24 jún 26, 18:31:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1060287 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1395 Dátum: 14 feb 25, 23:23:23 »

Meg mit vársz, mit csináljanak? Hívjanak el operába? Menjenek el veled könyvtárba? Szerintem ilyet nem várhatsz el tőlük...
Jah, mert ezt csinálja az aki "ért a nőkhöz". Jaj Detty, ilyet ne találj már ki.
Zita szerintem (javíts ki ha tévedek) arra gondolt. Hogy nem szenyózik vele, meghúzza a haját, hanem elhívja egy moziba, vagy iskola után, egy parkba, csak beszélgetni. Esetleg idővel meg fogja a kezét, vagy megkérdezi, adhat neki-e csókot, vagy puszit.
Sok lány, ha egy fiú így közeledne, kinevetné, pedig abban a korban, aranyos és kedves, hogy nem letámadja s azt mondja: gyere baba, d*gjunk, hogy ne legyünk szüzek."
Naplózva


Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1396 Dátum: 14 feb 25, 23:23:29 »

Akkor miért csajoznak folyamatosan, ha úgysem az igazit keresik?
Fajfenntartási ösztön...
A kanok (erre a szóra érzékenyek kedvéért a férfiak) szeretik jól érezni magukat szexuálisan.  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1397 Dátum: 14 feb 25, 23:24:53 »

Akkor miért csajoznak folyamatosan, ha úgysem az igazit keresik?

Mert jólesik, én sem azért találkozgattam fiúkkal 15-16 évesen mert azt akartam, hogy majd vegyenek feleségül. Igaz, hogy úgy alakult, hogy 16 évesen találkoztam a párommal és már 4 éve húzzuk együtt, de ha nem lenne túlzottan azonos az élethez való hozzáállásunk szerintem még akadt volna pár srác az életemben akiben a szórakozást keresem, nem pedig azt akivel leélem az életem.
Teszem hozzá még az sem biztos, hogy a jelen párom lesz az én életemben az igazi, bármikor beeshet a krach, bár nem úgy néz ki jelenleg, hogy valaha is be fog, de jobb félni mint megijedni. Pláne amilyen házsártos vagyok. ikszdé Annyi azonban, biztos, hogy azért vagyunk most is együtt mert jól érezzük magunkat a másikkal, nem pedig azért, hogy az esküvőt tervezgessük. Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1398 Dátum: 14 feb 25, 23:26:59 »

Hogy lehet az hogy csak Zitát piszkálják állandóan? Amúgy mivel tudnak hetente többször felidegesíteni?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #1399 Dátum: 14 feb 25, 23:27:07 »

Olyan állatiasan írtad meg ezt az utolsó hsz-t, Ayumi, hogy elfogott a hányinger. Komolyan. 15-16 évesek fiúkról volt szó, akik akármilyen nagyfiúnak is hiszik maguknak, hogy így szex úgy szex, felelősséget már nem vállalnak érte.
Amit Minagi írt, az valóban beválósabb. Mosolyog

Sok lány meg azért pasizik, mert szeretné, ha szeretnék. Nyugodtan kapják meg maguk mellé a fiújukat.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #1400 Dátum: 14 feb 25, 23:27:43 »

Mini, nyilván szerintem tudod, hogy én abszolút nem ezt gondolom "nőkhöz való értésnek". Csak felhoztam egy durvább példát, hogy kicsit hatásosabban átjöjjön a mondandóm. Nevet Plusz, Zita tudtommal szereti a könyveket, ezért volt merszem könyvtárral példálózni. ikszdé Nyilván nem baj, nem azért írtam.. Mosolyog

Szabi, piszkálhatunk téged is. Pojén
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 25, 23:31:45 írta hanii » Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #1401 Dátum: 14 feb 25, 23:28:25 »

Minagi, pontosan így értettem. Mosolyog

Köszönöm  válaszokat. Akkor csak én vagyok ilyen hülye, hogy nem fiúzok 17 évesen. smirksweat

Mert nem tartozok a csordába?

Már az is baj, hogy szeretek olvasni? Mi ez itt, a középkor?
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 25, 23:30:07 írta zitagirl » Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #1402 Dátum: 14 feb 25, 23:28:59 »

A duma topic utóbbi pár oldala legalább 20 pontos IQ csökkenést okozott nálam, remélem, nem maradandóan. Inkább megyek aludni.  Nevet
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1403 Dátum: 14 feb 25, 23:31:10 »

Akkor miért csajoznak folyamatosan, ha úgysem az igazit keresik?
Fajfenntartási ösztön...
A kanok (erre a szóra érzékenyek kedvéért a férfiak) szeretik jól érezni magukat szexuálisan.  Nevet
Ezt a rengeteg tapasztalatod mondatja veled vagy a sok évi magány?


Nyugodtan Detti. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #1404 Dátum: 14 feb 25, 23:31:26 »

Lehet nem egyértelműen fogalmaztam nemtudom, de nyilván van olyan helyzet amikor nincs más csak a beletörődés, de nőknél azért nem olyan egyértelmű közel sem, hogy ki kéreti magát és ki utasítja el élből a közeledést, vagy mondjuk fél stb... Tény illetve valószínű én azért gondolkozok így mert eddigi 23 életévem alatt egyszer utasítottak vissza illetve egyszer dobtak csak.. most abba ne menjünk bele mennyi barátnőm volt, meg milyen kapcsolataim van aki tud párról főleg azért ne xD.. de végül egyetlen egy lány volt akiért tényleg küzdenem kellett és vele vagyok 5 éve és úgy ismerem mint a tenyerem. Mondjuk, ha akkor annyiban hagyom a dolgot és engedek az elutasításnak az egész életem elcseszett üres vacak lenne... szal igazam van az esetek nagyobb részében jobb kitartó férfinak lenni, meg nem csak a párkapcsolatok terén kell elutasítani a NEM-et.

Saphira ez aranyos kijelentés volt. Ezek szerint te a szerelem első látásban hiszel ^^ aranyos. Tény, hogy van valami fura kémia de ez nem feltétlen egyböl jön elég egy véletlen olyan pillantás a lány/fiú szemében amikor összenéznek és valami szokatlan módon érzi a srác (csak ezt az oldalt tudom elmagyarázni, mivel fiú vok..), hogy kell akarom, pedig előtte nem biztos hogy érdekelte érzelmileg. Nyilván kell egy külső alapján lévő kölcsönös szimpátiának lennie, de mégis ami ekkora vágyat kitud váltani még a mai napig nem jöttem rá pontosan mi, de még mindig előtudja hozni belőlem a kisszerelmem ezt az ösztönös valamit.. nagyon érdekes Gondolkozik ja és ilyet még csak hasonlót sem éreztem soha senki másnál, ezt vagy elhiszitek vagy nem, de képes lennék mindent feladni bármikor újra és újra ha kell, azért hogy őt magam mellett tudjam.

12 új válasz... remek nem olvasom el sry
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #1405 Dátum: 14 feb 25, 23:33:14 »

Minagi, pontosan így értettem. Mosolyog

Köszönöm  válaszokat. Akkor csak én vagyok ilyen hülye, hogy nem fiúzok 17 évesen. smirksweat

Mert nem tartozok a csordába?

Már az is baj, hogy szeretek olvasni? Mi ez itt, a középkor?

Igen ezek itt mind ki lettek jelentve, hogy hülye vagy, mert nem tartozol csordába. Bár az, hogy valakinek ebben a korban párja van miért csordaság nem tudom, de én örömmel és büszkén állok be a birkák közé akkor. 
Az utolsó mondat meg honnan jött? Áh... nem értem én ezt már. A semmiből megsértődni jó dolog.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 25, 23:33:56 írta CrazyCat » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1406 Dátum: 14 feb 25, 23:34:12 »

Erről az egész 'nem"-es témáról ez jutott esezmbe.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=7BJEYqylhEk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=7BJEYqylhEk</a>
AMivel zárom is.
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #1407 Dátum: 14 feb 25, 23:35:50 »

Nem sértődtem meg. Többször kéne használnom smilyt.

Én a fiúkra értettem a csordát, akik folyamatosan hülyéskedbek a nem jó értelemben. Azért piszálnak, mert nekem nem tetszik a viselkedésük.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 25, 23:36:58 írta zitagirl » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1408 Dátum: 14 feb 25, 23:38:22 »

Én sem fiúztam jó sokáig, én elküldtem a pasikat magam körül mert számomra nem kellett, ez a fajta kísérletezés. Van akinek kell, másnak nem. Lehet te vársz amíg vársz. Pont most beszélek egy fiúval, akivel egy iskolába jártam. Ő most lett 21éves és 20. éve végéig nem volt egy barátnője se. Szerelmes volt, olyanba akinek volt pasija, de így járt. Most meg tök boldog egy lánnyal aki kiegészíti.
Naplózva


Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #1409 Dátum: 14 feb 25, 23:38:49 »

Ez nagyon edi ellenpelda! Csak ha mar zaklatas az mar rossz, regen rossz.  Gondolkozik
Naplózva

Oldalak: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!