24 jún 02, 02:19:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 93 94 [95] 96 97 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 962183 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #1410 Dátum: 14 feb 25, 23:42:17 »

Kishugom. A te párod a hozzám hasonló típus közé tartozik, aki képes gondoskodóan szeretni. Asszem akik régóta ismernek és igazán ismernek tudják, hogy milyen voltam a barátnőimmel szakítás előttig persze, mert szakítás után mindig rohadék voltam, ami érthető harag, mert hogyan adjak épkézláb magyarázatot, ha őszintén elmondaná az ember, h figyi összejöttünk jó volt, de nem te vagy az ami hiányzott az életemből, akkor még képesek és meg is ölnek... na mind1 szal öö lényeg lényeg (eszembejutott amit multkor mesélt bero az egyik közös exünkről xD szegény bero sajnálom őt, bár életben maradt szal mégse Nevet) nemtudom elvesztettem a fonalat kavarognak a bölcsességek a fejembe xD.. hugi lényeg én gondoskodó bátyó vagyok de annál sokkal gondoskodóbb társ egy kapcsolatban. ^^

Ui.: A hugicámat is lehet kérdezni, igenis gondoskodó vagyok, ha valaki ezt kétségbe merné vonni.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 25, 23:43:32 írta kronosz7 » Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1411 Dátum: 14 feb 25, 23:44:54 »

Én sem fiúztam jó sokáig, én elküldtem a pasikat magam körül mert számomra nem kellett, ez a fajta kísérletezés. Van akinek kell, másnak nem. Lehet te vársz amíg vársz. Pont most beszélek egy fiúval, akivel egy iskolába jártam. Ő most lett 21éves és 20. éve végéig nem volt egy barátnője se. Szerelmes volt, olyanba akinek volt pasija, de így járt. Most meg tök boldog egy lánnyal aki kiegészíti.

Az én kedvenc uncsitesómnak, már már nővérkémnek sem volt barátja 19 éves koráig, most meg már vőlegénye van. Aki majdnem olyan jó arc, mint az én párom. Nevet
Másrészt az én gimnáziumi legjobb barátom, egy kis hősszerelmes típus volt (és cuki fiú is így. 13 éves koromban még szimpi volt nekem is küllemileg, míg meg nem láttam az orrából kilógó szőrszálat aminek köszönhetően teljesen igaz fiú lány barátság alakult ki köztünk), vagy 5 évig tepert egy leányzó után mikor az végképp megsértette egy butasággal, némi regenerációs idő után most viszont tényleg sikerült egy csodás lánnyal összejönnie. Nem tudom ezt miért írtam le. Csak szeretem a happy endet. ikszdé

mert hogyan adjak épkézláb magyarázatot, ha őszintén elmondaná az ember, h figyi összejöttünk jó volt, de nem te vagy az ami hiányzott az életemből, akkor még képesek és meg is ölnek...
Pedig szerintem az lenne a normális, ha korrektek lennének a srácok. Na mind1. Szerintem sok más lány is így gondolja.
Bár velem csak egyszer szakítottak szal nem tudhatom. xD
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 25, 23:48:06 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1412 Dátum: 14 feb 25, 23:46:07 »

Akkor miért csajoznak folyamatosan, ha úgysem az igazit keresik?
Fajfenntartási ösztön...
A kanok (erre a szóra érzékenyek kedvéért a férfiak) szeretik jól érezni magukat szexuálisan.  Nevet
Ezt a rengeteg tapasztalatod mondatja veled vagy a sok évi magány?
Belülről fakad.  Nevet Ez a meggyőződésem a dologról és ennyi.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #1413 Dátum: 14 feb 25, 23:49:22 »

Nekem elég érdekes szerelmi életem van... Konkrétan nincs, nem is volt.
Lehet, hogy genetikai hulladék vagyok, akit nem hajt a fajfentartási kényszer, vagy szimplán Haku Nevet

A lustaság nem létezne, én se lennék.

Ayu, ez aztán az inception.

Ultimate Duma topik kil.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 25, 23:51:04 írta Haku » Naplózva

kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #1414 Dátum: 14 feb 25, 23:52:25 »

Akkor miért csajoznak folyamatosan, ha úgysem az igazit keresik?
Fajfenntartási ösztön...
A kanok (erre a szóra érzékenyek kedvéért a férfiak) szeretik jól érezni magukat szexuálisan.  Nevet
Ezt a rengeteg tapasztalatod mondatja veled vagy a sok évi magány?
Belülről fakad.  Nevet Ez a meggyőződésem a dologról és ennyi.
A tapasztalat hiányát betömködted szappanoperák nézésével fogadjunk Gondolkozik (a naruto is ide sorolandó: szappanopera)
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1415 Dátum: 14 feb 25, 23:54:09 »

HQ meg kell jegyezzem. hogy azét a ˜történelem mutatott már vicces dolgokat a szerelmi életedben. Durci
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1416 Dátum: 14 feb 26, 00:02:22 »

Most az előbb Chakra nevét olvastam Chaknának.  Nevet
Ide is eljutottunk.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1417 Dátum: 14 feb 26, 00:08:22 »

Nálam ez még csak fordítva sikerült.
Amúgy fönti nevek között vagy avatarjánál chat közben?
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1418 Dátum: 14 feb 26, 00:10:07 »

Ultimate Duma topik kil.

Ettől függetlenül az a Satsuki cp még mindig istentelenül bitang k*rva jó ><
Naplózva


Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #1419 Dátum: 14 feb 26, 00:11:29 »

HQ meg kell jegyezzem. hogy azét a ˜történelem mutatott már vicces dolgokat a szerelmi életedben. :e

Tagadok, bármiféle intim kapcsolatot, amit nem alkohol befolyására létesítettem. xD
Ő jó volt, kellett a kicsiny lelkemnek, de még egy hasonló terrorizálásnak nem tenném ki a környezetem. :D
Itt még megvannak a Klettás p.ü.-k, nagyon viccesek. xD

Kichigo, imádom az avád. Rukia bankai? <3

Köszi Lew, Satsuki mindenképp jó <3
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1420 Dátum: 14 feb 26, 00:12:35 »

http://www.buzzfeed.com/anitabadejo/hungarian-foods-the-world-should-know

Tyű, de éhes lettem...

Idézet
Saphira ez aranyos kijelentés volt. Ezek szerint te a szerelem első látásban hiszel ^^ aranyos. Tény, hogy van valami fura kémia de ez nem feltétlen egyböl jön elég egy véletlen olyan pillantás a lány/fiú szemében amikor összenéznek és valami szokatlan módon érzi a srác (csak ezt az oldalt tudom elmagyarázni, mivel fiú vok..), hogy kell akarom, pedig előtte nem biztos hogy érdekelte érzelmileg. Nyilván kell egy külső alapján lévő kölcsönös szimpátiának lennie, de mégis ami ekkora vágyat kitud váltani még a mai napig nem jöttem rá pontosan mi, de még mindig előtudja hozni belőlem a kisszerelmem ezt az ösztönös valamit.. nagyon érdekes

Nem tudom, hogy mit írsz itt, mert nem használsz központozást, és így nincs kedvem az első mondatnál tovább olvasni. De nem, nem a "szerelem első látásra"-ban hiszek. Vagyis de, már első látásra tudom, hogy lesz-e valami vagy nem. Viszont szerintem, ha valakivel először találkozom, akkor nem az az első, hogy a srác megkérdezi, hogy járunk-e. Ez a kérdés többnyire később merül fel, és ha akkor azt mondom, hogy nem, akkor az úgy is van, sőt ha ő utasítana el engem, mert nagy rajongója lennék, aki nem bír róla leszállni, azt is elfogadnám.

Idézet
Hogy lehet az hogy csak Zitát piszkálják állandóan? Amúgy mivel tudnak hetente többször felidegesíteni?

Jaj, mintha nagyon meghatná a kis szívedet zita sorsa. Te is leszartál, amikor életem egyik legnagyobb mélypontján voltam (van ilyen kifejezés?), szóval ne szólj bele, hogy más kit bánt. Majd zita egyszer tudatára ébred és jól elküld a francba, nem szorul védelemre.  
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 26, 00:13:26 írta Saphira » Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1421 Dátum: 14 feb 26, 00:19:46 »

HQ meg kell jegyezzem. hogy azét a ˜történelem mutatott már vicces dolgokat a szerelmi életedben. Durci

Kichigo, imádom az avád. Rukia bankai? <3

Köszi Lew, Satsuki mindenképp jó <3

Köszönöm. Pirul
Igen Bankai,bár még nem tudni hogy hogyan fog kinézni.
Nagyjából ilyennek képzeltem.Remélem hasonló lesz kacsint
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 26, 00:21:14 írta K ichigo » Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #1422 Dátum: 14 feb 26, 00:21:46 »

Holnap (vagyis ma) csak megtudjuk.

Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1423 Dátum: 14 feb 26, 00:22:11 »

Köszi Lew, Satsuki mindenképp jó <3

Avatarodon felbuzdulva váltottam én is Nevet most már avatar tesók vagyunk  Kúl
Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1424 Dátum: 14 feb 26, 00:22:53 »

Ah, szeressük ezeket a finom ételeket!
Naplózva


Oldalak: 1 ... 93 94 [95] 96 97 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin Š 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!