24 szep 27, 23:13:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 255 256 [257] 258 259 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1169427 alkalommal)
0 Felhasználó és 57 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #3840 Dátum: 14 márc 30, 23:32:06 »

Én az egész környezetemet képes vagyok kikészíteni de fogalmam sincs hogy mivel.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3841 Dátum: 14 márc 30, 23:33:28 »

Biztos hogy sikerülni fog.Ha azt mondanám hogy fixpont akkor megnyugodnál?



Anno én is kiegészítettem a függvény táblázatot.1-2saját képlettel is.Úgyanúgy kijött velük az eredmény,csak nem tudom hogyan smirksweat
Később pedig leragasztottam,mert nem akarta teljesen eltűnni Nevet

Lew jó az újításod.

Hoppá 2036 fölött milyen könnyen elsíklottatok.Ennyire bíztok benne(m) hogy megmenekültök?-Vagy még túl messzi?

(2)
2037 -ha lesz.
The Dexter's Laboratory movie Ego Trip has some scenes that take place in 2037.
The world's largest mud volcano, located in East Java, Indonesia, may have stopped erupting.
Fosszilis üzemeanyagok használata/léte egyes régiókban közel eltűnik/vagy lecserélődik.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 30, 23:34:10 írta K ichigo » Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #3842 Dátum: 14 márc 30, 23:35:21 »

Optimizmus. Sok minden történhet még.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3843 Dátum: 14 márc 30, 23:36:46 »

Ma matek témazárót írunk.... elvileg függvénytáblázatot lehet használni, de olyan rosszul van összeszedve benne minden, hogy nem értek belőle semmit.
Nem olyan nehéz a függvénytáblázatot kezelni pedig, hogy érted hogy rosszul van összeszedve?O.o
Naplózva


Ms. Trager
Vendég
« Válasz #3844 Dátum: 14 márc 30, 23:39:15 »

Én az egész környezetemet képes vagyok kikészíteni de fogalmam sincs hogy mivel.  smirksweat

Na, akkor puhatold ki, hol rejlik ez a titokzatos erő, kezeld, irányítsd és pusztíts el mindenkit aki akkor üvölteti a zenét és ordibál, amikor aludnál! bow

Hát bízom benne Ichigo, hogy így lesz. Nevet Nagyon remélem. Izgulok, várom is a dogát, de aggódom hogy elrontom. Sokat gyakoroltunk, lehangoló lenne ha ott fuccsolnék be a lap előtt.
Emlékszem, az utolsó dogám 3-as lett. Én magam se tudtam elhinni. Az első feladat ért a legtöbbet, és én azt nem tudtam, ezért a végére hagytam. Az utolsó percekben kezdte, logikázni rajta, és nem az lett hibátlan? :o

Annyira örültem neki hogy lefényképeztem a 3-ast, hogy anya és mama is elhiggye. Nevet Bár lehet már mondtam. Pirul
http://www.kephost.com/images4/2014/3/31/a1_2014_3_31_dmumim5tm1.jpg

Nem olyan nehéz a függvénytáblázatot kezelni pedig, hogy érted hogy rosszul van összeszedve?O.o
Hát... ahogy én rendezetten össze írtam, átláthatóbb, könnyen értelmezhetőbb. Meg tényszerűen van leírva nem úgy hogy oda löknek valamit és azt is fejtsd meg. Bár ez az én egyedüli fogyatékosságom tudom. Pojén
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #3845 Dátum: 14 márc 30, 23:42:56 »

A mai napig nem tudom hogy én hogy jutottam érettségihez matematika tekintetében.  smirksweat
Hogy lehet az én hogy én matekból átmentem az év végeken és van érettségi bizonyítványom mert átmentem matekból is.  ikszdé

Idézet
Annyira örültem neki hogy lefényképeztem a 3-ast, hogy anya és mama is elhiggye.  Nevet Bár lehet már mondtam.  Pirul
http://www.kephost.com/images4/2014/3/31/a1_2014_3_31_dmumim5tm1.jpg
Szebben írsz nálam.  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3846 Dátum: 14 márc 30, 23:48:48 »

Mondtad, de nem mutattad. Nevet Legalább büszke vagy magadra, én is az voltam akkoriban (gimi első 2 év), főleg mert az órák nagy részben hiányoztam, késések miatt.
Naplózva


Ms. Trager
Vendég
« Válasz #3847 Dátum: 14 márc 30, 23:50:23 »

A mai napig nem tudom hogy én hogy jutottam érettségihez matematika tekintetében.
Na, csak adja az ég hogy én is ezt mondhassam el magamról majd zsenge 2 év múlva ha oda kerülök. Nevet Áh, nagyon félek az érettségitől... bele fogok halni. Engem számokba fognak fojtani a tanárok. smirksweat De ha nem sikerül kimegyek a pusztára, a hegyekbe és a minecraftból szerzett tapasztalataim alapján fogok megélni. Majd craftolok házat, ruhákat meg zombikat ölök. Pojén

Szebben írsz nálam.
Látnád akkor, amikor sietek. Akkor még én se tudom kiolvasni. No majd egyszer megmutatok egy olyat.

Bár ezen a rajzomon még láthatod is az írásom:
http://www.kephost.com/images4/2014/3/31/a1_2014_3_31_qupgztdaw1.jpg
Tsúnya...

Legalább büszke vagy magadra, én is az voltam akkoriban (gimi első 2 év), főleg mert az órák nagy részben hiányoztam, késések miatt.
Sajnos nekem esélyem se volt késni. De volt egy időszakom amikor annyira ráfüggtem a játékokra hogy már azt tervezgettem hogy lógjak át a kerítésen hogy haza jussak a gép elé. ikszdé
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #3848 Dátum: 14 márc 30, 23:54:40 »

Az enyémen nem tesz túl.  Nevet
Dőlt betűket használok csak éppen nem egy irányba dőlnek.  smirksweat
Jó tudok én szépen és olvashatóan is írni ha van jó sok időm, de amikor órán diktált a tanár a macskakaparás ahhoz képest egy művészi alkotás.   Nyelvesít
Érdekes hogy aznap este még ki tudtam olvasni azt amit írtam de egy hét múlva már nem.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #3849 Dátum: 14 márc 30, 23:57:49 »

Dőlt betűket használok csak éppen nem egy irányba dőlnek.  smirksweat
 ikszdé Azt hiszem ez közös bennünk. Én úgy tudok dőlt betűkkel írni hogy a füzetemet döntöm meg, ó... látnád milyen hieroglifákat vések én abba a füzetbe.

Arra külön emlékszem, amikor olyan álmos voltam, hogy ráfeküdtem a padra, csukott szemmel aludtam, és közbe írtam a vonalas füzetbe amit hallottam... hát valljuk be, az a sok vonal olyan feleslegessé, jelentéktelenné vált, mint láncdohányosnak az áremelés. smirksweat De legalább a 90°-ot tartottam...
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3850 Dátum: 14 márc 31, 00:00:16 »

Őszintén az írásra nem is figyeltem.Rajz jobban legkötötte a figyelmemet.
Igaz néha én is elrajzolgatok óra közben,csak még nem megy olyan jól mint régen.

Lett Egy Zangetsu-s Pék a kenyérhez és Rukia téli öltözetben.
Kevesebb időnél Garfield képregény Nevet

2038-December 26 – Total solar eclipse in Australia and New Zealand.

A 32 bites rendszerek számlálója visszaugrik 1901re.

Akit érdekel és megéri.1-2 Személyen kívül. Nyelvesít smirksweat
A 64 bites rendszerek számlálója 292 277 026 596. december 4-én, vasárnap, UTC szerint 15:30:08-kor áll vissza alapra.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 31, 00:00:55 írta K ichigo » Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #3851 Dátum: 14 márc 31, 00:03:19 »

Hát nem tudom, akkoriban Silent Hill mániámban saját karit akartam, de csak erotikus képeket gyártottam helyette. Te jó ég... az egyik Szürkét és engem ábrázoló képet megtalálta a tanár a füzetembe..... Érdekes, minden más lapot széttépett de azt nem. Huh.... zavarba gyütt.

És pont az volt életem első férfi teste. Nevet
http://www.kephost.com/images4/2014/3/31/a1_2014_3_31_0o8b32mu1r.jpg
Te jó ég, ránézni is rossz. smirksweat

De törekszem, csak valami rajzpad kéne a géphez, úgy jobb lenne, még sose volt olyanom. Nem tudom, manapság mennyibe fáj egy olyan.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #3852 Dátum: 14 márc 31, 00:03:31 »

Én kockás (kötekedőknek négyzetrácsos)  füzetbe szerettem szöveget írni.
Levelezőn, meg szakmai sulikban a tanároknak totálisan mindegy volt hogy ki mire ír akár még A4es lapokra is írhattam volna.
De a mateknak való füzetbe olyan szépen lehetett írni kis apró betűkkel amik jobban mutattak mert kevésbé voltak aránytalanok a betűim.  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #3853 Dátum: 14 márc 31, 00:12:24 »

Én sajnos eleve apró betűvel írok... de legalább a puska íráshoz kapóra jön. Nevet Bár sok esetben ahhoz is lusta vagyok. Ennyi erővel akkor már megtanulom.

Lehet túl fontos személy vagyok. Durci
Mondjuk hogy kinek azt nem tudom, de valakinek biztos. ikszdé

Egyébként az ének füzetbe lehet még durván kicsi betűvel írni. Azt majd megmutatom egyszer. Egy éves tananyag 4 lapra kifért majdnem. Bár lehet azért mert az órák 95%-ában nem írtam semmit.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #3854 Dátum: 14 márc 31, 00:18:13 »

Kottás füzetbe így még nem próbáltam sose.  Gondolkozik
Az ének órát meg sose szerettem pedig imádom a zenét.  smirksweat
Csak énekléssel van 1-2 problémám. Tesóm szerint szépen énekelnék csak "képzetlen" vagyok de valahogy nem tudom...  Gondolkozik
Ének órán meg megmondták hogy mit kell és az úgy már nem buli.  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 255 256 [257] 258 259 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!