24 szep 28, 03:13:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 215 216 [217] 218 219 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1170644 alkalommal)
0 Felhasználó és 32 vendég van a témában
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #3240 Dátum: 14 márc 24, 19:01:43 »

heo, épp arról diskurálunk, hogy édességtúladagolást fogunk végrehajtani. (Na jó nem. Mini át akar csábítani és belefojtani egy adag sütibe. ><)

Amúgy nem, nem arról a csokiról, hanem erről: http://www.chocablog.com/wp-content/uploads/2008/05/lindt-green-pepper-lime-1.jpg Bár a mandulásat én is nagyon szeretem, de azt inkább natúrban mint a kesudiót.
(Juuj, cicaharc! Legyen főzőpárbaj ki a jobb "háziasszony" kettőtök közül.  Pojén )

Nem, tévedsz, én nem túl sok mindent akarok, hanem kompletten mindent. De én Sugarba be nem teszem a lábam annyi szent. Nevet
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Bra
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 53



« Válasz #3241 Dátum: 14 márc 24, 19:03:01 »

Ms. Triger

Programozás? Csak nem szoftverfejlesztőnek tanul?
Én annak tanultam de pont programozás modulból huztak meg. Nevet
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #3242 Dátum: 14 márc 24, 19:06:15 »

Olyan lime-os csokit még nem ettem de jól néz ki.  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #3243 Dátum: 14 márc 24, 19:07:32 »

Nem csak annak Bra, elég bonyolult, olyan dolgokat írt le amik után csak pislogtam. Nevet Pedig milyen kis lökött szegény.  Ámor

Mindenki Masashiként emlékszik pedig rád, meg még volt a Devo (valami, arra nem emlékszem. T_T Bocsi). Szeretem azt a nevet nagyon amúgy, mármint az eredeti nevedet, szerintem szép.
Igen, elég aktív voltam amikor még Masashiként futottam, és hely... milyen dolgokon mentem én akkor keresztül. Nevet Emlékszem valami rémes témát is nyitottam amibe valami... család szerű dolog volt vagy már nem tudom. De azt bezárták vagy mi... olyan rég volt. De tudom hogy akkor is én toltam el valamit. ikszdé

A másik meg Darvolia, igen. Elég sok rossz dolog fűződik a névhez, nem csak a fórumon sajnos.  Nevet Igen, a rémes háttérkörülmények megtették hatását és minden rongy dolog ehhez a névhez kötődik. Ezért is töröltettem azt innen.

Örülök, hogy tetszik az eredeti nevem. Nevet Sajnos nekem ezzel annyira nincs szerencsém. Vagyis annyira... nem tudom, fura. De a másik változata, ami elvileg az Indra, az tetszik. Más közösségi oldalon újabban így vagyok fent. Nevet De a Henriett név jelentése amúgy még igaz is rám. Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 24, 19:08:12 írta Ms. Trager » Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #3244 Dátum: 14 márc 24, 19:24:06 »

A névek jelentése szerintem butaság. Az egyik nevem jelentését sem érzem igaznak magamra. Én is Henrietta vagyok, de nincsen egy kis saját világom amiben én vagyok az úr. Mert úgy gondolom közvetlen vagyok emberekkel és nem zárkózom el egy ilyen kis világba. Uralkodni meg nem szeretek, már maga a szónak a súlya olyan felelősséget von ami nem tetszik. Persze felettem se uralkodjanak. A másik nevem jelentése élet. Mondjuk szerintem elég élő vagyok, de nem hiszek az ilyesmiben, mert ez személyiségtől függ nem a névtől.
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #3245 Dátum: 14 márc 24, 19:26:52 »

Ez bármit jelenthet, ne vedd szó szerint szerintem. "Körülkerített birtokán uralkodó" Ez akár egy olyan képesség, foglalkozás, munka is lehet, amihez nagyon jól értesz, vagy erősebb vagy benne, mint másban. Például van aki a rajzban tehetséges. Már ez is betudható annak. Viszont így már akkora értelmet még sem nyer, mert mindenki jó valamiben.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #3246 Dátum: 14 márc 24, 19:28:08 »

A nevem angyalt jelent.  Gondolkozik
Nos hát... elég távol állok ettől.  Gondolkozik Még csak vallásos sem vagyok (meg vagyok keresztelve de nem nagyon foglalkoztat a téma).
És olyan hű de jó angyali lelkű sem igazán vagyok (bár gonosz sem  ikszdé ).
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #3247 Dátum: 14 márc 24, 19:30:17 »

Nos, ha úgy vesszük akkor tényleg több szemszögből lehet nézni, de valahogy sosem tudtam be ezt magamnak. Persze van akire igazak a nevek jelentése van akire nem. De én akkor sem nagyon hiszek ebben. Mert mint említettem a második nevem élet, most akárhogy is nézem, itt mindenki él.  Gondolkozik
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #3248 Dátum: 14 márc 24, 19:33:29 »

Egyébként a név jelentését csak annyira tudom komolyan venni, mint a horoszkópot. Teljesen nem igazán. Mindkettő esetében lehetnek egyezések, annyi millió tulajdonság közül nem nehéz kiragadni egyet ami igaz egy személyre.

Én amikor a lélekgyógyászomnál voltam, mindig azt mondogatta, micsoda angyali lelkem van. Nehéz volt elhinni az igazán szado-mazo sötét oldalam mellet. De az a helyzet hogy ha a helyzet megkívánja, gyerekjáték azt az oldalam mutatni, amit éppen kell. Lehet, hogy ez a néni is beleesett a csapdába, bár... hazudni sose hazudtam, így neki sem. Csak nem mondtam el éppenséggel mindent... Hümm-hümm
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3249 Dátum: 14 márc 24, 19:43:41 »

(Na jó nem. Mini át akar csábítani és belefojtani egy adag sütibe. ><)

Amúgy nem, nem arról a csokiról, hanem erről: http://www.chocablog.com/wp-content/uploads/2008/05/lindt-green-pepper-lime-1.jpg
Nem csábítalak, csak meginvitállak, mert tudom, hogy AKAROD! Nevet
Ezt pont nem kóstoltam, majd veszek valamikor. Tavaly egy nagyon finomat ettem, sós mandulás csokit. Nagyon jó kis kombó volt. Pirul

Sajnos nekem ezzel annyira nincs szerencsém. Vagyis annyira... nem tudom, fura.
Mi benne a fura?O.o
Naplózva


Ms. Trager
Vendég
« Válasz #3250 Dátum: 14 márc 24, 19:45:16 »

Általában a név illik az ember arcához, vagyis úgy vettem észre, és gondolom ez megszokás is, mármint az arc és a név összekapcsolása, de... hú... bonyolult. Az én arcomhoz szerintem nem illik a Henriett név. Nevet
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #3251 Dátum: 14 márc 24, 19:49:44 »

Az, hogy a név illik az ember arcához, az mit jelent ? Ezt te hogyan értelmezed ?
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #3252 Dátum: 14 márc 24, 19:51:40 »

Rám tökéletesen illik a Vera, ha nem lennék Veronika még jó is lenne. Bár a jelentése győzelmet hozó, ami még tetszik is, de nem hiszek benne.

Mini naná, hogy AKAROM. Csábítasz itt össze-vissza.  smirksweat ikszdé És kóstold meg. Kiráz tőle a hideg. Moritáéknál kb 5 éve 99%-os csokit akartunk enni, de úgy döntöttük hogy inkább mégse... az még nekünk is sok volt. (Hozzáteszem az ágyneműtartóból szedtük ki.)
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 24, 19:54:39 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #3253 Dátum: 14 márc 24, 19:54:28 »

Rám sem a Heni sem a Zoé nem illik. Ráadásul a másodikat utálom. Ugye Vera hogy rám egyik sem illik?
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3254 Dátum: 14 márc 24, 19:55:42 »

Az én nevem jelentése az egyik verzió szerint nem ismert, ahogyan az eredete sem. Másik verzió szerint nyerset jelent. Nem tudom, hogy mennyire illik rám, de nekem tetszik. Találtam még egy jelentést, ami a nyest lenne, no ez már nem tetszik annyira.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 215 216 [217] 218 219 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!