24 jún 26, 03:20:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 717 718 [719] 720 721 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2197380 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10770 Dátum: 14 dec 05, 16:15:20 »

Ezt továbbgondoltam. Másoknak adhatsz fejenként egy képességet, amit te is megkapsz. Akinek képességet adtál, az a szolgád lesz.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10771 Dátum: 14 dec 05, 16:20:28 »

Szerintem írjunk és rajzoljunk együtt egy képregényt. Jobbak lennénk, min a DC/Marvel együttesen. Nevet
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #10772 Dátum: 14 dec 05, 16:20:35 »

Az alakváltást senki sem említette, de normális alakváltásra gondoltam kavicstól az elefántig, esetleg a tűzig vagy a ködig (sas *.*) Nevet
Olyan Odo féle alakváltó, nem pedig az X-man féle.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #10773 Dátum: 14 dec 05, 16:22:16 »

Ha lenne valami erôm, akkor elkezdeném gyilkolászni a bûnözôket (könnyen olyan ôrülté válnék mint a Death Notes Kira).
Tényleg, ha valakinek lenne olyan ereje hogy látatlanba öl, akkor  megjelenne egy rendôrzseni vagy "bénáskodnának" a nyomozásban?  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #10774 Dátum: 14 dec 05, 16:28:13 »

Micsudi csajozni akar szuper képességével, Saphira meg Noémi olvasni.  Én meg pár óra alatt az egész emberiséget uralnám. I am the coolest  Kúl
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10775 Dátum: 14 dec 05, 16:28:56 »

Ja, aztán majd miközben élitek át a "manpain' különböző szakaszait, én kurva jól elleszek. Na de maj jöhettek hozzám, ha megunjátok a szánalmas kis világuralmi terveiteket.  Lesütöttszemek

elérjem egy csettintéssel, hogy megvilágosodjon, természetesen magamat is beleértve Nevet Annyi problémát megoldana, ha kicsit több ember lenne legalább fele annyira zen, mint egy veszett kutya.
Miben is merülne ki ez a megvilágosodás?
"Buddha úgy jellemezte a nirvánát, hogy a tökéletesen nyugodt tudat állapota, amely megszabadult a vágyakozásoktól, haragtól és egyéb kínzó állapotoktól (klésák). Ez egyben a "világ végét" is jelenti, hiszen nem marad utána öntudat és a tudatnak nincs határa. A tudat megleli a békét az egész világgal, együtt érez minden lénnyel és lemond a rögeszmékről és a berögzülésekről. Ezt a létező alaköltés szenvedéseinek lecsendesítésével és az újabbak megszületésének megakadályozásán keresztül éri el. A nirvánában a vágyakozás és utálat gyökere kerül kiirtásra. Ezután az ember már nincs kitéve szenvedésnek (páli: dukkha) és további újjászületéseknek a szamszárában. A páli kánon szerint a nirvánában megtapasztalható a dolgok üres természete (súnjata) is.
A Dhammapada[6] szentírásokban Buddha azt mondja, hogy a nirvána a "legnagyobb boldogság". Ez egy kitartó, mindent átható boldogság, amely a megvilágosodással keletkező nyugodtsággal jár. A nirvánát kísérő tudást a bódhi (megvilágosodás) szó fejezi ki."


Most itt elsősorban a boldogságra vonatkozó részekre gondolok Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 05, 16:30:46 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10776 Dátum: 14 dec 05, 16:47:18 »

Ne azt olvasd, amit Buddháról mondanak, hanem azt olvasd, amit Buddha mondott. Buddha magára hagyta újszülött gyermekét, mert úgy gondolta, hogy a gyerek egy béklyó számára, az nem teszi boldoggá. Azt mondta, hogy hagyj fel a tested gondozásával, ne foglalkoztasson az anyag, ne érdekeljenek más emberek, a szex, az ételek, italok, meditálj egész nap, mert csak így világosodhatsz meg. Az igazi buddhista halálra éhezteti magát. Az igazi buddhista nem érez vágyat, szeretetet, nincsenek álmai, mert ezek mind az élethez és a földhöz láncolják a lelket. Buddha azt mondta, hogy dobd el magadtól a kérdéseket, ne kérdezd meg soha, miért vagy ezen a földön, mi az élet értelme, mi lesz a halál után, mi volt a halál előtt, mert csak a tanulatlan emberek kérdezik ezeket, a megvilágosodott ember nem kérdez, csak van. Buddha meg akart halni. Mert amit ő leírt megvilágosodásként, az gyakorlatilag a halál állapota az életben. Ennyi erővel öld meg az embereket, akkor megvilágosodnak.

Egyébként meg is alkottam a dolgot.

Micsudi lesz az alakváltó. A lényege, hogy eredetileg az, aki most, egy panaszkodó, de változásra törekvő fiatal, aki nincs megelégedve az életével, de egyszer csak valahonnan beszerzi ezt a szuperképességet. És mivel legfőbb vágya, hogy tudjon csajozni, így felveszi hírességek meg jó pasik alakját, és ezekkel megy bulizni, össze is szed egy csomó nőt, de végül saját hazugságainak hálójában vergődve találja magát, mert rájön, hogy álarcokat viselni és elfedni saját valódat nem oldja meg a problémát, mert az álarcoknak előbb-utóbb le kell kerülnie.

Sabaku lesz a hippi megvilágosító, aki 100 méteres körzetében mindenkit megvilágosít. Végül saját lelki krízisébe őrül bele, ugyanis rájön, hogy az összes megvilágosítottja meghal, mert a megvilágosodás hátrányos az egyedekre nézve az evolúcióban, és az emberi faj létezését a hülyeség, az agresszivitás, a butaság tartja fenn valójában.

gman lesz a bábmester, akit mindenki kigúnyol, bohócnak tart, mert csúnya és nevetségesen viselkedik. Azt hiszik, hülye idióta, és minden ember rajta röhög. Közben meg nem is tudják, hogy az összes szálat a háttérben ő mozgatja, ő ad mindenkinek képességet, és valójában mindenki a szolgája - csak azért hisszük hülyének, mert ő azt akarja, hogy hülyének higgyük.

Aes lesz az Egyenlőség Harcosa, akinek célja elhozni az egyenlőséget a világba, és ehhez megpróbálja szuperképességét használni. Küldetései viszont folyton katasztrófába torkollanak, mivel ő minden képességgel rendelkezik, amire szüksége van, sosem tudja helyesen felmérni, hogy az egyszerű emberek számára mi jelent végzetes eseményt. Végül ez vezet vívódásához, ugyanis rádöbben, hogy az egyenlőtlenséggel próbál meg harcolni az egyenlőségért. Ez új eszmét konstruál a fejében, átáll a sötét oldalra, mert rájön, hogy ő minden egyszerű ember fölött áll, ő az evolúció csúcsa, így célja az untermenschek kiirtása lesz.

Én egy sumer korban ért papnő voltam, aki egy istentől kapta a tudás szuperképességét, és elértem mindent, amit fentebb leírtam: végtelen tudás, örök élet, bármit megteremthetek, mindenről tudok, magam is istenné váltam.
Valójában - persze ez csak később derülne ki - csak egy autóbalesetben kómába esett egyszerű orvostanhallgató vagyok, akinek gman adta azt a szuperképességet, hogy kómás álmaiban hülyeségeket képzeljen el és istennek higgye magát.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 05, 16:52:46 írta Saphira » Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10777 Dátum: 14 dec 05, 16:56:25 »

Saphira, te vagy Faust és gman lenne a te Mefisztód, aki erőt ad neked, hogy a szolgája legyél. Nevet

Önzőség lehet, de én olyan erőt akarnék, ami nekem okoz pozitívumokat. Nem akarom megmenteni a világot s nem akarnám, hogy kihasználják az erőmet, így a eidetikus memória lenne a legfaszább nekem is. Rengeteg mindent lehet megtudni ezzel s nem csak tananyagot, de nyelveket is meg lehet tanulni és még oly sok mindent. Sajnos ez túl jó lenne. Persze, ha világot akarnék menteni, ezt is kilehetne használni egy idő után. Néha jó lenne az időben is utazni. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 05, 16:59:05 írta Minagi » Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10778 Dátum: 14 dec 05, 16:56:47 »

Azt hiszem egész jó Sith Lord lesz belőlem a végére Nevet
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10779 Dátum: 14 dec 05, 17:00:19 »

Valójában gman után én lennék a legerősebb a Fórumuniverzumban, mert isteni szintet értem el. Sőt gmannél is erősebb lennék, ha nem ismerné valódi kilétem. Egyedüli hátránya a képességemnek, hogyha valaki rájönne, hogy valójában egész létezésem a fantáziám szüleménye, és én egy kómás beteg vagyok valahol egy kórházban, akkor egyszerűen bemenne oda és kinyírna... Nevet

Bár nyilván megpróbálnám megállítani.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 05, 17:00:54 írta Saphira » Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10780 Dátum: 14 dec 05, 17:01:11 »

Ugye tudod, hogy majd nem lesz elfogadható a szőke hajad, különben kirúgnak a Sithek közül. ikszdé

Ne híreszteld majd annyira, az egyetlen gyenge pontod, Saphira. Nevet
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10781 Dátum: 14 dec 05, 17:03:31 »

De a Fórumuniverzum sithjei náci sithek lesznek. Mindegyik szőke. Na, ki lesz a sithtanítvány?
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #10782 Dátum: 14 dec 05, 17:05:09 »

Mindenki álarcot visel, egész életében, nem is egyet hanem sokat. Én csak olyan testet kérek ami a vének háborújában kapnak a katonák. Bár a zöld színt kihagynám nem kell nekem fotoszintetizálnom is Nevet szeretek enni Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10783 Dátum: 14 dec 05, 17:05:59 »

Tanítványfelvétel nincs. Ebből a Sitheknál mindig csak a szopás van. ikszdé
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10784 Dátum: 14 dec 05, 17:09:44 »

Csak okosnak kell lenni, Aes. Nevet A Sithek mindig úgy hullanak, mint a legyek, Saphira, aki nem csak, hogy szőke, de még örök életű lenne - addig amíg nem gondolja azt, hogy eleget élt - tökéletes megoldás lenne. Természetesen, nagy eséllyel meg fog ölni téged, de egy csodás szőke sith náci keze által aki ad az arcodra egy búcsú puszit, nem is olyan rossz halál. ikszdé
Naplózva


Oldalak: 1 ... 717 718 [719] 720 721 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!