24 máj 18, 17:19:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 418 419 [420] 421 422 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1286884 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6285 Dátum: 13 feb 28, 18:29:35 »

Meg még elég sok mindent ki lehet belőle következtetni. Mindenesetre az látszik, hogy a 09 lesz a  végigbőgős rész.  Sír
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6286 Dátum: 13 feb 28, 21:04:28 »

"There's a beast in every man and it stirs when you put a sword in his hand."

Már vagy n+2szer néztem végig a trailert. Pojén
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6287 Dátum: 13 feb 28, 21:19:31 »

Én is, gondolhatod. Nevet Elméletileg ha a tavalyi rendszert követik, akkor a héten megint lesz egy trailer. Remélem abban lesz Sansa is, mert ebben szerintem nem is mutatták.

Arra a bizonyos esküvőre nagyon kíváncsi leszek. Szerencsére eddig jól elkapták a drámai pillanatokat a készítők a tévében, itt is erre számítok.
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #6288 Dátum: 13 feb 28, 21:28:27 »

Nem vagyok jó angolból így legalább a Spoiler-t sem értem, de már én is nagyon várom.
Amúgy most néztem meg a Looper - A jövő gyilkosa című filmet egész ötletes volt a vége is érthetően lett elmagyarázva.
Látta már valaki?
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #6289 Dátum: 13 feb 28, 23:21:34 »

Én még nem láttam a Looper-t, tesóm leszólta, érdemes adni neki egy esélyt?

Plusz pár napja néztem meg a Django elszabadul című filmet. Nagyon jó film volt, ötletes, voltak benne nagyon eltalált poénok és vígjáték jelenetek (például a csuklyás rész az egy oscar-díjas vígjáték jelenet Nevet).

Na meg két oscar-t haza is vitt, a legjobb eredeti forgatókönyv (ez is azt bizonyítja, hogy Tarantino még mindig tud, hiszen ő maga írta és rendezte, meg szokásához híven szerepelt a filmben Hümm-hümm ) és a legjobb mellékszereplő (Shultz doki, aki nem mellesleg Tarantino másik filmjében is szerepelt - a Becstelen Brigantykban, mint náci tiszt). Christoph Waltz nagyon jó választás volt a szerepre, nem is hiába kapta meg az oscar-díjat Nevet Nagyon érzi ugyanazt a szerepet, amit a Becstelen Brigantykban játszott Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6290 Dátum: 13 feb 28, 23:33:34 »

A Looper szerintem nagyon felejthető. Nem vesztesz semmit, ha kihagyod.
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #6291 Dátum: 13 márc 01, 07:58:30 »

Mondjuk nem annyira nagy szám de egyszernézősnek pont jó. Én meg a Django-t nem láttam még amit megszeretnék nézni csak még itt nálunk nem adják a moziban.

Amúgy láttam egy posztert az Iron Man 3-ról:  http://hypersonic55.files.wordpress.com/2013/02/ironman3-poster-watermark-jpg_162144.jpg?w=645&h=955

Szerintetek a robot ruhái akkor most ellene vagy vele lesznek?
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6292 Dátum: 13 márc 01, 12:17:01 »

Csak nekem tűnt fel az az oltári nagy baki a WD-ban?  kormányzóval kapcsolatos, találjátok ki mi az! Nevet Aes tippeket várok! Nevet
Naplózva
Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #6293 Dátum: 13 márc 01, 13:11:28 »

Ha a szemkötős dologra gondolsz, akkor az nem baki. Rengeteg helyen látni, hogy a félszemű emberek a szemkötőt esténként a jó szemükre rakják, gondolom azért, hogy ne bántsa az ablakon át beszűrődő fény.
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6294 Dátum: 13 márc 01, 16:09:52 »

Igen és a vak szemükkel sasolják a nagyvilágot, hátha látnak is valamit... smirksweat
Nem tudom hol van az a rengeteg hely, de a szemlekötő azért van, hogy a külvilág számára láthatatlanná tegye az ember a sérült szemet, vagy letakarja a rossz, valamennyire látó szemet, hogy az ne zavarjon be a látásba... smirksweat
Naplózva
Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #6295 Dátum: 13 márc 01, 17:20:13 »

Alvás közben ugyan mit nézne? Ezt magyarázd már el kérlek..
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6296 Dátum: 13 márc 01, 17:45:06 »

Alvás közben a jó szeme is csukva van, nem néz semmit...  smirksweat
Naplózva
Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #6297 Dátum: 13 márc 01, 18:06:09 »

Nem, de attól még érzékeli, ahogy a fény rásüt. Így 100%-os sötétség van, aludhat nyugodtan Mosolyog
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6298 Dátum: 13 márc 01, 21:25:14 »

Anyám tudja, hogy Supernaturalt néztek (bér már beértem a heti kiadásig), és mivel úgy is valami új sorozatot keresett, elkezdte ő is ikszdé Mondjuk nem kéne meglepődnöm, nézett ő már mindent, Walking Dead, 24, Sherlock, Game of Thrones ilyesmi. Több sorozatot ismer szerintem mint én. Szerencsére eredeti nyelven szereti ő is, SN-ból kb. 3mp-et láttam szinkronnal de még mindig rémálmodok tőle...
Apropó, ha valaki tervezné elkedeni, akkor 5. évadig nézze, addig nagyon király, mármint tényleg, a 7.-ben meg egy Dick nevű arc volt a főgonosz:D
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6299 Dátum: 13 márc 01, 22:00:57 »

A Supernatural nagyon ellentmondásos sorozat. Az első 5 éved maga volt a gyönyör. Mondhatni tökéletes. Aztán elkezdett zülleni, most magukra találtak valamelyest, ez a titkos társaság félelmetesen izgalmas lenne és hatalmas potenciál van benne, de nagyon gyengén használják ki. Tűkön ültem pedig, amikor bementek a bázisukra.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 418 419 [420] 421 422 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!