24 jún 17, 18:21:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 941 942 [943] 944 945 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1016495 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #14130 Dátum: 14 júl 02, 12:05:36 »

Teljesen mindegy hogy heo szexuálisan mennyire férfias, nyilván erre gondolsz tapasztalataid alapján, de itt nőnek szava nincs, férfi nem a nőtől lesz férfi, hanem attól, hogy megnézi a Sebhelyesarcút és a harcosok klubját és ezek szerint éli tovább az életét. Nők már megint túlbecsülik önnön fontosságukat.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 02, 12:08:27 írta Syzygy » Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #14131 Dátum: 14 júl 02, 12:09:29 »

Azt kifejthetnéd, hogy érted, hogy ezek szerint éli tovább az életét a Sebhelyesarcút illetően.  Nevet Nem hangzik megnyugtatóan ugyanis.  Nevet A fight clubot nem láttam úgyhogy arról nem nyilatkozom.

Amúgy heo szerintem is férfiasabb mint a Mester, de szerintem azért látom így, mert ő jobban az esetem. (persze nem félreérteni  Nevet )
Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #14132 Dátum: 14 júl 02, 12:13:32 »

Szóba se hoztam magamat, túl sok mindent képzelsz bele megint egy mondatba, kis csíra. Nem jó ez így, nem ért semmit az egyetemed. T_T

Egyébként is, itt van Aes, aki látta a fight clubot és kicsit sem tetszett neki, nem hogy aszerint élje az életét.
Mi meg majd megnézzük ketten, úgy is szeretem ezt a két filmet. Nevet Viszont mivel nem magányos, mint ti ezért nincs szüksége erre az elvakult követésre. Durci

Nem is tudtam Seva. Nevet
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #14133 Dátum: 14 júl 02, 12:17:09 »

Ezen mit lehet félreérteni?  Nevet Ha heo vagy coelho között kellene dönteni, akkor heonak raknád szét a lábad. Ennyi nem olyan nagy dolog. Lehet azért mert Coelho az a filozofikus, inkább érzelmesebb ám a társadalom által kiherélt 21 századi férfit testesíti meg, míg heo az ősi vadembert, az állati ösztönöket a biztonságot és a dominanciát?

Ezt már beszéltük gdattal, hogy Aes és a harcosok klubja kapcsolata mire enged következtetni, de nem mertük leírni ide a lehetséges alternatívákat.  Nevet

Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #14134 Dátum: 14 júl 02, 12:19:43 »

Idézet

Még magyarul sem tudnak. Minden magyarnak tudni kéne pedig, hogy az ember egy ősi szóösszetétel, ami annyit jelent, hogy nő és férfi. Mennyivel előrébb jártunk már a vaskor kezdetén mint a germánok, ahol az ember szó egyszerűen férfit jelent. Lesütöttszemek
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #14135 Dátum: 14 júl 02, 12:20:52 »

kis csíra.

 ikszdé de régen használtam már ezt a szót.  Nevet régen alapszavam volt.

Pedig de. Kicsit hasonlít Danira, legalábbis a típusra és nekem ez a típus aki leginkább esetem. Az ilyen férfiaknak érzéki a kinézetük vagy nem is tudom látszik, hogy szenvedélyesek az ágyban.  Pirul Nevet Persze a külső semmit nem mond tudom.  Nevet

Syzy leírása rám igaz.  Pirul  Nevet

Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #14136 Dátum: 14 júl 02, 12:24:56 »

Na jó, én most bekucorodok a sarokba és doboz jégkrémmel és férfiasan sírok erre a számra.  Nevet

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=JWdZEumNRmI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=JWdZEumNRmI</a>
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #14137 Dátum: 14 júl 02, 12:34:36 »

Mini csak most olvasom a hsz-ed, és elvakult követés meg magányosság? Most fussuk le ugyanazt a kört még egyszer, hogy nem a nőtől függ mennyire magányos egy ember (sic!).  Nevet 

Coelho viszont férfi a sebhelyesarcú miatt.

Na jó kiakadt a bullshit generátorom, azért durván toltam most. (valójában ez az utolsó mondat egy védekező szöveg, hogy azt elhitessem veletek hogy nem gondoltam komolyan a nem rég leírtakat é jah bullshit persze áhh legyen, de közben komolyan gondolom, kb olyan ez mint a seva féle -persze nem félre érteni- mondat.)
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #14138 Dátum: 14 júl 02, 12:35:35 »

Még magyarul sem tudnak. Minden magyarnak tudni kéne pedig, hogy az ember egy ősi szóösszetétel, ami annyit jelent, hogy nő és férfi.
Ezért nem értem egyébként. Még akkor is, ha angolról, vagy más nyelvről fordítják a szöveget, akkor "magyarosítva" kell fordítani, mert nálunk úgy helyes.

Syzygy, naná, hogy neki, ő a pasim, ha meg nem lenne. Nem tudom. Nem akarom így is megsérteni MrSaiyan, aki sír. Így is most jöttem el egy ismerősömtől akinek a fia (most lesz 2 éves) állandóan műhisztit csinált és bömbölt. Rájöttem, hogy sok férfi ezért nem sír felnőtt korában, mert kiskorában kihisztizte magát. ikszdé
De még mindig nem érted, hogy nem szexuálisan értettem akkor, hogy férfiasabb. Most mivel felhoztad, már más. Pirul

Még, hoyg sic!. Cöh. Durci Nem mondtam, hogy nőtől függ, meg egyébként is... férfiban is lelheted boldogságodat.  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 02, 12:37:33 írta Minagi » Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #14139 Dátum: 14 júl 02, 12:38:11 »

A nemzedékünket nők nevelték fel. Nehezen tudom elhinni, hogy pont még egy nőre van szükségünk.  Nyelvesít
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #14140 Dátum: 14 júl 02, 12:39:26 »

Ezért nem értem egyébként. Még akkor is, ha angolról, vagy más nyelvről fordítják a szöveget, akkor "magyarosítva" kell fordítani, mert nálunk úgy helyes.

Ezért fordulhatnak elő olyan förtelmek az irodalomban, mint Jon Snow helyett Havas Jon, Winterfell helyett Deres, akik olvasták magyarul azok meg még egy féloldal példát tudnának legalább, szerencsére megkíméltem magamat tőle.  Faceg
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #14141 Dátum: 14 júl 02, 12:44:21 »

Akkor összegezzünk:
- Férfi vagy, ha gyűlölöd a kommunistákat
- Férfi vagy, ha az ereidben is kokain mozog
- Férfi vagy, ha meggondolatlanságodat palástolod temperamentumoddal,
- Férfi vagy, ha fizetésemelés céljából eljátszod, hogy a főnököd összevert,
- Férfi vagy, ha tudathasadásod van,
- Férfi vagy, ha terrorista szektát alakítasz ki

Nos akkor kezdjünk pipálni uraim... Ki mennyire férfi valójában...
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #14142 Dátum: 14 júl 02, 12:45:28 »

Azért nem mondanám, az ember használata férfi helyett nyelvtani hiba, a Winterfell-Deres meg magyarítás. Vagy te hogy fordítottad volna a Jon Snowt?

« Utoljára szerkesztve: 14 júl 02, 12:51:08 írta Saphira » Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #14143 Dátum: 14 júl 02, 12:46:59 »

Nem kellett volna lefordítani Jon Snow-ot, mert az a neve. Nevet nem kell lefordítani, épp ezért más mikor nyelvtani hibát követnek el.
Egyszerűen csak gondolkozni kellene mikor az ember fordít.

A nemzedékünket nők nevelték fel. Nehezen tudom elhinni, hogy pont még egy nőre van szükségünk.  Nyelvesít
Ezért van annyi meleg. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 02, 12:49:08 írta Minagi » Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #14144 Dátum: 14 júl 02, 12:48:26 »

Király, kollégámtól kaptam ajándékba 2 liter házipáleszt. Nevet Ráadásul egy ukrán feliratos Fantás üvegben. xDDD

Saphi ne kérdezz hülyeségeket, bűn volt az egészet lefordítani balkánisztáni nyelvre, úgyse ad át semmit az eredetiből.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 941 942 [943] 944 945 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!