24 júl 05, 05:38:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 555 556 [557] 558 559 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2213880 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8340 Dátum: 14 okt 26, 12:43:16 »

Lehet nem direkt is nem elmenni szavazni? Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #8341 Dátum: 14 okt 26, 12:48:57 »

Coelho sajnos így van.... és ez a "daydreamingre" is átterjed egy idő után ikszdé  és akkor már zavaró amikor olyanokról is elkezd olyankoat gondolni az ember akikről alapjáraton nem. Nem is tudom melyik filmben volt, de a jelenség neve "régen voltam nővel vakság"  Szerintem ez a lányokra is igaz de ayumi majd megerősíti ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8342 Dátum: 14 okt 26, 12:52:59 »

Idézet
Szerintem ez a lányokra is igaz

A "régen voltam nővel vakság"? Ne írj ilyeneket, mert szegény gman-nek megint perverz gondolatai támadnak. Nevet
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8343 Dátum: 14 okt 26, 13:00:35 »

Lehet nem direkt is nem elmenni szavazni? Nevet

Lehet, ha messze vagy a bejelentett lakcímedtől és nem jelentetted be magad az új helyre, beteg lettél, külföldön vagy, annyi bagatell példa van egy kis képzelőerő sosem árt.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8344 Dátum: 14 okt 26, 13:07:10 »

Mindegyik említett példáaban az adott ember döntött róla, hogy elég fontos-e neki.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8345 Dátum: 14 okt 26, 13:16:47 »

És pl. aki kómában van?

Ne írj ilyeneket, mert szegény gman-nek megint perverz gondolatai támadnak. Nevet
Késő.
Bár Micsudi megint csak random közbeszólt valami oda nem illőt. Én is ezt teszem, csak tudatosan, ő meg elhiszi, hogy a témához szólt hozzá, pedig nem.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8346 Dátum: 14 okt 26, 13:27:13 »

2 szavazást is kihagytam véletlenül, koliban tartózkodtam és anyuék nem akarták megzavarni a vizsgaidőszakomat azzal, hogy emiatt hazarángatnak,. Pedig nálunk a családban fontos az állampolgári kötelességek betartása, pláne, hogy köztársasági elnököt kellett volna megválasztani és a jelöltek közt magyar is volt. Nyilván arra tettem volna az x-et, ha otthon vagyok.
Most novemberben viszont semmiképp sem akarom kihagyni az önkormányzati választásokat.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8347 Dátum: 14 okt 26, 13:32:55 »

Szerintem az én példám sokkal jobb volt.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8348 Dátum: 14 okt 26, 13:44:03 »

Aki kómában fekszik az nyilván nem megy szavazni, hiszen tudatában sincs annak, hogy szavazás van.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8349 Dátum: 14 okt 26, 14:25:26 »

Mindezt nem direkt. Tehát lehet nem direkt nem szavazni.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8350 Dátum: 14 okt 26, 14:32:05 »

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-lenyek__6219541-latott-mar-valaki-gnomot-elfet
Napi magas labda.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8351 Dátum: 14 okt 26, 14:46:51 »

Akire te gondolsz, azt még senki sem látta élőben. Lehet, hogy csak egy kísérleti számítógépes program, amit Ms. Trager UFÓ-haverjai fórumok széttrollkodásához írtak. Nevet
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8352 Dátum: 14 okt 26, 14:49:44 »

Mindegyik említett példáaban az adott ember döntött róla, hogy elég fontos-e neki.


Ragaszkodsz az igazadhoz, helyezzük inkább egy másik dimenzióba a problémát.

Tudatosan nem megy el szavazni arra értettem, hogy lesz*rja, és most jönnek a sablon mondatok hogy úgysem változik semmi, mindenki lop csal hazudik, nincs kire szavaznom stb, ismerjük.

Nem tudatosan pedig annyit jelent, hogy nem sz*rik bele a politikába de olyan körülmények adódnak, melyek aránytalan terhet rónak az emberre pl: 40 fok lázban nem teszem ki a lábam még ha fideszhívő is vagyok, vagy mondjuk amszterdamban tanulok de nincs arra pénzem hogy elutazzam hágába szavazni és vissza.

comprende?
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 26, 14:50:19 írta Syzygy » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8353 Dátum: 14 okt 26, 15:00:23 »

És mi van azokkal, akik azért nem szavaznak, mert az, akire szeretnének, nincs a listán?

noet meg miért nem javította ki senki? A szavazás nem kötelesség, hanem jog.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8354 Dátum: 14 okt 26, 15:19:50 »

Az az orosz cár az én emberem. xD 10ből 7 meg nem rossz arány, azért nem minden csaj Csubakka rajongó
Remélem hamar elmúlik ez a mostani barbár divathullám.

Gratulálok, sikeresen lebarbároztad ezzel az egész magyar történelmet is. Mert hát mondj egy magyar királyt, akinek nem volt szakálla Mátyáson kívül. Talán Könyves Kálmán, de ő sem biztos. Ja, meg III. László, aki meghalt 4 évesen. Ez van, minden magyar király és ember buta barbár volt az egész középkori Európával egyetemben, amit nem érintett meg a civilizáció szele.

Bezzeg a rómaiak és a görögök tényleg civilizáltak voltak, jobban illenek az ízlésedhez. Ők nem hordtak szakállat. Az már más kérdés, hogy úgy gondolták, szerelem csak két férfi között szövődhet, és a hadvezérek előszeretettel dugtak fiatal (gyerek?!) katonáikkal, de hát na, ilyen a civilizáció, szemben a buta barbár középkorral.

Coelho, legközelebb te meg linkelj olyan cikket, ami valódi kutatással és statisztikával alá van támasztva, mert nem biztos, hogy egy DROGÉRIA tudománytalan cikke a mérvadó.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 555 556 [557] 558 559 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!