24 szep 23, 16:18:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 20
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Konzolháború - |PS3-X360-N Wii|  (Megtekintve 69836 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #225 Dátum: 09 nov 22, 19:44:12 »

vibirátor : 4 (négy) szavas mondat.
Amúgy vége van már ezeknek a bannolgatásoknak xbox360 liveon? :/
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #226 Dátum: 09 nov 22, 19:48:06 »

Én azt mondom vissza a Dreamcastot !!!! the good old days Szomorú Szomorú Szomorú
Wii bukni fog nov 27 után lesz neki jó néhány eladása de utána zuhanniiiiiiii fooooooooog hehe
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #227 Dátum: 09 nov 23, 10:37:38 »

Egyelőre nincs a pici puha hajt az 1 millió banra...
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #228 Dátum: 09 nov 25, 13:18:19 »

Valami pletyka kering, hogy Dec 13.-áig minden magyart bannolnak LIVE-ról, hisz, jövőre jön a magyar LIVE...
Naplózva

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #229 Dátum: 09 nov 27, 07:43:07 »

Ez komoly pletyka szinten létezik csak...
Magyar live, hát nem tom az MS ráhajt e...sehol nem hallottam még róla, és miért kéne ezért bannolni bárkit...

Konzol ban csak hardwer modifikáció miatt lehet....tehát, aki eredetivel játszik az biztonságban van...
Csomó egyébként német, vagy ausztrál barátom használ amerikai profilt mert egyszerűen jobb mint a helyi...ez nem gond, szívsz vele egy kicsit, mivel nem használhatod a hitelkártyádat, ezért pontot kell vegyél...
Naplózva
JANOSHERCEG
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89


« Válasz #230 Dátum: 09 dec 02, 21:19:17 »

Szerintem a PS3 csak annyiban jobb biztosan,hogy több játék jön ki rá.
Naplózva

Ninja Missions :
D/C - 10/10
B - 11/11
A - 12/13
S - 4/7
Shippuuden - 21/31

Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #231 Dátum: 09 dec 02, 21:35:19 »

Jancsi....melyik az a több játék ps3-mon....
Szerintem 3 igazán jó jatek van rá ami nincs 360-ra JELENLEG Killzone 2, MGS4 és Uncharted...
(Nekem van mind a kettő 360-és PS3 is)

by : kornel^^
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 02, 21:35:55 írta Suigetsu » Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #232 Dátum: 09 dec 04, 17:01:22 »

Suigetsu lol...
De ténleg aki nem ismeri a konzolok világát az írhat be ekkora baromságot mint Jancsi...
A játékok nagyon magas kb 90%-ban megjelennek mindkét gépre (sőt Wii-re is, csak kicsit másképp)
10%-ami egyedi cím, hogy azok milyenek az megint más kérdés...
Na mindegy mindenki felőlem azt vesz amit akar, de ha szapulni kezdjük a másik gépet maradjunk a realitás talaján...
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #233 Dátum: 10 jún 09, 14:51:37 »

Szeretnék kérni 1 kis segitséget, mivel kb fél éve nem írt ide senki, "kicsit" megváltozhattak a dolgok...

Én mindegyik konzolhoz hülye vagyok, bár xbox360nal már játszottam (nem sajáttal), de szeretnék venni 1 konzolt. Xbox vagy PS legyen? Normál használat (kb heti 32 óra), netet nem hiszem hogy használnék (vagy lehet-e, nem tudom de mindegy), a játékok árával nem vagyok tisztában, játékonként 10ezerFt-nál nem szeretnék többet adni (hacsak nem valami nagyon király), magára a gépre úgy összesen 100ezret költenék.
Ilyen feltételek mellett melyik a jobb ill. melyik éri meg?
Naplózva

....................................................................................................................
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #234 Dátum: 10 jún 09, 16:42:30 »

ha nem játszol sokat és hajlandó vagy eredeti játékokért pénzt adni akkor egyértelműen a PS a jobb választás, hisz kapsz egy jóminőségű blu-ray játszót is, és az online játék ingyenes.
Ha akarsz trükközni, akkor ott a 360, persze arra is árulnak eredeti lemezeket, de mivel nincs belőlük annyi az országabn mint ps-re kicsit drágábbak 5-10%.
Egy zsír új játék olan 10-13K körül van, ahogy öregszenek megy le az áruk (konzolokszervize.hu, consolcorner.hu csak úgy összevetés képpen), használtan vannak jobb árak is.
Grafban szinte nincs különbség, mármint érdemi. mindkettő jó.
Kérdés az a néhány egyedi gáme, mivel akarsz tolni, Gears of Warral, vagy God of Warral?, Halo vagy Killzone, Metal Gear vagy Splinter cell.
Nagyjából ennyi.
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #235 Dátum: 10 jún 10, 15:35:39 »

Igazából nem tudom melyik számít jónak... Egy Naruto-s, egy autóversenyes, egy lövöldözös játékot szeretnék és nem árt ha ezeket lehet egy gépen egyszerre 2-en játszani, ugyani ez az öcsémmel közös projekt lenne
Naplózva

....................................................................................................................
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #236 Dátum: 10 jún 10, 18:31:20 »

Szerintem válaszd az xbox360 -t, mondjuk sok különbséget messziről nem igen látsz grafikailag ps3 és xbox360 között, de azért a box jobb, olcsóbb, lehet csippelni, több rá a játék, stb.
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #237 Dátum: 10 jún 10, 18:34:56 »

Az a csippelés vagy mi, már hallottam, de mit jelent? Amúgy mondtam, nekem ha meglenne az a 3 játék ellenék velük, mindegy hogy xbox vagy ps...
Naplózva

....................................................................................................................
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #238 Dátum: 10 jún 10, 19:33:34 »

Chippelés : Kicsippelés esetén a letöltött és a cd -re kiírt, valamint a másolt játékokat futtatja... letöltésnél letöltöd a neked megfelelő játékot a netről torrent vagy akármi segítségével (vagy a nélkül) és kiírod egy 150ft -os cd -re, ezt beteszed a boxba, és elindul a játék, és így nem kell megvenni az eredeti játékot, ami vagy 15k ft... szóval spórolsz 14850 ft -ot a chippeléssel Nevet viszont a letöltött játékot nem érdemes neten tolni, mert kibannolnak talán örökre...
Amúgy ps3 esetében nem működik a chippelés, vagy ha igen akkor nagyon drága, szóval inkább marad az xbox360, amire nem drága a chippeltetés
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 10, 19:35:23 írta Suigetsu » Naplózva
Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #239 Dátum: 10 jún 10, 23:33:38 »

Én is szeretnék kérdezni, hogy a flashelés és a csippelés között mi a különbség?
Naplózva

Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 20
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!