24 jún 26, 03:45:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 741 742 [743] 744 745 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2197501 alkalommal)
0 Felhasználó és 33 vendég van a témában
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #11130 Dátum: 14 dec 11, 22:19:32 »

Noémi, pont a legnagyobb forgalomba fogsz menni, téged ez szokott zavarni ?

Előbb nem igazán tudok elmenni. Nevet


Értem.

Nem macera 20.-án sem a bevásárlás ha már tudod mit veszel meg.

Hát én vásárolni csak úgy megyek. Nevet

Amúgy én anyával házi Baylis-t csinálok Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11131 Dátum: 14 dec 11, 22:45:11 »

Aes érteni fogja így estére.

http://www.youtube.com/watch?v=GnDE0el4N84

Doom és Mortal Kombat házasítás? ikszdé Mondjuk én nem szerettem sose a Brutal Doom-ot, az már valahogy el van túlozva. Nevet Jobb nekem a sima. Mostanában elég gyakran nézek speedrun videókat. ikszdé Komolyan tökre jól ki lehet kapcsolni velük. Nevet
Naplózva
Arysha
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 201


Otaku o~baa-chan/Gea jobbkeze :D


« Válasz #11132 Dátum: 14 dec 11, 23:11:42 »

Remélem tisztában vagy vele, hogy ha ezt valami más, kevésbé toleráns fórumon teszed, már úgy szét szedtek volna az emebrek, hogy bőgve törölnéd magad.
Csak a tolerancia miatt írok, valahogy hirtelen mintha arcul csaptak volna ahogy olvastam.
Rengeteg fórumon megfordultam már, de ha a tolerancia maximuma 10 pontot ér, akkor ez a fórum simán átment mínuszba - legalábbis ez a topic. Ezért írok csak ritkán ide. De nem, nem törlöm magam!  Sly
Van itt pár ember akivel néha váltok egy-egy PÜ-t. Elolvasgatok stb.
Bár néha szúrja a szemem az a hozzáállás, hogy egy 4-5-6 tagból  álló csoport valósággal elüldöz egy másik 4-5-6 tagból álló csoportot. Bármiről is (például a DW-ről) beszéltek/beszéltünk akkor az volt a baj. Mindegy hogy értelmes-e a téma vagy sem. Pár ember kisajátította (ki akarja...) ezt a topicot. Miért nem nyittok egy csipet-csapat topicot inkább?  Faceg
Más fórumokon, közösségi oldalakon emberek százaival (ezt most szó szerint értem) kiválóan el tudok csevegni, több ezer embert ismerek személyesen (komolyan!), és szeretnek, tisztelnek, normálisak velem is, a húgommal is. Szóval nem értem én ezt sehogy sem. Pedig (ha már az imént szóba hoztátok az IQ-t) 130 felett van az IQ-m egy hivatalos mérés alapján. (Kellett a munkámhoz az IQ teszt.) Lehet hamis volt a teszt.  Kúl
 
Naplózva

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó. Egyszer majd úgyis az lesz...
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #11133 Dátum: 14 dec 11, 23:18:49 »

Rendben, ügyes vagy !  Mosolyog Kérsz 1 kekszet?


---


Holnap megyek fodrászhoz Nevet Ilyesmi hajat akarok:



Szerintetek jól állna?
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 11, 23:38:31 írta Lew » Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11134 Dátum: 14 dec 11, 23:24:35 »

Arysha, vége lett ennek legyél szíves tartani magadat ehhez! *kék szín*

Moderátor
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11135 Dátum: 14 dec 12, 07:17:44 »

Téma újra megnyitva!

Moderátor
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #11136 Dátum: 14 dec 12, 07:56:20 »

Lezáod a témát egy olyan időintervallumban, amikor nem vagyok itt? Komolyan így próbálsz megfékezni engem? Jól tudod, hogy ez nem Ayumiról szólt, hanem rólam!
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11137 Dátum: 14 dec 12, 08:07:49 »

Téged szerintem csak valami gnómelhárító ágyúval lehetne megfékezni. De olyanom nincsen sajnos. Szomorú
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #11138 Dátum: 14 dec 12, 09:21:57 »

Ezt az IQ teszt dolgot imádom komolyan.  Nevet A legostobább emberek is hallottak már róla és úgy szeretnek vele dobálózni. Már azzal, hogy kimondják okosnak érzik magukat. El tudom képzelni ahogy ízlelgetik miközben kimondják IQ TESZT!!44  Nevet Lehet kicsit túlreagálom, de most kiégtem így reggel ettől. (Nyilván nem mindenkinek az ezzel kapcsolatos hsz-ére értem.)

Karácsonyra ma a ruhabörzén akarok nézelődni. Könyvvásárba is nézelődhetnék csak mindenki tudja a családból, hogy 10-esével veszem/fogom venni a könyveket, amíg lesz úgyhogy kicsit cikinek érezném onnan venni vmit 100 ft-okért.  Nevet

Ma eljött karrierem során az a pont, hogy találkoztam egy gyakorlatias dékánnal. Nem gondoltam, hogy megérem ezt.  Nevet
Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11139 Dátum: 14 dec 12, 09:51:44 »

Ez a téma már le lett tárgyalva, többet nem akarok hallani róla. Moderátor

Lezáod a témát egy olyan időintervallumban, amikor nem vagyok itt? Komolyan így próbálsz megfékezni engem? Jól tudod, hogy ez nem Ayumiról szólt, hanem rólam!

A duma topic udvari bolondját nem bántja senki. Fehérváron vagy egy ilyen szobor, tök menő és emlékeztet gman-re. Nevet


« Utoljára szerkesztve: 14 dec 12, 09:54:14 írta Aes Sedai » Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #11140 Dátum: 14 dec 12, 14:14:56 »

VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <- Másik topicba kéne írni, de azért kapnék a fejemre.

Jó ez a szobor nagyon. Mosolyog

Sose csináltatnék IQ tesztet, szimplán azért mert beskatulyázva érzeném magam tőle. Így is mindenhol számok jelölnek, nem kell még egy.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #11141 Dátum: 14 dec 12, 14:26:08 »

Nekem csináltak még, ha nem is akartam, de nem érdemes vele foglalkozni, hiába magas az IQ-m mégis diszgráfiás vagyok. (De legalább már nem diszortográgiás, mint mikor otthon vizsgáltak ki, ez már előrelépés. xD)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11142 Dátum: 14 dec 12, 15:30:44 »

Ja, Mujkónak hívják és nagyon menő. Nevet

Ki lettem moderálva, folyton lefagy a böngészőben a flash, ráadásul izomláz miatt valószínűleg a mára tervezett edzést is átteszem holnapra.  Szomorú

« Utoljára szerkesztve: 14 dec 12, 15:33:21 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #11143 Dátum: 14 dec 12, 16:10:18 »

Jaj, de figyelmes ez az egyetem:

Kedves Hallgató!

Hétfőn várhatóan közlekedési nehézségekkel kell számolniuk, és ezt vegyék figyelembe, amennyiben hétfőn vizsgájuk lesz. - ld. http://www.napigazdasag.hu/cikk/30751/

Üdvözlettel:

Oktatási Rektorhelyettes
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11144 Dátum: 14 dec 12, 19:16:21 »

Mi ez a kihaltság, mindenki elment Marxot olvasni, vagy mi van?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 741 742 [743] 744 745 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!