24 jún 16, 16:13:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 716 717 [718] 719 720 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2153641 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10755 Dátum: 14 dec 05, 13:58:26 »

Igazából csak arra várok, hogy ők vegyék meg az összes könyvet, így nekem ingyen legyen az egész.  Ördögi

https://www.facebook.com/video.php?v=991355150890712

OMG ikszdé
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10756 Dátum: 14 dec 05, 13:58:51 »

Saphi, az olyan képesség, hogy ha látsz egy embert karatézni, akkor te is megtanulsz?
Naplózva
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #10757 Dátum: 14 dec 05, 14:02:20 »

örök életet

Mi értelme van az örök életnek?
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10758 Dátum: 14 dec 05, 14:04:03 »

Igazából csak arra várok, hogy ők vegyék meg az összes könyvet, így nekem ingyen legyen az egész.  Ördögi

Praktikus elgondolás. Nevet Mondjuk való igaz, hogy egy teljes WoT könyvsorozat az egy anyagi katasztrófa. ikszdé
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10759 Dátum: 14 dec 05, 14:11:01 »

Mi értelme van az örök életnek?

Hosszan lehetne erről vitázni, mert ezzel felvethetjük azt a kérdést is, hogy mi értelme egyáltalán az életnek.

Ugyanakkor röviden lezárhatom annyival, hogy azt írtam, örök életet oszthatok vele. Értelemszerűen ez esetben megismerhetem az örök élet titkát, így addig élhetek, ameddig akarok. Ezzel viszont előrevetítve azt, hogy lenne elég időm megismerni az egész világmindenséget, feltérképezni minden titkát, eljutni a megismerhető tudás végéhez, ami halandók számára elérhetetlen. És ha megismered a végtelent, ha megfejtesz minden titkot, akkor megismered "istent" is, és ha megismered istent, magad is istenné válsz. Lesütöttszemek Persze azt hiszem, ehhez egy sokkal brutálisabb szupererő kéne a "meg tudok tanulni mindent" képesség helyett. Nevet
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10760 Dátum: 14 dec 05, 14:31:31 »

http://444.hu/2014/12/05/hogyan-legyen-milliardos-meszaros-lorinc-szerint-a-titok-a-munka/

Ő még nem olyan okos, mint dehunter és nem tudja, hogy munka helyett MMO quest-eket is írhatna Nevet
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #10761 Dátum: 14 dec 05, 15:18:38 »

én egy képességet kérnék. Fájdalomtükör. a lelkileg vagy fizikailag bánt az pontosan ugyan azt érezze mint én. ugyan úgy :)Ez olyasmi ami nagyon hasznos szerintem Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10762 Dátum: 14 dec 05, 15:29:09 »

Ha egy mesterlövész homlokon talál, akkor meg sem érzed, hogy meghaltál, így nem hogy nem véd meg a képességed, még csak bosszút sem áll.
Másrészt te kényes vagy. Ami neked világégés, az másoknak semmiség, így a téged ért sérelmek még így is neked fájnak jobban.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10763 Dátum: 14 dec 05, 15:29:24 »

A fájdalom szubjektív (csak hogy okosakat mondjak Nevet)

Én gondolatolvasást vagy olyan elmeképességeket szeretnék, mint a Limitless című filmben.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10764 Dátum: 14 dec 05, 15:36:21 »

Magyarul Micsudit nem is érdekli, hogy neki jó legyen, csak az fontos számára, hogy más is szopjon. ikszdé
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10765 Dátum: 14 dec 05, 15:47:12 »

Accelerator képessége kellene még midig. Igazából kettő van neki:
1. Szupermatek. Gyorsabban számol, mint a NASA bármely gépe. Ösztönösen jeleskedik mindenben, ami a matematikán alapszik.
2. A teret függvények és irányvektorok halmazaként érzékeli és meg tudja piszkálni őket. Tulajdonképp bármilyen jelenséget képes létrehozni, ami legalább elméleti síkon létrejöhet az univerzumban.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10766 Dátum: 14 dec 05, 15:53:56 »

Én azt akarnám, hogy bárkinél, tömegeknél elérjem egy csettintéssel, hogy megvilágosodjon, természetesen magamat is beleértve Nevet Annyi problémát megoldana, ha kicsit több ember lenne legalább fele annyira zen, mint egy veszett kutya. Jó, persze Acce képessége nekem is bejön, meg a repülés is nagy álmom, de összességében az előbbivel járnék jobban. Meg mások is.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10767 Dátum: 14 dec 05, 16:00:06 »

Azzal mondjuk nehéz vitatkozni, hogy a legjobb képesség mások képességének lemásolása. Az ilyenek mindig idegesítettek, mert ez még szerintem is csalás. Nevet
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10768 Dátum: 14 dec 05, 16:04:21 »

elérjem egy csettintéssel, hogy megvilágosodjon, természetesen magamat is beleértve Nevet Annyi problémát megoldana, ha kicsit több ember lenne legalább fele annyira zen, mint egy veszett kutya.

Miben is merülne ki ez a megvilágosodás?
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10769 Dátum: 14 dec 05, 16:08:44 »

Azzal mondjuk nehéz vitatkozni, hogy a legjobb képesség mások képességének lemásolása. Az ilyenek mindig idegesítettek, mert ez még szerintem is csalás. Nevet

A legjobb képesség az a szuperképesség alkotó képesség. Szóval, hogy mindig pont olyan szuperképességgel rendelkezel, ami épp eszedbe jut, hogy kéne. Amikor tanulni kell, akkor gyorstanulós, amikor futni, akkor gyorsanfutós, amikor repülni, akkor repülős, stb. ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 716 717 [718] 719 720 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!