24 ápr 28, 12:51:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 7
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Attack on Titan  (Megtekintve 35064 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Dátum: 14 okt 17, 06:46:17 »

"Attack on Titan" anime
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #1 Dátum: 14 okt 17, 07:13:50 »

 bow

Egyik legjobb jelenlegi anime, amit láttam, csak ajánlani tudom. Örülök, hogy hozzáférhetővé teszitek másoknak is.

Segíteni persze nem fogok Nevet
Naplózva

yolítosz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #2 Dátum: 14 okt 17, 10:34:33 »

őő nem tudjátok hogy folytatják e? mivel már láttam az összes részét de elvileg azt hallottam hogy lesz több évada is vagy nem?
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3 Dátum: 14 okt 17, 10:39:09 »

Tavasszal jön a "2. évad". ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #4 Dátum: 14 okt 17, 10:42:06 »

2. évad?
lol, jól lemaradtam, én csak két movieról halottam :S
Naplózva
greedy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #5 Dátum: 14 okt 17, 14:05:13 »

Nekem abszolút 10/10 minden a helyén van bárki bármit mond. Én úgy tudom augusztus körül kezdik meg a második évad vetítését, addig lesz még 2 ova és 2 film. Esetleg én tudtam eddig rosszul?  Ohh My God
Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #6 Dátum: 14 okt 17, 15:06:42 »

Régebben egyik haverom mondta, hogy "Ezt muszáj látnod mert valami fantasztikus anime!!!!" Mondtam neki, hogy jól van calm down, belenézek! Engem valahogy nem fogott meg ez az egész. smirksweat De a netes játékával azért játszom! Nevet
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7 Dátum: 14 okt 17, 16:05:25 »

Aki még nem látta az animét annak ez spoileres lehet, szóval úgy olvassa. ^^

Igazából hátast én sem dobtam tőle. Persze még jócskán a nézhető kategóriában van. A zenék és a rajzolás jók, a nyitány-zárányok is sikerültek (főleg az első opening). Mondjuk van pár momentum, amit egész jól eltaláltak, és jobban átjön, mint a mangában. Pl. amikor Eren titán formában viszi a sziklát, hogy eltorlaszolja a falon lévő hasadékot. Azt ott animében nagyon jól elkapták. Ahogy először csak a dübörgő lépteitől rázkódik a talaj, aztán látják, ahogy a házak között felemelkedik a szikla, és sétál vele hasadék felé. Annál a jelenetnél a zene is nagyon passzolt. Illetve, amikor a Felderítő Alakulat küldetésre megy a falon kívülre és feltűnik a Nőstény Titán. A két titán harca az erdőben sokkal átláthatóbb és látványosabb volt, mint a mangában. Viszont az első évad utolsó részében az a kis módosítás, hogy Eren egy karótól átszúrva fetreng, amíg erőt nem vesz magán elég lapos lett. Hiszen ott nem ő volt a lényeg, hanem hogy egy(?) titán van a falban. Amit ugye a mangában Mikasa lát meg elsőnek, de az animében már senki nem volt a fal körül, amikor leomlott a törmelék és...
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 17, 16:07:55 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
greedy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #8 Dátum: 14 okt 17, 16:21:53 »

Nekem eddigiek közül best off, ennek az is lehet az oka hogy ebben a kategóriába még nem néztem soknak mondható animét. A probléma viszont az, hogy a manga még 2-3 évig fog menni így most 2015 ben BIZTOS leadják a második évadot (pontos dátum nincs). Utána megint szünet és ha vége a mangának jön a 3. évad.
Naplózva
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #9 Dátum: 14 okt 17, 17:07:21 »

Az anime sokkal jobb a mangánál, az utóbbit nem is ajánlom annyira. Azt hiszem, elsősorban a zene miatt, meg pár dolog jobban átjön animében, mégha cenzúrázottabb is. Vannak persze gyengeségei, egyes jelenetek mintha egyszerű állóképek lettek volna, amiket a mangából vettek volna ki kiszínezve Nevet

az animében már senki nem volt a fal körül, amikor leomlott a törmelék és...

Én akkor úgy éreztem (lehet hogy tévedek,nem néztem utána), hogy bizonytalan a második évad vagy legalábbis ütősen akarták lezárni az elsőt, ezért lett így megoldva.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 17, 17:08:11 írta Életunt Cápa » Naplózva

Leito-kun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1544



« Válasz #10 Dátum: 14 okt 17, 17:11:56 »

Lehetne, hogy ne spoilerezzük el pont a lényeget azok elől, akik még nem látták esetleg az animét?  Hümm-hümm
Leírjátok pont a legfordulatosabb részeket már az első hsz-ekben.
Naplózva
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #11 Dátum: 14 okt 17, 18:22:36 »

Egyébként jó sorozat, csak a történethez elég lett volna 15-16 rész is.

Egyébként ha érdekel valakit a folytatása, csak nincs türelme várni, akkor olvashatja a mangát magyarul is,
Már kb 20 fejezettel az anime cselekménye után játszódik. (maga az anime kb 35-37 fejezetet dolgozott fel ha jól emlékszem :S)


szerk.

Spoiler tagot ne felejtsétek el, ha jól láttam akkor csak chakra rakta ki Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 17, 18:33:29 írta EnxTheOne » Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #12 Dátum: 14 okt 18, 00:21:28 »

Remek anime örülök hogy sokan megismerik most hála az oldalnak ! Mosolyog 

Nem tudom, hogy az-e de inkább kiírom, hogy SPOILER VESZÉLY

Megnéztem az eddigi részeket és nem tudom eldönteni, hogy most Eren apja él még vagy nem ?  És valakinek valami tipp, hogy az emberi titánok miért csinálhatják ezt?
Naplózva
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #13 Dátum: 14 okt 18, 09:25:02 »

Remek anime örülök hogy sokan megismerik most hála az oldalnak ! Mosolyog  

Nem tudom, hogy az-e de inkább kiírom, hogy SPOILER VESZÉLY

Megnéztem az eddigi részeket és nem tudom eldönteni, hogy most Eren apja él még vagy nem ?  És valakinek valami tipp, hogy az emberi titánok miért csinálhatják ezt?


SPOILER  SPOILER
  SPOILER
Én 20 fejezettel tartok az anime után:
Eren apjáról még nem volt szó, se a titánok céljáról. De a kilétük már kiderült
.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 18, 09:28:21 írta EnxTheOne » Naplózva
greedy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #14 Dátum: 14 okt 18, 12:23:08 »

/SPOILER/
Én sorba olvasom magyarul a mangákat. Úgy tudom reklámozni tilos nem linkelhetem be azt a kis oldalt akik foglalkoznak a magyar snk mangával. Sok minden történt kiderült: a páncélos és a kolosszális óriás titka, kis információt kaptunk az óriások eredetéről, és megtudtuk mi lett eren apjával. Mivel vannak itt olyanok akik nem érték be a mangát nem lövöm le ezeknek a csattanóját még a spoiler tábla alatt sem.
/SPOILER/
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 18, 12:24:40 írta greedy » Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 7
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!