24 jún 26, 18:25:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 559 560 [561] 562 563 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1060273 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8400 Dátum: 14 máj 06, 21:00:58 »

Ott ahol a magyar lakosság aránya több mint 20% nem, hogy lehet, de szerintem kötelező is.

Amúgy szerintem már említettem, hogy édesanyám börtönben dolgozik és az államnak vannak az ott dolgozók pihenésére szánt wellness szolgáltatással rendelkező helyek, amik ünnepekkor, nyáron az egész családot befogadják barátomat is aki Magyarországról származó magyar és már pár szót beszél szlovákul, mint a köszönöm, de nem sokat is el vittük már párszor magunkkal és sose volt gond abból, hogy magyarul beszélünk pedig ezek a helyek mind a helyekben vannak.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 06, 21:11:02 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8401 Dátum: 14 máj 06, 21:12:50 »

Szóval nem tettek rosszabbat, mint a reformkori magyarság. Mit jelent ez? Menjünk sírni az EU-ba az elszlovákosítás miatt, hm. Nevet

Stadion-VIP szektorban korlátlan mennyiségű ingyen pogácsát lehet enni. Van ennél csábítóbb ajánlat? ikszdé Csak akkor nem mennek a családok meccsre, ha nincs pogácsa.
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8402 Dátum: 14 máj 06, 21:34:14 »

Egyébként mióta "sláger" volt nem nagyon foglalkoztam a dolog követésével, főleg nem az utóbbi évekbe, de én őszintén szólva észre sem vettem a tv. életbelépését.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #8403 Dátum: 14 máj 07, 07:18:35 »

(3) A kötelezett köteles megtéríteni a jogosultnak a késelemből eredő, pénztartozás esetén a késedelmi kamatot meghaladó kárát, kivéve, ha a késedelmét kimenti.

Valaki magyarázza már el ez pontosan mit jelent mert baromira nem tudjuk rendesen megfejteni. ikszdé Vagyis pontosabban a végét. Olyan mókás ez az óra... Szerda reggel azt se tudjuk hol vagyunk nemhogy bármit megmegfejteni. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 07, 07:22:31 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8404 Dátum: 14 máj 07, 08:25:58 »

Ebben konkrétan melyik rész nem érthető?
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #8405 Dátum: 14 máj 07, 08:27:41 »

Szerintem azt jelenti a vége, hogy ha a kötelezett meg tudja magyarázni, hogy miért késett a fizetéssel akkor nem kell fizetnie. Vagyis kell fizetnie, de késedelmi kamatot nem.  Nevet Ha meg mégsem akkor majd jön vmi nagyokos és megfejti neked vagy pedig egy kellően nagypofájú vki, aki mindenkire ráerőlteti, hogy azt jelenti amit ő mond.  Nevet
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8406 Dátum: 14 máj 07, 08:36:41 »

seva neeeeeeeeeee teljesen rossz amit mondasz.  ikszdé

Mert késedelmi kamatot pénztartozás esetén akkor is fizetni kell ha a késedelmét kimenti. A késedelmi kamatot meghaladó kár alól mentesül pénztartozás esetén, ha sikerül kimentenie a késedelmét.

Az első fordulat pedig, ha késedelemből kára származik a jogosultnak, akkor azt meg kell térítenie a kötelezettnek, kivéve ha ki tudja menteni késdelemét. És ez nem a pénztartozásra vonatkozik az első fordulat.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 07, 08:38:11 írta Syzygy » Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #8407 Dátum: 14 máj 07, 08:43:23 »

Konkrétan a kimentés rész nem világos hogy az mit takar, biztos már hallottam de egyszerűen nem ugrik be és ez most zavar. A többi része világos, de amúgy köszönöm a segítséget.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 07, 08:44:13 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #8408 Dátum: 14 máj 07, 09:01:38 »

Gáz voltam, I admit it.  Nevet
De van egy rész, ami még nem világos, de most már hagyom inkább.  Gondolkozik smirksweat ->hasonlóság elkerülése
Bár lehet mégis értem.
Utálom ezt a hetet és a szar roma workshop szervezést.  Neeem
Naplózva


Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #8409 Dátum: 14 máj 07, 09:02:19 »

Konkrétan a kimentés rész nem világos hogy az mit takar

Fájl > Mentés
Vagy CTRL + S.

Ne higgy senkinek! Ez a helyes válasz!!44!4!
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #8410 Dátum: 14 máj 07, 09:12:20 »

Köszönöm Nagyi a szakszerű segítséget. XDDDDD Elmondtam a tanárnőnek és értékelte a szellemességet. Pojén Mondjuk okosabb ezzel nem lettem ilyen téren. És most még meg is fog szívatni a tanár, hogy év végén 5-öst kapjak... Mire vállalkoztam nem vagyok normális.

Seva, roma workshop? Te jó ég nem irigyellek.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 07, 09:41:11 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8411 Dátum: 14 máj 07, 09:30:49 »

http://www.hirado.hu/2014/05/07/csapatokat-allomasoztathat-a-nato-kelet-europaban/

Jönnek az ideiglenesen hazánkban állomásozó amerikai csapatok?
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8412 Dátum: 14 máj 07, 09:56:41 »

Amennyiben személyesen nincsenek teendőim velük kapcsolatban, nem érdekel.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8413 Dátum: 14 máj 07, 10:01:23 »

Gman az a komformista kispolgár, aki nem képes egy lépésnél előbbre látni a sakktáblán.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8414 Dátum: 14 máj 07, 10:06:38 »

És a kezdésnél se a királlyal volt egy sorban. ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 559 560 [561] 562 563 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!