24 júl 05, 06:17:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 433 434 [435] 436 437 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1627100 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #6510 Dátum: 14 okt 25, 17:25:18 »

De a sebhelyesarcúban a csajt addig nem is érdekelte Tony, amíg nem volt pénze. Azt mondta, hogy akkor se kellene, ha vak lenne és egy szigeten lenne vele.

Tehát pénz>test. Látod Coelho, mindig is előtted fogok járni  Faceg
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6511 Dátum: 14 okt 25, 17:27:46 »

Nem, mert az internetadó minden pénzedet elviszi majd, az 50-es bicepsz viszont megmarad. Nevet

U mad, brah?

Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #6512 Dátum: 14 okt 25, 17:58:30 »

Akkor majd legalább becsatlakozom hozzátok sütni a krumplit  Nevet
Ja..megmarad amíg cuccolsz  Nevet Aztán 1hónap alatt összeesik.
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6513 Dátum: 14 okt 25, 20:28:33 »

A krumpliban túl sok a ch, azt csak ektomorfok ehetnek.  ikszdé

Ez a szám eddig kimaradt az életemből, pótolhatatlan veszteség volt ez számomra Nevet

Az Álomhajó azért legendásabb volt  Nyelvesít

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=XIfbUg2-d6Y" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=XIfbUg2-d6Y</a>
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 25, 20:33:20 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6514 Dátum: 14 okt 26, 07:43:54 »

Én ilyen feleséget kívánok mindenkinek. Elbűvölő szemei vannak, eléggé megbabonázza az embert.  ikszdé
http://pmcvariety.files.wordpress.com/2014/10/gonegirl_pike.jpg?w=620&h=320&crop=1

Szeretem a feleségem. *smile*



......................................................................................


Amúgy Eva Green Budapesten járt. : ( (
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10152378798760474.1073741838.93191360473&type=1
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 26, 07:45:08 írta Syzygy » Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6515 Dátum: 14 okt 26, 10:11:37 »

True story Nevet Bár az egykezes változatra kicsit még gyúrni kell

Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6516 Dátum: 14 okt 26, 12:38:31 »

Ez a csajoknak szól, a cool girl monológ a gone girl könyvből. Angol lesz előre szólok.

“Men always say that as the defining compliment, don’t they? She’s a cool girl. Being the Cool Girl means I am a hot, brilliant, funny woman who adores football, poker, dirty jokes, and burping, who plays video games, drinks cheap beer, loves threesomes and anal sex, and jams hot dogs and hamburgers into her mouth like she’s hosting the world’s biggest culinary gang bang while somehow maintaining a size 2, because Cool Girls are above all hot. Hot and understanding. Cool Girls never get angry; they only smile in a chagrined, loving manner and let their men do whatever they want. Go ahead, shit on me, I don’t mind, I’m the Cool Girl.

Men actually think this girl exists. Maybe they’re fooled because so many women are willing to pretend to be this girl. For a long time Cool Girl offended me. I used to see men – friends, coworkers, strangers – giddy over these awful pretender women, and I’d want to sit these men down and calmly say: You are not dating a woman, you are dating a woman who has watched too many movies written by socially awkward men who’d like to believe that this kind of woman exists and might kiss them. I’d want to grab the poor guy by his lapels or messenger bag and say: The bitch doesn’t really love chili dogs that much – no one loves chili dogs that much! And the Cool Girls are even more pathetic: They’re not even pretending to be the woman they want to be, they’re pretending to be the woman a man wants them to be. Oh, and if you’re not a Cool Girl, I beg you not to believe that your man doesn’t want the Cool Girl. It may be a slightly different version – maybe he’s a vegetarian, so Cool Girl loves seitan and is great with dogs; or maybe he’s a hipster artist, so Cool Girl is a tattooed, bespectacled nerd who loves comics. There are variations to the window dressing, but believe me, he wants Cool Girl, who is basically the girl who likes every fucking thing he likes and doesn’t ever complain. (How do you know you’re not Cool Girl? Because he says things like: “I like strong women.” If he says that to you, he will at some point fuck someone else. Because “I like strong women” is code for “I hate strong women.”)”
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6517 Dátum: 14 okt 26, 12:43:44 »

http://www.dm-drogeriemarkt.hu/hu_homepage/szepseg_wellness/ferfikozmetika/380604/ffi-kozmetika-szakall.html

"Annak ellenére, hogy a szakállviselésben is – ahogy íz ízlés terén is – különbözőek vagyunk, egyértelmű a tendencia: tízből hét nő jobban szereti, ha egy férfi meg van borotválkozva. És: gondolta volna, hogy több száz évvel ezelőtt uralkodott egy orosz cár, aki megadóztatta a szakállas férfiakat, hogy ezzel rájuk erőltesse a borostamentességet?"  ikszdé
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6518 Dátum: 14 okt 26, 14:30:50 »

Az az orosz cár az én emberem. xD 10ből 7 meg nem rossz arány, azért nem minden csaj Csubakka rajongó
Remélem hamar elmúlik ez a mostani barbár divathullám.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6519 Dátum: 14 okt 26, 14:45:30 »

Ezt nem értem komolyan Aes olyan vagy mint Coelhó.  Nevet

Miért kell szélsőségekben gondolkodni, ha megemlítem az arcszőrzetet Coelhónak kapásból rávágja a hátszőrt. WTF

A Chewbacca meg a szakmunkásbajusz között annyira széles a paletta, és a nőknek jobban bejön ha van legalább borosta, 5 naposan a legjobb.  Nevet
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6520 Dátum: 14 okt 26, 16:47:43 »

Minden farokméregetést mellőzve. Aes, Coelho saját párkapcsolataitokban hányszor szólt az asszony szakáll miatt. Itt ugye feltételeztem, hogy volt már ilyen kapcsolatotok.

Az orosz cárhoz: Tudtommal akkoriban a szakáll a gazdagság szimbóluma is volt náluk, így értelme is van annak az adónak.

A Gone Girl könyvet nem olvastam, de aki letolta ezt a monológot az tuti szingli.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6521 Dátum: 14 okt 26, 17:04:50 »

Nem szingli, pont hogy házas, igazából az egész arról szól hogy az évek alatt a kapcsolatban milyen manipulációk, hazugságok, elhidegülések, radikális személyiségváltozások(ugye a sablon mondat úgy szól hogy már nem az a személy vagy akit elvettem/régen szerettem) következnek be, és egymást nyomják le a felek. Főleg ha a kezdetben is az egyik fél pszichopata mert a szülei elbaszták gyerekkorában.  Nevet

Mondjuk azt én sem értem miért cool girl, ha a csaj felveszi a pasi szokásait wtf, értelmetlen az egész.
Nyilván lehet ellene érvelni meg más tapasztalataink vannak, ez inkább a kiégett kapcsolatot ábrázolja, még nem a mi korosztályunk.

én meg tényleg szeretem az erős nőket.  Nevet
Naplózva
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #6522 Dátum: 14 okt 26, 17:41:12 »

Az orosz cárhoz: Tudtommal akkoriban a szakáll a gazdagság szimbóluma is volt náluk, így értelme is van annak az adónak.

Öhm, nem igazán... Nagy Péter cár elsősorban azért vetette ki a szakálladót, mert gazdaságilag és kulturálisan is fel akarta zárkóztatni Oroszországot a fejlettebb nyugat-európai országokhoz. Mivel nyugaton az akkori tipikus orosz divatú szakáll egyszerűen igénytelenségnek számított (mint ahogy ma is annak számítana), ezzel próbálta "európaibbá" tenni az orosz divatot. (Ezután egyes körökben a szakáll tényleg a gazdagság szimbóluma lett, érthető okokból.)


Minden farokméregetést mellőzve. [...] Itt ugye feltételeztem, hogy volt már ilyen kapcsolatotok.
Pojén
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6523 Dátum: 14 okt 26, 18:33:16 »

Szakáll Wars témához: félreértés elkerülése végett igazából nekem semmi bajom nincs a szakállal. Apámnak is van. xD Ha valakinek így tetszik, növesszen amilyet akar, rövidet vagy térdig érőt. Csak nehogy elvárás legyen a dologból, mert néha már szinte úgy néz ki, na meg mostanában már kissé túl sokat van erről az egészről szó, de ez meg sima "Ayumi és a DW" effektus, semmi köze a konkrét témához a dolog idegesítősségének.
Ami meg a "barbározást" illeti, nyilván nem gondoltam komolyan. Egyszerűen csak arányos válaszcsapást adtam a szakáll nélküli férfiak helyenként kissé már durva pocskondiázására. Mutually Assured Destruction. Nevet
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6524 Dátum: 14 okt 26, 18:35:05 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=I2pUbDzFLfw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=I2pUbDzFLfw</a>

Ez menőbb, mint a szakáll, csak rá kéne jönni a trükkre és betolni a Deák téren.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 433 434 [435] 436 437 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!