24 jún 26, 20:35:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 336 337 [338] 339 340 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1060503 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #5055 Dátum: 14 ápr 09, 12:42:55 »

A sorkatonaságot nem támogatom, de egy normális keretek között zajló, erőnléti és alapvető harcászati ismeretekkel foglalkozó 0,5- 1 éves kötelező jellegű tábort nem bánnék.

A normális keretek között pedig úgy értem:

- Ha látom hogy valaki vasággyal együtt 30kg akkor nem cipeltetek vele 60 kg-os táskát 20 km-en keresztül, hanem várok amíg megerősödik.
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5056 Dátum: 14 ápr 09, 12:44:05 »



Agy fájdalomközpontja. Nincs olyan.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 09, 12:48:03 írta Saphira » Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5057 Dátum: 14 ápr 09, 12:57:42 »

Egy ilyesmi nem lenne hátrányos. Rossz ránézni a mai fiatalokra. Vagy szélesebbek, mint amilyen magasak, vagy annyi hús sincs rajtuk, hogy meg bírjanak állni. Rám ez szerencsére nem jellemző. De kövér sem vagyok..

Most az éjszakai futást tervezem, itthon valami aerobikot. Hogy kicsit formáljam magam. De ugye ehhez meg... képes kell lenni nemet mondani bizonyos dolgokra, amik a neten terjengenek. Kár, hogy az MMORPG és a Facebook/Skype konferencia nem éget zsírt.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5058 Dátum: 14 ápr 09, 13:08:31 »

De akkor is meg lehet oldani valahogy Nevet a tuti vannak jókis CIA-s cuccok amitől a legkeményebb bűnözők is betörnek Nevet
Én az első fizumból kondibérletet L-karnitint zsír-szénhidrátmegkötőt tervezek meg talán fehérjét. És valaki mesélt egy szerről ami fogyaszt nagyon felgyorsítja az anyagcserét, csak nyűvi a szívet, lehet azt kihagyom ikszdé Bár nem lenne rossz ha nem kéne lemondanom az evésről.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #5059 Dátum: 14 ápr 09, 13:12:16 »

Nektek működik a face? Egyszer kéne az a rühes oldal erre nem jön be -.-"


Jéé telefonról bejön, de laptopról nem O,,o
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 09, 13:12:48 írta kronosz7 » Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5060 Dátum: 14 ápr 09, 13:14:06 »

Értelmét nem látom annak, hogy sok szarral tömjem a szervezetem. A szívemnek így sem hiányzik. 5 perc séta után 180 a vérnyomás, a pulzus meg 200. Hát még akkor az... Én türelmes vagyok és ki tartó, nem használok mesterséges hack-eket a fogyás érdekében. Bár nem szorulok fogyásra, nem is látszik rajtam annyira. Bár nem 50 kiló a cél.

Addig meg beérem a kutyasétáltatással. Ma én vagyok a soros. És megint én leszek az egyetlen hülye, aki kiskabátban fog, zuhogó esőben kint lenni.

Tavaly ilyenkor hatalmas vihar volt. Semmiképp sem akartam suliba maradni, ezért elindultam, de az esernyő rossz volt. Elkapott tehát egy "kis" jégeső, szélvihar kombó, ennél csak a villámok tupírozták jobban a hangulatot. Ja, meg hogy előző nap festették vörösre a hajam. Fehér felső volt rajtam, szoknya, leggings és kiscipő. Úgy néztem ki, mire haza értem, mint valami Walking Dead szökevény. Vérvörös lett a pólóm a festék miatt. Csomó ember kikerült. Ami két dolgot is levon... Nevet

Oda a segítőkészség, és a bátorság. Hogy védjük meg így a bolygót az inváziótól, ha tőlem is megijednek? >.<#

kronosz7: Igen, még mindig.
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #5061 Dátum: 14 ápr 09, 13:21:27 »

Ki lakik a 15. ker környékén? Be kéne nekem menni egy helyre megérdeklődni pár dolgot xD
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5062 Dátum: 14 ápr 09, 13:29:02 »

Vicces, 14ben lakok. És a 16ba járok minden héten.  Nevet
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5063 Dátum: 14 ápr 09, 13:31:52 »

Ott laktam 18 évet mondsza Nevet ismerem nagyon jól Nevet Nekem nem a fogyás a célom. A súlyom jó. Az eloszlása pocsék.... testzsírszázalékot kéne nagyon lenyomni és emellett megtaltani a 80 kilómat. Akkor elégedett lennék. elég magas vagyok hála istennek
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5064 Dátum: 14 ápr 09, 13:38:12 »

És akkor az a megoldás, hogy teletömöd magad mindennel.
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5065 Dátum: 14 ápr 09, 13:45:26 »

Nem de olyasmit nem is fogok szedni ami káros. De jó lenne ha minél hamarabb jó lenne tükörbe nézni Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #5066 Dátum: 14 ápr 09, 13:49:29 »

Ott van valahol a 15be egy ilyen vital-force nevű fitnesz bemutató terem és venni akarok onnan egy Autark 500 nevű kondigépet SZÉP kártyára meg bank kártyára. Ezzel kapcsolatban lenne kérdésem a szállítással mert opcióként 100 kg-ig van szállítás ez meg 120 kg, iletve a fizetéssel kapcsolatba, hogy ha így akarok fizetni, akkor azt csak a 15be tudom személyesen, vagy máshogy is/máshol is lehet. Kb ennyi így elsőre Nevet

Am az edzés szerek nélkül odafigyelt étrenddel is megoldja ezt.

Ja és mindegyik táp. kieg. káros. Nincs olyan ami ne lenne az, de ezt már egyszer leírtam asszem én is meg Saphira is, hogy miért. Talán a vita topicba még.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 09, 13:56:35 írta kronosz7 » Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5067 Dátum: 14 ápr 09, 13:55:54 »

Per pill az evés az egyetlen jó az életemben Picit nehéz az egyetlen boldogsághormont elvágni magamtól. anno próbáltam diétázni, csak még negatívabb lettem. (igen olyat is tudok ikszdé )
Szerintem ezt ott kell velük megbeszélni, de hívd fel őket hátha van erre valami dolog. Ám helyileg ez a China Mart. A pólus mellett majdnem kifelé. Nem nehéz odajutni.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5068 Dátum: 14 ápr 09, 13:58:02 »

kronosz, gyorsabban haladsz ha rájuk keresel a neten és felhívod őket.

Micsudi, ha jól akarsz kinézni, hogy te is elégedett légy magaddal, akkor sajnos áldozatokat kell hoznod. A kiegészítők, tápok nem azok, csak a pénztárcádnak.
Naplózva


kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #5069 Dátum: 14 ápr 09, 14:00:38 »

Csak marha sok idő odajutni, majdnem 2 óra.. T_T
Micsudi az a baj ez az emberbe genetikailg van kódolva és amíg nem döntesz úgy, hogy változtatsz és mondjuk nem eszel 18 után meg megfelelő mennyiséget mozogsz az elég ahoz, hogy jól érezd magad szerintem, ahhoz nem kellenek szerek. Csak hogy intő példa legyen 1 hete állt meg egy srác szíve 26 éves és nem koxolt! Csak a sime táp. kiegeket szedte és nem volt kezdő. Túlélte igaz, de csak a szerencséjének köszönhető, hogy míg kiért a mentő volt aki pumpálja..

Azért az így nem igaz minike. A kiegészítők elősegítik az izomfejlődést illetve az emelt szintű fehérje bevitelre szükség van, amikor már valaki szénné van gyúrva, de annak aki elkezdi semmi értelme 100 kg alatt kb.. én a turmixokra esküszöm én azt tolom, de szerek nélkül csak gyümi és még finom is Nevet meg marha sok tej sok pipihusi de én nem igazán viszem túlzásba az odafigyelést, ha valamit megkívánok eszek mellette, csak alapból ezeket eszem, ha nem vagyok kívánós, ami az esetek kb 30%-a xD
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 09, 14:08:30 írta kronosz7 » Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Oldalak: 1 ... 336 337 [338] 339 340 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!