24 jún 01, 21:44:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 715 716 [717] 718 719 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2104031 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10740 Dátum: 14 dec 05, 12:47:52 »

Szupererő az, amire jelen állapotodban akkor sem lennél képes, ha nagyon rágyúrnál, kivéve, ha van rá eszközöd.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #10741 Dátum: 14 dec 05, 12:52:00 »

Csajoznék, valahogy pénzt csinálnék az erőmből és ha valahol nagy szar van odamennék és segítenék menteni. Tsunami földrengés vulkánkitörés stb. És védeném városom Budapestet a köztörvényes bűnözőktől egészen addig amíg rasszistának nem nyilvánítanának érthető okokból kacsint
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #10742 Dátum: 14 dec 05, 13:10:29 »

Szuper erő? Hát, ha lehetne választani, valami olyasmit választanék, mint mondjuk, ami Danténak van DMC-ben(démoni erő). Ilyen erővel az embernek sosem lennének unalmas percei. Főleg, ha még az ellenfelei is megjelennének.
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #10743 Dátum: 14 dec 05, 13:17:59 »

Eszembe jutott, hogy szerinted a marvel világa azért jobb, mint a dc, mert üldözik a különlegeseket és ettől valószerűbb. Szerintem ez nem igaz. A különlegesek léte mindkét világban végigkíséri az emberiség történetét, így logikus, hogy a dc világ lakói megtanultak együtt élni velük, míg marvelfalván értelmetlenül vívnak egy több évezredes háborút.

Ez így nem igaz, csak a mutánsokat üldözték mindig is a többieket békén hagyták. Az első szuperhős kb. 300-400 éves marvelban így nem lehet több évezredes háború bár tény hogy időutazással már mentek vissza az ókorba.

A Dc-nél is voltak időszakok amikor üldözték a hősöket mág supermant is szóval ez bukovári gman.
Naplózva


 
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10744 Dátum: 14 dec 05, 13:26:43 »

DC-nél többnyire politikai okokból voltak üldözések, nem azért, mert az átlag ember fél tőlük.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #10745 Dátum: 14 dec 05, 13:29:26 »

Szupererő az, amire jelen állapotodban akkor sem lennél képes, ha nagyon rágyúrnál

Csajoznék,

Bocsi de ez kihagyhatatlan volt.  ikszdé

Én nem tudom mit csinálnék, de biztos a "jó" oldalon állnék és beleszeretnék egy olyan pasiba, aki a "rossz" oldalon áll, hogy lehessen drámázni.  Nevet
Naplózva


Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #10746 Dátum: 14 dec 05, 13:30:27 »

A marvelban mint a való életben lesz.rták ki kitől fél, az aktuális szenátor vagy elnök azért üldözte a mutánsokat hogy megtartsa a pozícióját. Pár elvakult vezető volt csak aki boszorkányüldözést tartott.

A Civil War pedig jobb politikai történet mind a DC összes ilyen próbálkozása.
Naplózva


 
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10747 Dátum: 14 dec 05, 13:31:56 »

Én azt választanám, hogy mindent pillanatok alatt meg tudjak tanulni és el tudjak olvasni stb. Egyrészt így nem kéne félnem többé a Trónok harca spoilerektől, másrészt nem kéne stresszelnem az egyetemen, harmadrészt ez egy olyan erő, ami minden embernél intelligensebbé tesz, így simán el tudnám titkolni a buta, szememben primatesszé süllyedt aljalényektől, hogy milyen képességeim vannak, harmadrészt a tudás a legnagyobb kincs: pénzt, örök életet, igazságot, bármit oszthatok vele.

Jövőbelátást csak azért nem kérnék, mert valószínűleg beleőrülnék, amiért az emberek elbasznak maguk körül mindent.
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #10748 Dátum: 14 dec 05, 13:39:48 »

Szerintem a jövőbe látás és a gondolat olvasás talán a legkellemetlenebb képességek. Viszont egy olyan képességet elfogaadnék amivel rá tudom telepatikus úton kényszeríteni másokra az akaratomat. Illetve álmaim képessége az az amit az imént Saphi leírt.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #10749 Dátum: 14 dec 05, 13:42:00 »

Az hogy pillanatok alatt eltudsz olvasni mindent nem egyenlő a tudással. Lásd Flasht vagy Supermant, elég gagyi a hosszútávú memóriájuk.
Naplózva


 
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #10750 Dátum: 14 dec 05, 13:43:43 »

Ha lenne egy Lelouch féle geassed, illetve olyan gyors lennél mint Flash, akkor pár óra alatt uralhatnád az egész emberiséget XD
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 05, 13:45:51 írta dehunter » Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10751 Dátum: 14 dec 05, 13:45:15 »

De én azt írtam, hogy pillanatok alatt el tudjak olvasni mindent, és meg is tudjam azt tanulni és érteni. Ez két különböző képesség, de külön-külön sokkal kevesebbet érnek. Hiába van atomeszem, ha túl sok időt vesz igénybe, hogy elolvassak minden könyvet, és hiába tudok gyorsan olvasni, ha csak átsuhanok felette és már el is felejtettem. Nevet

Illetve nyilván nemcsak tanulásra akarnám használni. Legyen az agyam olyan, mint egy szivacs, jó analitikus képességekkel, mert meg akarom érteni magam körül a világegyetem. Király lenne, ha képes lennék felfogni, értelmezni és összerakni a legapróbb jeleket, olyan kísérleteket kivitelezni, amiket más el sem tudna képzelni és áh, mindegy, hagyjuk. ikszdé Ez majdnem akkora álom, mint Micsudi meg a csajozás.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 05, 13:48:14 írta Saphira » Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10752 Dátum: 14 dec 05, 13:52:26 »

Én az Idő Kereke könyvekben bemutatott mágikus képességet kérném, pont aszerint a rendszer szerint, ahogy ott van. Pusztításra tökéletes, de emellett még sok minden másra is, eltitkolni könnyű, ha valamiért nem akarod reklámozni. (Nyilván, ha egy egész várost teszel földdel egyenlővé pl. az már elég feltűnő, de ilyet úgyse terveznék.) Örök élet ugyan nem jár vele, csak kiterjesztett élettartam, sok száz évre, öregedés nélkül, az nekem pont jó.

Hogy jóra használnám e vagy rosszra, az nézőpont kérdése, de az biztos, hogy valami uralkodófélét csinálnék magamból a végére. Nevet (Bár lehet nem nyíltan, hanem csak a háttérből.)
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10753 Dátum: 14 dec 05, 13:54:00 »

Terjesztem az igét, Aes. Már a csoportom fele az Idő Kerekét olvassa. Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10754 Dátum: 14 dec 05, 13:55:33 »

Tényleg? Nevet Akkor talán egyszer már téged is utolér. xD Terjedjen csak a dolog. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 715 716 [717] 718 719 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!