24 jún 26, 21:25:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 487 488 [489] 490 491 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1060618 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7320 Dátum: 14 ápr 24, 18:44:46 »

Idézet
látom te az intenzív magolás híve vagy

Látom, nem értetted meg a hozzászólásom, de mindegy.

Ja, csak míg másnak nem mondják el folyton, hogy csúnya, addig nekem folyton mondják, hogy nem olvassák el a hosszú hozzászólásaimat. Ennyi a különbség.
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7321 Dátum: 14 ápr 24, 18:53:29 »

Nem, csak rosszul fogalmaztam.

Attól még marad az állításom, "szép vagy", mert így is elolvasták. Amúgy ez igaz, Lew például erőszeretettel közli veled mindig, hogy ez neki túl hosszú. 
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7322 Dátum: 14 ápr 24, 18:55:37 »

Az intenzív magolás a legnagyobb hiba, amit egy diák elkövethet. Az egyáltalán nem egyenlő a tanulással, sőt.

Kivéve olyan unalmas helyeken, mint ahová Syzy jár. ikszdé
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7323 Dátum: 14 ápr 24, 18:59:56 »

Mégis ez a jellemző a legtöbb diákra, főleg a határidő miatt. "Kevés" idő, sok anyag, kevés gondolkodás, a tanulási időt inkább másra használja ki... Nevet

Szegény, így sincs élete.
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7324 Dátum: 14 ápr 24, 19:11:59 »

Szerintem a hosszú hszek sokkal szebbek, mint a rövidek. xD Jobban néz ki egy oldal, ha inkább hosszú hszek vannak rajta, és az alák/avák is jobban érvényesülnek.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7325 Dátum: 14 ápr 24, 19:13:29 »

Azért olyan szép a manapság csendre kárhozott vita topic.
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7326 Dátum: 14 ápr 24, 19:14:21 »

Kivéve olyan unalmas helyeken, mint ahová Syzy jár. ikszdé

T_T és nekem meg pont ez az intenzív magolás a coup de grace, mert itt elvárják a magolást és magolásközpontú a számonkérés, és a értékelés. Ezt kurvára sajnálom ebben a szakban, de ez csak hozzáállás kérdése lenne a rendszert működtetőktől.

Magamon is látom amit Saphira leírt, pl: záróvizsgára egyik tárgyból 4 félév teljes anyagát kell annyi idő alatt elsajátítani (teszem hozzá mivel jogalkotás dinamikus, sokat változik, van egy tetemes része amit újra kell tanulni hogy hatályos anyagot tudj visszaadni), mint 1 félév anyagát anno. És most megy is, csak az a lélekölő hogy ebben a szakmában nem fogod felét sem használni gyakorlatban az elsajátítottaknak, míg azért orvosoknál évente nem változik az emberi test. xD

« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 24, 19:14:54 írta Syzygy » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7327 Dátum: 14 ápr 24, 19:22:48 »

Syzy, az emberi test nem változik, de az orvostudomány nagyon-nagyon gyorsan. Gyorsabban, mint a jog.  Nyelvesít

Egyébként nálunk azért is felesleges a magolás, mert nem is azt kérdezik, ami a könyvben van. ikszdé Legalábbis egyik intézet szokása teljesen mást kérdezni. Buktattak már meg olyan dologért demón, amit mai napig nem találok egy könyvben sem, sőt még neten sincs fent. ikszdé

A legjobb, hogy van 5 hivatalos tankönyvünk erre a tantárgyra, de ők kérdeznek egy 6-ikból. És még ők vannak felháborodva, ha nem tudunk egy szerzői nevet, ami soha nem látott 60 éves elavult könyvben volt megemlítve egy félmondatban.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 24, 19:42:45 írta Saphira » Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7328 Dátum: 14 ápr 24, 19:26:57 »

Nekem most egy kicsit helyreállt a bizalmam a jogban.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7329 Dátum: 14 ápr 24, 19:51:48 »

Végre egy értelmes indokolás:

„A »cigányság« mint kategória nem elsődlegesen faji alapon értelmezhető, hanem az ekként jelzett életformát követő, faji hovatartozástól függetlenül a lakosságnak egy elkülönült, a többségi társadalom hagyományos értékeit és a már hivatkozott jogszabályok által is védett értékeket semmibe vevő csoportjaként, akik egy bizonyos munkakerülő életforma, a magántulajdont, együttélési normákat nem tisztelő erkölcsi felfogás követői”

ezzel mi a bajuk a megélhetési jogvédőnek?
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7330 Dátum: 14 ápr 24, 19:57:23 »

Semmi bajuk nincs vele. Direkt örülnek neki sajnos, mert ez "munkát" ad nekik, egy jó lehetőséget a megélhetési jogvédésre.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7331 Dátum: 14 ápr 24, 20:07:44 »

Mivel itt azért jelentősen magasabban repül az IQ mint a fórum más részein, itt is megkérdem:
Hogyhogy az emberek még szeretik a Naruto mangát? Hogy lehet komolyan venni?

Ámbár úgy tűnhet hogy jó szokás szerint csak gúnyot űzök a fórum... egyéb elemeiből de nem, tényleg nem értem Nevet Kezdem azt hinni már velem a baj.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7332 Dátum: 14 ápr 24, 20:15:56 »

A legtöbb ember már nem szereti, csak az az öt perc amíg elolvassa igazából nem kerül semmibe.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7333 Dátum: 14 ápr 24, 20:17:45 »

Nekem kifejezetten tetszenek a mostani fejezeteket, de Madarát egyáltalán nem tudom komolyan venni már. Olyanokat művel, hogy azt már nem tudom elfogadni regenerálódás ide vagy oda.
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #7334 Dátum: 14 ápr 24, 20:19:12 »

Sani-chan=Pubi(minikingus)=Szandi? :O Azt hittem valami sanyi nevű "srác" bár a "syzy cica" megszólítás gyanúúús volt!

Jahh és nekem a kedvenc jelem Gondolkozik ez. De többnyire ezt szeretem használni--> (:

Naruto mangát már több mint egy éve nem olvastam ^^ TenjouTenge mangán kívül mondjuk egy se izgat, de animébe többet is követek Gondolkozik naaaaa mind1.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Oldalak: 1 ... 487 488 [489] 490 491 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!