24 szep 26, 23:39:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 87 88 [89] 90 91 ... 162
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Könyvek, képregények  (Megtekintve 395249 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1320 Dátum: 11 dec 07, 22:54:38 »

Jah, meghalt méghozzá már évekkel ezelőtt.  Sír Most egy másik író írja a folytatásokat. Állítólag jók lettek ezek a részek is, de csesznek kiadni magyarul. Szomorú Wheel Of Time téren nagyon nagy a nyomor mostanában. :F
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1321 Dátum: 11 dec 21, 15:09:52 »

Kubo Tite Trónok Harca rajongó lenne?  Nevet

A Trónok Harcában ott vannak a  Starkok, akiknek a rémfarkas (direwolf) a címerállatuk.

A Blachben pedig Starrk Coyote. (coyote=prérifarks)

Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1322 Dátum: 11 dec 21, 15:27:01 »

A Starrk nem tudom honnan jött, de a Coyote az biztos, hogy nem onnan van, ha gondolod kifejtem.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1323 Dátum: 11 dec 21, 15:29:06 »

A Starrk a lényeg, mint hozzákapcsolt utalás, nem kell, hogy eleve emiatt legyen prérifarkas is. Szerintem lehet benne valami.  
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1324 Dátum: 11 dec 21, 16:55:00 »

A Blícsben Starrk a magányt képviseli. Magányos farkas.
Am Coyote pofára is beillene a Starrk családba.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1325 Dátum: 11 dec 21, 21:54:33 »

Most láttam, hogy egy RPG játékot is akarnak belőle csinálni. Van is egy trailer:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=cagSl3rgM2Q" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=cagSl3rgM2Q</a>

Mondjuk a grafika azért csúnya egy mai játékhoz képest. Szomorú De így is érdekel, hogy mi lesz belőle.
Naplózva
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #1326 Dátum: 12 jan 06, 15:42:50 »

ha van itt aki ismeri a how i meet your mother-t akk van belöle 3 könyv barney-rol, beszarás  ikszdé
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #1327 Dátum: 12 jan 12, 00:09:37 »

Lenne egy kérdésem azokhoz, akik látták és olvasták is a Trónok harcát. Melyik a jobb variáció, először sorozatot végignézni, majd a könyvet végigolvasni, vagy pedig fordítva? 
Jelenleg a sorozat 6. részénél tartok és a könyvben annál a résznél vagyok, amikor Varys elmondja Nednek, hogy milyen méreggel ölték meg Jont.
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1328 Dátum: 12 jan 12, 08:05:42 »

Szerintem igazából mindegy. Nevet Én a könyvet olvastam előbb, a többség viszont a sorozatot nézte, és utána olvasta a könyvet. Bár a könyvvel kezd inkább, úgy azért talán jobb. Nevet
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #1329 Dátum: 12 jan 12, 16:05:58 »

Én előbb láttam a sorozatot és csak utána kezdtem bele a könyvbe, de úgy is tetszett. Hétfőn fejeztem be a negyedik kötetet és már várom az ötödik megjelenését. Nagyon magával ragadó történetet és szereplőket rakott össze Martin. Meg természetesen a második évadát is várom a sorozatnak.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #1330 Dátum: 12 jan 16, 23:47:43 »

Olvas itt valaki Brant Weeks-től Éjangyal Trilógiát? =)
Én most zúzom a második kötetet, nagyon megfogott az alkotás... alig tudok bármit is csinálni tőle, ha a házban vagyok. xD
Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki szereti a sötétebb fantasy-t.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 16, 23:48:15 írta Den » Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #1331 Dátum: 12 jan 23, 23:17:58 »

Most olvasom A Hobbitot Mosolyog Aranyos könyv, tetszik benne, hogy annyira meseszerű a megfogalmazása Nevet Simán fel lehet olvasni esti meseként is kacsint Bár gondolom ez azért van mert Tolkien a gyerekeinek írta (aztán lehet, hogy a Gyűrűk ura meg a többi könyve is ilyen hangvételű, azokat még nem olvastam szóval nem tudom).
Ha végeztem akkor meg jöhet A Szilmarilok :3
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1332 Dátum: 12 jan 24, 03:43:07 »

Megnyugtatlak a Gyűrűk Ura nem ilyen, ha azt felolvasnád egy kisgyereknek esti meseként, akkor elég sűrűn kapnád a WTF pillantásokat. Nevet

A Szilmarilokat még én se olvastam, de sokat szemeztem a könyvvel a könyvesboltokban. Mosolyog
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1333 Dátum: 12 jan 24, 10:59:51 »

Én "most olvasom" épp a Szilmarinokat, párom meg a Hobbitot. A szilmarinokkal nem igazán haladok jelenleg, egyrészt hát nem olyan lazán emészthető, másrészt most olvasom a Jane Earyt (meg súlyos DBZ függőség is rám tört). Félek nem fogok mindennel végezni szorgalmi időszak kezdetéig, de sebaj olvasgatni majd 1-1 oldalt tudok akkor is naponta pihenés kép, úgy talán nyárig végzek is és jöhet a Sárkányok tánca, mondjuk van egy olyan érzésem, hogy azzal jobban fogok haladni.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1334 Dátum: 12 jan 24, 12:11:40 »

A Hobbit az tényleg egy mese. Nevet De aranyos nagyon. A Szilmarilok jó. Én kétszer is olvastam már. Főleg a númenori részek tetszettek, meg persze Beren és Lúthien története, mert imádom az ilyeneket. A Szilmarilokból ezer jó filmet lehetne csinálni. Mosolyog

Olvas itt valaki Brant Weeks-től Éjangyal Trilógiát? =)
Én most zúzom a második kötetet, nagyon megfogott az alkotás... alig tudok bármit is csinálni tőle, ha a házban vagyok. xD
Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki szereti a sötétebb fantasy-t.

Első kötetet olvastam, az tetszett nagyon. (Bár kissé rossz emlékekhez kötődik, mert akkor olvastam, tavaly előtt év végén, amikor betegen rohadtam otthon, szilveszterkor is.) Jó könyv, majd egyszer sort kerítek a második részre is. ASOIAF fanoknak is tudom ajánlani, mert ez is a durvább, realisztikusabb fantasy kategóriába tartozik.

jöhet a Sárkányok tánca, mondjuk van egy olyan érzésem, hogy azzal jobban fogok haladni.

Bár a kezemben lehetne már. Nevet Sok Jon meg Dany akció. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 87 88 [89] 90 91 ... 162
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!