYAN-on lesznek a Fehér Zetsuk-on akadt el, engem inkább az érdekelne még is ki ellen akar háborúzni Kaguya (azt mondta a Fehér Zetsuk lesznek az ő katonái)


Hát szerintem max csak Naruto-ék ellen tudná őket fordítani!


Amúgy Obito nem így hozta létre azt a 100 ezer fehér Zetsut?!
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9224 Dátum: 14 jún 04, 16:15:09 »

Hát szerintem max csak Naruto-ék ellen tudná őket fordítani!
Amúgy Obito nem így hozta létre azt a 100 ezer fehér Zetsut?!

Nem, ő Hashirama sejtjeit használta alpkőként hozzájuk. Ha pedig úgy érted, hogy "így" mint előre azért, hogy Narutoékat leverje, akkor de igen.

+itt egy gyönyörű kép a kedvenc színezőmtől Nevet
http://belucen.deviantart.com/art/Naruto-679-Kaguya-Ootsutsuki-458505761

Ez tényleg nagyon szép.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 04, 16:16:12 írta Exkirion » Naplózva

Oldalak: 1 ... 613 614 [615] 616 617 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!