24 jún 26, 03:59:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 738 739 [740] 741 742 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2197566 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #11085 Dátum: 14 dec 11, 18:41:16 »

Még mielőtt kezdődne a szardobálás
Én a szardobálást mindig szó szerint képzelem el. Emberi ürülékkel dobálni mondjuk a rendőröket vicces lehet, főleg ha ezrek csinálják egyszerre.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #11086 Dátum: 14 dec 11, 18:55:40 »

Az eddig rendben is van, csak mindenki leszarja.
Jó negy itt a csordaszellem.
Mindig is undorítónak tartottam ha valaki lenéz másokat (akik nem bántották az illetôt) legyen az bárki és bárhol.
Itt van pl Morita, aki tavaly még egy kedves aranyos kislány volt de mára felvette ezt az oltogatós divatcinikus stílust. (nem sértésnek szánom csak példának hoztam fel).  

Igen, antiszoc vagyok, ki nem sz*rja le. Megvan rá az okom, de mindenki csak a felszínt látja. A kutyák is akkor ugatnak a legjobban ha nemismernek valakit.
Egy szóval itt egyesek királynak érzik magukat holott csak sznob suhancok (akinek nem inge az ne vegye magára) és ez undorító. Nem én vagyok az elsô akinek ez a véleménye és nem is én leszek az utolsó.
Most majd jön a duma hogy akkor el lehet húzni.  Majd megunom oszt elhúzok.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11087 Dátum: 14 dec 11, 19:15:29 »

Magasról leszarja mindenki és le is fogja az életben hogy mi történt veled. Csak a jelen számít. Azt kapod amit adsz. Megyek és megbeszélem ezt a témát a párommal tsen.

Megint csak te foglalkozol ezzel az el lehet húzni témával. Soha senki egy szóval sem mondta hogy menj el vagy maradj.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 11, 19:17:45 írta Kazekage sama » Naplózva


 
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #11088 Dátum: 14 dec 11, 19:22:53 »

Csak én érdeklem az embereket. A fórum értem van. Én hoztam el az aranykort!
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11089 Dátum: 14 dec 11, 19:23:36 »

Látom megint zajlik a gyűlölködés ezerrel. Vannak dolgok, amik sose változnak itt, szeretet ünnepe ide, vagy oda. xD
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11090 Dátum: 14 dec 11, 19:24:44 »

És én meg pont tegnap ettem meg az utolsó csomag popcornt, ma meg nem vettem helyette újat.  >.<#
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #11091 Dátum: 14 dec 11, 19:25:20 »

Akkor ez azt jelenti, gman, hogy téged aranyba kell önteni?
Hány fokosra hevítsük?  Ördögi
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #11092 Dátum: 14 dec 11, 19:28:39 »

Aranyember vagyok aranyszerszámmal, nincs mit javítani rajtam. Tökéletes vagyok, az evolúció véget ért velem.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #11093 Dátum: 14 dec 11, 19:30:30 »

Itt van pl Morita, aki tavaly még egy kedves aranyos kislány volt de mára felvette ezt az oltogatós divatcinikus stílust. (nem sértésnek szánom csak példának hoztam fel).

O.o

Ebből látszik, hogy soha se próbáltál megismerni másokat, ez a fórum számodra egy olyan hely ahol élvezed, ha beszólnak neked, legalább van mire panaszkodni.

Számos ember próbált már itt segíteni, hogy ne legyél olyan negatív, hogy jobb legyen kissé az életkedved, de sose fogadsz meg tanácsokat. Utána meg csodálkozol, ha az embereknek elege lesz abból, hogy árasztod a negativitást. Lehet, hogy furcsa neked, de az emberek nagyrésze veled ellentétben igyekszik a pozitívumokat keresni az életben és baromira hamar elege lesz abból, hogy más folyton csak kesereg.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #11094 Dátum: 14 dec 11, 19:33:48 »

Fényem nem halványul e felesleges szavaktól. Óriás vagyok noe, szavam lemennydörög!
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11095 Dátum: 14 dec 11, 19:47:38 »



Nem úgy volt, hogy ignoráljuk a panaszkodást/negativitást?
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #11096 Dátum: 14 dec 11, 19:47:45 »

A 12. dumagalaxisban még senki sem szidta a neptunt. Kezdhetem?
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #11097 Dátum: 14 dec 11, 19:52:16 »

Nekünk nem neptun van, hanem etr. Nem jobb, ha fent van harminc ember, már összeomlik.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 11, 19:53:15 írta gman » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #11098 Dátum: 14 dec 11, 20:26:32 »

Kezd Saphira. Vagy azzal, hogy ezt leírtad, megkönnyebültél?Nevet
Múltkor a Coospace nem volt elérhető, és valamiért reggel 9kor egy csomóan elkezdtek pánikolni, hogy ők PONT MOST akarták letölteni onnan a jegyzeteket.
Naplózva


Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #11099 Dátum: 14 dec 11, 20:26:59 »


De bazdmeg felbaszod az agyam !

Te valahányszor kommentelsz valamit bazdmeg, az vagy panaszkodás, vagy valami totális nagy érdektelen faszság. Tudjuk hogy dolgoznod kell, nyilván nem egy álommeló, de egy internetes fórumon, mindenki leszarja mikorra mész dolgozni és hogy csomagolod a csokit. Elég egyszer leírni, hogy szar az életed és felfogjuk, valamint együtt érzünk ( mondjuk én pont nem, de más igen ). Még egyszer nem láttalak , hogy érdemben hozzászóltál volna bármilyen beszélgetéshez. EGYETLEN EGYSZER SEM BDSRSTNT !

Ha feljön valami téma 2 féleképpen reagálsz rá:

1, Nem tudsz értelmeset hozzászólni, mert hülye vagy hozzá, ezért leírod, hogy hülye vagy hozzá, ezért nem szólsz hozzá. De azért hozzászólsz B+.

2, Pont leszarod mi a téma és elkezdesz panaszkodni, vagy olyan információkat megosztani az életedből ami senkit nem érdekel. Mert ha még legalább érdekes dolgok történnének veled, azt mondanám írjad bazdmeg, de unalmas vagy! Rohadtul unalmas vagy !

Nem érdekel, ha megsértődsz, sőt remélem meg is fogsz, de azért gondolkodjál már.

Remélem tisztában vagy vele, hogy ha ezt valami más, kevésbé toleráns fórumon teszed, már úgy szét szedtek volna az emebrek, hogy bőgve törölnéd magad.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 11, 20:28:29 írta Lew » Naplózva


Oldalak: 1 ... 738 739 [740] 741 742 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!