24 szep 27, 22:52:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 560 561 [562] 563 564 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1169256 alkalommal)
0 Felhasználó és 171 vendég van a témában
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #8415 Dátum: 14 máj 07, 10:11:11 »

Köszönöm Nagyi a szakszerű segítséget. XDDDDD
Nincs mit! Ahol tudok, segítek! ikszdé

Jönnek az ideiglenesen hazánkban állomásozó amerikai csapatok?
Remélem a csapatok között lesz Chicago Bulls is. *.*
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8416 Dátum: 14 máj 07, 10:25:23 »

Nem is értem, miért vagyunk NATO-tagállamok. Milyen előnyünk származott belőle?
Ide ne jöjjenek. Első világháború a gyarmatok újraelosztásáról szólt, az égvilágon semmi közünk nem volt hozzá, de azt is mi szoptuk meg a legjobban.

gman, az a baj, hogy van hozzá közöd, mert te vagy a paraszt a sakktáblán. Vilike meg még annál is esetlenebb. A parasztot fogják leütni először, ő a legfeláldozhatóbb.  Nyelvesít

Kár, hogy már megint Európában van feszültség az oroszok meg az amerikaiak miatt. Pedig porig bombázhatnák már végre az USA-t is, hogy megtudják, mi is igazából a háború. Lesütöttszemek
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8417 Dátum: 14 máj 07, 10:34:53 »

Ja, elég zavaró, hogy ezek ketten mindig itt akarják lejátszani a meccseiket. Mondjuk Vietnamban is megtették, meg másfelé is, de a döntőt Európában akarják jól láthatóan. És majd jól megszívjuk miatta.

USA-t meg lehet egyszer még lebombázzák, csak azt nem az oroszok meg a kínaiak fogják, hanem ők maguk.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8418 Dátum: 14 máj 07, 10:37:57 »

Az alattunk lakók megint előbb patkolnak el.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8419 Dátum: 14 máj 07, 10:38:23 »

A gyarmatok újra felosztása csak egyik célja volt a háborúnak, tekintve attól, hogy minden hadviselő félnek voltak "imperialista" céljai.

Oroszoknak: Fekete tengeri uralom Törökország felosztása, balkáni uralom.

Németeknek: Egy Mitteleuropa létrehozása kvázi EU lett volna belőle csak fegyverekkel és nem gazdasági kényszerítőeszközökkel ki tudja melyik a jobb.

Angoloknak meg kellett akadályoznia a német flotta építést.

Franciáknak reváns + európai hegemónia

Szerbeknek ott a nacionalizmus, románoknak erdély bekebelezése

Monarchiának pedig pont fegyveres leszámolás a szerbekkel hogy a birodalom egyben maradjon

de ezek most csak kiragadott példák, és akkor még nem is említettük a  zsidókat a háttérben akik izraelért belerángatták az USA-t. :v  Meg a uralkodó rétegek eltüntetése.

Sok minden volt ott a gyarmatokon kívül, és volt közünk hozzá Közép Európai hatalmi viszonyokat tekintve.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 07, 10:39:21 írta Syzygy » Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #8420 Dátum: 14 máj 07, 14:32:20 »

Masashinak igaza volt!!! https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/1911658_703157159726485_2143902880821071702_n.jpg léteznek  Nevet

Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8421 Dátum: 14 máj 07, 14:49:46 »

és milyen cukik  Pirul tényleg igaza volt

am sose fogom megérteni az embereket akik szánsavmentes ásványvizet isznak és nem hajlandóak csapvizet inni
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8422 Dátum: 14 máj 07, 14:51:59 »

Sajnálom, hogy nem értesz meg. Szomorú Miért is?
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #8423 Dátum: 14 máj 07, 15:15:33 »


Egész kis aranyos, vigyük hazaa. Pirul ikszdé

Noé, pedig szerintem nem bonyolult dolog, sok az ilyen ember, lehet nem szeretik a csapvíz "mellékízét." Vagy nem tudom.

1 hónap után rászántam magam, hogy elmenjek a szemészetre és kiderült, hogy allergiás vagyok... a nyulamra. ööööö Ezt hívják burkoltan sz*pásnak. Apu már egyből: főzzünk belőle pörköltet!
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8424 Dátum: 14 máj 07, 15:17:57 »

Sóval te is inkább szomjan halnál minthogy igyál egy kis csapvizet? Igazán érdekes. (Mert szobatársam az előbb pont azt jelentette ki egyik ismerősének, hogy tegnap szomjan halt volna, ha az nem ad neki kölcsön egy üveg mentes vizet. Jaj és teát sem szokott inni.)

Egyébként azért nem mert tény, hogy a szénsavas ásványvíznek nagyobb a szomjoltó hatása így, ha már külön fizetek érte akkor inkább szánsavasat iszok. Persze olyan emberek esetben megértem, hogy valaki csak szénsavmentes ásványvizet iszik, ha alapból nem iszik szénsavas italokat, de annál nem aki egyébként literszámra önti magába a kólát.

Igen vannak helyek ahol rosszízű a csapvíz, de valahol meg különösen jó.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 07, 15:20:00 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8425 Dátum: 14 máj 07, 15:26:43 »

Egy szóval sem mondtam, hogy inkább szomjan halnék. Ha éppen döglődnék a szomjúságtól, akkor még a patakvizet is meginnám. De mivel nem vagyok ilyen helyzetben, és megtehetem, hogy vegyek nekem tetsző ásványvizet, így azt iszom. Nem is értem a logikádat, meg ezt a heves kioktatást, hogy csak az jó, amit te csinálsz.

Én például nem szeretem a szénsavasat, semmi értelmét nem látom a kis bubiknak, a fogam sem bírja, és a szomjamat sem oltja jobban. Egyébként sem csak azért kell inni, hogy a szomjad oltsd, hanem hogy vízhez jussanak a sejtjeid, szóval minek becsapni a szervezetet?
Mindenki igyon azt, amit akar, és kész.

Ennyi erővel én meg azokat nem értem, akik cigiznek, és akaratosan tönkreteszik a testüket. Ismerős?
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 07, 15:28:12 írta Saphira » Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8426 Dátum: 14 máj 07, 15:33:11 »

Persze, hogy ismerős. Pont azt mondtam, hogy azzal nincs bajom ha valaki alapból nem iszik szénsavas italokat, valaki pl. egészségügyi okokból nem is teheti. Mikor fáj a torkom én sem iszok szénsavasat, de ásványvizet szoktam. Igazából csak a kijelentés miszerint, "ha nem iszik szénsavmentes ásványvizet szomjan halna" mosolyogtatott meg.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 07, 15:41:05 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8427 Dátum: 14 máj 07, 15:43:19 »

Nagyon sokáig utáltam a szénsavas vizet, azután megszoktam és most már teljesen mindegy. Bár mivel nem iszom szénsavas italok egyáltalán, ezért a mentest pickelem általában.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8428 Dátum: 14 máj 07, 15:54:48 »

Én megiszom simán a szénsavas és a szénsavmentes ásványvizet is, meg a csapvizet is. Egyikkel sincs semmi bajom se. Mondjuk venni csak szénsavas ásványvizet szoktam, mert azt szeretem a legjobban.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #8429 Dátum: 14 máj 07, 15:57:27 »

Én az enyhén szénsavasat szoktam inni, a rendes szénsavasat legtöbbször palacsintába szoktam csak használni. Csapvíz meg szerencsére Vecsésen elég jó, szóval arra nem lehet panasz.

És a sörrel mi a helyzet?  Azt se iszol (már)?  Noexpression Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 07, 15:59:07 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Oldalak: 1 ... 560 561 [562] 563 564 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!