24 ápr 27, 23:45:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shokugeki no Soma  (Megtekintve 11906 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Dátum: 15 okt 25, 20:11:59 »

http://www.mangapanda.com/shokugeki-no-soma/1

Számomra a One Piece után a legjobb futó Shounen manga évek óta követem és nagyon ott van!
Izgalmas, vicces és badass. A karakterek meg különösen jók még a számomra negatív jellemmel rendelkező karakterek is kedvelhetők.
De tényleg a karakterek szenzációsak nagyon ott vannak, imádom őket. A történet egyszerű, de nem is kell, hogy sokkal komplikáltabb legyen.
A zenéi meg nagyon jól passzolnak az animéhez, mert már az is van az első évadja be is fejeződött 24 rész hosszú lett. Manga hű minimális eltérés van az is inkább időrendi változtatás. Semmi komoly.
Remélem felkeltettem a figyelmeteket, mert megérdemli. Ezt mi sem bizonyítja jobban, minthogy a mangastream is felvette projectjei közé és a Naruto utódját látják benne.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #1 Dátum: 15 okt 25, 20:32:47 »

Ki lehet beszélni a jelenlegi fejezeteket is ebbe a témába? Nekem is nagyon megtetszett, mert végre egy érdekes shounen amibe nem verekednek.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2 Dátum: 15 okt 25, 20:42:18 »

Persze különben nem lenne értelme. Az animét már láttam vagy ötször a mangát is sokszor elolvastam márXD
Pár dolog, amire kíváncsi vagyok. Pl hogy Soma anyja hol van és mit csinál. Nem hiszem, hogy halott, mert láttuk őt amikor Soma már nem volt éppen pici. Ráadásul mindig azt mondja, hogy az étkezdét a családja vezeti. Nem azt, hogy az apjával csinálja.
Isshiki kinek a oldalán áll nagyon csípem a karakterét, de valamiért gonosz kisugárzása van. A mostani részben se mutatkozott meg ez idáig. Eizant reálisan nézve ilyen körülmények között csak ős vagy Erina győzheti le. Isten nyelve ellen azért elég gáz lenne csalni. Isshiki pedig azért két hellyel előtte van.
Megjegyzem nem tudom Azami mit akar, de nevetséges, hogy elnézi a csalást. Totsuki hírneve így romba lesz döntve. Nem is hiszem, hogy más célja van, mint tönkre tenni. Kíváncsi vagyok mit ártott neki az iskola, de gondolom Soma apjának és talán anyjának van hozzá köze.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 25, 20:50:41 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #3 Dátum: 15 okt 25, 21:16:10 »

A Mangastream felvette dolog... Pff, sajnálom, de csak nevetni tudok ezen. A scanjeik minősége lehet, hogy szép, de a fordításaik már régóta agyonszlengezettek és oda nem illő káromkodásokkal vannak tele. Hol van már az a minőség, ami a Naruto fénykorában volt?! Nem Naruto utódot láttak ezek a Somában, hanem csak forgalomnövelőt. Milyen érdekes, hogy az Akame ga KILL!, a Nanatsu no Taizai és most a Soma is azután került a kínálatukba, hogy ezen szériák animéi jelentősen megnövelték a mangáik rajongótáborát. Mind a Psylocke, Red Hawk és Casanova Scans is remek munkát végzett/végez a szériájával, de az MS jön ezzel az álszent "Úgy is megvannak a magazine scanek egy másik széria miatt és rá is érünk, miért ne fordítsunk le pluszban egy másik szériát" dumával és a gyorsaságával akarja eladni magát, plusz keresztbe tenni a többi csapatnak. Ha annyira gyorsak, akkor tessék megcsinálni a maradék +140 fejezetet és ne a semmiből csapjanak bele, mert ilyen kedvük volt. Részemről, ameddig nem kényszerülök rájuk, addig bele nem olvasok a fordításaikba. Durci

A szerző twitteren válaszolgatott kérdésekre és ott megerősítette, hogy Soma anyja halott, aminek jelentős szerepe volt a mai Soma jellemének kialakításában. Még, ha kamuzott is, akkor sem érzem úgy, hogy Soma anyjának kiléte döntő szereppel bírna a történetben. A Yukihira névre még senki sem kapta föl a fejét, pedig nem kevés nagyágyú hallotta már ezt a nevet.

A mostani történetszál pedig nem tetszik és szeretném mihamarabb letudni. Ez nem az a manga, amibe beleszerettem és heti szinten csalt mosolyt az arcomra, jól éreztem magam az olvasása közben. Olyan erőltetett ez az egész rezsimváltás Azamival... Mintha csak sok Bleachet olvasott volna a szerző és az Aizen fanboyságát szeretné a Somába ültetni... Meh.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4 Dátum: 15 okt 25, 21:43:22 »

Én már az anime indulása előtt is olvastam a mangát. Ma láttam csak, hogy Ms is felvette. Amúgy a népszerűségére értették a Naruto utódja dolgot. Nem olvasok mangastreamen semmit, de rengeteg időt kell várni az angolra, ha valóban egy időben publikálják a One piecevel és a Bleachel, ahogy ígérik azt fogom olvasni. Portugál, spanyol és néha még francia scan is előbb van mint angol. Azért az morbid.

Itt a kép róla.
http://z.mfcdn.net/store/manga/11529/01-001.0/compressed/u048.jpg

Lehet, hogy halott. Úgyis ki fog derülni.
Ez a szál nekem se igazán jön be, de nem lesz hosszú életű szerintem. Ha megnézed nem igazán volt más mód Erinát és Somát közel hozni egymáshoz és így sikerülhet. Azért ő Soma legfőbb riválisa és ő az aki igazán motiválni kezdte. Emellett a romantikus szálat is táplálni kell azt pedig nehéz, ha csak gyűlölködnek.
Eddig azért Meguminak több jó pillanata volt Somával, mint Erinának. Ha itt legyőzi Eizant és előrébb lép a listán Somának is megnyílik a 10-es szék és szépen lassan mászni kezdhet. Emellett Erina közelebb kerülhet Somához és a Psdhez.
Azt talán jön az apja vagy Gin és lerendezi Azamit. Viszont kíváncsi vagyok ki az a hat aki Azami mellé állt. Kuga biztosan nincs mellettük. Ez látszik Eizan viselkedéséből. A pápa szemes is úgy tűnik, mintha ellene lenne.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 25, 21:44:34 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #5 Dátum: 15 okt 25, 22:56:56 »

Kíváncsiságból visszakerestem a pontos idejét, hogy mióta olvasom. A 87. fejezet volt az első, amelyre heti szinten kellett várnom, vagyis már 1 éve és 2 hónapja követő vagyok. Kezet foghatunk. :]

Na igen, a romantikus szál... Erina felől van valami kis tsun tsun-ság Soma irányába, de a fordítottja eddig nem nagyon jelentkezett. Azt hittem, hogy a szerző majd a hős királyfivá teszi Somát, de Soma lazán közölte Senzaemonnal, hogy nem érdekli ez az egész családi dráma, de ettől függetlenül segít Erinán, mert nem nyugszik addig, ameddig el nem ismeri a főztjét. Ha belőlük szeretne végső párt kihozni Tsukuda-sensei, akkor rengeteg dolga lesz még... De, ha már romantikus szál, Megumit nem kell azt hiszem magyarázni, ugyanakkor szépen, csendben Hisako is abszolút odakerült a jelöltek közé, amit abszolút nem bánok. A mangaka pedig azt mondta, hogy az "igazi" főhősnő kiléte még titkos...

Valahogy az Erina vs. Eizan meg sem fordult a fejemben. Eizannak egyszerűen nincs oka elfogadni a kihívást. Az új rendszernek köszönhetően meg pont az igazgató lánya akarna Shokugekit?! Papa Nakiri biztos csavarna egyet Erina csuklóján mielőtt ostobaságot tenne.

A 6 Azami pártolót elvileg ismerjük: #9(Eizan), #6(Nene), #5(Somei), #4(Momo), #2(Rindo) és #1(Eishi). Rindo és Eishi bántják a szememet, mert ez így túl erősnek tűnik. Viszont, ha Rindo átállna, akkor máris érdekesebbek lennének a dolgok és Rindo olyannak tűnik, aki szívesen meggondolná magát a móka kedvéért.  
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 25, 23:00:25 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6 Dátum: 15 okt 25, 23:21:03 »

Meg Rindou karaktere már a megjelenéssel tarolt iszonyatosan nagy lett a népszerűsége ennek az oldalnak hála.

https://pbs.twimg.com/media/COjIYT9WwAAE4Tf.jpg

Pont ez az, hogy Erina személyisége kapott egy pofont mennyire sértené az önérzetét, ha Soma mentené meg? Ez a ki mit mondott dolog meg nem érdekel. Amíg nem a szemembe mondja az író csak pletyka.

http://z.mfcdn.net/store/manga/11529/01-001.0/compressed/u048.jpg

Somának pont Erina lett ez a személy. Ő motiválja és ő lesz az utolsó ellenfele is. Különben nem lenne értelme a mangának.

Megumi féle karaktereket gyűlölöm. Viszont ő ennek ellenére szerethető és tényleg badass tud lenni. Nem ilyen useless shit mint Hinata.
Hisako pedig  szintén sokat fejlődött rövid idő alatt nagyon megkedveltem a karakterét. Viszont nem lepődnék meg, ha nyíltan harcba szállna Erinával Somért. Érdekes lenne.
Azért remélem nem lesz Soma töketlen, mert idegesítő, hogy számtalan nő bukik rá, de őt a levesen kívül nem érdekli semmixD
Nikumit ne felejtsük elxD Bár szegény esélytelen.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #7 Dátum: 15 okt 26, 11:14:46 »

Közben a Casanova változata is kijött:
http://bato.to/reader#de58263478900cb6_2

Nem csoda, a cicalányok népszerűek. Bár egyesek vámpírt látnak benne. ^^"

Joichiro tanácsát sokféleképpen lehet értelmezni. Soma most úgy van vele, hogy addig nem nyugszik, amíg Erinának olyan ételt nem ad, amire azt mondja, hogy finom. Ez viszont gyakorlatilag már a manga elején megtörtént, de Erina egója nem bírta ezt elviselni, ezért szándékosan azt mondta neki, hogy rossz volt az étele. Ellenben a tanács azon része, hogy "...az összes ételt, amit készítesz neki akarod adni" könnyen párhuzamba állítható Soma azon szokásával, hogy az undorító kreálmányait Megumival vagy Mayumival eteti meg. Megumi főztjét ráadásul még szereti is. Erinának én nem adnék ekkora kreditet. Somának van rajta kívül számtalan riválisa, akik többet tettek hozzá a mangához, mint ő, ugyanúgy motiválták. Akár ő lesz a végső ellenfele, akár nem, a mangának nélküle is ugyanúgy értelme lenne. Plusz, a tanács nélkül is rengetegen elboldogultak Shinomiyától kezdve Dojimáig, pedig ők pont olyannak tűnnek, akik válogathatnának a rengeteg nő közül, hogy kiknek szenteljék főztjüket. Erre egyiküknek sincs se barátnője, se felesége, és gyereke sem, mégis elismert séfek.

Soma és a nők... vagyis levesek. Soma jelenleg aszexuális, vagy Isshikinek hála még meleg gondolatai is lehetnek. A románc terén is szokták mondani a mangával kapcsolatban, hogy ne várjuk csodát, a Shokugeki no Soma a főzésről szól. A szerző majd hanyagolja a témát, Soma hazamegy végül is randira hívja Mayumit, aki végig várt rá. Tökéletes befejezés... Ugye?

UI: Rosszul betűzted a Sakurát. Faceg
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 26, 11:19:43 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #8 Dátum: 15 okt 26, 15:11:49 »

Az a baj, hogy nem lenne értelme Erina nélkül a mangának. Engem pl hidegen hagyna a továbbiakban a manga, ha a kövi részben meghalna. Itt is fenn áll egy Naruto-Sasuke kapcsolat. Ami jelenleg még egyoldalú. Viszont, ha Erina elismeri Somát érdekes rivalizálás lehetne a Totsuki topjáig.
Ezért kezdtem el olvasni a mangát és ez az amiért mérhetetlenül nagyot csalódtam a Naruto-Sasuke harcban.
Ha ez megszűnne engem nem kárpótolna Takumi vagy Hayama karaktere. Egyébként is inkább Kurokibának való riválisnak érzem Hayamet. Shinomiyának ott van Hinako ki tudja mi van köztük. Hozzáteszem imádom őket. Minda kettő karakter félelmetesen nagy, főleg mikor Shino rámar a fejéreXD Ráadásul ő is megtalálta a nőt, akinek főz csak Somának nem merte megmondani az anyja miatt jutott idáig. Doujimánál tényleg nem tudjuk van-e ilyen tényező egyenlőre.  
Shinomiya egyébként egy potenciális rivális lehet, ha a mangaka akarja folytatni a Totsuki után. Viszont itt nekem Erina tűnik a legjobbnak. Együtt eljutnak a csúcsig és a végén eldől ki a jobb. Ezt várom. Azt kiderül mi lesz.
Említetted, hogy az igazi főhősnő nem jött be. Ez szerintem butaság lenne a mangaka részéről, mert 140 rész lement. Már mindenki megkedvelt valakit. Ezek után behozni egy új főszereplőt hiba volna. Megumi így is nevezhető főszereplőnek. Ha meg adunk a pletykáknak azt beszélik külföldi fórumokon, hogy Erina rendezi a lelki világát és érzelmeit és kilép a színpadra egyszer és mindenkorra. Szintén twitteres válasz volt a készítőktől...
Ha ez igaz lehet ő lesz a főhős nő csak kicsi jellem váltás lesz nála.

Amúgy nekem szimpatikus Hisako és Megumi is, de Megumit egyáltalán nem érzem Soma mellé valónak. Nem vágnék eret, ha össze jönne bármelyikkel a végén. Viszont azért én Tsundere karaktereket szeretem. Marad Erina<3.
Rindout pedig megszerzem magamnakxD

Jah igen és Erina az elején tulajdonképpen Jouichiro receptjét kóstolta meg csak Soma készítette el. Nem?

Jah 2. Ha jól emlékszem Hayama ellen is azért veszített, mert ő szívét lelkét beleadta az ételbe. Lásd:
http://www.mangapanda.com/shokugeki-no-soma/103/17
Somának is ez fog kelleni, hogy felül múlja az embereket.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 26, 17:37:11 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #9 Dátum: 15 okt 26, 18:14:45 »

Hinakot és Shinomiyát én is kedvelem. Ki tudja, nem kizárt, hogy a manga végére összejönnek. xD

A főhősnős dolognál azt írtam, hogy a kiléte titok. Nyilván felsorakoztak már a jelöltek, de a szerző egyértelműen nem mondta meg, hogy kit tekint az "igazi" főhősnőnek. Bár a klisék miatt Erinára teszem a voksomat, eddig viszont mindenképpen Megumi felé billent a mérleg nyelve.

Szóval a tsundere karaktereknél van a kutya elásva. Gondolom sokkolni fog a hír, én nem szeretem a tsundere karaktereket általánosságban, eltekintve néhány kivételtől. Nem a viselkedésük zavar(bár a komolyabb ütlegelést már nem hagyom szó nélkül), mert értem én, hogy sokan magukra ismernek bennük, mivel gyakran mi is palástoljuk az igazi érzéseinket, hanem az, hogy az elmúlt évek során olyan szinten elszaporodtak, hogy kiveszett belőlük az egyéniség. Szinte az összes mangában, ahol a románc felüti a fejét, van egy tsundere. És, ha már ott vannak, akkor nyernek is az esetek lehengerlő többségében. Vagy ők, vagy az a lány nyer, akit az olvasó először lát és potenciális jelölt. Előfordult már az is, hogy ez a két feltétel egy karakterben teljesült. Szörnyek unom már őket... Hol vannak már a Taigák és a Hitagik? :/

Ha lefoglaltad Rindot, akkor Alice az enyém. xD

Őszintén, én Hayamát úgy kiejtettem volna Kurokiba ellen, mint a huzat. Milyen dolog az már, hogy 5 bíró van, de nem tudnak egyértelmű döntést hozni?! A momentum pedig Kurokibánál volt. A tetejében még tengeri kaja is volt a téma a döntőben, de ott meg Hayama nyer?! Értem én, hogy próbálták megmagyarázni a dolgot, de bennem rossz szájízt hagyott a döntő. Ha nem nyerhetett Soma, akkor inkább Kurokibát láttam volna az élen, de ez  már tárgytalan. Hayama sem lett túlzottan előrébb a győzelmével. Vártam volna, hogy kihívja Erinát vagy hasonlók, de semmi. Pedig az is jó lehetőség lett volna Erina karakterfejlődésének elindítására.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 26, 18:19:06 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #10 Dátum: 15 okt 26, 18:36:39 »

Ne feledd most beakarják zárni Jun fűszer gyárát. Így lépnie kell majd Akirának.
Igazából nekem a Megumi féle karakterek nem jönnek be. Mikor mekegnek makognak és nem tudják megmondani mit akarnak.
De hozzá teszem Megumiban van valami, amiért nagyon kedvelem talán, mert néha kicsit badassnek érzem, de ha választanom kéne akkor is a Hinako és az Erina/Aliceféle karaktereket kedvelem jobban.
Bastian van egy rossz hírem Alice sajnos Kurokibáé így meg se említettemxD Egyébként őt is nagyon szeretem. Tényleg számtalan jó karaktert alkotott a mangaka. Ha nem hagyja kárba veszni őket élvezetes évek elé nézünk.

Jah értem már akkor mire gondoltál. Akárki is lesz a főhősnő nem fogunk csalódni. Megumi is jó karakter most is sokat szerepelt és élveztem minden harcát. Erinából keveset láttunk, de most eljön az ideje remélem. Rajtuk kívül nem igazán látok más potenciált.
Viszont tényleg lekéne zárni ezt a csalok orrba szájjba dolgot, mert nagyon rossz felé vezet ez az út. Nem tudom, hogy ezt az E10 miért nézi el. Engem még akkor is irritálna, ha Eizan oldalán állok. Azami meg még nagyobb gyökér mint hittem, ha ezt hagyja.
Kicsit túl gondolva a dolgot mondjuk vicces lenne, ha csalással legyőznék Somát azt Erina nem hagyná, hogy kirúgják és legyőzné egy Shokugekiben őt. Mondanám, hogy Megumi is tehetné ezt, de ellene csalhatna ugyanúgy. Erinán kívül nem tudom ki az, aki normális körülmények között vehetné fel a versenyt ellene. Ha olyan E10 hívja ki, aki nem az ő oldalukon áll megint csak csalhatnak. Viszont Azaminak lehet fájó pont lenne Erina veresége.
A másik ami eszembe jutott, hogy Erinát kéri fel Soma bírónak a meccsre. Bár korainak tartom, hogy elismerje Somát, ha Isten nyelve azt, mondja az a finomabb a másik két bírát utána hülyének néznék amiért mást mondott.
Így meglehetne fogni Eizant.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #11 Dátum: 15 okt 26, 19:50:55 »

Jól mondod, Hayamának lépnie kell. Viszont, ha a rendszer ellen nem tehetnek semmit, akkor lehet, hogy eljön a nagyágyúk ideje és betoppan Joichiro és Gin. Roppant kíváncsi vagyok, hogy milyen volt a kapcsolat köztük és Azami között. Lehet, hogy miattuk kattant be?

Ameddig Kurokiba hivatalosan csak Alice segédje, addig minden lehetséges. Igazából ő voltaképpen azért kell, hogy egy lehetséges Alice-Soma kapcsolat ne merülhessen fel senkiben. Csak bennem. Elvégre, Soma mély nyomott hagyott benne a bentójával. xD

Eizan tipikusan az a rosszfiú karakter, aki nem erőlteti meg magát, ha nem muszáj és játssza közben a menőt. Elméletileg a nyársas fickót aláznia kellett volna, de így is inkább csalással győzte le. Ez tényleg rohadt nagy gáz! Azt bebizonyította, hogy a Shokugeki halott, de a tekintélye csorbát szenvedett. Ha ki tudnának provokálni egy olyan Shokugekit tőle, ahol a Totsuki alumni a zsűri, akkor a csalást el is felejthetné és msuzáj lenne neki megmutatnia, hogy ki a Jani. Bár nem kizárt, hogy a következő fejezetben Azami vagy Eishi megy és megleckézteti, hogy mit képzelt, a Centralnak nincs szüksége piszkos módszerekre. Bár lenne úgy...

Ó, és egy elmélet. Nem tartom kizártnak, hogy Erina anyja is halott. Ez is lehetett Azami becsavarodásának az oka.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 26, 19:52:20 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #12 Dátum: 15 okt 26, 20:09:54 »

Külföldi fórumokon is ezt pedzegetik. Illetve hogy Soma és Erina anyja barátok voltak. Mindenesetre kíváncsi vagyok mi van velük.
Illetve Azami mi a fenét akar, mert számomra érthetetlen, hogy mi a célja. Ha tönkre akarta tenni a totsukit miért nem csinált hasonló iskolát? Azt csapathatták volna egymás ellen mondjuk csapatban elég shounenes lett volna. Mondjuk talán túl shounenes isxD
Ez az arc mondjuk egész biztos Eizanról és Erináról fog szólni. Erinának rendezni kell apucival a dolgokat míg
Eizan lesz a boss az arc végén. A kérdés Soma győzi-e le. Előbb lehet kapunk egy erődemonstrációt tőle, ahol nyer csalás nélkül a kérdés az kin tart majd erődemonstrációt? Remélem nem Hayamén:(
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #13 Dátum: 15 okt 26, 21:54:09 »

Azami céljai nekem is érthetetlenek. Pontosabban, nem látom értelmét annak, amit csinál. Senzaemon rendszere arról szólt, hogy jó alaposan megrostálta a mezőnyt, hogy a "csiszolatlan gyémántokból" teljes értékű drágakövek lehessenek. Nem volt kötelező előkelő családból jönni senkinek sem, elég volt az illetőnek a saját képére formálnia az ételét és, ha azt jónak ítélték, akkor maradhatott. Tiszteletben tartották a vendéget és azt, akinek felszolgáltak. Azamit ellenben csak a tökéletes gourmet étel érdekli, magasról tesz az egyéni tehetségre, a vendégekre, és meggyőződése, hogy hatásosabb, ha mindenki ugyanazt tanulja és ugyanazt kell reprodukálnia, amit tanítanak neki. Ezáltal kiveszik a szabadság és a kreativitás, de többen maradhatnak a rendszerben. Holott ez tényleg csak egy disztópia, ahogy Chapelle-sensei is mondta. Nem, egyszerűen semmi pozitívumot nem látok benne. Mintha a tag chuunibyoban szenvedne és az álomvilágát ki akarná terjeszteni egy jól megalapozott rendszerre. Persze mindez nem történt volna meg, ha az igazgatót nem lehetne olyan könnyen leváltani... Csodálom, hogy a szponzorok még nem pártoltak el a Totsukitól.

Tartok tőle, hogy Hayama bizony beleszalad egy fiaskóba, ha tényleg erődemonstrációt tart Eizan. Szomorú
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #14 Dátum: 15 okt 29, 14:26:51 »

Ezért jó, hogy az ms felvette. Végre nem kell 4-5 napot várni az angolra.
Na Yukihira kihívta Eizant. Azért milyen kedves, hogy szólt neki, hogy akkor is csalni fogxD
Isshiki viszont nagyon elvan tűnve. Nem hiszem, hogy szó nélkül hagyja a dolgokat. A megérzésem viszont, akkor is az, hogy Yukihira veszít és kirúgják. Erina meg agyfaszt kap és eltörli Eizant a földről. Badass érzésem van.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: [1] 2 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!