24 jún 02, 02:56:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 339 340 [341] 342 343 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 962219 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #5100 Dátum: 14 ápr 09, 16:01:04 »

A telefonom valamilyen csoda folytán a zsebembe maradt. Ez a mondat meg azért fontos, mivel a táskámat azért kellett kimosni, mert beleöntöttem félliter kólát.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #5101 Dátum: 14 ápr 09, 16:19:25 »

Add el a matricát ! profit
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5102 Dátum: 14 ápr 09, 16:26:58 »

Jaj Mini nem úgy értettem. Nem akartam Kronit le szólni, csak hát mégis a legmenőbb anime kari (Luffy után.)  Nevet
 Imádom Kaminát, és imádom az egész karakterét, kinézetét. (Említettem, hogy barátommal az első közös cp-nk nyáron Kamina-Yoko páros lesz?  Pojén) Csak magát az animét nem tudnám úgy értékelni, hogy pozitívan.
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5103 Dátum: 14 ápr 09, 16:33:08 »

Egy ilyesmi nem lenne hátrányos. Rossz ránézni a mai fiatalokra. Vagy szélesebbek, mint amilyen magasak, vagy annyi hús sincs rajtuk, hogy meg bírjanak állni. Rám ez szerencsére nem jellemző. De kövér sem vagyok..
Gyere a rendőrtisztire, ott 90%-ban, csak adoniszok, kidolgozott testtel és modellcsajok vannak. Nevet Amikor kimegyek onnan az utcára, csak bámulok, milyen éles váltás történt. Nevet
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5104 Dátum: 14 ápr 09, 16:34:55 »

Hencu, Aes mindjárt szólni fog, hogy off téma. ikszdé

Rita akkor az legalább megmenekült a kóla kártékony hatásaitól, nagy szerencséd volt. Jó az a telefon kár lenne érte.

Engem meg ha minden igaz, felvesznek az Önkormányzathoz szakmai gyakorlatra és nem kell aggódnom, hogy nem mehetek 2.évre tovább. *-* Feltéve ha meg bírnak velem lenni egy légtérben 2 hétig. :|

(Mert Gdat te nem egy kidolgozott testű férfiember vagy téényleg...  Lesütöttszemek)
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5105 Dátum: 14 ápr 09, 16:36:29 »

Hát amikor utoljára láttál finoman szólva nem voltam. De most már közelítek ahhoz. Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5106 Dátum: 14 ápr 09, 16:47:30 »

Jaj Mini nem úgy értettem. Nem akartam Kronit le szólni, csak hát mégis a legmenőbb anime kari (Luffy után.)  Nevet
 Csak magát az animét nem tudnám úgy értékelni, hogy pozitívan.
Nyugi, tudom. Mosolyog
Szerintem az anime nagyon jó, pozitív, de ez az én véleményem, persze, amit http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=8443.0 itt ki is fejtettem bőven. És látod Syzygy, látták, ezt az animét.  Blöeee
Naplózva


Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5107 Dátum: 14 ápr 09, 17:01:08 »

Akkor kifejtem számomra miért negatív ott.  Nevet
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5108 Dátum: 14 ápr 09, 17:47:45 »


Személy szerint Ázsiát sem szeretem....

Mi van Ausztráliával? Nevet Amerikára meg Afrikára rá sem kérdezek, az Antarktisznak meg nem sok értelme lenne.
Hmm, miért kezdődik szinte minden kontinens A-val, kivéve Európát...? Eddig fel se tűnt.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5109 Dátum: 14 ápr 09, 17:51:03 »

Mikor szójátékoztunk kiskorunkban, nekünk feltűnt. Nevet
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5110 Dátum: 14 ápr 09, 17:53:47 »

Pedig az Antarktiszt imádom.  Pojén

Amúgy rosszul fogalmaztam, mert szeretem Ázsiát mint kontinenst. Egyszer mindenképp el akarok menni megnézni a Tienshant, a Guilint, a Zhangjiajie Nemzeti Parkot, a Himaláját, a bambuszerdőket és buddhista templomokat. De a turistakíváncsiságban ki is merül ez a szeretet. Sosem állnék le Ázsiát ajnározni Európa rovására, mert nem látom értelmét.
Naplózva

kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #5111 Dátum: 14 ápr 09, 18:02:05 »

Gyere a rendőrtisztire, ott 90%-ban, csak adoniszok, kidolgozott testtel és modellcsajok vannak. Nevet Amikor kimegyek onnan az utcára, csak bámulok, milyen éles váltás történt. Nevet

Közszolgra jársz? :O Miért nem valami rendes iskolába mentél T_T De legalább remélem nem valami nyomingernek tanulsz vagy hasonlónak, hanem valami értelmes magasabb színvonalú emberke leszel. Ja és ha elég magas beosztású leszel akkor majd kezd el léci megváltoztatni a közjárőrök sorsát mert ez a mostani szánalmas. Bár elméletileg már én se sokáig leszek járőr, de az legyen a jövő meglepetése Nyelvesít meg erről tilos beszélni, szal felvágni se tudok vele igazán :F

Am ebben a katyvaszban a lényeg az lett volna, hogy minek tanulsz?
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5112 Dátum: 14 ápr 09, 18:12:12 »

Sziasztok! Jó kis fórum ez. Nagyon tetszik. Nevet Hogy vagytok?
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5113 Dátum: 14 ápr 09, 18:16:30 »

Basszus, nekem Gdat akárhányszor elmondja mit tanul... elfelejtem. o.O" Pedig a fiúk közül csak vele beszélek már jópár éve, de még így se. ikszdé

gman, csá!

Ázsiába én is elmennék egyszer, de már csak azért, hogy a japántanulásnak legyen valami haszna is "élesben" ha már nekiálltam újra tanulni.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5114 Dátum: 14 ápr 09, 18:19:15 »

Ausztráliára még mindig nem válaszoltál...  Pojén

Amúgy ezt már rég meg akartam kérdezni tőled mint szakértőtől, az emberek mit szeretnek annyi Rhaegarban? Mármint értem én, nemesi család, szexi hosszú fehér haj, lila szemek és hárfa, de nem is tudunk semmi ezen meg azon kívül róla, hogy elrabolta és halálra erőszakolta Lyannát ezzel a saját családja bukását okozva. Mondjuk a beltenyészettől már ő se lehetett teljesen százas, de ez szintén nem egy túl vonzó tulajdonság. Meg most tényleg minden passzív-agresszi nélkül, csak komolyna nem értem Nevet

Meg nesze itt egy kép: http://9gag.com/gag/aNeqpGG
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 339 340 [341] 342 343 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!