24 jún 29, 10:32:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 386 387 [388] 389 390 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1064306 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5805 Dátum: 14 ápr 15, 16:59:49 »

Belőlem is kiváltotta. Van ellenszer? Rosszabb mint a H1N1
Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #5806 Dátum: 14 ápr 15, 17:05:23 »

Ha nem olvasod el a hozzászóllásait. Nevet

Viszont akkor nem fogsz semmit megtudni az UFOkról, meg a hasonló érdekes dolgairól  Nevet
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5807 Dátum: 14 ápr 15, 17:07:31 »

Belőlem is kiváltja, de már ignorálom. Csak ez legalább egy furaságára magyarázat lenne és némi fejpiszkálás után lehet több minden kiderülne.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5808 Dátum: 14 ápr 15, 17:15:47 »

S mikor gyűlölködések vannak egymás között, nincs mit tenni, mártírnak kell lenni. Nevet

Uh akkor eme szindróma neve zseniális, intézkedem ez ügyben. ikszdé
Naplózva


Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5809 Dátum: 14 ápr 15, 17:19:06 »

Amugy akik igy viselkednek az valami fogyatekossagra utal. Olvastam az egyik ujsagban, amikor volt valamelyik fogyatekossag vilag napja.  Gondolkozik
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5810 Dátum: 14 ápr 15, 17:20:39 »

Belőlem a személyeskedése váltja ki. Bármit mondok, azt a választ kapom, hogy "nem bírod felfogni".

Idézet
Nyilván ezért nyalod ezeket a lapokat, hogy tudj valamit, ha már veled nem történik semmi. Ritka unalmas az efféle önző ember dobálózása. De ha ésszel ennyire érsz fel, akkor nagyon sajnálom. Ahelyett hogy átlépnél rajta, ha bajod van vele.

Az ilyen szintű személyeskedés nálam kicsapja a biztosítékot, és rögtön azt sugallja, hogy nem egy értelmes emberrel állok szemben, még ha ez nem is igaz. Egy vitába nem valók olyan mondatok, hogy "ésszel ennyire nem érsz fel", "veled nem történik semmi", "önző ember dobálózása". Az ilyen megnyilvánulások egy normális vita, sőt bármely értelmes emberi beszélgetés pestisei. Ahelyett, hogy a másik embert támadná megalapozatlan vádakkal (főleg olyanokkal, hogy hülye), inkább a saját meggyőződését kéne normálisan előadnia.

És mikor már tízszer leírta, hogy hülye vagyok, nem értek semmit, az életem is szar és önző vagyok, már nem tudok előítéletek nélkül hozzáállni.

Egyébként nem tudom, milyen oldalakat szoktam én unalmas életemben nyálazni. Főleg, hogy nem is én hoztam fel a témát a facebook-csoportól.
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5811 Dátum: 14 ápr 15, 17:26:54 »

Fáj nektek, ha valaki megmondja a tutit.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5812 Dátum: 14 ápr 15, 17:27:01 »

Pedig még a náci kártyát nem is vetették be ebben a vitában. Az a személyeskedés mellett a másik ilyen epic fegyver. Én a legjobban azt szeretem, amikor ellenem akarják felhasználni. ikszdé
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5813 Dátum: 14 ápr 15, 17:40:41 »

Már megint le vagyok maradva a témát illetően.  smirksweat
Végre elállt az eső akkor már semmi sem gátolja a boltba távozásomat.  Nevet
Gabesz vissza VIP-esedett?   Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #5814 Dátum: 14 ápr 15, 17:44:09 »

Azért nem kicsit kiábrándító (teszem hozzá ezért tart itt a társadalom ahol...), hogy úgy hoztok ítéletet egy ember felett hogy NEM is ismeritek. Fogalmatok nincsen arról mit élt és él át, mik a háttérben rejlő mozgatórugói de azért ítélkezni mások felett kényelmes és eltereli a figyelmet a saját problémáitokról. Itt tart a világ, hogy nektek az okoz örömet ha az internet keretein belül mással személyeskedhettek. Ti vagytok a tucat nem fogjátok fel? Aki pedig egyéniség, azt egyből megbélyegzitek, csak mert nem értitek meg. Masashi életébe nem láttok bele, de nektek nagyobb örömet okoz személyéről beszélni és kigúnyolni amikor nem értitek meg, nem fogjátok fel ésszel a vele történteket. Ezzel egyúttal önigazolást is adtok arról, hogy ennyire sablongondolkodásúak vagytok, tessék birkák vagytok kimondom. Olyan tudás és tapasztalat birtokában van amiről nektek fogalmatok sincs, nem tudjátok kezelni. Persze irigyek is vagytok. Saját életekkel kellene foglalkoznotok, nem a másikat lenézni és összefogni ellene, de ez is nagyon szép kivetülése a mai társadalomnak.  Mosolyog

Először ismerjétek meg, csak utána alkothattok véleményt, ezt nem is tudtátok? Nem vesztegetek több karaktert rátok.
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5815 Dátum: 14 ápr 15, 17:51:23 »

Miért akarna bárki is megismerni egy olyan személyt, aki gúnyos megjegyzéseket tesz másokra ok nélkül? Ha meg normálisan kérdezzük, leolt, hogy tudatlanok vagyunk...
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5816 Dátum: 14 ápr 15, 17:59:32 »

Mert lehet, hogy jó nő. Mindenkit érdemes megismerni, aki talán jó nő.
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #5817 Dátum: 14 ápr 15, 18:02:10 »

gman bölcsességét olvashattuk. Nevet
Mondjuk lehet, hogy van benne valami  Hümm-hümm
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5818 Dátum: 14 ápr 15, 18:40:15 »

Miért akarna bárki is megismerni egy olyan személyt, aki gúnyos megjegyzéseket tesz másokra ok nélkül? Ha meg normálisan kérdezzük, leolt, hogy tudatlanok vagyunk...

Abba bele se gondolsz, hogy ti kezdtetek engem becsmérelni, elítélni, mikor csak annyit írtam le, hogy vannak dolgok, amiket bizalmi okokból nem osztok meg, s szerencsétlen módon titeket ez pont nem érint, vagy nem hisztek benne, mert esetleg még ti nem éltétek át? Mert ebből indult ki minden, és ti erre tapadtatok rá. Csak ebbe gondolj bele, és hogy mennyire rosszul eshet az, ha máris így indítotok. Pedig láthatod, ok nélkül én se sértegetek. De akkor végképp, ha olyan dolgot hoznak fel, ami érint. És igen, most jöhetne Saphira, hogy "jaj, ezt már százszor olvastuk" csak az a baj, hogy mindeddig sem sikerült felfognotok, a száz alkalomból egyszer sem. Miattatok ismétlek, nem azért, mert nem tudnék mást írni (hisz ez a "más" dolog az, amit nem írok le, pont ezek miatt a megnyilvánulásaitok miatt).

Gondolkodjatok, mielőtt előállítotok engem, mint önző, beképzelt embert, aki elképzeli magáról, hogy mindent átél, amit más nem, mert feltűnési viszketegsége van. Nektek az a bajotok, hogy nem osztom meg ezeket, és anélkül ítéltek el, hogy ismernétek, s mégis amikor védeni próbálom magam, ugyanazokkal a dolgokkal támadtok és sértegettek tovább.

Mit gondoltok, hogy jobbak lesztek így, hogy megpróbáltok elítélni, miközben engem vádoltok azzal, hogy mást elítélek? Ennyire nehéz visszaemlékezni arra, hogy miből indult ki a vita, és mivé fajult?

Viszont akkor nem fogsz semmit megtudni az UFOkról, meg a hasonló érdekes dolgairól  Nevet

Ez tévedés. Nem írtam olyan bensőséges, komoly, személyes dolgot, amiből ők tudhatnák. Épp a fentiek miatt. Akkor talán még értenék is, vagy megértenének engem, és talán a témát is.

Engem vádoltok azzal, hogy bunkó vagyok, hogy álomvilágban élek, hogy őrült vagyok, hogy nem hagyok lehetőséget, csak dobálózom a szavakkal, még is úgy látom, magatokat látjátok bennem, mert azt adom vissza, amit kapok!

(Bárki sértegetett engem bármivel, láthattátok, amikor nem bántóan szólt hozzám, én is úgy írtam neki, nem haraggal, nem dühvel.)
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 15, 18:44:12 írta Ms. Trager » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5819 Dátum: 14 ápr 15, 18:43:44 »

Nem, nem azért ítélünk el, mert nem osztod meg, amiket átélsz. Én is átélek olyanokat, amiket sokan soha az életben, mégsem ítél el senki amiatt, mert nem osztom meg. Azért van a veszekedés mindig, mert az érved ez:

Idézet
mindeddig sem sikerült felfognotok.

Mi nem értünk semmit, hülyék vagyunk hozzá, nem foghatjuk fel, stb. Ha nem ezt írnád, hanem csak annyit, hogy nem szeretnéd megosztani, mert személyes, akkor senki nem veszekedne. Ennyi.

Idézet
mielőtt előállítotok engem, mint önző, beképzelt embert

Pont te állítottál be másokat így.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 15, 18:44:15 írta Saphira » Naplózva

Oldalak: 1 ... 386 387 [388] 389 390 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!