24 szep 27, 20:45:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 420 421 [422] 423 424 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1494680 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #6315 Dátum: 13 márc 02, 22:48:26 »

Hát tudja a bánatos jó édes isten... fél éve beértem már a sorozatot, fingom sincs, hogy mi mikor volt. Valamikor a 4-5. évad körül mondhatta, ha ennél részletesebben érdekel, akkor keress rá wikin.
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6316 Dátum: 13 márc 02, 23:42:06 »

Sima wikin kezdtem, de SN wikin tényleg olyanokat írnak, amiket sorozatban nem is említettek.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 03, 01:47:58 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6317 Dátum: 13 márc 03, 09:20:48 »

Kaptunk plusz 20 másodpercet, nem sok ilyen kiéhezett vadállatknak Nevet

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=C1pbtBX9Kok" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=C1pbtBX9Kok</a>
Naplózva
Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #6318 Dátum: 13 márc 03, 09:34:45 »

Egy pár ilyet mutathatnál, mert eddig egyel sem találkoztam. Furcsa ezt mondani, de a Supernatural wiki hiteles.
Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #6319 Dátum: 13 márc 03, 13:35:12 »

Látta valaki a Parkert? Ha igen pár szavas véleményt írna róla, hogy megér-e egy mozijegyet?
Naplózva

Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #6320 Dátum: 13 márc 03, 13:58:44 »

Arra én is kíváncsi vagy Mosolyog

Tegnap láttam a Die Hard legújabb részét moziban és hát a story szerintem elég szegényes volt. Igazából az egész arról szólt, hogy csitt-csatt, dirr-durr, piff-puff... Ettől eltekintve nem volt rossz Mosolyog Főleg az apa-fia kombó Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #6321 Dátum: 13 márc 04, 20:04:23 »

TWD SPOILER

Uramisten!!!! Az évad eddigi legjobb része!!!! Michonnet nagyon megszerettem. Egész végig az első rész óta Morganre és Dwayne vártam.. Hát megkaptam... Szegény Dwayne..Így meghalni.. Morgan meg egyértelmű, hogy beleőrült az egészbe, de mennyi cuccot felhalmozott már?:OOO Carl még mindig idegesítő a saját kis hülye ügyeivel..De a babaágy szép gesztus volt tőle. Remélem azért találkozunk még a nigger barátunkkal Mosolyog) Kövi rész előzetesében meg a tárgyalás :OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Talán jobban várom a jövőhét hétfőt mint az április 1-jét.
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6322 Dátum: 13 márc 04, 20:07:37 »

Április 1-et senki sem nem várhatja kevésbé. Szomorú
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #6323 Dátum: 13 márc 04, 20:18:25 »

The Walking Dead Spoiler!

Egyetértek veled dRown adta ez a rész, ennyi fegyverrel egy katonai alakulatot ellehett volna látni. Rick-ék jól felszpájzolták magukat lőszerből és fegyverekből. Michonne hátán ott vírított egy vadzsi új számmszeríj úgy látszik Darylnek karácsonya lesz Nevet A hátizsákos csákeszt szépen szétkapták a járkálók sanjálatam is érte, valahogy reméynkedtem benne  hogya végén visszafele felszedik de sejtettem hogy ez lesz a vége.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6324 Dátum: 13 márc 04, 22:28:10 »

A hátizsákot feszedték! Nem elég az neked? Nevet De amúgy az a lgdurvább hogy a járkálókban már jobban megbíznnak mint az idegen élőkben...  smirksweat Na ez a durva...
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #6325 Dátum: 13 márc 05, 17:43:16 »

Elégnek elég, de csórinak nem kívántam volna ilyen halált. Mondjuk tényleg jobban megbíznak a holtakban mint az élőkben, de látszott  Morgan-en is hogy már ő sem 100-as, mondjuk Rick nagyjából összeszedte magát erre a részre de ki tudja nem kattan-e be mégegyszer.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6326 Dátum: 13 márc 05, 17:57:10 »

TWD s03e12 spoiler!


Ez a rész egyszerűen g*ci jó volt. Nevet Komolyan ez a sorozat tényleg egyre jobb. Nevet Szegény Morgan, pedig kedveltem, hát reméltem nem így látjuk viszont. Pedig a börtönbeli csapatnak mekkora hasznára lenne, ha ilyen védelmi rendszereket tud kiépíteni.

Az a hatalmas fegyvertár meg király volt nagyon. Olyan menő stukkereket szereztek, hogy csak néztem. Remélem sok mindent elvittek, a szatyrokban sajnos nem látszott, mi került. De gondolom szépen bepakoltak, most már jöhet a kormányzó meg a bandája. Nevet Az új számszeríj nekem is tetszett. Csak gondoltak Darylra is.Michonne meg tényleg nagyon jó arc. A babaágy mondjuk extrém rusnya és giccses, de azért tetszik, hogy elhozták. xD

Hátizsákos csávó meg, hát azért az kemény volt hogy otthagyták, utána meg még a hátizsákot is lenyúlták. xD
Naplózva
kocacica8
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #6327 Dátum: 13 márc 07, 20:38:11 »

Elkezdtem nézni a The walking dead-et, de nem bírok rájönni, hogy most akkor hogy vannak a részek? Az első rész 1 óra 6 perc után egy beszéd közepén fejeződött be, a második rész a Guts pedig már úgy kezdődik el az ilyen tipikus previously részben, mintha már mindenkivel minden történt volna. Most akkor csak én nem találom a jó videót (angolul sem), vagy tényleg így indul?
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #6328 Dátum: 13 márc 07, 22:02:21 »

Régen volt már, emlékezetem szerint de  valami ilyesmi történ. Az első rész hosszú volt mert felvezették aztán a második részben már bele is csaptak a lecsóba.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6329 Dátum: 13 márc 07, 22:10:46 »

Ez a jó sorrend. Nevet Így oldották meg, nekem tetszett. Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 420 421 [422] 423 424 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!