24 júl 01, 20:11:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 129 130 [131] 132 133 ... 162
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Könyvek, képregények  (Megtekintve 376839 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1950 Dátum: 14 jún 03, 06:59:56 »

Martin köcsög.

Ebben egyetértünk. ikszdé Sajnos elég valószínű, hogy azért kicsesz velünk valahogy a végére. Persze ettől még lehet, hogy jó befejezése lesz a történetnek, csak ügyelni fog arra, hogy teljes megelégedést senki se érezzen. Ha meg nagyon szívatni akar minket, akkor David Gemmel-féle befejezést ír majd nekünk. (Röviden: a gonoszakat lenyomják, de amúgy minden jófiú meghal/nagyon megszívja, és tökre ki leszel akadva a végén, ő meg röhög a pofádba, hogy mi a bajod, a genyák le lettek verve, mit akarsz még? xDD Gemmel nagyon szemét. Nevet)

Idézet
A legjobb ötlet Hayden Chrstensen volt

Őt még el is tudnám képzelni, nem lenne rossz választás. Viszont a készítőknek feladná a leckét az biztos. Alapból nehéz lesz elsütni spoiler nélkül, hogy ki ez a Ifjú Griff, főleg ha még egy ismert színészt választanak neki. ikszdé

Idézet

Ez tényleg nagyon jó kép, mindhármukról. A jobboldali csaj meg nagyon ott van ezen a képen. 10/10 nálam. Ő melyik tesó amúgy? xD (Btw ez a alapján a kép alapján meg is értem az öreg "hajlamait"" asszem.  Pojén)


Egyébként engem zavar (Saphival egyszer beszéltem is erről), hogy a sorozat mennyire eluralja már az én fejemben is a szereplők megjelenését, meg az egész látványvilágot. Ez fanartokon is nagyon kijön, meg az én elképzelésemben. Pedig sok szereplőt másként képzeltem el, pl. Jon erre jó példa nagyon. De én Sansát is másként képzeltem el. Talán Ned volt a legpontosabb az összes színész közül. ikszdé
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1951 Dátum: 14 jún 03, 08:58:10 »

Jonnál szerintem még az idézett világos hajú is lehetne valami elrejtett utalás arra, hogy ki az anya és esetleg az apa, de egyre inkább kezdem úgy érezni, hogy ezzel is csak az agyunkat húzzák.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
jatek09
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 296



WWW
« Válasz #1952 Dátum: 14 jún 04, 20:42:20 »

Kinek melyik a kedvenc idézete A tűz és jég dala c. könyvsorozatból? Nevet Személyes favorit (Tyrion mondja, az eleje le van vágva, már nincs kedvem kikeresni a pontos idézetet):

– Adj egy számszeríjat, told le a gatyádat, és megmutatom. – Örömmel
– Te ezt tréfának véled?
– Az egész életet tréfának vélem. Az enyémet, a tiédet, mindenkiét.
Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #1953 Dátum: 14 jún 07, 20:21:59 »

Ha meg nagyon szívatni akar minket, akkor David Gemmel-féle befejezést ír majd nekünk. (Röviden: a gonoszakat lenyomják, de amúgy minden jófiú meghal/nagyon megszívja, és tökre ki leszel akadva a végén, ő meg röhög a pofádba, hogy mi a bajod, a genyák le lettek verve, mit akarsz még? xDD Gemmel nagyon szemét. Nevet)

Baszki, most akartam elkezdeni a Drenai sagát.  Figyelmeztetés  Technikai KO
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #1954 Dátum: 14 jún 14, 22:26:35 »

Mostanában az Idő Kereke sorozatot olvasom, 22könyv már megvan a 28ból, de még csak a 2.nál tartok:P
Most jöttem csak rá hogy innen jön neved Aes Sedai:D
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1955 Dátum: 14 jún 14, 22:33:37 »

Én most olvasom az utolsót. Mmint az utolsó résznek az első kötetét. Lespoilerezzem neked az egészet?  Faceg

Na, ez viccnek is rossz. Nevet
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #1956 Dátum: 14 jún 17, 11:41:47 »

"George R R Martin levele", én nem hiszem hogy ő írta(a stílusa teljesen más), de van benne igazság akárki is írta

http://9gag.com/gag/aXb6obP
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1957 Dátum: 14 jún 17, 13:57:48 »



Tud valaki erről a könyvről valami infót? *.* Van hozzá magyar fordítás és ha igen hol lehet kapni?
Naplózva


viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #1958 Dátum: 14 jún 17, 14:41:07 »

Tessék:
http://www.nyelvkonyvbolt.hu/shop/idegen-nyelvu-konyvek/szepirodalom/fantasy/world-of-warcraft-jaina-proudmoore-tides-of-war
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1959 Dátum: 14 jún 18, 00:48:19 »

Jól sejtettem, csak angolul van :S
Naplózva


viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #1960 Dátum: 14 jún 18, 15:27:46 »

Mo-n nincs valami nagy fantasyrajongó tábor, alig fordítanak le műveket, ha meg igen több év késéssel és utána nem adnak ki több kötetet. A Malazai bukottak regéjéből pl olyan kevés van, hogy használtan 30ezerért árulják az első részt.
Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #1961 Dátum: 14 jún 18, 22:00:52 »

Pedig több kiadó is foglalkozik fantasyvel. Ott a Fumax, a Delta Vision, a GABO, a Szukits, az Agave és a Metroplois Media is.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1962 Dátum: 14 jún 18, 22:02:08 »

Azért az elég erős kijelentés szerintem, hogy rossz a magyar fantasy kiadás helyzete. Azért sok könyv jelenik meg, persze nyilván van ami kimarad. WoWos könyvet viszont biztos ki fogják adni magyarul, mert ez divatmárka. ikszdé
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #1963 Dátum: 14 jún 18, 22:03:29 »

Hard Selection is többé-kevésbé foglalkozik fantasy-val, és amúgy a fent felsorolt kiadók is szerintem jó könyveket adnak ki többnyire. Mondjuk a Delta Vision kiadócsapattal vannak nézeteltéréseim, de azok magánproblémák. Nevet
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #1964 Dátum: 14 jún 18, 23:00:31 »

Adnak ki, de jóval kevesebbet mint más műfajú regényeknél. És mondom az is probléma, hogy nem eleget. Az idő kereke sorozat felét lehet csak megkapni boltokban, a másik felét használtpiacon emberektől szereztem be. De pl a Riyria krónikák fordítása is késik.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 129 130 [131] 132 133 ... 162
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!