24 ápr 28, 01:07:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9
  Nyomtatás  
Szerző Téma: DanMachi  (Megtekintve 37005 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #105 Dátum: 15 jún 28, 17:20:36 »

Aiz már hatos szintű (6. rész 5:15). ^^
És amilyen népszerű Hestia kék szalagja, szerintem felettébb valószínű, hogy lesz 2. évad. Meg hát van is miből, mert a történet még messze nem ért véget. ^^

Ez a Góliát talán ezért nem csak egy sima level boss, mert elég durva regenerációja van, plusz rendelkezik egy ütős Howl-al is.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
imi112
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #106 Dátum: 15 jún 28, 17:31:57 »

A novelt olvasók belinkelnék, hogy ők hol merre olvassák? Csak mert én hiába kerestem sehogy sem találtam meg. :/
Naplózva
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #107 Dátum: 15 jún 28, 18:58:54 »

Aiz már hatos szintű (6. rész 5:15). ^^

"Mi itt hatosok lettünk!"

Ebből a szövegből nem derül ki konkrétan az, hogy maga Aiz hatos szintű. Mivel T/1-ben szól a mondat, akkor azt feltételezem, hogy többen is 6-os szintűek, ha ez így van, akkor Aiz mitől lenne különleges? Hmm?
Mert a többi részekben nem emlékszem, hogy megemlítették volna konkrétan azt, hogy Aiz már 6-os szintű. (Bár a mangát nem olvasom, ott ki tudja már hogy hányas szintű)

Na mindegy igazából, számomra nem is ez a lényeg. Remélem lesz 2. évad!
Naplózva
wandor
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57


« Válasz #108 Dátum: 15 jún 28, 19:21:28 »

Valamelyik részben benne van hogy ki van plakátolva a hirdetőtáblára hogy Aiz 6os szintű lett.

szerk. no megkerestem, a 8. rész legelején van
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 28, 19:33:25 írta wandor » Naplózva
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #109 Dátum: 15 jún 28, 19:45:12 »

Valamelyik részben benne van hogy ki van plakátolva a hirdetőtáblára hogy Aiz 6os szintű lett.

szerk. no megkerestem, a 8. rész legelején van

És tényleg!
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #110 Dátum: 15 jún 28, 20:11:21 »

...
"Mi itt hatosok lettünk!"
...

Ja, csak az a mondat japán hang alapján csak annyi, hogy: "6-os szint?!" Mosolyog

Amúgy ja, Wandor jól írja a plakátolást. ^^

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #111 Dátum: 15 jún 29, 22:18:49 »

Ha Bell nagyapja Zeusz, akkor Zeus nevelte fel? Ez megmagyarázná, hogy Hermész hogyan mondhatta ugyanazokat, mint a nagypapi, de fura lenne, ha Bellnek nem tűnt volna fel, hogy az egyik főisten neveli, vagy az fura, hogy ennyi szabadideje volt és nem kereste senki olyan, aki lebuktathatta volna Bell előtt.
Aztán lehet, hogy nem Zeusz nevelte, hanem csak örökbe lett fogadva kicsi Bell. De ha Hermész tudta, hogy Zeusz a nagyapja, akkor Hesztiának is tudnia kellene, nem? Gondolom Freya is ezért mutat ekkora érdeklődést az irányába.
Bell legrosszabb esetben is negyedisten (ez de rosszul hangzik xD), szóval lehet nem csak magától fejlődik úgy, hanem ez adja neki az erőt.

Ha Aiz most lett 6-os szintű, akkor Ryu legalább 4-es, de inkább 5-re tippelném. Kúl
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #112 Dátum: 15 júl 01, 07:57:40 »

Zeusznak nem csak egy gyereke született halandó nőktől. Elég nagy szoknyapecér volt, ezért is haragudott rá Héra és tett keresztbe ahol csak tudott a mostohagyerekeinek.
Szóval akkor több ilyen "negyedisten" szaladgál még Bell-kunon kívül?
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 01, 07:58:15 írta Sekai » Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #113 Dátum: 15 júl 01, 11:27:10 »

Inkább félisten. Nevet Legalábbis a görög mitológia szerint.
Bár itt Bell háremén van a hangsúly, nem Zeuszén. ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #114 Dátum: 15 júl 02, 20:07:22 »

Lenne egy kérdésem. Egy bizonyos magyar oldalon, ahol az animék indavideos linkjeit gyűjtik össze, valaki azt írta, hogy a Danmachi 24 részes lesz, szóval még nincs vége. Ez igaz, vagy csak kitalálta?
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #115 Dátum: 15 júl 02, 20:19:12 »

Annak ellenére, hogy elég nagy népszerűségnek örvend, szerintem nem igazán lesz folytatása, max jóval később.
Egyébként nekem az utolsó része nagyon nem tetszett.De ezt leszámítva jó anime, én szeretnék folytatást ^-^
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 02, 20:32:25 írta dehunter » Naplózva

Janee1990
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 19



« Válasz #116 Dátum: 15 júl 04, 20:55:21 »

A fekete tőr már most is az övé amit Hephaistos készített neki Hestia kérésére, a pirosról viszont nem tudok semmit...valószínűleg valamiféle mágikus fegyver lehet abból ítélve, hogy nincs éle.
Naplózva

Én leszek a 17852361788652957646278937526783652776574295546287. Hokage!! Nevet
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #117 Dátum: 15 júl 04, 21:30:04 »

A pirosat Welf készítette neki a minotaurusz szarvából, amit a Loki família szeme láttára szétkapott, mielőtt 2-es szintű lett.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Janee1990
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 19



« Válasz #118 Dátum: 15 júl 05, 18:41:42 »

az nem egy piros cikkcakkos kard volt.
Naplózva

Én leszek a 17852361788652957646278937526783652776574295546287. Hokage!! Nevet
ityuvagy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #119 Dátum: 15 júl 13, 13:04:38 »

Idézet
A fekete tőr már most is az övé amit Hephaistos készített neki Hestia kérésére, a pirosról viszont nem tudok semmit...valószínűleg valamiféle mágikus fegyver lehet abból ítélve, hogy nincs éle.

elre csak annyit mondanék, a mangát nem láttam de az anime végignézése után bizton állítom h. akit legyőzött mostt. bell kun azt a kardot annak a megmaradt darabjából készítik majdd. Mert a végén a szövegirásakor ott voltt h. a bell céhéből  elvitte a kovácsa  hephaistos-hoz azt az anyagot amit kapott a szintszörny legyőzéséért cserében. Nevet
evvel lett vége Mosolyog
remélem lessz folytatása Mosolyog és van még néhány barátom akk ugyaneztt kérik Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 13, 13:06:47 írta ityuvagy » Naplózva
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!