24 szep 27, 22:54:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 91 92 [93] 94 95 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1169281 alkalommal)
0 Felhasználó és 163 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1380 Dátum: 14 feb 25, 23:06:34 »

Mert szeretné ha vki szukának hívná?
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #1381 Dátum: 14 feb 25, 23:09:08 »

Az a baj, hogy még 15-16 évesen a letöbb fiú nem tudja, hogy miként kéne viselkedni a lányokkal. A nem-et meg nehezen viselik.
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #1382 Dátum: 14 feb 25, 23:10:40 »

Miért, hogyan kéne viselkedniük a lányokkal? De most komolyan.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1383 Dátum: 14 feb 25, 23:12:58 »

Még gyakorolnak.  Nevet
 
Idézet
A nem-et meg nehezen viselik.
Majd hozzászoknak.  kacsint
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #1384 Dátum: 14 feb 25, 23:13:18 »

Pl. nem egyből felidegesíteni, csak mert menőnek tartja? Normálisan beszélni és viselkedni vele.
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #1385 Dátum: 14 feb 25, 23:14:58 »

Azert szerintem a nemet mindenki nehezen viseli :s
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1386 Dátum: 14 feb 25, 23:15:27 »

Zita, később is nehezen viselik el.  Hümm-hümm Viszont említettem már a tökön rúgást, vannak helyzetek mikor csak ezt tudod használni. Nevet Velem előfordult.
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1387 Dátum: 14 feb 25, 23:15:51 »

Nem tudom 15-16 évesen miért kéne tudniuk a srácoknak hogyan kell viselkedni a lányokkal, akkor még az emberek legnagyobb része nem az igazit keresi az életében (főleg a fiúk közt, hisz a legtöbb lány ilyen korban amúgy is az idősebb fiúk társaságát keresi). Huszonévesen meg az ember nyilván nem fog összejönni gyökerekkel, valamint megtanulja elkerülni őket, ha csak nem maga is ezen kategóriába tartozik. szerintem
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #1388 Dátum: 14 feb 25, 23:16:36 »

Nemtudom Zita, te milyen fiúkkal vagy körülvéve, az én környezetemben bőven megtalálható nem egy rendkívül érett gondolkodású 15-16 éves srác.. De egyébként nekem ezek a túl komoly, érett srácok nem is igazán jönnek be. Zita, szerintem egy kis gyerekes viselkedéstől igazán nem kellene elriadnod. Lehet, hogy te értelmesebb vagy mint ők, de azért mégiscsak egy korosztály, hasonló a gondolkodásmódotok is.
Meg mit vársz, mit csináljanak? Hívjanak el operába? Menjenek el veled könyvtárba? Szerintem ilyet nem várhatsz el tőlük... Nevet Pontosan jól tudod, hogy milyenek a mai fiúk, még ez az "érettebb" kategória sem fog ilyen lépést tenni.
Amúgy meg már nem azért, de ez a felidegesítés dolog nekem gyanús. Mégsem óvodában vagyunk, hogy egymás haját ráncigálva meg egymás piszkálásával fejezzük ki a tetszésünket.. Nem lehet hogy más van a dolog mögött?
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #1389 Dátum: 14 feb 25, 23:18:17 »

Akkor miért csajoznak folyamatosan, ha úgysem az igazit keresik?

Zita, később is nehezen viselik el.  Hümm-hümm Viszont említettem már a tökön rúgást, vannak helyzetek mikor csak ezt tudod használni. Nevet Velem előfordult.
Ha nagyon eldurvul, akkor majd bevetem ezt.

Nem ilyeneket várok el persze, de osztályomban van összesen 3 fiú, akikkel tudok normálisan csevegni és ők is eléggé kiközösítettek a "csordából".
Amúgy nem írom le őket, mert azért van nekik eszük, csak szeretik a hülyeségre használni.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 25, 23:23:12 írta zitagirl » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1390 Dátum: 14 feb 25, 23:19:05 »

Szerintem zitának az a baja, hogy nem húznak rá zsákot, és nem kövezik meg, ha férfi hozzátartozó nélkül utcára lép. Sőt még kerékpározni is engedik.
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #1391 Dátum: 14 feb 25, 23:19:58 »

zitagirl, a kalandok és a tapasztalatok miatt. Ez annyira nem bonyolult, szerintem...

Juj, haniii, ezek az ötletek Nevet Engem tuti riasztana, ha valaki el akarna vinni könyvtárba. Pláne ilyen randi szinten. ikszdé

Saphira, ez... ikszdé
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #1392 Dátum: 14 feb 25, 23:21:01 »

Amikor a baratommal osszejottunk 15 evesek voltunk, akorul toltottuk es vele megsem volt ilyen jelkegu problema. Sot sok fiu tanulhatna tole. (nem felvagni akarok, csak noverem idosebb baratjai, messze nem voltak olyan gondoskodoak. Durci)
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #1393 Dátum: 14 feb 25, 23:22:28 »

Szerintem zitának az a baja, hogy nem húznak rá zsákot, és nem kövezik meg, ha férfi hozzátartozó nélkül utcára lép. Sőt még kerékpározni is engedik.

Most ez az előbbi téma miatt hoztad fel? Nevet
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #1394 Dátum: 14 feb 25, 23:22:55 »

Kalandvágy, tapasztalatszerzés, stb... Nevet Egyébként mamám szerint ebben a korban épp ez a lényeg, nem a hosszútávú kapcsolatok. Szóval miért is ne csajozzanak?

Cat, szerintem én nagyot néznék. Egyszer volt egy srác, aki étterembe hívott volna meg (első randi alkalmával), már egy ilyenen is csodálkoztam, annyira nem jellemző ez az egész. Nevet Igaz, nem is mentem el vele, de nem az étterem miatt, a sráccal volt problémám.. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 91 92 [93] 94 95 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!