24 jún 16, 16:57:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 740 741 [742] 743 744 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2153743 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
jatek09
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 296



WWW
« Válasz #11115 Dátum: 14 dec 11, 21:29:53 »

Sziasztok! Nevet

Van itt olyan, aki csinált már IQ tesztet a Mensa-nál? Esetleg valamit hallott már róla?

Jövőhéten tervezem, hogy elmegyek egyre, kíváncsiságból, mert régóta érdekel az ilyesmi. 2000 forinton meg egy kis utazáson ne múljon... Nevet
Naplózva

Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #11116 Dátum: 14 dec 11, 21:31:50 »

Szeretek ajándékozni nagyon, az év bármelyik napján. Szerintem tök jó dolog.

Én is, és azok a legszebb ajándékok amiket mi magunk készítünk. Nevet


Én azt szeretem a karácsonyba hogy olyankor együtt van a család, jó is volna, ha együtt volna. :/ Tennem kéne valamit hogy... áhh tudom mi lesz az. Nevet



<a href="http://www.youtube.com/watch?v=IXieGSAdj4s" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=IXieGSAdj4s</a>

Ez sem rossz főleg a zenei aláfestéssel.

Jajjj tudom mit kérek karácsonyra, a nőciket akiket linkeltem férfiba hagyjuk, a motort hagyjuk, havat kérek karácsonyra havat, olyat ami márciusig tart. Pirul Köszönöm Nyelvesít

Noémi, pont a legnagyobb forgalomba fogsz menni, téged ez szokott zavarni ?
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 11, 21:32:38 írta Luidzsy » Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #11117 Dátum: 14 dec 11, 21:34:25 »

Egyik ismerősöm tojáslikört főzött a családjának és vett az ikeában hozzá csatos üvegeket, amit feldíszített és azt adta. Szerintem tök jó ajándékötlet az is.

Egyébként én is a családi progit élvezem legjobban. Vannak rokonaim, akikkel szinte csak ekkor tudok találkozni. Mióta egyetemre járok eléggé leredukálódott azon alkalmak száma, amikor ők is meg én is ráérnek. Leginkább csak az ünnepekkor van ilyen.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 11, 21:36:20 írta Morita » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #11118 Dátum: 14 dec 11, 21:34:51 »

Az én IQ-m túl nagy, kigyullad a teszt, ha megírom. Saphinak és Moritának is biztos ismerős a szitu.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11119 Dátum: 14 dec 11, 21:36:13 »

Sziasztok! Nevet

Van itt olyan, aki csinált már IQ tesztet a Mensa-nál? Esetleg valamit hallott már róla?

Jövőhéten tervezem, hogy elmegyek egyre, kíváncsiságból, mert régóta érdekel az ilyesmi. 2000 forinton meg egy kis utazáson ne múljon... Nevet

Én neten csináltam valamilyen tesztet, de túl magas lett. Nevet
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #11120 Dátum: 14 dec 11, 21:37:02 »

Sziasztok! Nevet

Van itt olyan, aki csinált már IQ tesztet a Mensa-nál? Esetleg valamit hallott már róla?

Jövőhéten tervezem, hogy elmegyek egyre, kíváncsiságból, mert régóta érdekel az ilyesmi. 2000 forinton meg egy kis utazáson ne múljon... Nevet

Van a Mensa honlapján egy próba-teszt, ami csak 125-ös IQ-ig tud mérni. Töltsd ki azt, ha 125 feletti vagy, akkor ad egy oklevelet, hogy magasabb az IQ-d az emberek 95%-nál, stbstb, és hogy menj el egy hivatalos tesztre, ahol szakemberekkel mérik, és ha az is sikerül, Mensa tag leszel és kapsz egy oklevelet.

Azért töltsd ki a próbát, mert a Mensa csalóka, sokaknak nehezebb, mint az átlag mainstream tesztek és a populáció elég nagy százalékának 90-100 pont közötti értéket ad ki már a próbateszt is. De ha ez nem sikerül (nem 125 feletti) nagyrészt felesleges próbálkozni a hivatalossal.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 11, 21:37:45 írta Saphira » Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #11121 Dátum: 14 dec 11, 21:42:41 »

Nem hiszem hogy elérné az IQ-m a 130-t.
Naplózva
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #11122 Dátum: 14 dec 11, 21:47:11 »

És üvegfestékkel díszítette? Vagy esetleg valami mással?

Igen ez a gondom nekem is amúgy keresztanyám a huga esküvőjén láttam utoljára azóta már van egy gyermeke és hamarosan jön a második is. Hugija dettó náluk is van már egy kis lány, és egyiküket sem láttam már 4 éve sajnos, :/ de nehéz is egyikük Sopronba másikuk meg Írországba él. Másik részről meg ők itt élnek bátaszéken, de a szüleink közti kapcsolat miatt nem igazán beszélünk :/

Én gyerekoromba csináltam amikor az országos volt hát inkább nem mondom az eredményt, bár a legkisebb kategóriába se tartoztam bele, de szerintem az nem lehetett túl nehéz.
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #11123 Dátum: 14 dec 11, 21:50:11 »

Kínomban ledőltem egy kis esti szunyára, és most arra ébredtem, hogy hányingerem van a fájdalomtól...
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #11124 Dátum: 14 dec 11, 21:52:26 »

Arany kontúrt vett és azzal írt rá valamit. Kicsit ovis lett, de az ötlet akkor is jó.

Gabesz menj el dokihoz, ha ennyire ki vagy.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #11125 Dátum: 14 dec 11, 21:54:06 »

Noémi, pont a legnagyobb forgalomba fogsz menni, téged ez szokott zavarni ?

Előbb nem igazán tudok elmenni. Nevet

Egyik ismerősöm tojáslikört főzött a családjának és vett az ikeában hozzá csatos üvegeket, amit feldíszített és azt adta. Szerintem tök jó ajándékötlet az is.

Idén én is tervezek tojglilikőrt főzni, de a palackozásra nem terveztem nagyobb gondot fordítani. Mondjuk tervezni sok mindent szoktam, de nem mindig valósulnak meg a terveim.

Én mondjuk a karácsonyban pont azt szeretem, hogy mi kis családi körben tartjuk, rokon összejövetel csak húsvétkor és mindenszentekkor szokott lenni. Meg nagypapám kerek szülinapjain (azok mindig kis esküvők, remélem még sok ilyenje lesz Nevet).
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #11126 Dátum: 14 dec 11, 21:55:47 »

Nem macera 20.-án sem a bevásárlás ha már tudod mit veszel meg.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #11127 Dátum: 14 dec 11, 21:58:00 »

Még öcsémnek nem találtam ki semmit. Nagypapámnak meg lehet, hogy az egyetemi jegyzetellátóban veszek egy könyvet a borászatról, ott valamiért sosincs nagy tömeg. xD

(Ha esetleg egyszer nagyon nem tudsz apudnak mit venni, vannak jó pálinkás könyveink is, bár amit én akartam venni azt már pont nem adják ki. Szomorú )
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 11, 21:59:47 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #11128 Dátum: 14 dec 11, 22:01:25 »

Nem merek neki könyvet venni, mert nagyon sok könyvet vásárol és nem egy helyen tartja őket. Elég valószínű, hogy sikerülne olyat venni, amilyenje már van. De amúgy jó ötlet lenne, én is gondoltam már rá. Mosolyog
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #11129 Dátum: 14 dec 11, 22:17:36 »

Aes érteni fogja így estére.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=GnDE0el4N84" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=GnDE0el4N84</a>
Naplózva
Oldalak: 1 ... 740 741 [742] 743 744 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!