24 jún 29, 04:21:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 615 616 [617] 618 619 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1824108 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #9240 Dátum: 14 jún 04, 17:39:44 »

Kuro az a baj, hogy nem veszed észre mennyire nevetségesek a hozzászólásaid.

Ezt az ittenit addig olvastam el amíg benne nem volt az, hogy Bleach. utána már magamtól is kitaláltam a folytatást.

Magadat minősíted azzal, hogy a bleach manga topicban nem az adott fejezetet fejted ki vagy éppen engem cáfolsz meg, hanem arról írsz, hogy én mit írtam a Naruto manga topicba valamint te beszélsz arról, hogy tényekkel támasszunk alá és te vagy az aki mint kisgyerek felindulásból nekiesel a másiknak és köpködsz.

Számtalanszor kommentáltad már az én hsz-met, és mindben azt írtad le, hogy én mennyire elfogult barom bleachfan vagyok valamit a további állításaidat mindig tényekkel cáfoltam meg amire megint csak a köpködés jött.


valamint ami neked tetszik/nem tetszik azt te tényként kezeled ami már önmagában hiba.
tudjuk, hogy Kishi és Mashima nálad az isten de meglehet őket védeni tényeket levezetve köpködés helyett.

"Őőő most vagy DasOmen újra regisztrált hogy úgy oktasson ki vagy te valami ismerőse vagy, vagy csak szimplán te is elfelejtetted hogy kell gondolkodni."

Te így véded meg az igazadat és szerintem ezen a fórumon téged már senki sem vesz komolyan.


Az én felindulásomat a fejezettel kapcsolódóan már leírtam, hogy abból az apropóból történt, hogy összevetettem a mai álláspontunkat, hogy  reinkarnáció meg szak kifejezéssel élve godmód azzal ami régen volt, hogy kunai-val meg shurikennel dobálták egymást ami egyébként 1000x jobb volt ennél.

ahogy Exkirion is írta, Kishi majd valami jót hoz ki ebből és ha így lesz várom a kövi fejezetet Mosolyog

én próbálom élvezni a mangát, ezért olvasom úgy, hogy az utóbbi 50-100 fejezet színvonalára teszem fel a lecet, és nem nem pedig arra amikor még volt Akatsuki stb. mert akkor élvezhetetlen lenne a manga.


Szerk.!!!!
elnézést a moderátoroknak ha túl sokat offoltam a témában, nem vagyok erre gyakori vendég de ezzel a hétre be is fejeztem Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 04, 17:40:48 írta Asasino » Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #9241 Dátum: 14 jún 04, 17:39:56 »

Vissza a zetsukhoz: minek kell Kaguyának egy hadsereg? Ha most tényleg van Kaguyához hasonlóak és miattuk csinálja a zetsukat, akkor akár dobhatjuk is az egész Part 1, meg még talán a Part 2 elejét is.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9242 Dátum: 14 jún 04, 17:58:37 »

Amikor még Chakrával beszéltük ezt pár hónapja, akkor is arra a konklúzióra jutottunk, hogy ez egy szörnyű világ lenne, és egyikőnk sem élne benne, ha tehetné. Nem is értem miért merült fel, hogy ezt én egyáltalán akarnám...az, hogy kivitelezhetőnek mondtam, az csupán azért volt mert kivitelezhető is lett, mint láthattuk.

Mindemellett megoldásnak is megoldás, a kérdés itt lenne és a jog mindenkinél, hogy belegondoljon, hogy milyne áron és milyen is lenne...

szerk.

Mert azt ne mondja nekem senki, hogy egy világ ahol mindent megkapok rosszabb, mint másik, ahol olyanért harcolok, ami soha nem jöhet létre. Ezért tartom naruto útját gyerekesnek mert a totális béke lehetetlen az én felfogásomban, ergo ugyan olyan rossznak tartom mind a kettőt. (Kiegészítve azzal, hogy Madara útja, mint láttuk legalább tényleg megvalósítható.)

Röhej hogy már arra sem emlékszel amit te magad írtál. Azt írtad ez egy jó megoldás lehetne mert kivitelezhető nem úgy mint Naruto álma. Az gyerekes. Amit írtál a lényege ez.

Már megbocsáss de többször nem írom le.

AMIÉRT NEM KELL MEGDOLGOZNOD AZT NEM IS FOGOD MEGBECSÜLNI!!!! Ez így van tapasztalatból mondom ezt minden épeszű ember tudja. Ergo egy álomvilágot hogy becsülsz meg? Főleg ha azt sem tudod hogy álom. Élsz egy tökéletes világban és ennyi. Nem tudod hogy kerültél oda csak ott vagy.

Ilyen téren rossz mert nem láttunk bele túlzottan EDDIG az álmokba hogy hogyan működik de attól hogy most megjelent Kaguya és Madara eltűnt nem jelenti azt hogy nem is fog kiderülni.  smirksweat

És már többször leírtam mi lehet a hátulütője az álomvilágnak főleg mivel nem tudjuk mik a hátrányai.

De bármilyen tökéletes is és ha nincs is rajta kiskapu akkor is baromság az egész mert az álmokban élő emberek zombik és itt szó szerint kell érteni.

Ez olyan mint amikor én azt álmodom hogy jaj de boldog vagyok aztán egyszer csak felébredek és rájövök hogy egy pocsék világban élek.

Épp ezért jobb a valóság mert tudom hogy ez csak álom de ha harcolok egy olyan boldog véget elérhetek amit magamnak akarok. Boldog családi élet és megélhetés. Ennyi más nem kell a boldogsághoz. Legalábbis nekem.

Ehhez jöhetne még a világbéke stb amit Naruto is akar, megjegyzem ő nem világbékét akar hanem békét a falvak közt, szóval nem az egész világon. Szóval nincsenek akkora nagy vágyai azért. És ahogy láttuk sikerülni is fog neki valószínűleg hisz a shinobi nemzeteket már egyesítette úgymond.

Köszöntem a részvételt fiúk ismét.

Kuro az a baj, hogy nem veszed észre mennyire nevetségesek a hozzászólásaid.

Inkább olvasd el a tiédet mielőtt az enyémet leszólod. Nem tűnt még fel hogy te meg DasOmen vagytok velem partyban senki más nem. Persze 1-2 másik okostónit leszámítva akik havi 1szer ha válaszolnak valamit.

1. Kishi és Mashima nem Istenek számomra. Innen is látszik mennyire nem ismersz. Shounenben sem ők a legjobbak soha nem is voltak. Én ebben a műfajban a Bleach-et a FT-t és a Narutot szoktam hasonlítani egymással meg néha az OP-t. Semmi többet mert feleslegesnek tartom a komolyabb mangákat idevenni. És már ne is haragudj de eme mangák közül (persze ízlés kérdése) Mashima az 1. számú és utána jön Kishi. Majd Oda és Kubo kullog a végén. Pedig 5-6 éve még Kubo benne volt a TOP3-ban.

Egyébként innen is látszik mennyire nem fogod fel az olvasott dolgokat. Leírtam a véleményem a heti Bleachről is de semmi gond. Utána válaszoltam a te kommentedre. Ennyi.

Okítasz itt pedig te a Bleachet Isteníted Naruto topicban meg utálatod fejezed ki. Ami érdekes mert ahogy írtam egyiknek van mondanivalója másiknak nincs. És ezt nem én állítom az így van!!!

Téma lezárva felesleges veletek vitázni hülyeségeken mert most is úgy nyilatkoztok mintha tudnátok mindenki véleményét pedig elég csak megnézni kik szoktak ellent mondani nekem úgymond és kik nem. És itt most ne a divat hatereket meg divat fanokat nézzük. Hanem a kőkemény fanokat akik több éve olvassák a mangát. És nem 1-2 éve. Az ő véleményük számomra nem túl mérvadó hisz nekik még nagyon új az élmény főleg hogy egyben darálták le a mangákat ha egyáltalán megvolt ugye.

A legtöbb olvasóval az a baj hogy fejezetenként ítél nem összességében. Én a Bleachet is azért szólom le mert 9 éve olvasom és látom hogy nem haladunk sehova. Ellenben a Narutoval. Vagy FT-vel. Mindkettőben van végcél Bleachben nincs.

Elég sokat OFFoltunk szerintem ideje befejezni sosem fogunk egyetérteni ti ketten mehettek bratyizni én megmaradok a normális olvasókkal akik felfogják a történteket.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 04, 18:03:55 írta Kuro25 » Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #9243 Dátum: 14 jún 04, 18:00:26 »

zita, kifejtenéd, hogy mire gondolsz?Miért kellene "dobni"?  Hmm?
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #9244 Dátum: 14 jún 04, 18:05:15 »

zita, kifejtenéd, hogy mire gondolsz?Miért kellene "dobni"?  Hmm?
Kicsit túloztam. Arra gondoltam, hogy az elején még semmi ilyesmi nem volt. Taktikáztak meg minden, itt meg már istenek harcolnak és mindenki manipulálja a másikat. Valljuk be, ilyen az elején nem volt azért. Kaguyát is biztos egy még hatalmasabb lény irányítja, aki meg az univerzum ura vagy valami hasonló.
Naplózva
corbec
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 15


« Válasz #9245 Dátum: 14 jún 04, 18:07:50 »

Azt ne felejtsétek  el hogy kaguya egy nő tehát Shikamaru fogja elintézni  Nevet Nevet Nevet
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9246 Dátum: 14 jún 04, 18:08:57 »

Kuro-
Istenem, csak ne lennél ennyire lekezelő.
Ha meg nem vagy az, akkor bocsi, de annak tűnsz, a kommentjeid alapján.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #9247 Dátum: 14 jún 04, 18:23:49 »

Ez a fjezet nekem se adta, annyira. Lehet azért, mert kezdtem megszeretni Madarát és érdekelt, hogyan győzik le. Csalódott is vagyok ezért. Jobban tetszett volna, ha Sóska és Szöszi gyújtják le. Azért titkon bízom a visszatérésében. A mangát meg kár leírni még nagyon jól belehet fejezni és iszonyatosan el is lehet rontani. Azt mondom lesz ez még jobb is!
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #9248 Dátum: 14 jún 04, 18:34:45 »

Azt ne felejtsétek  el hogy kaguya egy nő tehát Shikamaru fogja elintézni  Nevet Nevet Nevet

 bow bow bow

Eddigi legjobb végkifejlet Nevet egyenlőre ezt imádnám a legjobban! Nevet
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #9249 Dátum: 14 jún 04, 18:36:20 »

Engedjétek meg hogy megint egy mémmel fejezzem ki magam, hogy miként éreztem magam elolvasás után.



A fejezet egyedüli király eseményének azt tudnám felhozni ahogy Madara elemeiből összeépült Kaguya, látványos és várom már ezt a jelenetet animéba mert ha nem cseszik el ütős lehet. De ez a Kaguya dolog, meg a zetsuk meg minden ami most lezajlott, ez a fejezet így késő délután nagyon tökön rúgott engem úgyhogy a f@szomat már.
Naplózva
Sakti123
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #9250 Dátum: 14 jún 04, 18:43:02 »

Ez a fjezet nekem se adta, annyira. Lehet azért, mert kezdtem megszeretni Madarát és érdekelt, hogyan győzik le. Csalódott is vagyok ezért. Jobban tetszett volna, ha Sóska és Szöszi gyújtják le. Azért titkon bízom a visszatérésében. A mangát meg kár leírni még nagyon jól belehet fejezni és iszonyatosan el is lehet rontani. Azt mondom lesz ez még jobb is!
Én is pontosan így vagyok vele. Én nem állítom, hogy Madara személye jellemtelen és céltalan. Azért valljuk be, kulcsszereplője volt Konoha alapitásának. Igaz negatív értelemben is.  Meg persze majdnem az egész Naruto história őt hozta ki ellenségnek. Ráadásul...valahogy én is azt érzem a hatodik érzékemmel, hogy még visszatér. A szerkesztő rug még egyett az érzelmi hullámokon és izgalmakon. Ahogy azt szokta! És  ha nem is  hozza vissza, legalább tisztességes búcsúval veszik ki Madarát a Narutóból. Ahogy azt mindenkivel eljátszotta: (Jiraya, Itachi, Pain, Neji...stb)  Mosolyog
Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #9251 Dátum: 14 jún 04, 18:57:10 »

Kicsit túloztam. Arra gondoltam, hogy az elején még semmi ilyesmi nem volt. Taktikáztak meg minden, itt meg már istenek harcolnak és mindenki manipulálja a másikat. Valljuk be, ilyen az elején nem volt azért. Kaguyát is biztos egy még hatalmasabb lény irányítja, aki meg az univerzum ura vagy valami hasonló.

Ehhez semmi köze Kaguyának, az ő karakterének gondolata már ebben a dbz wannabe módon növekvő erőskálában fogant

Nekem komolyabb bajom nincs vele, egyedül az van (szerintem) hülyén megoldva, hogy 1 fél arc alatt többet változott a táprendszer mint az előtte lévő 600 fejezetben
Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #9252 Dátum: 14 jún 04, 19:00:57 »

Három dolog van, amihez interneten próbálom tartani magam
-egy írás közbeni, vagy teljes ironizálás
-mások véleményére értelmes válaszadás
-jó és rossz helytelen használata

Legalább kettőhöz tudom tartani magam.


És most csak azért fogok még egyszer válaszolni neked, mert feltételezem, hogy most véletlenül értettél félre.

Röhej hogy már arra sem emlékszel amit te magad írtál. Azt írtad ez egy jó megoldás lehetne mert kivitelezhető nem úgy mint Naruto álma. Az gyerekes. Amit írtál a lényege ez.

Igen, azt írtam hogy "jó" megoldás lenne, ami alatt azt értettem, hogy alapjaiban nem lehetetlen. Bár erre többször utaltam, volt hogy konkrétan leírtam.

Már megbocsáss de többször nem írom le.
AMIÉRT NEM KELL MEGDOLGOZNOD AZT NEM IS FOGOD MEGBECSÜLNI!!!! Ez így van tapasztalatból mondom ezt minden épeszű ember tudja. Ergo egy álomvilágot hogy becsülsz meg? Főleg ha azt sem tudod hogy álom. Élsz egy tökéletes világban és ennyi. Nem tudod hogy kerültél oda csak ott vagy.

Egyszer sem példáztam a való élettel, és elérhető célokkal az álomvilággal szemben. Csakis a totális békével, mivel az mint mondtam szerintem lehetetlen. És szintén nem mondtam ellent a "amiért nem dolgozol meg, nem is fogod megbecsülni" elvnek sem, sőt... Mivel az elérhető célokra tökéletesen igaz is, szinte mindig.

Ahogy írtad "Épp ezért jobb a valóság mert tudom hogy ez csak álom de ha harcolok egy olyan boldog véget elérhetek amit magamnak akarok. Boldog családi élet és megélhetés. Ennyi más nem kell a boldogsághoz. Legalábbis nekem. " Igen, az a valóság, amit meg tudsz teremteni. Naruto békéjét nem lehet megteremteni. Ezért írtam, hogy ugyan olyan negatívnak tartom azt a világot, ahol mindent megkapsz a semmiért, mint azt a világot, ahol azért harcolsz, amit soha nem érhetsz el. Örülök, hogy még egyszer nem írod le a  "AMIÉRT NEM KELL MEGDOLGOZNOD AZT NEM IS FOGOD MEGBECSÜLNI!!!!" mondatot, félek megint ezt kapnám vissza.

Az meg, hogy volt időnk belegondolni az álmovilágba szintén helytelen, mert mint szintén te írtad nem láttunk belőle még sokat. Én például alapjáraton úgy képzeltem el, hogy az egész világ folytatja életét (dolgozik, beszél, családot alapít, tehát teljes életet él) csak mint egy kollektív tudat irányít mindent, ami felel az ellentétek kialakulása ellen. Ezért is szomorított el annyira, hogy Kishimoto így hozta be.

Ehhez jöhetne még a világbéke stb amit Naruto is akar, megjegyzem ő nem világbékét akar hanem békét a falvak közt, szóval nem az egész világon. Szóval nincsenek akkora nagy vágyai azért. És ahogy láttuk sikerülni is fog neki valószínűleg hisz a shinobi nemzeteket már egyesítette úgymond.

Megeshet, hogy én efölött elsuhantam és még a régi Jiraiás mondatok lebegnek a szemem előtt erről a témáról, amik még azok voltak, hogy Narutonak kell elhoznia azt az időt, ahol az emberek valóban megértik egymást és így lesz béke a falvak között. Mi ez, ha nem világbéke?

Amúgy te tényleg feltételezted, hogy a kommunizmust lehet nem negatív értelemben használni??
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #9253 Dátum: 14 jún 04, 19:16:13 »


[/quote]

Megeshet, hogy én efölött elsuhantam és még a régi Jiraiás mondatok lebegnek a szemem előtt erről a témáról, amik még azok voltak, hogy Narutonak kell elhoznia azt az időt, ahol az emberek valóban megértik egymást és így lesz béke a falvak között. Mi ez, ha nem világbéke?

Amúgy te tényleg feltételezted, hogy a kommunizmust lehet nem negatív értelemben használni??
[/quote]

Az utcsó gondolathoz, mindenféle politikai állásfoglalástól tartózkodva - elég sok ember elég sok ideig nem negatív értelemben használta... = lehetséges.
A kis disputával kapcsolatban: Kuro, a stílusod valóban elég érdekes - és az a baj, hogy nem feltétlen jogosan.
DasOmen egy tök jó problémát, kérdést vetett fel, amivel kapcsolatban érdemes lenne egy kicsit nyitottabbnak lenned, és nem élből elutasítani. Mosolyog
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #9254 Dátum: 14 jún 04, 19:45:02 »

De rég láttam már egy Byakugant. ikszdé Vajon van még valamilyen szemtechnika, amivel a későbbiekben rendelkezhet? A Zetsukat mondjuk én sem értem, Narutoék ellen elég egy pöccintés, ahogy elnézem.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Oldalak: 1 ... 615 616 [617] 618 619 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!