24 ápr 27, 17:59:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Attack on Titan  (Megtekintve 35058 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #90 Dátum: 15 okt 13, 20:07:18 »

https://www.youtube.com/watch?v=_2WAaCqu9rQ
Ez ugye hivatalos, igaz? Nevet Mert akkor már határozottan készül valami Mosolyog Elvileg jövő tavaszról pletykáltak.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 13, 20:08:37 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #91 Dátum: 15 okt 13, 21:30:58 »

Igen ez hivatalos.Én jövő februárt olvastam,de lehet hogy tavasz lesz belőle.Franc tudja.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #92 Dátum: 16 jan 04, 20:19:39 »

Tud valaki valamit? Valami hír? Megjelenési dátum?
Van, ahol februárt, van ahol áprilist és van ahol júniust olvasok. Valaki valami megerősített info?
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 04, 20:38:19 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
raptor9812
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 17



« Válasz #93 Dátum: 16 jan 05, 18:58:02 »

Hellóka, Fura kérdést akarok feltenni remélem valaki tud segíteni.
Nos az a helyzet hogy szeretném elkezdni a mangát viszont lusta vagyok az elejétől olvasni mivel az animét láttam és nagyjából az tartalmaz valamennyi fejeztet, én pedig arra lennék kíváncsi hogy kb. hány fejezetet foglal magába az anime.
Köszi előre is!
Naplózva

I dont know... I never have. I can believe in my own abilities or the choices of companions I trust. But no one ever knows how it will turn out.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #94 Dátum: 16 jan 31, 17:19:02 »

Fűha...bár én nem olvasom a mangát, de látom senki sem válaszolt, szóval én úgy tudom, hogy ugye 25 részes az anime, és ez nagyjából 28 (legalábbis valahogy így) fejezetet jelent a mangában. De én úgy tudom, hogy néhol vannak olyan dolgok, amik az animében még nem voltak benne, vagy OVA formájában, meg aztán sokszor meg van variálva a történetmesélés sorrendje.
De szerintem ha kb. a 25 fejezettől olvasod, akkor nem sokat hagysz ki.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 31, 18:12:37 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #95 Dátum: 16 jan 31, 18:10:09 »

Az anime a 33. mangafejezet végéig tart durván. De a 33. fejezetet még ajánlott elolvasni, mert az animében egy kicsit változtattak a történetmeneten.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 5 6 [7]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!