24 szep 27, 08:11:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 162
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Könyvek, képregények  (Megtekintve 396072 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1395 Dátum: 12 máj 22, 14:34:11 »

Én utálom Dany-t és remélem a saját sárkányai fogják felfalni...
Havas Jon-t szeretem...asszem őt minden lány szereti. Igazából a Stark famaliát úgy majdhogynem amblokk szeretem. Arya néha idegesít a marhaságaival, meg a nagyképűségével, de viszont nagyon jól kiadja a kisgyereket aki azt hiszi felnőtt szindrómát.
Naplózva
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #1396 Dátum: 12 máj 22, 14:39:45 »

Én 3 hónap alatt nyírtam ki a 4 kötetet.

Ha jól értelmeztem a párbeszédeket, akkor Theonról annyit tudunk, hogy eltűnt. Mivel senki sem tudta megerősíteni, hogy meghalt, ezért néhányan azt suttogják, hogy nyugodtan megléphetett valamilyen módon. Ha jól tudom, akkor a Sárkányok táncában még találkozunk vele, sz'al halál kizárva.

A szereplőket nagy részét csípem, de van 1-1 drasztikus változás, amely teljesen kiborít (Mint Jon a 4. kötet elején) és legszívesebben én csinálnám ki őket. A kedvencem meg... nem is gondolkodtam el ezen, talán  Arya meg Bran mellett tenném le a voksom.
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1397 Dátum: 12 máj 22, 15:03:54 »

Theont a 3. vagy 2 részben ölik meg, amikor leég Deres...emiatt  momentum miatt nem sajáltam annyira xD

Kedvencem? Sandor Cleagne örökre:D Legeslegjobb karakter az egész könyvben, reménykedek, hogy még él...(úgysincs akkora mázlim..) Aztán... Sansát immár bírom én is, Arya... sokan fanolják, én is bírom, de nem túlzottan. Danyvel szintén így vagyok, Khal Drogot azt bírtam.. na meg Tyrion meg Jaime powaaa:DDD Őket szeretem még.
A Starkok közül Nedet eléggé bírtam, de a feleségét nem. Apropó Catelyn húgát, meg a kattant köykét nem szeretem, főleg a nőt. Meg még...a vörös asszonyt, meg Cerseit, meg a Freyeket, meg akit te is emlegettél, Aes.

Meg a vasemerk közül... Euronról tudm, hogy naagyon nem normálsi, meg gonosz is, de érdekel a karaktere, szóval vele még nincs bajom.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 22, 15:04:43 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #1398 Dátum: 12 máj 22, 15:08:45 »

Nekem egyértelműen Tyrion (bár az apagyilkosság kicsit durva volt tőle), meg Arya. Miután megértettem, hogy miért olyan Jamie amilyen, már nem is volt olyan szörnyen visszataszító karakter, mint az első könyvben. Lehet én sem tudtam volna kiigazodni a sok kötelesség között. Mikor elmeséli, hogy haltak meg a Stark pap, meg Ned bátya, hát az durva volt. A Targaryenek bajnoka a tűz  Szerencse. Jon változása a 4. kötet elején szerintem nem volt olyan drasztikus, inkább felnőtt a feladathoz, amire a társai megválasztották (gondolom nagyot fog nézni Melisandre, mikor mondja neki, hogy fölösleges megégetni a csecsemőt, mert nem Mace-é  ikszdé)
Sabaku, el kell szomorítsalak, de Sandor meghalt. Mondja a vándor papok vezetője, hogy ő temette el. Valaki más kiásta a sisakját és az ő nevében forgatja fel a környék faluit. Nem emlékszem az illető nevére, Jaqen H'ghar társa volt emlékeim szerint.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 22, 15:12:09 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1399 Dátum: 12 máj 22, 15:11:54 »

Tudom, hogy meghalt...  >.<# De azért még reménykedek, hátha csak a pappal beszélték ezt meg..xD Aryától tiszta köcsögség volt otthagyni őt, mert oké, hogy sokszor fenyegette, meg ilyesztő, meg minden de nem bántotta, sőt, megvédte.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #1400 Dátum: 12 máj 22, 15:14:04 »

Nem hiszem, hogy sok mindent tehetett volna érte és különben is meg akarta bosszulni a barátját, akit ketté vágot mosolyogva. Valahol megértem, hogy ott hagyta. Én is csíptem Sandort és csak néztem, hogy így ér véget? De hát ez egy ilyen történet. És pont ezt szeretem benne.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1401 Dátum: 12 máj 22, 16:44:26 »

A szereplőket nagy részét csípem, de van 1-1 drasztikus változás, amely teljesen kiborít (Mint Jon a 4. kötet elején)

Miii? Szerintem Jon pont akkor vállt igazán menővé. Nevet Egy vezérnek ilyennek kell lennie. Btw 5. részben további változások várhatóak. Nevet

Sandor Cleagne örökre:D Legeslegjobb karakter az egész könyvben, reménykedek, hogy még él...(úgysincs akkora mázlim..)

Nyugi, könnyen lehet hogy még él. Simán van rá esély. Ez nem spoiler persze, csak spekuláció, de a neten sokfelé írták, én is utána néztem a szövegben, és sanszos a dolog. Meg persze remélem is. Nevet SanSan forever. Nevet Továbbá neki még szerintem van is szerepe a történetben.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1402 Dátum: 12 máj 22, 16:47:32 »

Addig ahol most járok, szerintem Sansa a legerősebb karakter. Mármint jó hát van akit lefejeztek, meg kilüktek az ablakon meg ilyenek, de azért minden tiszteletem Sansáé.
Naplózva
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #1403 Dátum: 12 máj 22, 17:18:59 »

Miii? Szerintem Jon pont akkor vállt igazán menővé. Nevet Egy vezérnek ilyennek kell lennie. Btw 5. részben további változások várhatóak. Nevet
Jelenleg eléggé ridegnek tűnik a számomra, de lehet, hogy később megint megkedvelem, mint anno Petyrt. Igazából most sem tudom, hogy szívesebben csapnám le, vagy tovább élvezném az elmebeteg játszadozását, de még sok minden megtörténhet.
Sandor meg szerintem sem volt egy hú de gonosz személy, sőt szerintem értékesebb volt mint Robb a halála előtt, mármint mennyit megtett Aryáért, Robb meg csak úgy alacsonyította a legfőbb szövetségeseit, vagy éppen nem tartotta meg az ígéretét, amiért megcsiklandozták egy kicsit. Én egy olyan lehetőséget is elképzelek, hogy a pap elbújtatta őt a kolostorban, míg meg nem gyógyul, aztán majd hirtelen megjelenik és bekavar mindenkinek.  
Azért is szeretem annyira a regényt, mert olyan dolgok is megtörténnek, amik az ember eszébe sem jutnak.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 23, 14:47:50 írta norby-kun » Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #1404 Dátum: 12 máj 22, 21:59:50 »

Az éppen az első könyvön túllévők nevébem mondom, hogy a SPOILERT HÚZZÁTOK ÁÁÁÁT! 
Köszönöm:)

Theonról érdekes volt félszemmel túlpörgetve is megtudni azt, amit és Johnról is talán? hm...

köszesz
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #1405 Dátum: 12 máj 25, 20:23:12 »

Én csak a sorozatot láttam, de a nővérem annyit mesélt már a könyvről hogy lassan kívülről tudom Nevet Nekem egyértelműen Jaime a kedvencem Nevet A 3 és 4. könyvben egy csomót megtudunk róla ezért egyre szimpibb és annak is örülök, hogy már Cerseiel sincsenek együtt a 4.-ben. Meg ne kövezzetek, de én nem szeretem Jont... Aryat még bírom Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1406 Dátum: 12 máj 25, 21:36:38 »

Dehát úgy nagyon nem az igazi, ha nem is olvastad a könyveket... úgy Jont nem szeretni is könnyű  Szomorú csüccs le olvass Durci
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #1407 Dátum: 12 máj 25, 21:48:18 »

Igen is Noemimi-chan olvasok!!! bow  kacsint
Ez egy hosszú projekt lesz Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 25, 22:49:04 írta Lina Lisana » Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #1408 Dátum: 12 máj 26, 09:24:04 »

Röpke félév alatt olvastam ki őket. Szóval nem is olyan hosszú idő és én általában lassan olvasok smirksweat. Egyébként tényleg jobb olvasva, főleg a második könyv után. Nekem most nem tetszenek azok a részek a sorozatban, amiben nem követik a könyvet  Neeem.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1409 Dátum: 12 máj 26, 12:16:33 »

Nekem olyan 2 hónap volt azt hiszem a kiolvasás... elég gyors volt :/ lehet kicsit több, de közben érettségiztem xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 162
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!