24 jún 02, 04:50:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 387 388 [389] 390 391 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 962316 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5820 Dátum: 14 ápr 15, 18:46:00 »

Felesleges Saphira, ne forgasd ki a szavaim. "Mindeddig sem sikerült felfognotok" - tudod jól, mire írtam. Arra, amit te annyira mondogatsz, hogy már unod, mindig ugyan azzal védekezem. Pedig ha értenéd, miért mondom, ismételem magam annyiszor, hogy nem fogjátok tudni, miket élek át, akkor nem így állnál hozzá te sem, mert nem úgy ismertelek meg, mint egy ostoba nőszemélyt, mégis ilyenkor úgy érzem, szándékosan bántasz, és nem csak te. Vagy ez nektek valami sport.

"Pont te állítottál be másokat így. "

- Épp azért, amiért ti ezt megtettétek előttem. Mondtam, tükör vagyok! Azt adom, amit kapok. Akármennyire sem szép dolog.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 15, 18:47:01 írta Ms. Trager » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5821 Dátum: 14 ápr 15, 18:47:44 »

Nem vagy tükör, ez a gond, csak számodra ez egy nagyon kényelmes védelmet nyújt.
Naplózva


Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5822 Dátum: 14 ápr 15, 18:48:52 »

Az a helyzet, hogy ha engem gúnyoltok, akkor az nektek vicces, de mikor ti kapjátok vissza, amit adtok nekem, ez lesz, mint most: fel vagytok háborodva. Mire fel? Így már nem olyan vicces?
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5823 Dátum: 14 ápr 15, 18:50:04 »

Szerintem a fórum már nagyban leszarja, hogy miket éltél át, Masashi, már meg ne haragudj. Mindig felhozod, senkit se érdekel, de később mégis előkerül, és általában nem másoktól, hanem tőled. A stílusod pedig tényleg nagyon undorító tud lenni ahhoz képest, amit feléd tanúsítanak. Személyeskedsz, felsőbbrendűnek hiszed magad, és egy egyszerű elírást nem vagy hajlandó beismerni, hanem kifogásokat gyártasz... ugyan már.
Remélem most én is jól kihúztam a gyufát és megkapom, hogy én csak nem értek semmit.

Masashi, amit te csinálsz, az nem gúnyolódás, hanem mint már leírták személyeskedés, amit a többiek csinálnak nem gúnyolódás hanem csipkelődés. Legalábbis az én mércém szerint.
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #5824 Dátum: 14 ápr 15, 18:50:16 »

Mondtam, tükör vagyok! Azt adom, amit kapok.

Ez inkább a fogolydilemma... Nevet
*Ahogy ő viselkedik velem, legközelebb én is úgy fogok vele*
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5825 Dátum: 14 ápr 15, 18:52:51 »

Nem feltétlen, csak kíváncsi vagyok, mi van akkor, ha úgy teszek, ahogy ők (nem mindig, de néha nehéz megállni, hogy megtegyem). Elég érdekes jelenség, holott a mindennapokba ezeken azért átlépek, mert megszoktam, csak rossz belegondolni, hogy ilyen témában rögtön mindenkit agyon dobálnak, aki megszólal, és ők dühösek, hogy szóvá teszem. De ez így szokott lenni. Én elismertem, agresszívan reagálhatok, ha ilyen témában gúnyolódnak, és ez tény, de nekik valahogy nem sikerült még azt, hogy esetleg állhatnának másképp is a dolgokhoz. Sose támadtam ok nélkül semmit és senkit. De ha igen, azt sem bunkó módon tettem.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 15, 18:53:24 írta Ms. Trager » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5826 Dátum: 14 ápr 15, 18:54:32 »

De most jó nő vagy, vagy nem?
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5827 Dátum: 14 ápr 15, 18:55:42 »

Itt nem arról van szó, hogy mit éltél át. Kit érdekel? A mostani vitában felmerült, mit éltél át? Nem. Mi volt a téma? A helyesírás. Mi lett a vége? "Nem értesz semmit, nem tudod felfogni, hülye vagy hozzá, önző vagy, unalmas az életed."

Nem forgatom én ki senki szavát, azt írom, amit látok.

Idézet
szándékosan bántasz

Egyszer megkérdezte, Gdat, miért lettem ilyen "rendes". Akkor nem válaszoltam, mert magam sem tudom, miért nem kötözködöm a mostani fórumosokkal, de talán azt mondhatnám, hogy azért, mert látom, hogy többnyire értelmes emberek, mindegyiknek megvan a maga erőssége és gyengesége, és így nem látok okot arra, hogy beléjük kössek.

Te viszont folyton egy olyan arcot mutatsz itt a fórumon, aki mindenhol ott van, ahhoz is hozzászól, amit nem ért, de minden hibáját kétségbeesetten próbálja takargatni, azt próbálván elhitetni, hogy ő tökéletes és másokban van a hiba. Ez utóbbi típusú embert - bevallom őszintén - nem szeretem. Ha valakit egy közösség összes tagja nem kedvel, akkor ennek a személynek mélyen magába kéne néznie, mert nagy a valószínűsége, hogy a probléma nem a közösséggel van.
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5828 Dátum: 14 ápr 15, 18:58:24 »

A helyesírásból tereltél át Saphi drága a tapasztalataimra, ne terelj...

Tudom, nekem semmi sem esik le. Minden az én hibám, és véletlenül sem magadat próbálod védeni. Ahogy véletlenül sem mainstream facebookos csoportokból lopod a veled megtörtént legendákat, arra sem gondolva, hogy esetleg felismerik őket.

Legalább ezt ismerd be.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5829 Dátum: 14 ápr 15, 19:00:03 »

Ha mész az autópályán, és azt látod, hogy a te oldaladon mindenki szembe jön, akkor vajon ki a hülye? Te, vagy a másik hatezer autós?
Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5830 Dátum: 14 ápr 15, 19:01:19 »

Nézz az utcára. Sok műpicsa, Swagek és Yolok mindenhol, én viszont nem vagyok olyan, mint ők. Én vagyok a selejt?
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #5831 Dátum: 14 ápr 15, 19:02:41 »

Azért nem a kérdésre válaszoltál, mert nem tudod, mi lenne a  helyes válasz ?
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5832 Dátum: 14 ápr 15, 19:03:20 »

Ezt a válaszodat logikailag nem fogadhatom el, mivel az autópályának meg vannak a kötelező, közérthető és indokolt szabályai, míg az utcai öltözködésnek és a stílusnak nem. (Nem, mintha kedvelném a yolo embereket, nem védeni akarom őket, de az érvelésed akkor is hibás.)
Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5833 Dátum: 14 ápr 15, 19:04:48 »

Nem, csak hülyeséget kérdezett. Nem szabad ezeket a dolgokat összehasonlítani, mert köze nincs hozzá, épp ezért kérdeztem vissza így.

Mindenki magába nézzen, nem pedig másba keresni a bűnbakot. Én azt teszem, és ti is. És miért? Mindenki a saját maga hülye nézete miatt.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 15, 19:05:36 írta Ms. Trager » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5834 Dátum: 14 ápr 15, 19:05:29 »

Valóban, a helyesírásról tereltem át arra, hogy táskát simogatsz-e macska helyett vagy nem. Igaz, ez is tapasztalat, de itt még azokról volt szó, amiket nem akarsz velünk megosztani, mert szigorúan titkosak. Oké, legyenek szigorúan titkosak, de hagyjuk a "nem értitek meg dumát".

Idézet
Nézz az utcára. Sok műpicsa, Swagek és Yolok mindenhol, én viszont nem vagyok olyan, mint ők. Én vagyok a selejt?

Nemcsak swagek és yolok vannak mindenhol, nekem például fel sem tűnnek, mert nem keresem őket. Nem figyelek rájuk, mert nem okoz örömöt, hogy felsőbbrendűnek titulálom magam, ha ránézek egy ilyenre.
Emellett senki nem mondta, hogy selejt vagy.

Aes meg nem kérdezett hülyeséget. Miért gondolod? Mi benne a hülyeség?
Naplózva

Oldalak: 1 ... 387 388 [389] 390 391 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!