24 ápr 28, 00:49:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shokugeki no Soma  (Megtekintve 11907 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #15 Dátum: 15 nov 01, 15:26:57 »

Újra belenézegettem a mangába és feltűnt, hogy Erina hirtelen, hogy megváltozott. Ez idáig mindig Yukihira Somának hívta őt. Innentől meg mindig Yukihira-kunnak szólítja.
Azt hiszem ez az első alkalom.
http://www.mangapanda.com/shokugeki-no-soma/102/3
Mi változott?
Souma kikérte a véleményét Subaru ellen, bár rébuszokban beszélt és szinte semmit nem mondott, ami segítette volna Yukihirát ő mégis rájött és a dologra és ezért Erina elismerte vagy pusztán a verseny alatt mutatott teljesítménye hatott rá így?
Mindenesetre innentől vettem észre, hogy Nakiri-chuan változni kezdett és bár továbbra se akar enni Yukihira kajájából itt már felismeri a képességeit. Kíváncsi leszek mikor fogadja el nyíltan riválisnak.
Mindenesetre innentől már annyira feltűnő, hogy állandóan kunozza.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #16 Dátum: 15 nov 01, 16:24:14 »

A 141. fejezet kicsit klisésnek tűnhet, de nekem tetszett. Hype! Nem tudom Soma hogy akarja majd legyőzni Eizan-t, de ha átvenné tőle a 9. helyet (aminek már ideje lenne mert egy kis lepkefing riválisnak) akkor a 6/4-es szavazást 5/5-ösre teheti és ha meggyőzi Rindo-t még akkor már nyertek. Egyenlőre ennyi a tippem.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #17 Dátum: 15 nov 01, 17:07:11 »

Nem hiszem, hogy nyerhet. Eizan nem véletlen hencegett ezzel. Ha meg ezek után kikap az amúgy is szánalmas karaktere még szánalmasabb lenne. Amire kár vesztegetni az időt. Nem hiszem, hogy ezúttal Somán fog múlni. Mindenképp külső behatás lesz a megoldás. Isshiki, Erina, JouGin valamelyike lehet a megoldás. Bár apjáékat nem tartom valószínűnek. Illetve nem tudom miként tudnának ebbe beleszólni. Isshikinek és Erinának van rá lehetősége, de főleg Erinát látom esélyesnek. Nem hiszem, hogy Soma megelőzné őt az E10-ben maximum, ha már az első helyért csatáznak.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #18 Dátum: 15 nov 04, 17:40:27 »

Na, csak elolvastam a fejezetet.

Utálok papagájoskodni, de muszáj megint elmondanom, hogy mennyire nem tetszik az az irány, amit a manga vett ebben az ívben. Megy a műdráma ezerrel, sírnak a karakterek, én pedig próbálom átérezni a helyzetüket, de abszolút nem hatnak meg a dolgok, mert nevetségesen van megírva. Van a csúnya, nagy rossz, aki ellen nem tehetnek semmit, de a reménytelenségből előlép a főszereplő és így vagy úgy, de pozitívan fog kijönni a szituációból. Fantasztikus...

Ha Eizan nyerne, akkor Soma végleges kirúgása úgysem valósulna meg. Erina akár be is nyalhat az apucinak, hogy abbahagyja a lázadozást és jó kislány lesz, csak ne távolítsa el Yukihira-kunt a suliból.

Ha Soma úgy nyer, hogy Eizan lefizette a zsűrit, de a tagoknak annyira bejött Soma étele látványra, hogy megkóstolták és fittyet hánytak Eizan pénzére, akkor tökön szúrom magam...

Ha Soma úgy nyer, hogy pártatlan zsűri előtt győzi le Eizant, azt elfogadom. Egy ratyi karakterrel kevesebb és Soma remélhetőleg bekerül vele az Elit 10-be.

Ha Eizan nem fogadja el a kihívást, annak pedig még inkább örülnék, ugyanis nem mennénk el abszolút kiszámítható irányba.

Így vagy úgy, de mihamarabb essünk túl ezen a fostalicska történetszálon. Ha a 150-ik fejezetig nem lesz változás, akkor huzamosabb időre pihenőre küldöm a szériát.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #19 Dátum: 15 nov 04, 21:00:55 »

Részben egyetértek részben nem. Nekem se tetszik az arc eddig. Túl hirtelen váltás volt Kugáról. Plusz Azami mint írtam érthetetlen számomra. Azonban szükségesnek vélem. Erinának meg kell részben változnia, hogy életképes maradjon. Továbbá Soma nem fogja őt lehagyni, ha legyőzné Kugát vagy Eizant elé kerülne. Ez pedig nem történne meg, mert jelenleg túl korai volna. Még éreznünk kell Erina dominanciáját. Nem véletlen nem nyert Hayame ellen Soma. Kerülni akarja az író ezt a párharcot még. Valószínűnek tartom, hogy két szék különbség lesz köztük egy jó ideig. Bár már ezt is írtam ő lesz a főboss utáni főboss a mangában. Mint Narutonak Sóska.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #20 Dátum: 15 nov 13, 20:25:55 »

Hát magamhoz nyúlok, hogyha Soma legyőzi őt. Rindou-chan tényleg a szerelmem lesz én is tuti kiosztottam volna azt a szerencsétlent. Imádkozom, hogy nyerjen még ha csalással is, mert nem akarok csalódni. Gáznak érzeném, hogy Soma a kaja ízével maga mellé állítja a zsűrit.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #21 Dátum: 15 nov 14, 17:10:57 »

Nem fog itt senki se nyerni. Kicsit sem fura hogy Isshiki ilyenkor hol van? Szerintem mindenképp kapni fogunk (és illene már) a 9. tagról egy képet erőben milyen messzi van még. A 8.-at is úgy verték meg hogy több tag segített Somának, persze nem így kell megnézni. De logikus hogy erősek ők is nem a semmiért vannak ott ahol. Isshiki közbeavatkozik valami jó okkal és a meccs nem lesz megtartva a PSD megmenekül és Soma is megtartja a helyét, de gazdagabbak leszünk Eizan főztjével milyen szinten is van.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #22 Dátum: 15 nov 14, 18:53:56 »

Azért a fesztiválon a receptet Soma találta ki a többiek csak segítettek a körítésben. Mondjuk valóban jó volna tudni az erejét.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #23 Dátum: 15 dec 04, 15:04:45 »

Nagyon remélem, hogy Soma kikap, mert az elmúlt fejezetek borzalmasak. Nem érdekel, ha csal Eizan ,de nekem nehogy a lefizetett bírókat is meggyőzze a kaja ízével, mert lemegyek hídba.
Az egyetlen pozitívum a fejezetekben Eizan feje.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #24 Dátum: 15 dec 04, 16:20:47 »

Egyetértek.

Eizannak el sem kellett volna fogadnia a kihívást, de ugrott az első provokációra ahelyett, hogy elküldte volna Somát a búsba, összetörve a Sarkcsillag Koli megmentésének maradék esélyét is. És, ha már felhoztam a kolit, csak én nem értem, hogy Eizan legyőzése mit oldana meg? Eizan nem több, mint Azami kifutófiúja, aki igyekszik teljesíteni a parancsait. Ha őt legyőzik, akkor egyszerűen jön a következő ember, aki ki akarja majd őket dobni. Így az egész ellenállás a koli tagjainak részéről úgy felesleges, ahogy van. Külső segítség nélkül nem nyerhetnek.

Az egyetlen pozitívum az elmúlt fejezetekben az Rindo. Okos lány, még nem evett Soma főztjéből. Kerüli a vetkőztetést, de ami késik, nem múlik... Hümm-hümm
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #25 Dátum: 15 dec 04, 20:40:37 »

Jah, Rindout én is imádom. Gondolkozom rajta, hogy ő lesz az aláírásom meg az avám.
Eizan úgy gyökér ahogy van egyszerűen nevetséges az egész karaktere. Viszont nekem az fáj a legjobba, hogy Azami ilyenekkel akarja körülvenni magát? Fogyatékos lehet.
Ha így folytatják egyébként szerintem e10 többen Azami ellen fordulnak, mert ha van egy csepp büszkeségük ezt nem hagyják. Adja az ég, hogy Soma veszítsen, mert amúgy az egész nem ér semmit. Így is látjuk, hogy Soma erős.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #26 Dátum: 15 dec 05, 00:40:12 »

Én nekem tetszett a fejezet. Tetszik, hogy Soma nem hagyja magát. Ja persze, majd mindjárt zokogva a sarokba fog ülni. Egyébként is el lenne ő a kis éttermében Megumival meg gyerekeik lennének ha el is küldik őket a suliból. Az hogy mi lesz nem érdekel, csak Eizan ne nyerjen. Viszont Somának kezdenie kell valamit az elit 10-el, ha a csúcsot akarja elérni. Ha Eizan meg ennyire provokálható az már elárul pár dolgot róla.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #27 Dátum: 15 dec 05, 11:18:09 »

A baj azzal van, hogy Eizan csal és megvette a bírókat. Soma nem tesz ilyet, ha ezek után nyer az kicsit nevetséges az amúgy is szánalmas Eizanra nézve. A karaktere még nagyobb hulladékká válik.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #28 Dátum: 15 dec 10, 10:58:29 »

Nem merem 100%-os pontossággal állítani, de az eheti(valójában jövő heti) WSJ borítóján mintha az állna, hogy az anime megkapta a 2. szezonos bejelentést! Nem mintha kételkedtem volna benne, de a mai animés iparban jól esik a viszonylagos gyors megerősítés a folytatásokat illetőn. :]
http://i.imgur.com/lmEA8iz.jpg?1
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #29 Dátum: 15 dec 10, 11:15:01 »

Most akartam beírni. Igen jön a második évad. Ideje, mert nagyon gáz helyen hagyták abba.
Shokugekinosoma.com is ezt írja. A hivatalos oldala.

A rossz hír meg az úgy néz ki Eizan kikapott. Nevetséges, ha igaz. Pedig a szövegre azt mondják hiteles.
Külföldön megosztja az embereket a saga. Bár akiknek tetszik azoknak is az a legjobb érve, hogy látni akarják, ahogy Eizant eltapossa Soma, mert egy fíreg.
A másik része meg Azamin háborog, hogy tönkre tette a mangát. Van benne igazság a megjelenése óta csak Rindou az egyetlen színes folt a mangában.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!