24 ápr 27, 23:18:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: DanMachi  (Megtekintve 37003 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #120 Dátum: 15 júl 14, 08:55:06 »

Szerintem nincs olyan ember aki ne kérné a folytatást Mosolyog
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #121 Dátum: 15 júl 14, 15:56:25 »

Kell egy petíció amit alá írnak 100 ezren és a képükbe tolni.Azt jól kiröhögnek minket ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
vastelorde
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 164


Veterán age of empires játékos.


« Válasz #122 Dátum: 15 júl 14, 18:37:41 »

Igazából a pénz számít ha egy eget rengető összeget dobnál eléjük neki is látnának. ikszdé
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

"Szeretem a tejet" -Öreg bácsi a tévében
Janee1990
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 19



« Válasz #123 Dátum: 15 okt 07, 17:41:43 »

Valaki valamit tud már a folytatásról??
Naplózva

Én leszek a 17852361788652957646278937526783652776574295546287. Hokage!! Nevet
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #124 Dátum: 15 okt 07, 20:51:10 »

Valaki valamit tud már a folytatásról??
Sajnos még nincs információ a 2.évadról.Másik pedig még kell hozzá anyag,mert kövi novelek sok harcot tartalmaznak^^.
Ha érdekel,itt van a Danmachi http://danmachi.com/ eredeti oldala. Talán majd itt kapunk valami infot a folytatásra.
Ha nem gond,akkor folytatnám a témát a mangával^^.Ahol épp most a bell vs minotaurus van.
http://kissmanga.com/Manga/Dungeon-ni-Deai-o-Motomeru-no-wa-Machigatte-Iru-Darou-ka/Ch-044-Read-Online?id=243286
(Angol oldalt szabad linkelni? Gondolkozik )
Anime kapcsán köszönöm szépen a fordítást 
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #125 Dátum: 15 okt 08, 17:44:15 »

Lehet folytatni a manga kibeszélésével, de csak addig a pontig, ahol az anime első évada abbahagyta.
Angol oldalt (mangaolvasót) lehet linkelni.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #126 Dátum: 15 okt 08, 18:21:59 »

@Janee

Sajnos, a kérdésedre a válasz továbbra is változatlan.

Nos, ha a DanMachi-s kérdés még él, akkor a válaszom az, hogy nem. A 2. évad kezdetéről nincs információ, már ha lesz egyáltalán 2. évad. A BD és DVD eladások egész jók és a Hestia mánia is megteremtheti a következő évadot. A "probléma" csupán annyi, hogy olyannyira felkapott lett a novel az animétől, hogy az év végére szerintem a Top 3 legeladottabb light novelben benne lesz(akár 1. is lehet), de a Top 5 az szerintem már most megvan neki. Ez azt jelenti, hogy a J.C. Staff jól végezte a dolgát és a novel kiadójának nem kell szponzorálnia egy 2. évadot, hiszen az eladások baromi jók. Nem lesz szükségük további animés népszerűsítésre. A széria spin-offja a Sword Oratoria, Aisal a főszerepben ellenben lehet, hogy meg fogja kapni majd az animés berendelést, kialakítva egy Index-Railgun párhuzamot a DanMachi univerzumában, ami nem feltétlenül lesz mondjuk előnyös...
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 7 8 [9]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!