24 szep 27, 21:33:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 335 336 [337] 338 339 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1168310 alkalommal)
0 Felhasználó és 60 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5040 Dátum: 14 ápr 09, 10:41:02 »


A GTA nagyon is felelős ebben, bár kevesebb emberhez jut el azért, meg azért akik egy angol nyelvű játékkal játszani tudnak, talán értelmesebbek egy fokkal, mint azok akikről beszélek.

Észak-Korea lényege az, hogy ott a bűnözés államosítva van. Állami privilégium a dolog. ikszdé

A vasmarok a szemléletváltásban nem segít szerintem, annak pont az a lényege, hogy így nem lehet.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #5041 Dátum: 14 ápr 09, 10:43:27 »

Mondjuk lopásnál oké hogy szabadlábon, de "komolyabb" (ez így hülyén hangzik tudom) ügyekben általában berakják előzetesbe. Évekig de hát jogállami garanciák, valamit valamiért, mert ha valamit elbasznak eljárásjogilag, akkor kezdhetik elölről az egészet.

Amúgy Micsudi személetváltásról meg annyit hogy múltkor is nagymellű mű kurvákat raktál be férfi topicba. xdDDDd

de tudod hogy szeretlek amúgy
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5042 Dátum: 14 ápr 09, 11:24:42 »

Én a GTA San Andreast 100%-osan végigvittem annak idején, mégse akarok állandóan maffiaháborúkba keveredni, k.rvákat futtatni vagy rakétavetővel rohangászni az utcán.  ikszdé
Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #5043 Dátum: 14 ápr 09, 11:34:17 »

Én meg a gta 5-öt nyomatom, és büszkén állitom, nem torzította az én elmémet sem. Gondolkozik
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5044 Dátum: 14 ápr 09, 11:35:27 »

Milyen szemléletváltás, jelenleg is megdöntenék ilyen csajokat mint mindenki, aztán majd elveszek egy normális nőt akit szeretek Nevet Az vesse rám az első követ aki nem döntene meg 1-2 alkalommal ilyen bigéket ha épp nincs senkije akit szeret Nyelvesít DE hogy jött ez most ide? a Bűnözés témához ? Én az APB-ben rendőr voltam Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5045 Dátum: 14 ápr 09, 11:42:35 »

Gyakran a kemény törvények formálták igazán "tisztává" az adott országot. Pár száz évre visszamenőleg gondolkodjunk. Ha loptál, levágták az egyik kezed. Ha ezek után is lenne kedved hozzá, lecsapnák a másikat.

lehet nagyon gonosz ember vagyok de az ilyenekkel miért kell kesztyűs kézzel bánni? Sose fogom megérteni, sokkal keményebben kéne megfélemlítés, kényszermunka, kenyér és víz, az arab módszerben csak az nem tetszik hogy utána nem lehet dolgoztatni fél kézzel de mondjuk ha visszaeső akkor a kezét is vágják le az ilyeneknek! Még a lopás gondolatától is el kéne venni a kedvüket nemhogy mások megtámadásától! Saphira te biztos tudod hogy lehet valakit úgy megkínozni hogy tartósan ne károsodjon de egy életre elmenjen a kedve az ilyesmitől.

Szép gondolatmenet, de az emberi természet nem így működik. A középkorban sem vált be ez a megközelítésmód, most sem válna be és soha nem is fog működni.

De, a helyzet az, hogy bevállt. Amíg érvényben volt. Persze soha nem lesz bűnmentes a világ. De csak azért, mert létezik olyan, hogy törvény.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5046 Dátum: 14 ápr 09, 11:58:29 »

Ha választani kellene, a mostani közbiztonságot választanám a középkori helyett. De nagyon beválhatott egyébként a dolog, ha még arra is volt példa, hogy a vérpadon szenvedő elítélt haverjai a társuk kivégzése közben is a bámészkodó tömeg zsebeit fosztogatta. Nevet
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5047 Dátum: 14 ápr 09, 11:59:58 »

Én örültem volna a csendőrség és a sorkatonaság bevezetésének is. Érdekes, egyes emberek nem. Hm... és ugye ezek is csak a vétkes életűek. smirksweat
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5048 Dátum: 14 ápr 09, 12:03:34 »

Uhh milyen ingoványos talajra léptél itt a sorkatonasággal meg a csendőrséggel  ikszdé meneküljön ki merre jár Nevet  Flame war szag van Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5049 Dátum: 14 ápr 09, 12:03:45 »

A sorkatonaságot csak akkor támogasd, ha nőként te is bevonulnál. Én sem támogatnám férfiként mondjuk a kétévenkénti kötelező szülést, csak mert engem úgyse érint. Nevet
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5050 Dátum: 14 ápr 09, 12:05:28 »

Én beléptem volna, csak egészségügyileg nem vagyok alkalmas rá... milyen kár. Pirul

A szülést viszont egy emberöltő alatt se fogom, egyszer se átélni, ha rajtam múlik. Nem hogy két évente. Nem vagyok tenyészállat.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 09, 12:07:58 írta Ms. Trager » Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5051 Dátum: 14 ápr 09, 12:09:29 »

Nem vagyok tenyészállat.

Én sem vagyok alkoholista idegbeteg őrmesterek játékszere vagy rosszabb esetben ágyútöltelék.
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5052 Dátum: 14 ápr 09, 12:11:16 »

Mindennek több oldala van. Az a gáz, hogy hiába keresed azt, ami neked és a népnek jó lenne, az... az a drágalátos államoknak annyira nem öröm. Vagy legalábbis így vettem észre. Az meg még idegesítőbb, hogy bár mondjuk ha modellező akarsz lenni, vagy festőművész, ahhoz kell végzettség, de ahhoz hogy politikus legyél, irányítsd az országot, nos ahhoz semmi.

Na, erre meg nem mondog semmit.
http://trollfesz.cc:8080/i/250057.jpg
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 09, 12:23:29 írta Ms. Trager » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5053 Dátum: 14 ápr 09, 12:35:56 »

Hát pózolj politikussal Nevet mi ebben az új Nevet  Semmi Nevet különben a sorkatonaság hülyeség, egy 3 hónapos  17-18 éveseknek tartott nyári honvédelmi alapok tábor nem lenne az. És mondjuk ehhez kötni az érettségit nem 50 óra közmunkához.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5054 Dátum: 14 ápr 09, 12:40:43 »

A közmunkának is megvan a maga célja. És nem a mi érdekünkre persze.

Amúgy, elmegyógyintézetbe nincs valahol valami munka, amit felszámolnak közmunkának? Nevet

(A pácienstkénti részvételtől eltekintve...)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 335 336 [337] 338 339 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!