24 jún 26, 20:38:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 338 339 [340] 341 342 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1060510 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5085 Dátum: 14 ápr 09, 14:55:57 »

Noé szerintem osztatlan sikered lenne hidd el... ikszdé

Kroni, te meg homok vagy, ha már arra asszociálsz. :3 De amúgy lehet azok, vagy csak az agyuk-fülük-szemük helyén van valami mutáns élőlény.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 09, 15:53:20 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5086 Dátum: 14 ápr 09, 14:59:03 »

Személyes tapasztalat alapján állítom, hogy ez hazugság.
Meddig csináltad? És nem nem hazugság.

El akarok kezdeni sportolni, rendszeresen, de rohadt lusta vagyok. Úgy vagyok vele mint a szakdogával, tanulással stb., "majd holnap".
Én most elkezdtem Teniszezni megint, és nagyon élvezem az izomlázat a karomban, combomban, fenekemben. Pirul Pedig nem volt kedvem elmenni, főleg mert korán kellett kelnem és alig aludtam, de nem bántam meg. Most már csak azt várom, hogy elmenjek a biciklimért és reggelente tekerjek vele az erdőben.
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5087 Dátum: 14 ápr 09, 15:02:50 »

Idézet
kedves értelmes, intelligens japánok

Ilyet senki se mondott.

Személy szerint Ázsiát sem szeretem, taszít, hogy egy nagy robot társadalom az egész, ahol nincsenek önálló és újító gondolatok, csak mások lemásolása. Nagyon profik ám mások lemásolásában. Persze egy-két idióta, akinek a boldog élet mércéje az, hogy időben indul a vonat és a wc-n irányítható vízsugár mossa a seggét (http://mozgovilag.com/?p=5370), oda meg vissza van Ázsiáért, és szeretik Európát lehordani. Én meg, noha tisztelem és gyönyörűnek tartom a távol-keleti kultúrákat is, örülök, hogy a világ legmenőbb kontinensére születhettem.
A fegyelmüket és a társadalmi rendet viszont irigylem.

Amúgy szerintem azért öltöznek így, mert mind ugyanolyanok, így meg némileg különböznek egymásól. Ha nem nézzük az ezerszín hajukat, olyan az összes, mint egy klón. ikszdé
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5088 Dátum: 14 ápr 09, 15:03:50 »

Volt akinél már az is siker volt, hogy a cégünk kóreai.
Vicces, hogy én sosem voltam különösen oda az ázsiai kultúráért mégis itt kötöttem ki. Azóta meg még inkább le tud fárasztani a gondolkozásmódjuk, bár tanultam annyi vállalattant, hogy tudjam hogy ez összázsiai gondolkozás és nem csak az én főnököm, túlságosan is főnök (és nem akarok most bármi sértő jelzőt leírni, de azt azért leírhatom, hogy fárasztó tud lenni).
Kroni olyan menő sosem leszel Szomorú ikszdé De a tájékozódási képességét elhiszem, hogy már sikerült megszerezned. Nyelvesít Bár meg kell hagynom én voltam az aki eltévedt a körúton (bár az akkor is Kazechi hibája Durci)

Azt sajnálom, hogy nem leszek otthon nyáron így idén még a biciklizés is elmarad, de a görkorim felhoztam, csak messze van a Margitsziget. Szomorú
(Na jó azért nem aaaaanyira.)


Saphi megint beírt. Szomorú


Főnökben végképp nem érzek fegyelmet, csak szétszórtságot. Mondjuk náluk a vállalati politikában mindig a "mindent meg akarok csinálni" elv érvényesül.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 09, 15:06:10 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #5089 Dátum: 14 ápr 09, 15:05:05 »

Úgy szeretlek a neveddel piszkálni Hümm-hümm Pirul
Am ha lehet a koreaiak valójában űrlények? Elég fura a szemük meg mindenük, meg akkor ott vannak a japók nem véletlen, hogy annyira modernek, meg úgy működnek, mint egy hangyaboly vagy méh kaptár!  Gondolkozik Asszem megvilágosodtam. Azért vannak egyre többen, mert így szállják meg a földet!

Na de ácsi! Akkor, ha valaki megkúr egy ázsiait úgy, hogy tudja az egy marslakó, akkor ő lesz az első aki megkúrt egy marslakót!
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5090 Dátum: 14 ápr 09, 15:05:16 »

Fél éve folyamatosan. Fogytam is rendesen, de úgy gondolom, hogy nem érte meg.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5091 Dátum: 14 ápr 09, 15:08:20 »

Szerintem a japánok is éppúgy furán néznek ki. Nem akarok ujjal mutogatni, de vannak emberek akiknek nagyon tetszenek a kóreai és japán lányok. Szerintem mind tányérképű.

De ma kolléganőmtől kaptam valami fura édességet (nem is volt rossz, ahhoz képest, hogy nem az édességipar császárai, a cukorkáik pedig finomak). Nevet

Muhahahá én majd az európai söripart fogom bevinni Koreába.

Egy kis szakmai érdekesség: A világ legjobb whiskyét a Japánok készítik, de mindent Skóciából szereznek be hozzá a víz kivételével.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 09, 15:13:08 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5092 Dátum: 14 ápr 09, 15:21:11 »

Fél éve folyamatosan. Fogytam is rendesen, de úgy gondolom, hogy nem érte meg.
Ej, akkor vannak kivételek. Akkor minek kezdted el?Nevet

Remélem kronosz ennél észre vetted, hogy egy anime szereplő jobban néz ki, s menőbb mint te:
Kroni... Imádom az új avád. *.*

csak messze van a Margitsziget. Szomorú
(Na jó azért nem aaaaanyira.)
Ebből látszik, hogy nincs benne elhatározás! Nevet Lusta dög.

Én nem mertem megnézni ezt a klippet, se meghallgatni. Arirangon (koreai csatorna, olyan mint a Duna tv nálunk) túl sok ilyenhez volt szerencsém. Elég is volt.
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5093 Dátum: 14 ápr 09, 15:35:50 »

Szerintem te is tudod a választ. Nem magamért.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #5094 Dátum: 14 ápr 09, 15:42:20 »

Készülök életem leghülyébb levelét megírni.:

Kedves KTH!

Lehetőség van-e arra, hogy a diákigazolványt érvényesítő matricát pótoljuk, ugyanis sikerült kimosnom a a táskámmal együtt a diákigazolványomat is. A matrica egyébként teljesen egyben lejött a mosógép dobjának belső faláról.
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #5095 Dátum: 14 ápr 09, 15:45:48 »

Kamina az Kamina.
Egy anime szereplő sosem érhet fel egy hús vér emberrel. De aki arra az elhatározásra jut, hogy mégis többre értékeli illetve "szexibbnek" találja, annak tudok javasolni nagyon jó pszichológust!
De azt elismerem Kaminánál aligha ismerek menőbb karaktert. De! Én sose állítottam h jól nézek ki :Đ az meg h menő vagyok nem én állítom xD ez egyáltalán honnan jött? Nevet Mondjuk jobb mint melegnek beállítani xD

Rita xD Nekem anyum mikor a jogsim meglett az EÜ vizsgás lapot mosta ki, de az cafatokba volt úgy vittem be xD (elfogadták azóta is vezetek xD)
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 09, 15:46:52 írta kronosz7 » Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #5096 Dátum: 14 ápr 09, 15:48:47 »

Sikerült egyébként az összes igazolványom kimosni + a bankkártyám. Az utóbbiért kicsit aggódom, de nem hiszem hogy lett baja. A mágnescsík nem sérült meg.
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #5097 Dátum: 14 ápr 09, 15:53:00 »

Bank kártyának a mágnes árt csak igazán, más hétköznapi tényező nem igazán árt neki. De mondjuk tudok olyat aki sikeresen bevitte magával MRI vizsgálatra ^^ (nem én voltam ááá dehoogy Hümm-hümm)
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5098 Dátum: 14 ápr 09, 15:58:15 »

Nos, a melegséged még mindig valós... Nevet Viszont Kaminanal vannak jobb- vagy hasonlóan "jó"  karakterek, akár abból az animéből, de ez off.

Áh Rita ez a levél jogos, én is egyszer kimostam apukám iratait, plusz pénzt. De szerencsére csak valami engedélye sérült meg nagyon.
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5099 Dátum: 14 ápr 09, 15:58:49 »

Úgy szeretlek a neveddel piszkálni Hümm-hümm Pirul

Tudod mit? Pont emiatt mától csak és kizárólag Józsinak hívhatsz sehogy máshogy világos? ikszdé Jó mondjuk Gdat felfedezte, hogy az én nevemmel jól lehet b*zdmegolni.

Rita, szerintem ezen jót fognak mosolyogni. Nevet De lehet, hogy megszánnak. Bankkártyát azért nézesd meg a biztonság kedvéért. .__. Mondjuk én a telefonomat ejtettem bele 13 évesen a gulyáslevesbe.

Ugye Mini, hogy jogos? Rejtett kazán ő is!
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Oldalak: 1 ... 338 339 [340] 341 342 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!