24 máj 18, 22:44:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 515 516 [517] 518 519 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1740126 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #7740 Dátum: 14 feb 28, 14:02:10 »

Mert nem ugyanazt akarják. Obito kb egy Rinekkel teli világot akar, Madara pedig - egyelőre - a jó ég sem tudja mit.
Obito nem egy Rinekkel teli világot akar, hanem egy olyan világot ahol Rin is él. Madara célját pedig Zetsu magyarázza a bal felső sarokban: http://naruto-kun.hu/manga/mangas/Naruto/606/Naruto_606_02.png Szóval nagyjából ugyan az a céljuk, csak gondolom mivel Madara ötlete volt ez az egész azért nem akarta, hogy Obito valósítsa meg.

1. irónia
2. az egész manga lényege - többek közt- hogy a boldogságot stb többféleképpen is el lehet érni, több út, elképzelés létezik. És miért? mert mindenki számára mást jelent, mindenkinek más célja van, még akkor is, ha egy bizonyos pontig egyes személyek szándékai megegyeznek, vagy legalábbis részben lefedik egymást.
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #7741 Dátum: 14 feb 28, 14:42:33 »

Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de én nem hiszek Madarának, hogy valójában ez a terve. Mondjuk az elmúlt pár részben meggyőzött, de akkor miért akarta megállítani Obitot? Lehet, hogy aki létrehozza az illúziót, annak különleges szerepe lesz abban a világban. Mondjuk isten lesz, vagy lehet, hogy ő nem kerül bele.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 28, 14:43:16 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #7742 Dátum: 14 feb 28, 18:19:09 »

Tegnap találtam valami nagyon szuper kis cuccot. És ha már így épp Obitos fejezet volt a héten, akkor belinkelem ide nektek is, nézzétek meg.

Valami srác (vagy csaj) csinált az Obito vs Team 7 arc-hoz egy fan openinget. De nem azt a fajta "összevágom mindenféle meglévő képekből és videókból" fajtát, hanem rendesen rajzolt egyet. Nagyon komoly.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=3KGSqUlYGdg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=3KGSqUlYGdg</a>

Tudom, hogy ez az AMV témába talán jobban illene, de szerintem visszatekintő gyanánt tökéletes. Mellesleg azt a témát alig nézik.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 28, 18:22:16 írta Exkirion » Naplózva

piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #7743 Dátum: 14 feb 28, 19:20:28 »

jó pofa cucc - ügyesen megtalálod az ilyesmit, de mielőtt ránk szólnak

on:

Obitó egyre szimpibb, de valahogy nem értem, miért van még benne ennyi nafta. De mindenképp jobban tetszik, mint az agonizálós megtérés, amit Nagato kapcsán láttunk. És olyan, mintha hosszű távon tervezne: Nyolcfarkúból is lecsípett egy kicsit, gondolom, Beenek szánja. És mivel én nagyon gonosz vagyok, ezért még megjegyzem, hogy már a jópontokat gyűjti magának, ami egy háború utáni tárgyaláson még jól jöhet neki. De jó tudom, itt mindenki teljesen egyenes és tisztalelkű.

Mi/ ki lehet Szöcskénél? Én már igazából odakapcsolnék.
Naplózva

lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #7744 Dátum: 14 feb 28, 19:29:12 »

Szerintem Obitoban azért van annyi nafta, mert gyakorlatilag a fekete Zetsu akadályozta meg abban is, hogy feldobja a talpát. Ő amolyan pióca szerű lény, aki rátapadt egy haldoklóra így az nem halt meg.

Azt is elképzelhetőnek tartom, hogy így mindketten kölcsönösen kihasználhatják egymás erejét. Lehet Zetsu tartja életben, de amikor leakart róla cuppani hogy Madara bácsihoz szaladjon, Obito valahogy vissza parancsolta magára. Így a dolog kölcsönösen vissza hat Obitora is, ő nem hal meg, és lehet szerzett némi chakrát tőle.
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #7745 Dátum: 14 feb 28, 20:07:51 »

lina22, igen pontosan erről van szó. Nem is értem miért kérdéses ez, hiszen Zetsu maga mondta ezt el kb 3-4 fejezettel ezelőtt.
Persze most jöhetnek azok a kérdések, hogy "Dehááát Obito mért nem vakul meg a Mangekyoutól?"
Válasz - mert félig senju, köszönhetően a balesetének.
"És Kakashi mért nem vakul meg a mangekyoutól?"
Válasz - mert ő nem uchiha és a transzplantált szemek nem vakulnak meg.
"És kakashi mért tudja ennyit használni a mangekyou-t? Nem kéne már rég félhalottnak lennie?"
Válasz - nem feltétlenül. Ha emlékeztek a sima Naruto elején a sima sharingantól is majd meghalt. A shippu elejére a mangekyou-tól volt olyan reakciója, mint a simában a sima sharingantól. AShippu eleje óta pedig eltelt valószínűleg legalább 1-1,5 év, vagyis bőven volt ideje edzeni magát + Naruto osztott bőven Chakrát mindenkinek, arról nem is beszélve, hogy Kakashi nem harcolt non-stop. Miután a sereg megjött gyakran ücsörgött itt-ott (pl Obito diemenziójában), szóval pihent közben eleget.
Meg aztán ezek a harcok nem olyan hosszúak, mint mi hisszük, csak heti várakozások miatt érződnek hosszúnak.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 28, 20:11:59 írta Exkirion » Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #7746 Dátum: 14 márc 01, 07:42:16 »

Ezek azért nagyon erőltetett válaszok voltak. Sehol sincs leírva, hogy félsenjuk nem vakulnak. Ráadásul Tobiként kb folyamatosan használta a szemét. Tényleg vakulnia kéne.

Másrészt a beültetett szemekről sincs semmi információ. Ezt is csak te találtad ki.

És az is jogos felvetés, hogy miért van az, hogy kakashi ebben a háborúban már 2x legalább elmondta hogy az utolsó Kamuit fogja kipréselni magából, majd kb fél-egy óra múlva más úgy használja a szemét mint obito.
Naplózva
Tierhold
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 362



WWW
« Válasz #7747 Dátum: 14 márc 01, 10:27:05 »

A beültetett szemekről van infó, mivel Madarának is úgy lett örök Mangekyouja, hogy a testvére neki adta a szemeit. Viszont azt hittem ez az Örök Mangekyou dolog csak akkor érvényes ha előtte már rendelkezett Sharingannal valaki.
Naplózva

dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #7748 Dátum: 14 márc 01, 11:48:24 »

És nem csak a szemekre vonatkozó válaszok voltak erőltetettek, hanem az Obitos válasz is csak belemagyarázás. Éppen az hibádzik, hogy Obito, aki magától már nem is élne, hirtelen a hatalmas "akaraterejével" visszahúzta magára az őt megszálló élősködőt. Ha meg teljesen megosztanák a tartalékaikat (vagyis nem fekete Zetsu irányítja az energia áramlását) akkor Obitonak már a legelső pillanattól kezdve erősebbnek kellett volna lennie, hiszen úgy végig ugyanazzal az energiával gazdálkodtak. Szóval ennek eléggé "végleg megtérek és így az erőm megkétszereződik" szaga van. Technikai KO
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #7749 Dátum: 14 márc 01, 12:06:14 »

Nem hiszem. Zetsu adja az energiát, es mivel ő csak akarat, ezért csak akarat kell a legyűréséhez. És egy haldoklóban hidd el, nem kevés akarat van. Ha meg közben helyre akarja hozni a hibáit, akkor duplán. Egyáltalán nem hihetetlen, hogy még él Obito, és hogy akciózik.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7750 Dátum: 14 márc 01, 14:15:01 »

Azért maradjunk annyiban, hogy Exkirion amit leírt az valóban nem található a mangában de ő a logikailag vezette le azt, hogy mit és miért. Ez nem azt jelenti, hogy mindig igaza is lenne de legalább valami magyarázatot próbál találni a problémára és ezt logikailag próbálja megérteni. Ő így teszi helyre magában ezeket a problémákat vagy nevezhetjük ellentmondásnak is. Az más dolog, hogy ezt a magyarázatot elégnek találjátok vagy nem. Ha elfogadod részben vagy egészben akkor hozzáigazíthatod a saját elképzelésedet, ha viszont elutasítod akkor keres rá magad válaszokat, amelyeket indokoljál is meg. Persze ne azzal, hogy ez itt rossz mert ellentmond mindannak amit eddig megtudtunk. Amíg konkrét dolgot nem tudunk meg erről addig elfogadható a magyarázat, viszont a későbbi információk módosíthatják azt.
Naplózva
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #7751 Dátum: 14 márc 01, 14:46:49 »

Azon gondolkoztam, hogy Obito vajot mit pecsételt bele Narutoba? A rókát Zetsuból? A nyolc és egyfarkú litépett darabját? Vagy mindkettőt? Mert ha az utóbbi, akkor tényleg erősebb lesz a főszereplőnk és érne valamit a harcban Madara ellen...
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7752 Dátum: 14 márc 01, 15:20:23 »

Azon gondolkoztam, hogy Obito vajot mit pecsételt bele Narutoba? A rókát Zetsuból? A nyolc és egyfarkú litépett darabját? Vagy mindkettőt? Mert ha az utóbbi, akkor tényleg erősebb lesz a főszereplőnk és érne valamit a harcban Madara ellen...

Hát ha már sikerült Obito-nak kihúzni Madara-ból,egy kis részét 2 Bijuu-nak,akkor azt már adja Naruto-nak Kurama másik felével együtt. Erősebb lesz Naruto ha megkapja a 2 bijuu egy kis részét,nameg egy fél Kurama-t,de akkor is még messze nem lessz Madara szintjén.

A Zetsu-Obito témához irom,hogy szerintem fekete Zetsu-t Obito sikeresen legyőzte az akaratával. Ugye fekete Zetsu Madara akarata,tehát le lehet győzni egy nagyobb akaraterővel. És ugye jelenleg Obito-nak nem kis akaratereje van.
Tehát Zetsu most Obito-hoz van kapcsolva,de most nem Zetsu használja ki Obito-t,hanem épp fórditva.

Az,hogy Obito miért nem vakult még meg,szerintem ez azért van mert anno mikor Madara-hoz került sebesülten,akkor megkapta Hashirama sejtjeit,és még kitudja mit,és ez felturbozta a sharingan-ját. Ugye Madara-nak akkor épp kapóra jött Obito,tehát én könnyen elképzelem,hogy valamivel felerősitette a Sharinganját Obito-nak.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 01, 15:21:50 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Chakna
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 124


Otakugirl


« Válasz #7753 Dátum: 14 márc 01, 18:18:07 »

Nem lesz tárgyalás Obitonk a háború után, mert kb esélytelen hogy túlélje... Már csak azért is mert szerintem ha madara meghal, meghal a fekete zetsu is, és obito- ö tartja életben.
Naplózva

"Nem is tudtad? Ha valaki megjelenik az álmaidban, az azt jelenti, hogy az illető annyira vágyik arra, hogy veled legyen, hogy kilép a testéből és egyenesen a te álmodba repül."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7754 Dátum: 14 márc 01, 19:47:51 »

Obito szerintem valakit felfog támasztani, ha megmarad a rinneganja és úgy hal meg  Gondolkozik
Naplózva

Oldalak: 1 ... 515 516 [517] 518 519 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!