24 szep 28, 21:10:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 81 82 [83] 84 85 ... 162
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Könyvek, képregények  (Megtekintve 396730 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #1230 Dátum: 11 jún 28, 12:46:09 »

Emennek is vannak "divatfanjai", de szerintem egy világ választja el az Alkonyattól. Mondjuk én csak a sorozatot néztem, de számomra ég és föld a kettő. ^^
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1231 Dátum: 11 jún 28, 12:54:40 »

Hát ha jobb az Alkonyatnál akkor esetleg azt érdemes beszerezni annak aki szereti az ilyen történeteket. Mosolyog
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #1232 Dátum: 11 jún 28, 13:02:21 »

Azt nem tudom, hogy mennyire követi a sorozat az eredeti művet. (annyi biztos, hogy abban a főszereplő lány szőke, a sorozatban meg barna ikszdé) Nekem a könyv is megvan, digitálisan (-.-), de csak az első néhány tíz oldalt olvastam el belőle pont a halmazáttapota miatt. ikszdé Igen. Aki szereti, annak megéri beszerezni, lehetőleg kézzel fogható formában... smirksweat
Naplózva

Hestiana
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 89

Fairy Tail & Fantasy Fan - Selymes Durbincs


« Válasz #1233 Dátum: 11 jún 28, 14:36:59 »

Ha már vámpíros, akkor inkább Darren Shan-féle sorozat. Izgalmas, könnyed hangvételű, humoros, drámai, minden megvan benne ami kell. Se az Alkonyatot, se a Vámpírnaplókat nem olvastam, de nem is tervezem.

Bár az is igaz, hogy:   
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1234 Dátum: 11 jún 28, 18:58:53 »

Már kezd kicsit bosszantani, hogy naponta legalább 10-en megkérdik, hogy mit olvasok.

A másik meg, hogy ennyire sztereotip az emberek körében, hogyha valaki olvas valamit, az csak krimi lehet?

De persze még szoktam kapni egyéb megjegyzéseket is:
"Nem is ismered a betűket."
"Három napja fordítva tartod azt a könyvet."
"Nézd a milyen vastag, csak nem a Biblát olvassa?"
Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #1235 Dátum: 11 jún 28, 19:07:36 »

A "Három napja fordítva tartod azt a könyvet."-nél mangát olvastál, vagy csak simán beléd kötöttek? ikszdé
És miért mondták, hogy nem is ismered a betűket? Ez szimpla gonoszság... -.-

Szerintem nekünk otthon nincs is krimink... Nem nyálaztam át a szekrényt, túl sok a könyv, és egyik sem nekem való, de szerintem nincs köztük krimi. :/ Honnan szedik az emberek pont azt? Hmm?
Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #1236 Dátum: 11 jún 28, 19:21:27 »

Ez egy másik sztereotíp dolog, nálunk ugyanis rengeteg krimit adtak ki régen, valamint az egyik legolvasottabb magyar szerző - Kondor Vilmos - szintén a krimi-zsánert erősíti. Ez az egyik legnépszerűbb "ponyvairodalom" Magyarországon. (De utálom ezt a megnevezést.) Rám még nem tettek megjegyzést a sci-fi irodalom iránti érdeklődésem miatt, de fantársaim már beszámoltak arról, hogy a sci-fit sokan a Star Trekkel meg a Star Warsszal azonosítják be, melyek közül az utóbbiról még saját alkotója is kijelentette, hogy inkább fantasy, mint science fiction. Pedig ha tudnák, mennyire tud más is lenni a sci-fi, mint az SW....
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Hestiana
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 89

Fairy Tail & Fantasy Fan - Selymes Durbincs


« Válasz #1237 Dátum: 11 jún 28, 20:09:05 »

Én többek között ezek miatt a dolgok miatt nem szeretek nyilvános helyen olvasni, hanem inkább otthon magányomban. Egyrészt, mert jobban el tudok mélyedni benne, másrészt nem bámul át a mellettem ülő, hogy mit olvasok. Bár ennek kivédésére és a könyv védelme érdekében be szoktam kötni egy fehér papírral aztán leshet. Nevet
Naplózva

bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #1238 Dátum: 11 jún 29, 22:52:13 »

És az újságolvasás nyilvánosság előtt? Ugyanaz, mint a könyv, nem?
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #1239 Dátum: 11 júl 01, 19:59:23 »

Nha befejeztem W.A: Funtinelli Boszorkány 1-3.

A 3rész vége még a saját lelkemnek is megterhelő volt...
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1240 Dátum: 11 júl 02, 04:32:09 »

Nekem a Gyűrű ura könyv sorozat tetszett a legjobban és valamiért a Harry Potyer 1-3. Nevet Nevet Azok jók voltak Nevet
Ja és imádom a marvel-es képregényeket Mosolyog Stan Lee a király Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 02, 04:33:03 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #1241 Dátum: 11 júl 07, 21:04:39 »

Ma kaptam kézbe a Natsuo Kirino: Kín nevű könyvet és az első 70 oldal alapján azt tudom mondani, hogy életem eddigi legszórakoztatóbb regénye. Egy gyilkosságról szól, amelyet a düh váltott ki, később meg a tettes 2 barátnője segít eltüntetni a nyomokat felkoncolás segítségével. Kicsit morbidnak hangzik, talán az is, de a fürdőszobai jelenet részletes leírása miatt (ez alatt nem azt kell érteni, hanem a boncolgatást ) olyan, mintha filmet néznék. Aki olvasta, az tudja miről beszélek.
A borító alapján a szüleim nem mondtak semmi, de mikor belenéztek... már zúdult is a nyakamba a "olvassnormálisabb" könyveket duma, a haverok meg rám nyomták a hamarosan elmebeteg lesz pecsétet smirksweat
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #1242 Dátum: 11 júl 07, 22:34:10 »

Gratulálok a címfordítónak... A regény eredeti neve OUT, ugyanis angol címet visel. Erre lefordítják Kínnak  Lehánylak. Bár nem tudom, miért vagyok egyáltalán meglepve.  ikszdé
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #1243 Dátum: 11 júl 07, 22:34:48 »

Nekünk is megvan a Kín de bevallom én még nem olvastam el ikszdé Egyszer elkezdtem, de nekem az ilyen jelenkori, valós világban játszódó könyvek ritkán jönnek be Nevet Meg a sci-fik se nagyon Mosolyog Szóval abbahagytam úgy kb 30 oldal után szerintem ikszdé
"Középkori" fantasy-kat ide inkább :3
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #1244 Dátum: 11 júl 08, 00:02:21 »

Gratulálok a címfordítónak... A regény eredeti neve OUT, ugyanis angol címet visel. Erre lefordítják Kínnak  Lehánylak. Bár nem tudom, miért vagyok egyáltalán meglepve.  ikszdé
Az OUT valahogy keveset mondó, a kín meg kicsit túlzás, a nevek átírásáról ne is beszéljünk Neeem
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Oldalak: 1 ... 81 82 [83] 84 85 ... 162
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!