24 szep 28, 07:07:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 212 213 [214] 215 216 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1171028 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3195 Dátum: 14 márc 24, 13:48:47 »

Na látjátok és még nem is tapasztaljátok lányok azt amit én a közös koli WC-n hihetetlenek a hétvégék, mikor nincs takarítás, nem értem egyes emberek miért undorodnak a saját bélsaruktól is, vagy miért muszáj egy tekercs papírral eldugítani az illemhelyet, vagy beledobni a tisztasági betétet. Nem értem ezek, helyett otthon még mindig anyuka takarít?

Már csak 1 óra 10 perc és zh time.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #3196 Dátum: 14 márc 24, 14:03:20 »

Nos, lány suliban a női wc-ben a csap alá kakiltak. És ezt is a hangos bemondó kell bemondja. Kicsit kellemetlennek tartom, ezt mert azok a nők akik ilyen igénytelen dolgokat csinálnak, megbélyegzik a nőket. És alapjáraton ez elég ciki ugyanis pont azaz, hogy a nőknek kéne ezen a területen példát mutatniuk és egyesek mégis milyenek.
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3197 Dátum: 14 márc 24, 14:07:42 »

Az utolsó mondatod olyan közhely, mint hogy a nőnek a konyhában a helye. Ez hülyeség, a legjobb szakácsok mind  férfiak. A nő csak takarodjon ki a konyhából!
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3198 Dátum: 14 márc 24, 14:09:06 »

Már megint igazat kell adnom gmannak, ez szomorú. Szomorú  Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3199 Dátum: 14 márc 24, 14:15:08 »

Már csak 1 óra 10 perc és zh time.

Boldog Zh írást. És ne feledd! Soha ne hagyjon el a remény!
Naplózva


Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #3200 Dátum: 14 márc 24, 14:26:36 »

Sosem állítottam, hogy ott a helyük. De eredetileg tisztaság területén nem a férfiaknak kellett példát mutatni, hanem a nőknek. Ezzel nem azt állítom, hogy egy pasi nem tudna... Viszont egy szakma más.
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3201 Dátum: 14 márc 24, 14:27:33 »

Már megint igazat kell adnom gmannak, ez szomorú. Szomorú  Nevet

Ez már jelent valamit Nevet
Vagy ő fejlődik,vagy a világ mosódik le mellette. smirksweat
Mindenestre túlzás 1 nemre szorítkozni.(Ezen a téren is)
Legfeljebb több a híres férfi séf,de attól még úgyanúgy van bőven női is.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 24, 14:30:27 írta K ichigo » Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3202 Dátum: 14 márc 24, 14:27:42 »

Nem értek egyet. Rohadt jó női és rohadt jó férfi szakácsok vannak egyaránt.
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3203 Dátum: 14 márc 24, 15:15:48 »

Minaginál jobban főzök/sütök. Durci

Mondjuk sütemények nem számítanak, azok nem rendes ételek.
Naplózva
Bra
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 53



« Válasz #3204 Dátum: 14 márc 24, 15:23:47 »

Akármi is lesz alap hogy melette állok. ^^
Most kezdődnek a rosszullétek is. Mondjuk ez elég durván jön ki. :/

Én 9 éve érettségiztem, de anno nem volt nagy szám. Öszintén semmit nem tanultam rá. Nevet
Csak az volt a fejemben amennyi az órákon rámragadt 3 év alatt. Mi gyorsított évadban voltunk.
De ez nagyban tanárfüggő. Nemrégen irtam hogy nem mind1 milyen a tanár.
Sosem felejtem el hogy álltalános felsőben matekból végig kettes voktam. Azt hittem én vagyok hozzá hülye, amit a tanár gyakran ki is fejezett. Szó szerint azt mondta hülye vagyok és örüljek hogy nem húz meg.

Ennek ellenére a középsuliban végig 4-5 között voktam matekból.
Fura mi? Mosolyog
Az érettségim is 4-es lett. Lett volna jobb is, csak rohadtul bezavart hogy körülöttem mindenki puskázni próbált és még nem is a jó levezetést mutogattàk.


Mondjuk ennek ellenére az is igaz hogy vannak olyan dolgok amik miatt valami nem megy.
Pl én diszlexiás és diszgráfiás is vagyok. És hiába fejlödtem annyit hogy nem látszik, még a mai napig is okoz gondot.
Pl az idegen nyelvekhez totál sík vagyok. Sokan nem értik és azt mondják lustaság.
Én azt szoktam mondani a magyar nyelvtant sem értem csak használom. Nevet
Ha az angoltanár azt mondta mondjak egy főnévi igenevet csak lestem hogy előbb mondja meg magyarban az mi?
Mondatelemzés? Totál káosz volt. És ez nem szégyen mert logopédussal és több 100 óra korrepetálással sem tudtam egy háromszavas mondatot elemezni.
Mindig 2-es voltam nyelvtanból és angolból. ^^"

A másik meg a kutyák. Nem tudom ezt a videót betette-e valaki de olyan fejeket vágnak benne... Nevet
De komolyan az van a szemükben hogy "most mi történt? Megmondaná valaki?" Egyikük meg reklamál is. Mosolyog
http://mivoltma.444.hu/2014/03/22/ez-tortenik-ha-egy-buvesz-eltunteti-a-kutya-jutalomfalatkajat/
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 24, 15:30:06 írta Bra » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3205 Dátum: 14 márc 24, 15:37:16 »

Minaginál jobban főzök/sütök. Durci

Mondjuk sütemények nem számítanak, azok nem rendes ételek.
Cöh, csak szeretnéd kis csíra, és igen, ilyenkor az vagy. Durci Nevet
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #3206 Dátum: 14 márc 24, 16:02:55 »

Fura, nálunk a női wc olyan tiszta mint az iskola többi része, vagyis nagyon. Minden órán kitakarítják. Ilyen szempontból pozitív élményem van erről az épületről.

Főzni vicces, főleg amikor anyám is meg apám is szakács létükre MINDENBE beleszólnak. Ezt nem így kell, blabla. Aztán meg mikor megkóstolják pislognak, hogy nem is olyan rossz. Nem jöttek még rá, hogy én ebben élem ki az alkotási vágyamat.  Lesütöttszemek Mondjuk amit én megeszek azt általában ők nem. Lásd citromlevet facsarok a húslevesbe. (+erős paprika ikszdé) Pár éve nagynéném férje aki egyiptomi ette így a kajáját amikor itthon voltak nálunk, gondoltam én is kipróbálom, és azóta ha van itthon citrom úgy eszem. Igen, elég wtf dolog, de én se arról vagyok híres, hogy a normális dolgokat szeretném.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 24, 16:05:10 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3207 Dátum: 14 márc 24, 16:04:59 »

És haza is értem. Nevet

Már csak 1 óra 10 perc és zh time.

Boldog Zh írást. És ne feledd! Soha ne hagyjon el a remény!

Ez annyira tetszik, hogy most már muszáj, hogy jó legyen. Nevet

Most, hallottam, hogy egyik tanárom panaszkodott, hogy soha többé nem nyilatkozik az origónak, mert nem tudják értelmezni amit mond.

« Utoljára szerkesztve: 14 márc 24, 16:14:39 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3208 Dátum: 14 márc 24, 16:24:50 »

Csak azért nem sütök süteményt, mert az asszony megölne, ha kiderülne, hogy abban is jobb vagyok.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #3209 Dátum: 14 márc 24, 16:26:50 »

Én pocsékul sütök. Valahogy a nagymamáknál kiveszett a süteménysütés tudománya a családból.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 212 213 [214] 215 216 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!