24 jún 18, 20:36:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 488 489 [490] 491 492 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1022544 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7335 Dátum: 14 ápr 24, 20:19:40 »

Igazabol regen is ilyen volt, csak akkor meg tok mashogyan gondolkodtam ezert le kotott . Meg kicsit a szivemhez nott. Kivancsi vagyok a vegere.
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #7336 Dátum: 14 ápr 24, 20:21:02 »

Naruto mangát 3 éve olvastam utoljára, rájöttem, hogy unalmas és abbahagytam.

Kroni, ne mond már, hogy te se jöttél rá, hogy Szandi az, mindig ez volt a felhasználóneve, de engem bazzeg felismertél egyből...szégyelld magad. ikszdé (Pedig őt előbb is ismerted már itt.)
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 24, 20:23:37 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7337 Dátum: 14 ápr 24, 20:27:25 »

Olvasni egy dolog megszokásból, én is azt tettem sok ideig, most már csak szomorú módon a röhögésért. Engem az érdekel h mit lehet még benne szeretni? Se történet, se karakterek, nevetséges és szánalmas az egész, hogy lehet ez nem látni? Már ne vegye sértésnek aki. Zita, megpróbálsz felvilágosítani erről?
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7338 Dátum: 14 ápr 24, 20:27:38 »

Mivel itt azért jelentősen magasabban repül az IQ mint a fórum más részein, itt is megkérdem:
Hogyhogy az emberek még szeretik a Naruto mangát? Hogy lehet komolyan venni?
Régebben komolyan vetted? Amúgy, ez egy olyan történet amit én például azért szeretek, mert elég fiatalon ismertem meg és azért volt rám hatással. És mivel most magamat hoztam fel példának, ezért így is fogok fogalmazni. Mivel én jó ideje követem az eseményeket, már érdekel mi a vége. Viszont nem is csak ezért olvasom. Sokszor kihagytam pát évet mert nem volt kedvem olvasni és viccnek tartom még mindig, hogy ilyen sokáig húzzák, de mikor folytattam ott ahol abba hagytam és várt rám jóóó sok fejezet, eszméletlenül bele tudtam magam élni megint, mint régen. Néha képes még azokra az "érzelmi hullámokra", mint régen és ez tetszik. Amúgy hetente szerintem nem jó olvasni.

Viszont ez kicsit olyan, mint akár az HIMYM. Sok embernek töke ki volt az egésztől, de elhatározták, hogy megnézik akkor is, ha nem nevetnek, s vége is lett. Nevet
Naplózva


zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7339 Dátum: 14 ápr 24, 20:33:16 »

Olvasni egy dolog megszokásból, én is azt tettem sok ideig, most már csak szomorú módon a röhögésért. Engem az érdekel h mit lehet még benne szeretni? Se történet, se karakterek, nevetséges és szánalmas az egész, hogy lehet ez nem látni? Már ne vegye sértésnek aki. Zita, megpróbálsz felvilágosítani erről?

Mármint miről? Hogy a mostani fejezetek tetszenek? Azért tetszenek, mert végre megtudtunk új dolgokat Rikodou-ról, amit én már vártam (jobban belegondolva inkább azt olvasnám még, mint a mostani mangát) és végre kicsit gondolkoznak is a csatában. Persze, van még azért kivetni való, de sokkal jobban élvezem, mint a mostani Bleach fejezeteket.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 24, 20:33:49 írta zitagirl » Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #7340 Dátum: 14 ápr 24, 20:34:33 »

Számomra a Naruto ott ért véget amikor Naruto legyőzte Peint. Bárki bármit mondd, addig még élvezhető volt, de utána...  smirksweat Gondolkozik
Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7341 Dátum: 14 ápr 24, 20:35:42 »

Gondolom ezen akadtál ki Sabaku. Nevet
Idézet
Egyszerű. Az emberek nem egyformák. Szerencsére.

Amúgy utána is az, szerintem.
Naplózva


kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #7342 Dátum: 14 ápr 24, 20:38:05 »

Pedig tényleg nem.. :Đ Ezer éve volt már nahh, meg amúgy is feledékeny vagyok.. ^^ Rád meg nem nagy cucc mivel a neveddel jászok xD az övével is játszottam mondjuk régen asszem, de őt inkább adával szerettük húzni xD Adát is fel kéne csalni fórumra  Gondolkozik (nem értem mi bajotok van ezzel, olyan cool!)

Váá de cukik, tisztára mint a kis unokaöcsikém <3 http://mivoltma.444.hu/2014/04/17/bujocska-kisgyerek-elbujt-talalja-meg/
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 24, 20:38:49 írta kronosz7 » Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7343 Dátum: 14 ápr 24, 20:38:27 »

Ez mondjuk nem meglepő. Gondolkozik
Mindenhol vannak hullámvölgyek és h.hegyek.Az egyik itt tart a másik meg ott.
Gondolom sejtitek melyik-melyik.

Az sem mellékes hogy már a vége felé közeledik.Ilyenkor általában többen kíváncsiak rá.Mondjuk most eléggé ki is tesz magáért.Lehet tanácsot kért 1-2fórumról azért lendült bele ennyire.(Akár innen is) Nyelvesít

Történelmet,magyarázatokat mindig is fontosabbnak tarottam főleg ha érdekesek.Ebből volt is "dögivel".

(1)


Szerk É betű Á-ra javítva.Komoly hogy ezen a billentyűzeten ezt többször is elírom. smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 24, 20:46:58 írta K ichigo » Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7344 Dátum: 14 ápr 24, 20:41:34 »

Ott a pont K ichigónál. Nekem is azért tetszenek most a fejezetek. Magit is ezért szeretem, mert nemcsak a harcokból áll, hanem a világát is jól bemutatja.
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7345 Dátum: 14 ápr 24, 20:42:28 »

 smirksweat Gondolkozik
 Miert???? Miert rakod oda mindig??????!!!!!!!! T.T Ez a ket szmajli szornyu.
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7346 Dátum: 14 ápr 24, 20:45:28 »

Sabaku.

A Naruto (és a Bleach is) ízig-vérig japán. Történetvezetésében és a bennünk kialakult ragaszkodásban is híven tükröződik a japán mentalitás. Talán azt mondanám rá, hogy kapcsolatunk olyan, mint a távol-keleti unokaviszony. A manga a nagyszülő, mi vagyunk az unokák.

Évek óta pátyolgatjuk, szeretgetjük, pedig tudjuk, hogy szart sem ér. Nem mutat újat, unalmas, meguntuk, de nem dobhatjuk el, mert mégis köt hozzá a felelősség, és a lelkünk mélyén megbúvó régi emlékek egy valahavolt szebb mivoltáról, és e gondolatok mindig elénk varázsolják gyerekkorunk felhőtlen éveit, miközben azon gondolkodunk, hogy a francban lehet még életben.
Nagy teher árán ugyan, de támogatjuk, és mikor végképp elhamvad e földi lénye, elmorzsolunk egy könnycseppet, megemlékezünk a régmúltról, és azt mondjuk: "jó volt veled". Aztán továbbállunk, és örvendezve konstatáljuk, hogy végre meghalt.

Persze, ha jól tudom, japánban emellett ki is tették az öregeket az erdőbe és hagyták őket meghalni. Te ebbe a kategóriába tartozol. Nevet
Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #7347 Dátum: 14 ápr 24, 20:47:16 »

Adát is fel kéne csalni fórumra  Gondolkozik
Oké, csak ne erre.
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7348 Dátum: 14 ápr 24, 20:53:37 »

...

Szerintem véletlen se akar velük célozgatni.  Gondolkozik  smirksweat (még illenek is egymáshoz annyit láttam együtt ezeket)
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7349 Dátum: 14 ápr 24, 21:03:07 »

Adát is fel kéne csalni fórumra  Gondolkozik
Oké, csak ne erre.

Hát na Kroni lemaradt pár dologról Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 488 489 [490] 491 492 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!