24 júl 03, 12:39:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 389 390 [391] 392 393 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1070286 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5850 Dátum: 14 ápr 15, 19:23:43 »

Ez nyilván így van és nem az az ok, hogy nem is tudsz felelni.
Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5851 Dátum: 14 ápr 15, 19:25:22 »

CrazyCat, pontosan. Tudnék mindenre, de 1: mire megírnám beírnának elém még harmincan, és semmi kedvem nem lenne még azokat is kifejteni. Facebookon meg privátban mindig egyszerűbb volt, mert nem egy rakat emberrel kell vitáznom, hanem tudok egyre összpontosítani, és így más akkor nem hat rám, ami miatt keverek, kihagyok dolgokat. Még ha nőből is lennék, sem tudok ilyenkor egyszerre több emberre megfelelően figyelni ilyen téren.

Én most inkább reménykedem benne, hogy vége... kéne valami más téma.

Hm... hm...


Egyébként most kapcsoltam, hogy holnap az utolsó nap a héten a suliba.



... aztán műtét és nekem kell levinni minden nap a birkát sétálni. Pedig az én testem nem gyaloglásra tervezték....
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5852 Dátum: 14 ápr 15, 19:26:51 »

kifogásokat gyártasz... 
Ennyi, csak, hogy idézzelek CrazyCat.
Mint látod Heni, eléggé lelassult a topic, szóval, ezek tényleg csak kifogások. Most is képes voltál sokat írni, nem értem ez a fajta logikát.
Naplózva


Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5853 Dátum: 14 ápr 15, 19:27:55 »

Teljesen más dolog azt 50-60 soron át taglalnom. Nem látom értelmét. Másnak nyilván leírnám, ha úgy állna hozzá. De így minek.
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #5854 Dátum: 14 ápr 15, 19:30:39 »

Nekem elmagyarázod?
Furdal a kíváncsiság, és addig nem tudok aludni, és ha nem tudok aludni, akkor fáradt leszek holnap, és az iskolában kell majd, amit nem igazán szeretnek a tanárok, és nekik meg nem magyarázhatom meg, hogy miért nem tudtam aludni az este.
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5855 Dátum: 14 ápr 15, 19:33:05 »

Még szerencse, hogy az iskolában holnap lesz a harmadik napja, hogy nincs érdemleges tanítás, és utána szünet.
Nem is muszáj 50-60 sorban taglalnod. Mosolyog
Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5856 Dátum: 14 ápr 15, 19:34:48 »

Szóval ahogy Aes mondta, ha minden autó szembe jön velem, akkor bennem van a hiba, én vagyok rossz sávba.

Jó és rossz
Egyik sem létezik. Az ember értékrendet állít fel. Egyénenként dönt mindenki, hogy neki mi a jó, és mi nem. Neki! Nem másnak. Nem nekem, nem x-nek vagy y-nak, hanem neki. Így nincs jó sáv, ahogy rossz sem, mert ez is csak személyes megállapítás.

Út és sáv
Nincs ilyen, hogy rossz út és jó út, mint azt fentebb említettem. Mindenki a sajátján halad, nem más sávjában. Ezért is rossz a példa amit felhozott. Az utat itt gondolom a véleményre értette, ami így máris értelmét vesztette, hisz a vélemény egyéni, tehát az út maga sem létezik, mindenkinek más sávba halad, ami nem lehet jó, vagy rossz. Csak az értékrend határozza meg, egyénenként, hogy az ő képzeletében az milyen.

Velem van a probléma
Az életedben egy ember létezik, aki dönt minden felett. Te magad! Nem más! Így nem x, nem y és nem is én! Te döntöd el, neked mi fontos, mi nem, mi jó, mi nem, mi szép, mi csúnya, mi helyes és mi helytelen. De csak és kizárólag neked! Az, hogy mással egyet értesz, szintén értékrend, ettől neked nem lesz igazad, ahogy másnak sem. Mert ez is értékrend része. Egy dolog biztos, hogy mindenki látja valahogy ezt a helyzetet, átéli és véleményt alkot, a vélemény pedig értékrend alapján áll össze, és az értékrend épít a jóra, rosszra, fontosra, kevésbé fontosra és még rengeteg más ... úgymond minőségjelzőre. Ami ugyebár csak egyéni illúzió és megkülönböztetés.

Egy szóval Aes példája többször is helytelen.

Az ember nézete számít. Mert mindenben megtalálhatja az általa felvázolt, elhitt jót vagy rosszat, ettől még tőle függ, hogy az adott személy vagy dolog az ő szemében mit ér, nem pedig tőle. Mert mindenkiben megvan az érték és a hiba is, ha most arra a szintre megyek, hogy értékrend. Csak az ember válogatós, és szeret szelektálni, ha már értékel.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 15, 19:37:48 írta Ms. Trager » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5857 Dátum: 14 ápr 15, 19:37:08 »

Mostanában iskola nélkül is fáradtnak érzem magam.  smirksweat
Lehet hogy kezdenem kéne valamit azzal hogy kb 4-5 óra és dél-1 óra között alszok?  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 15, 19:39:14 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #5858 Dátum: 14 ápr 15, 19:41:43 »



Az életedben egy ember létezik, aki dönt minden felett. Te magad! Nem más! Így nem x, nem y és nem is én! Te döntöd el, neked mi fontos, mi nem, mi jó, mi nem, mi szép, mi csúnya, mi helyes és mi helytelen. De csak és kizárólag neked! Az, hogy mással egyet értesz, szintén értékrend, ettől neked nem lesz igazad, ahogy másnak sem. Mert ez is értékrend része. Egy dolog biztos, hogy mindenki látja valahogy ezt a helyzetet, átéli és véleményt alkot, a vélemény pedig értékrend alapján áll össze, és az értékrend épít a jóra, rosszra, fontosra, kevésbé fontosra és még rengeteg más ... úgymond minőségjelzőre. Ami ugyebár csak egyéni illúzió és megkülönböztetés.


<a href="http://www.youtube.com/watch?v=onlIxqiO1qk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=onlIxqiO1qk</a>      Csak is ezzel érdemes együtt olvasni  Yóóóó
(mondjuk kicsit hangsúlyozni nem árt magadban, és 0:10től jó kezdeni) Nevet
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5859 Dátum: 14 ápr 15, 19:43:42 »

És van egy hosszabb írásom amit Facebookra és DA ra feltettem, de akkor bemásolom. Talán dehunter belefér a zenéd idejébe. Úgy olvasd. Nevet

Élhetnéd az egész napot anélkül, hogy fölébrednél. Mindenki megmondja, mit csinálj, mi a jó neked. Nem akarják, hogy te találd meg a választ, azt akarják hidd el az övéket. Az élet misztérium, ne pazarold az időd arra, hogy megértsd. Túlságosan leköt, hogy mi volt és hogy mi lesz. "A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma, adomány."

Ha van egy álmod, ne mondj le róla. Ne higgy annak aki azt mondja, nem vagy rá képes. Neked senkinek nem kell bizonyítanod semmit, csakis magadnak. És a sok szenvedés, amin átmentél, mind hiába való volt, ha megfutamodsz.

Ha valaki nem tud valamit, azt akarja ha te se tudnád. Ha akarsz valamit tegyél érte, ennyi.

Ha mindent megteszünk azért, amit akarunk, küzdünk és megvívunk minden csatát, kinek van joga megállítani? Jogunk van ahhoz hogy magunk döntsünk, nem állíthatnak le mert jogunk van hozzá hogy azok legyünk akik akarunk, azt tegyük amit akarunk.

Vannak akik a szívükre hallgatnak, nem arra akik másoknak diktálnak. Ha elindultál az utadon, ne tántorítsanak el a kétségek és gyötrelmek, hogy nincs nem tudom, nincs úgy se sikerül, vagy lehetetlen. A lehetetlen nem létezik.

Az igazi harcos mindig tud meditálni, mindegy hogy mit csinál.

Amíg nem hiszel magadban, nem lesz saját életed. Nincs olyan hogy kezdet és vég, csak tett van.

A hozzáállás a szívetek esszenciája. Ha az esszencia bűzlik, a szívetekkel van a baj.

Hagyod hogy az emberek azt mondják neked, te nem érsz semmit. Mikor jön a lényeg, elkezdesz kifogást keresni. Ez egy kegyetlen, undok hely, és bármilyen erős vagy, térdre kényszerítenek és soha nem engednek felállni. Semmi nem visz be akkora ütést, mint az élet. Nem számít az ütésed mértéke, hanem az számít, hogy mennyi ütést viselsz el, mikor talpon kell maradni, tűrni kell a pofont, muszáj menni tovább. Ha be akarod bizonyítani hogy mit érsz menj, küzdj meg ami jár és ne mutogass másra, hogy ő a hibás.

A jó harcos nagyon sebezhető. Ez teszi igazán bátorrá. A harcos mindig cselekszik. Attól vagyunk harcosok, hogy szeretjük, amit csinálunk.

Az emberek rettegnek attól, ami bennük van. Pedig csak ott találják meg amire szükségük van. Lehet hogy késő éjjel, mikor minden elhallgat, úrrá lesz rajtad a félelem, azért mert hirtelen annyira üres minden. Nincs olyan, hogy jobb. Sose leszel jobb, ahogy kevesebb se leszel. Soha senkinél! A szokás a probléma, mindig tisztában kell lenni azzal, hogy te vagy a felelős a tetteidért. Tapasztald, mire vagy képes, mi az ami sikerül.

Itt dől el minden. Apránként lépésről lépésre "meghalunk". Itt várhatunk, amíg elnyelnek, vagy küzdhetünk hogy fényre jussunk, magasabb tudatszintre, s ott is maradjunk.

... és ama napon majd rájössz: nem a cél volt a lényeg, hanem az út, amit eddig megtettél.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 15, 19:45:54 írta Ms. Trager » Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #5860 Dátum: 14 ápr 15, 19:47:09 »

Aha, tök szép, csak 100% hogy innen van.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=iNn-VH5Lx58" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=iNn-VH5Lx58</a>
Ahogyan én is innen vettem a zenét, mert még a Transformers 1et sem láttam.  Nevet
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5861 Dátum: 14 ápr 15, 19:51:44 »

Igen, muszáj volt leírni. Nevet Mert senki nem volt hajlandó végig nézni. Szomorú De legalább tudtam segíteni így másnak, meg magamnak is.

Bár én eleinte még bőgtem is rajta. ._.

Milyen kellemetlen.
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5862 Dátum: 14 ápr 15, 20:02:00 »

Nyílván ha nem lennél olyan, hogy általánosítasz, mert van egyelved úgy, hogy a másikat nem ismered, akkor más lenne a véleményem. Én az alapján ítéllek meg amit itt mutatsz. És hivatkozhatsz arra, hogy azt adsz amit kapsz... De ez is te vagy, mert te írod.   Lehet nem illik ide, de idő közben haza értem és most látom, nem küldte el.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 15, 20:04:21 írta Hakuu » Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5863 Dátum: 14 ápr 15, 20:03:52 »

Általánosítás. Konkrét tényt írtam, miért gondolom így. Aki magára veszi, az azt jelenti, hogy ama véleményem ért annyit, hogy megsértse. A saját szemében persze. Nem én tehetek róla, hogy van aki magára veszi. Általánosítás, tehát kivételek vannak, mint mindig.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5864 Dátum: 14 ápr 15, 20:05:23 »

Basszus, csúnyán le lettem Coelhózva, ilyen bölcsességeket már én se tudnék írni.  Neeem
Naplózva

Oldalak: 1 ... 389 390 [391] 392 393 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!