24 ápr 28, 00:55:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shokugeki no Soma  (Megtekintve 11908 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #30 Dátum: 15 dec 13, 17:57:53 »

Alig várom, hogy lássam Kurokiba és Megumi küzdelménél a JoJo-s rajzolást és Stand harcot. ikszdé
----------

A színes oldalak és Rindou ellenére, ez a fejezet felállított egy új negatív csúcsot a mangán belül...

http://mangafox.me/manga/shokugeki_no_soma/v05/c039/19.html
http://mangafox.me/manga/shokugeki_no_soma/vTBD/c143/20.html
http://mangafox.me/manga/shokugeki_no_soma/vTBD/c144/13.html

Elnézve ezeket a paneleket és Rindo szavait, Eizant szép kis hype vette körül. Ilyen képek és szájtépés mellett vártam, hogy jól helybenhagyja majd Somát. Tökéletes revánsot vehetett volna a karaage incidensért. És mi lett az egész vége? Sima 3-0-s vereséget szenvedett egy olyan shokugekin, amit megvett előre. GG! -.-

Tény és való, hogy Soma nem kisebb névnél, mint Shinomiyánál tanult és fejlesztette a tudását, de ez szerintem édeskevés egy ilyen arányú győzelemhez. Ha Soma leckéje Eizan számára az lesz, hogy nem ülhet tovább a babérjain, mert berozsdásodott, akkor mérges leszek. Mégis mennyi ideig kell adminisztrációs munkát végeznie valakinek ahhoz, hogy "elfelejtsen" főzni? Nem számít, hogy hány étteremlánc, gyorsétteremlánc él meg Eizan tudásából, ha maga Eizan kerüli a főzést és piszkos módszerekkel vet véget a kihívásainak? Lefogadom, hogy valami ilyesmi lesz kihozva az egészből...

A fejezet tehát röhejes volt, de azt azért elismerem, hogy jól mutatott a végén, ahogy Soma "rektelte" Eizant.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #31 Dátum: 15 dec 20, 10:28:40 »

Mangaka is próbáltam szépíteni a dolgot, de megmondom őszintén ezt az Eizant látni se akarom többet. Szánalmasan szegény. Remélem nem akarnak újra Shokugekizni. Nem érdekel, hogy nem készült a meccsre ez hakni. A képességeivel összezúzhatta volna ehelyett szerencsétlenkedett megcsalt aztán mégsem. Hát persze.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #32 Dátum: 16 jan 15, 15:30:20 »

Picit lemaradtam, szóval jöjjön egyszerre 3 fejezet.

148. fejezet
Megerősítést nyert, hogy csak akkor lehet elnyerni az Elit 10-es egyik tagjának pozícióját, ha az illető felteszi a pozíciót egy shokugekire.
Eizant kozmetikázhatják a végtelenségig, a kutyát sem fogja érdekelni az esetleges visszavágó ellene. Eljátszotta az esélyét.
Isshiki miatt így utólag elég röhejesnek tűnik a koli elleni támadás. Az Elit 10-es egyik tagját csak nem paterolták volna ki.
Soma beszéde nem hatotta meg az Elit 10-est. Talán csak a #6-os mutatott némi reakciót.
Hisako és Megumi pedig bedobta a waifu mosolyt.

149. fejezet
Isshikiben továbbra is van valami gyanús...
Már vártam, hogy Erináék mikor találkoznak a hírhedt "meztelen köténnyel". Remek reakciókat produkáltak.
Nem Erina az egyetlen női karakter, akinek meggyűlt a baja a mosógéppel... De hogy Hisako waifu mosolya feltűnjön neki?
Ennél a résznél, ez ugrott be. Instant szívroham.

150. fejezet
Ha ez a Bleach lenne, akkor azt mondanám, hogy Aizen lélekenergiája majdnem mindenkit megbénított.
Az a sakktáblás hasonlat gyakorlatilag megegyezik tartalmilag azzal, amit már feszegettem: attól, hogy Eizant sikerült megfékeznie Somának, mi akadályozza meg azt, hogy a felette lévők ne próbálják meg ugyanazt? A csatát lehozta Soma, de a háború még csak most kezdődik.
Hát... Majdnem elhánytam magam, amikor Azami áradozott Joichiroról. Akkor fogok sírni, ha ez is egy "Senpai nem vett észre, ezért most én leszek a gonosz, hogy felfigyeljen rám! MUHAHAHA!" típusú sztorivá válik.
Valahogy nem izgat a "nagy leleplezés". Akár meghallotta Erina, akár nem, mégis miért legyek izgatott?
 
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 15, 15:31:37 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #33 Dátum: 16 jan 15, 15:51:03 »

Pedig nekem tetszett a mai fejezet. Kíváncsi vagyok, hogy meghallotta-e. Bár az apja úgy is reagálni fog rá abból meg rá jöhet. Külföldi fórumokon attól félnek, hogy emiatt kezd majd el érdeklődni Soma iránt és majd nem őt, hanem az apját látja benne. Érdekes elgondolás, de annál azért értelmesebbnek tartom őt.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #34 Dátum: 16 jan 15, 16:07:13 »

Arra mérget vehetsz, hogy emiatt fog érdeklődni iránta. A továbbiak a mangakán fognak múlni. Azami lehet a legnagyobb shipper: ha Erina és Soma összeházasodnának, akkor bekerülhetne a szeretett Joichiro-senpai családjába. Kerítőmód: be! xD
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #35 Dátum: 16 jan 15, 16:22:28 »

Na az durva lenne. Bár megmondom őszintén lehet érdekes fordulat lenne és a manga javára válna.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #36 Dátum: 16 jan 15, 16:50:47 »

A manga javára az válna, ha Erina értelmes fejlődésen menne keresztül és nem sablon románccal, meg a szomorú múlttal akarnák megkedveltetni, megsajnáltatni a karakterét.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #37 Dátum: 16 jan 22, 17:42:23 »

Megérkezett az új fejezet:
http://www.readmanga.today/shokugeki-no-soma/151
----------

151. fejezet
*Sóhaj*

Először is, egy szomorú ténnyel kell kezdenem. A manga először végzett a hátsó 5-ben a WSJ heti "népszerűségi szavazásán". Vagyis 8 hete a japán olvasókat nagyon nem hatotta meg Eizan és Soma küzdelmének kezdete. Lehet, hogy csak pillanatnyi megingásról van szó, de sajnos, Azami óta inkább a középmezőnyben tanyázik a manga, úgy hogy előtte ki nem lehetett robbantani a felső 5-ből. Ha a mangaka erre vágyott, akkor egye meg a főztjét, hogy stílszerű legyek.

Most pedig a fejezetről...
Velem van a baj, vagy egyik dolog röhejesebb, ellentmondásosabb a másiknál? Senzaemon létrehozott egy olyan rendszert, ahol az Elit 10-es tagjai kiskirályoknak számítanak, akik könnyűszerrel leválthatják az egész kóceráj igazgatóját, ha többséggel megszavazzák a menesztését. Ezzel éltek is, így lett Azami az új góré, azaz őt is leválthatják, ha arról szavaznának és a többség azt akarná. A fejezet szerint viszont az új góré kedve szerint menesztheti és nevezheti ki az Elit 10-es új tagjait, minden Shokugeki és egyéb macera nélkül?! És Isshiki tisztában volt ezzel és számított az egészre?! Mivel Azami olyan magabiztos volt Senzaemon menesztését illetően, azt illetően, hogy őt fogják pártolni, kétlem, hogy a rendszer megváltozott volna. Nekem az tűnne ezért logikusnak, hogy az Elit 10-es érinthetetlen az igazgató számára, ehelyett az igazgató azt tesz az Elit 10-essel, amit akar. Ez milyen már! Mi van, ha megszavaznak valakit igazgatónak, az meg nem hálálja meg a bizalmukat és meneszti az egész Elit 10-est. A fejezet szerint megtehetné, függetlenül attól, hogy most Azami azokat küldte el, akik nem voltak a pártolói, mínusz Erina. Csodálom, hogy Eizan maradhatott a buktája után, de biztos jól tud nyalizni, meg jó-rossz oldalon áll alapból is.

És akkor van 3 üres pozíciónk. A következő probléma az, hogy Alice, Kurokiba és Hayama ugrott be, mint lehetséges új tagok, de kétlem, hogy Azami pártolók lennének. Karakteridegennek tartanám, ha hirtelen kineveznék őket és dalolva elfoglalnák pozíciójukat valami oknál fogva. Nem feltétlenül kell ismert karaktereknek lenniük az új tagoknak, de úgy több értelme lenne annak, hogy üresedés van. Csak hát a "nagy" nevek mindegyike baráti viszonyban van Somával és a Sarkcsillag Kollégium lakóival. Nikumi, Mimasaka, Hojo, Nao... Szóval, inkább új karakterekre tippelek. Az utolsó előtti oldalon lehet, hogy már őket látjuk alul.

Végezetül Azami céljai. Miért kell még mindig rébuszokban beszélnie?! Nyögje már ki, hogy mi a kínja, mert így csak egy chuunit látok, aki szívesen melegedne Saiba-senpai csodálatos társaságában... Vegyél észre, senpai! Vegyél észre! Elmondása szerint a rothadt kulináris világ tönkretette Saiba-senpait. Azt a Saiba-senpait, aki a kreativitásával világhírre tett szert. Azt a Saiba-senpait, akinek a kreativitását a fia örökölte. A kreativitást, amit olyannyira szeretne kiűzni az iskolából. Fumio-san mondja is, hogy nem megváltást, forradalmat akar, hanem bosszút. A kérdés az, hogy miért? Mert a Saiba-senpai nem ismerte fel a tehetségét? Vagy még nevetségesebb indokai lesznek?

Nos, legalább Erina megtudta, amit meg kellett tudnia, ráadásul egész mókás volt, ahogy felidézte, hogy mennyi pökhendi szöveget zúdított Soma nyakába. Ennyi pozitívumot elmondhatok a fejezetről.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #38 Dátum: 16 jan 22, 20:12:56 »

A hszed se olvastam még el. Ez a saga kezd kabaréba átmenni. Mintha bleach feelingem lenne. Úgy gondoltam, hogy a top manga lesz és megdönti a Narutot majd és látjuk hol van most. Itt is ez történik. Kaptunk egy nyomit, aki nem Aizen, mert ő legalább menő volt az elején.  
Áhhh nagyon felidegesített.
Ha megnyugszom értékelem a mai részt is és elolvasom a hszedet.

Igazából nincs is nagyon mit hozzá fűznöm a dologhoz. Bastian tökéletesen leírta az én szívfájdalmamat is.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 24, 16:35:46 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #39 Dátum: 16 feb 03, 16:59:41 »

Na,végre beértem a mangát.

Számomra egyértelmű volt, hogy Soma hozni fogja a shokugekit Einzan ellen. Csak arra nem gondoltam, hogy ilyen simán fogja megtenni.

Azami először be jött nekem, hogy végre egy értelmes gonosz is van a sztoriban, de már kezd elszállni. Ez a Senpaiozás nekem is sok volt. Az egész ügyet meg lehetne oldani egy telefonhívással. De most tényleg Soma felhívná az öregét, hogy ugorjon megint be és tegye helyre a kouhaiját, mert rendetlenkedik. Nevet Erinát annyira nem sajnálom. Csak azt kellene mondania, hogy "Nem." azt kész.

Azon agyalok, hogy mi lehet Ikumival. Koga ellen kisegítette Somát, azután eltűnt, mint a kámfor. Talán majd most, hogy a Don veszélyben van újra megjelenik vagyis meg kell jelennie. Kíváncsi vagyok milyen kemény az a sütési módszer, amit az öregtől tanult, hogy simán leverte vele Naót, és felajánlotta Somának, hogy ha valaha is falnak ütközne, akkor majd kisegíti.
Ő még szabad, ugye? xD
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 03, 17:01:48 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #40 Dátum: 16 feb 03, 18:02:37 »

Remek időzítés, Tilon! Pont most akartam írni az új fejezetről. ^^

152. fejezet
Isshiki kihasználta az Elit 10-es általi előnyöket az utolsó pillanatig és létrehozta az "Isshiki-szabály"-t. A fontos része lényegében tényleg csak annyiban van, hogy biztosítsa a fair küzdelem lehetőségét, így a Central-nak komolyan kell vennie a küzdelmet, ha csak nem akarják, hogy véletlenül "leeizanozzák" őket. Igen, ezt most találtam ki. Ha pedig eltörölnék a szabályt, azzal elismernék, hogy nem akarnak tisztességesen játszani. 

Erina... Gyakran mondok rosszat róla és gyakran fogok még rosszat mondani róla, ha nem kapja össze magát. Nem azzal van a bajom, hogy nem bírja feldolgozni a hallottakat, hanem azzal, hogy 14 fejezete egy hálóingben tesped a Sarkcsillag Koliban és gyakorlatilag nem csinál semmit sem. Legalább azt majdnem biztosra vélem, hogy apuci legyőzésében kulcsszerepet fog vállalni, mert az, hogy Azami nem fosztotta meg a pozíciójától még kegyetlenül hátba fogja szúrni őt.

Soma az egyik legjobb, ha nem a legjobb WSJ főszereplőhöz méltóan, ismét remekül kezelte a dolgokat. Nem kell rágódni Joichiro és Azami múltján, úgy is ki fog derülni idővel. A jelenre viszont sokkal inkább koncentrálni kell, mert most abban vannak nagyobb problémák.

A csapatfelosztások elég jól sikerültek... leszámítva Hisako csapatát. Általában otthon vagyok a mellékszereplők neveiben is, mangától függetlenül, de fogalmam sincs, hogy mi a két tökfej neve. Nem is érzem úgy, hogy tudni szeretném. ^^"
Isami meg egyre valószínűbb, hogy a II. Mizukage "Jokey Boy"-án alapszik. ikszdé
A D-csapat pedig a szerelemi háromszög csapat, ahol Somáért folyik a küzdelem. Wait, what? smirksweat

Szerintem Bucchi az igazi #4-es és Momo csak a hordozója. Szó szerint. Pojén
----------

Nikumi még szabad, hacsak Konishi-sannal nem szűrte össze a levet. Nevet
Ha a sensei a sztoriban akarja tartani Nikumit, akkor mindenképpen villantania kell. Duplán is. xD

Megumi klubja úgy érzem, hogy Rindot fogja ellenfélnek kapni és ott jöhet elő Megumi potenciálja. Nem hiszem, hogy véletlen lett volna, hogy Eishi is olyan félénken viselkedik, mégis ő az #1.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #41 Dátum: 16 feb 06, 19:59:12 »

Új feejzet http://mangafox.me/manga/shokugeki_no_soma/vTBD/c153/1.html

Hú most megkedveltem Momót. Ahogy letépte a macija kezeit és kesztyűnek használta xD Vajon még mit tudd az a maci? Az a torta nagyon finomnak tűnt. Nyelvesít
Einzan nem kicsit ideges a veresége miatt. Hiába főzős manga simán kinézem belőle, hogy valami nagyon aljas módon áll  majd bosszút. Főleg, hogy az új arcok is oltják a vereség miatt. De most komolyan... hogy lehet ennyire ellenszenves karaktereket csinálni? Mintha rájuk lenne írva, hogy ők a gonoszok, utáljátok őket. Egy hegyi troll, egy halk, egy nevetgélős és egy szájalós pszciho.
Soma és Isami ha most elkezdenek harcolni, akkor tuti, hogy veszítenek csak azért, hogy megmutassák mennyire erősekk ezek az arcok. Vagyis az lesz, mint mikor a másoló csávó jött be. Az új karakterek nem szoktak egyből veszíteni.
Amúgy kik ezek az arcok? Nem úgy volt, hogy az elit 10 fog tisztogatni? Izami választotta őket, de csak nem máris átvették a régiek helyét. Amúgy nekem ez a cserélgetés azért nem tetszik, mert így semmi értelme nem lesz az elit 10-nek hisz már nem lesz meg az erősorrend.

Hayama és Nikumi meccseire kíváncsi leszek.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #42 Dátum: 16 feb 06, 21:05:31 »

153. fejezet
Momo szerethet varrni is, ha ez a mancsletépés rutinná vált. Bucchira pedig kivetülnek az érzelmei. Ideges, mert ezzel kell szórakoznia. xD

Eizan szerzett nálam most egy jó pontot. Önként ment, hogy mentsék fel a pozíciója alól, mert lejáratta a Central-t és saját magát is. Azami azonban felidézett bennem egy Kuruko no Basuke jelenetet a döntésével: Miután Mayuzumi(esetünkben Eizan) felsül a Rakuzanban és várja, hogy lecseréljék, Akashi(esetünkben Azami) közli vele, hogy még a hasznára lesz, de gyakorlatilag már nem vár el tőle semmit sem.

Az új karaktereket illetően, osztom a véleményedet, Tilon. Ordít róluk, hogy azért lettek létrehozva, hogy utálják őket. Főleg a sátánista Mike Tyson és a nevető liba.
Visszavezetve az előkerülésüket, azt tudjuk, hogy 5 harmadéves, 4 másodéves és 1 elsőéves volt az Elit 10-esben az anti-Azami frakció menesztése előtt. Egy évvel korábban biztos, hogy volt 4 elsőéves, Isshiki, Eizan, Kuga és a mostani #6-os, Nene. Rajtuk kívül viszont ugyanúgy kellett lennie 4 elsőévesnek, mert az Őszi Választások top 8-át hívta meg az Elit 10-es az Őszi Levélhullás nézésére a jelenben. Vagyis a 4 új karakter valószínűleg mind másodéves, akik eljutottak az Őszi Választások legjobb 8 helyezettje közé a manga cselekményét megelőzően egy évvel.

Remélem, Soma és Takumi bedarálják a sátánista Mike Tysont. Takuminak különösképpen bizonyítania kellene, miután nem igazán szerepelt sokat a Mimasaka elleni veresége óta.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 06, 21:07:18 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #43 Dátum: 16 feb 11, 22:59:34 »

Gondolom jön az erő demonstráció Kurokibán. Egyáltalán nem örülök neki sőt ez az arc már már irritál. Újabb idegesítő faszkopék bukkantak fel. Azami is több mint elég volt. Ráadásul ezek még csak nem is e10-es emberek jött ment másod évesek jó nagy pofával.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #44 Dátum: 16 feb 11, 23:33:23 »

154. fejezet
Remek lett a Hisakós borító. ^^

Nene megkapta a hypot, mint a másodéves, aki teljesen más szinten van a többi másodévestől. Meglátjuk, hogy mennyi lesz belőle igaz. A logikám szerint neki kellene lennie az új #1-nek, ha a harmadévesek távoznak. Persze csak, ha nem történik pozíciócsere.

Az "Ellenszenves 4-es" nem különösebben foglalkoztat, de a neve alapján azt legalább megtudtuk, hogy a néma tag egy lány. Nekem ez nem volt egyértelmű az előző fejezetből.

Alice! :]
Nem bántam volna, ha ő lépett volna akcióba, elvégre elég régen láttuk komolyabban főzni, de Kurokiba ugyanúgy örömet fog okozni, amikor fenékbe billenti Tysont. Nem kaphat ki, különben Somának kellene takarítania utána, és bármekkora császár is, sokallnám, ha egyedül lehozná az összes meccsét, ha Kurokiba már a ratyik ellen kikapott. Kurokiba legalább Soma szinten van és biztos, hogy ő sem lazsált az Őszi Választások után.


« Utoljára szerkesztve: 16 feb 11, 23:35:26 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 2 [3]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!