24 szep 30, 00:25:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 958 959 [960] 961 962 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2323178 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #14385 Dátum: 15 ápr 25, 20:03:01 »

A Ponyvaregénynél azért nehéz túlhypeoltabb filmet csinálni.  Nevet
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #14386 Dátum: 15 ápr 25, 20:15:43 »

Nem az a divat manapság, hogy Heath Ledgert éltessük, hanem, hogy elmondja valaki, hogy csak azért éltetik, mert meghalt és akkor azzal megmondja mennyire átlát a szitán. Az emberek pedig ámuljanak. Hű. Ez igen. Ezt nem lehet csak úgy átverni.



Én utálom a nyálaskodást. Pl. soha nem mondanám Paul Walkerről, hogy egy kicsit is érdekelt, csak azért, mert meghalt. Heath Ledger egyszerűen kurva jó volt. Elmélyítette a karaktert. Joker általában csak ripacs. És nem szórakoztatóan ripacs, hanem untatóan és "miért nézem ezt a hülyeséget? módon" ripacs. Itt meg fel lett töltve filozófiai tartalommal, karizmával és stílussal.

Olyan ellenfele egy szuperhősnek, aki nem lézersugárral vagy varázslattal, hanem filozófiával harcol az ellenfele ellen és nem egy unalmas gyökér, aki hatalomvágyból vagy gazdagság miatt teszi amit tesz és nem is ok nélküli gonosz, aki csak azért gonosz, mert kell ellenség. Ő meggyőződésből cselekszik és morális problémák elé állítja Batmant, mert kíváncsi.

Ez adja a karizmáját. Illetve az apró hülyeségei, amit elsőre észre sem vesz az ember. A többi Joker erőlködött, hogy poént csináljon és látszott, hogy neki is kínos. Neki zsigerből jön. Bement a fogadásra. Megfogott egy poharat, gyorsan kiöntötte a tartalmát, hogy senki észre sem vette pont és úgy "itta meg".
Amikor Harvey Denthez ment a kórházba és maga felé fordította a pisztolyt, hogy lője le, a közönség is azt hitte, hogy valóban lelőhetnék őt. Pedig valójában a kakason volt az ujja és bármit választ Kétarc, nem hallhatott volna meg Joker. Ezt én észre sem vettem, csak a 9gagen volt erről poszt. Hatalmas stílusa volt, pont az ilyen apróságok miatt. Neki nem kell erőltetnie, hogy egy troll. Alapjáraton, ösztönösen az.

Ami még tetszett benne, az az, hogy titokzatos. Végre egy képregényszereplő, akiről nem lett bemutatva részletesen, hogy miért lett ilyen. Mert ugye a néző egy fogyatékos és nem kaphat meg valamit a semmiből. Így gondolkodnak. Ő pedig még a nézőkkel is trollkodott, mert soha nem tudhattuk meg honnan van a sebhelye.

Az egyik legjobb karakter, akit vászonra vittek eddig szerintem.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 25, 20:18:25 írta Gdat88 » Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #14387 Dátum: 15 ápr 25, 20:22:47 »

Te is róla beszélsz nem pedig a filmről. Az ő alakítása csak egy része volt a filmnek.
Naplózva


 
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #14388 Dátum: 15 ápr 25, 20:29:55 »

Nagy tévedés. Ő volt a film. Semmit nem ért volna nélküle. A Batman Begins nem volt jó. Konkrétan semmi nem történt benne. A Jokerről szóló The Dark Knight, Batmannel a mellékszerepben egy zseniális film volt. És a harmadik is elég jó lett, mert Bane nagyon szuper lett és ott már Batman is csinált valamit.

De persze, hogy Jokerről beszélek. Végig csak azt vártam mikor szerepel ismét. Az egész filmet ő uralta és minden jelenet azért volt, hogy asszisztáljon hozzá.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 25, 20:30:26 írta Gdat88 » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #14389 Dátum: 15 ápr 25, 20:39:45 »

Pl. soha nem mondanám Paul Walkerről, hogy egy kicsit is érdekelt, csak azért, mert meghalt. Heath Ledger egyszerűen kurva

Tudom, hogy nagyon gáz, de amikor jött a hír, hogy meghalt és mindenki teljesen készen volt ettől, nekem Google barátomhoz kellett fordulnom, hogy tudjam, egyáltalán kiről van szó. De még így se értem, hogy mi ez a nagy felhördülés, igen meghalt, ami szomorú, de nagyon nincs egyedül vele. De most amikor volt ez az új film, akkor is mindenki hatalmas korkodilkönnyeket eresztett. Jó, lehet ha megnéznék egy-két filmet, amiben szerepel, jobban megérteném, hogy mi ebben az olyan nagy rendkívüliség.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #14390 Dátum: 15 ápr 25, 20:44:34 »

Én se tudtam ki volt amíg élt.

Nekem a Begins jobban tetszik.
Naplózva


 
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #14391 Dátum: 15 ápr 25, 20:45:15 »

Mi tetszett a Beginsben?
Aes: Fantasztikus helyen tudtad megvágni az idézetet. Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #14392 Dátum: 15 ápr 25, 20:46:58 »

Bazz tényleg. ikszdé

Nem baj most már marad így. Nevet
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #14393 Dátum: 15 ápr 25, 20:52:04 »

Konkrétan a Year one adoptálása a modern korban és térben kiegészítve a kiképzéssel és az ars poetica kérdésével. Meg hogy mennyire más volt mint ami addig előtte.
Naplózva


 
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #14394 Dátum: 15 ápr 25, 20:54:05 »

Valaki rakja be Aes cuccát a best of-ba! Nekem nem megy, azért küszködök, hogy ne hugyozzam össze magam a röhögéstől. ikszdé
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #14395 Dátum: 15 ápr 25, 20:55:08 »

Nekem is az első gondolatom volt nyugi. Nevet
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #14396 Dátum: 15 ápr 25, 21:26:20 »

Kurva, de kurva dolgos?  ikszdé

A témához:

Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #14397 Dátum: 15 ápr 25, 21:33:18 »

Idézet
nekem Google barátomhoz kellett fordulnom, hogy tudjam, egyáltalán kiről van szó.

Na látod, ez különbözteti meg a macskásokat a kutyásoktól. Nevet
Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #14398 Dátum: 15 ápr 25, 21:46:18 »

A kép meg photoshop.
Naplózva


 
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #14399 Dátum: 15 ápr 25, 21:48:32 »

Férfi topichoz: valaki mondja már meg, a karatésok minek ugrálnak összevissza, mint egy kecske. Csak az energiájukat pazarolják.

-----------

Részeg huszonévesek mennek haza az ablakom alatt, miközben azt kiabálják: "vesszetek büdös zsidók, olé-olé, MTK-Nyíregyháza, ikszeltek a büdös tirpákok", miközben Debrecenben vagyunk. Most már végképp nem tudom, kinek szurkolhatott szegény.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 25, 22:55:08 írta Saphira » Naplózva

Oldalak: 1 ... 958 959 [960] 961 962 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!